اعتراض اسک دينی های مجرد به مدير سايت (المؤمن قالتاقٌ)

تب‌های اولیه

283 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اعتراض اسک دينی های مجرد به مدير سايت (المؤمن قالتاقٌ)

[="Tahoma"][="DarkGreen"]سلام بر شما اسك ديني ها
نيمه شب شما به خير اين شب ها نسيم رحمت الهي را حسابي بايد استشمام كنيم ديگه تا سال ديگه معلوم نيست بتونيم يه عبادت توپي بكنيم تو ماه مبارك خواب هم عبادت است به شرطي كه به اسك دين معتاد نشده باشي:Nishkhand:
البته حضور در اسك را غنيمت بدانيد چون هستند افراد پاكي كه به بركت آنها اين آسمان فضاي مجازي نوراني شده است و در دنياي الحاد فضاي مجازي اين نيروها نعمت هستند.
خب
به عنوان مشاور در خدمت شما بزرگوران بوده ام و ديگه دارم متركم از بس درد و دلتان را شنيدم چه طوره كمي از اينها را هم با كاميون خدمت مدير سايت و ايادي ايشان بدهيم:Cheshmak:

حكايت ما مدير سايت هم شده حكايت بوكسرها و كسي كه آنها را ماساژ مي دهد كه برو مي رود چندتا مشت جانانه مي خورد و بر مي گردد. دوباره تشويقش مي كنند برو :khandeh!:
جناب مدير حال و بال تون خوبس
كاربران سايت از بي همسري كف كرده اند همه جوان همه سالم همه با نشاط همه ديندار
به من به عنوان مشاور مي گويند چرا چيزي را مي گوييد كه خود بدان عمل نمي كنيد لم تقولون ما لا تفعلون
برخي فكر مي كنند من رايانه هستم بابا اگر سنگ هم بود و دكتر اين همه بهش مي گفت من زن مي خوام نرم شده بود چرا اين مشاور قلب اصلب من الصخره است؟ ها
الهي درد و بلاي همه همه اين بزرگوران بي همسر بخورد تو سر داعش.
خب اذيتتان نكنم جناب مدير. هر چند كه اذيت كردن آخوند جماعت خيلي حال ميده:Cheshmak:
من سخنگوي:Sokhan: بر و بچ سايت هستم و همه از اين جهت من را قبول دارند ميگيد نه حاضرم رفراندم بگذاريد
حرف دل بر و بچ هاي ما ( خب وقتي من سخن گوي انها هستم ديگه از آنها به حساب مي آْيم نه از شما) فعلا زير پرچم مجردان سينه مي زنيم)
داشتم مي گفتم حرف بر و بچه هاي ما اينه بابا شبهه كيلويي چند ما چاكر خدا هم هستيم اصلا اگر شبهه اي هم تو ذهن ما رشد كرده به خاطر كار شما آخوندها است كه براي ما كاري نمي كنيد از شگفتي هاي عالم اين است كه خودتان مركز شبهه پراكني هستيد تازه ادعاي پاسخ به شبهات را هم داريد
البته ببخشيد ها من فقط سخنگو هستم و حرف دل انها را دارم مي زنم حالا اين كه خودم هم قبول دارم يا ندارم بماند.:Cheshmak:[/][/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]جناب مدير داشتم خدمت تان عرض مي كردم به حكم مشاور بودم زبان دل ها را بلدم البته حدودا به انواع زبان هاي دلي آشنا هستم به خاطر همين اجازه بدهيد برخي تاپيك ها را ترجمه كنم:
ترجمه اين تاپيك
» کی به داد ازدواج جوونا میرسه؟(خرج هزينه عزا براي مراسم عروسي جوانان براي شادي روح ميت بزن ي كف مرتب)

يعني بابا دست تون درد نكنه شما مسؤولان يه كاري براي ما بكنيد
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]ترجمه
[h=3]تحلیل و بررسی ازدواج موقت !!![/h]بابا اگر نمي خواهيد ما گرفتار آسيب هاي ازدواج موقت شويم خب براي ما آستين بالا بزنيد( البته با آسيب شناسي راه امن شده):Nishkhand:
[/]

حامی;705375 نوشت:

بله دیگه با زبون بی زبونی میگن ما زن میخوایم ... ما شوهر میخوایم :khaneh:
[SPOILER]فک کنم پربازدیدترین تاپیک سال بشه :Nishkhand:[/SPOILER]

[="Tahoma"][="DarkOrchid"]سلام. دغدغه تون رو تحسین میکنم ولی جناب مدیر چیکار میتونن بکنن؟
یه راهکار هم پیشنهاد میدادید.
[/]

سلام

عذر میخوام مزاحم تاپیکتون میشم. فقط میخواستم بگم دختر خانمها بهتره اینجا مشخصات ندن برای اینکه ممکنه براشون مزاحم پیدا بشه

[="Arial"][="Navy"]وا بلا به دور اين ديگه چه مدلشه
اسك دين جن زده شده به خدا:khaneh:
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]خلاصه سخن
جناب مدير اسك ديني ها به من مي گويند كه چرا شما واسطه نمي شويد كه افراد خودشان اقدام نكنند اگر ما را كم نكنيد ممكن است خداي نكرده ...استغفر الله...
چرا شما زمينه اي فراهم نمي آوريد كه مثلا فلان خانم سايت كه از فلان آقاي خوب سايت كه سال ها هر دو در سايت فعاليت مي كنند به طور غير مستقيم خواستگاري كند. يعني شما معرف بشويد
يا شما به جوانان مي گويد خودتان از خانم ها خواستگاري نكنيد چرا اجازه نمي دهيد كه واسطه اي باشد كه پسران مجرد بگويد ما مي خواهيم از فلاني خواستگاري كنيم و شما رابط شويد به خانواده ها اطلاع دهيد و زمينه تحقيق را فراهم كنيد تا بعد از تأييد خانواده آشنايي اجمالي پيدا كنيم و تحقيق جدي را شروع كنيم و زير نظر مشاوران ازدواج ازدواج كنيم
شما كه خبر داريد هر كس نداند اين حامي فلان فلان شده ( سخن جوانان است) مي داند كه بابا ما خيلي قانع هستيم مهريه سبك، انتظار جهيزيه زياد نداريم، توقعات كم ...
خب چرا براي ما در اين سايت اقدام مباركي نمي كنيد؟

اميدوارم توانسته باشم سخن دوستان را به خوبي منتقل كرده باشم
اما
حالا
بشنويم سخن مدير سايت را. از ايشان دعوت مي كنيم كه ما را شير فهم كنند( ببينيد حرف حساب شان چيست بابا كف كرديم از مجردي)
جناب مدير منتظريم
البته اگر ديديد از من خبري نشد بدانيد مدير سايت و ايادي او بلايي به سرم اورده اند حلالم كنيد:khaneh: نه اين بهتره :khandeh!: خيلي زياد شد اين يكي خوبه:Nishkhand:
البته من مدير سايت را خيلي قبول دارم حاضرم به سر ايشان قسم بخورم البته شب قدر وقتي قران روي سرشان هست
بين الاحباب تسقط الاداب؛ بين دوستان تكلفات دست و پا گير نيست ولي در كار به هرحال ضوابط سايت را بايد رعايت كنيم
به هر حال انتظارم ما از مدير سايت اين است كه بعد از سخنان خود به سؤالات دوستان هم جواب بدهند
دوستان هركس قابل مي داند و نمي خواهد مستقيما سؤال كند سؤالش را برايم بفرست تا در تاپيك درج كنم
حق يارتون[/]

[="Arial"][="Navy"]نصفه شبي همه ريختن تو اين تاپيك:shad::ghash:
برادر لبيك اون دعاتون واقعا اينجا كاربرد داره
اللهم اشف كل مريض
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]جناب مدير اگر جوانان ازدواج كنند ديگه از اين شوخي ها نمي كنند ديشب اصلا خوابم نبرد با اين كه شيطان همه لشكرش را اورده بود شب قدري برايم لالايي بگويند
اينو ميگم
من همان جناب خان هستم:khoshgel:.

[="Tahoma"][="DarkGreen"]مي گفت
يعني ميشه ما چهارتا زن داشته باشم و هر چهارتايي شون بميرند برام و من هم با همه خوب باشم و اونا هم با هم خوب
اون وقت من صداشون بزنم: عيالات متحده:Nishkhand:
ولي من ميگم. از اين شوخي ها نكنيد
يعني ميشه جوانان اسك دين ( عكس دين) :Nishkhand: دستشان را سر سفره عقد تا زير بغلشون عسلي كنند و بذارن دهن همسرشون:Gig:
خدايا براشون برسون
[/]

حامی;705375 نوشت:

چیکار کنند مثلا
چند تا سخنرانی در اینمورد بکنند راضی میشی شما؟
اصلا همایش برگزار کنند

چه فایده ای ؟
کو عمل؟

درست گفت آقای رحیم پور ازغدی که ما تو مملکت سه چهارم مون سخنرانیم
بهترین سخنران های دنیا هم هستیم.

اما خب فقط سخن
مثل مذهب مون (اینش از خودم بود)

جواب به این تاپیک رو من میدونم از همین حالا مشخصه. ..جواب این خواهد بود که چنین اقداماتی برای ازدواج و واسطه گری ها خلاف قوانین مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی میباشد:offlow:

[="Tahoma"][="DarkGreen"]مي دونم دل خيلي ها شكسته خانم هاي مجرد نامرديد اگر دعام نكنيد
ياور مي گفت
به خدا به هركسي ميگم من را دعا كنيد به خانمم از روز اول ماه مبارك ميگم يه حاجت شرعي مهم دارم دام كن ماه داره تموم ميشه و موفق نشده ام كه قانعش كنم به پير به پيغمبر حاجت شرعي من همسر نيست
به قول معروف اگر براي هوسه همون يكي هم بسسسسسسس:Nishkhand:
[/]

mehrant;705406 نوشت:
جواب به این تاپیک رو من میدونم از همین حالا مشخصه. ..جواب این خواهد بود که چنین اقداماتی برای ازدواج و واسطه گری ها خلاف قوانین مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی میباشد

اخه آقاي دكتر اتش زدي بجونم غم گلوم را گرفته است نمي توانم دعاي كميل بخونم:khandeh!:
چه كنم ما هم شده ايم مانند امام جمعه عربستان هرچي ديكته مي كنند بايد بگوييم
در پس آينه طوطي صفتم داشته اند
هر چه استاد ازل گفت بگو مي گوييم

اميداروم اين مذاكرات با مدير سايت توش دبه نباشه:khandeh!:

بنده هم هستم
یه سری عروس مجازی لازم دارم
500 عدد عکس گل مجازی رز مهریه
همه چی ردیفه
فقط یه فرغون مجازی هم برای حمل عروس ردیف باید بشه
پول دار هم هستم
در شمال ویلا دارم
پورشه دارم
:khaneh:
واقعا ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه

سایت همسر یابی هم فکر نمی‌کنم دردی دوا کنه باید این مشکل اساسی حل بشه تشر زدن روحانیون مساجد و کارشناسان و خلاصه که حرفش برو داره لازم هست ! ، خلاصه فکر میکنم اگر از صدا سیما اقدام بشه خوبه ! مگر نبود همین 6 7 سال پیش که صدا سیما میگفت فرزند کم زندگی بهتر ! یه تشر اومد از رهبری و مسئولین حالا ورق برگشت (بماند که از بعضی جهات شورش رو درآورند) من خیلی کوچک تر از اینم که این حرف را رو بزنم خود بزرگواران درد مارو میدونند پس لطفا یه چاره ای بیندیشید ، باشد که همه جوانان عاقبت به خیر شوند ، انشاء الله

با سپاســــــ

[="Tahoma"][="DarkGreen"]جناب مدير مشت نمونه خروار

.... نوشت:
سلام
راستش اینهمه گله ی جوونا چه پسر و چه دختر و دیدم این فکر به ذهنم رسید که:
:hamdel:

اینهمه دختر تهرانی و پسر تهرانی که اکثرا دارن گله میکنن که بقیه سخت میگیرن و ما دنبال ازدواج سبک و آسانیم و
خواستگارا میرن و نمیان یا پسرا میرن و ردشون میکنن من گفتم پیشنهاد بدم که چرا شما آستین بالا نمیزنین از همین
بچه های اسک دین واسطه بشین بهم برسن؟ خیلی ثواب داره خودتون در جریانین ...
شما اگه بتونین شماره منزل دختر و رو بدید که خونواده پسر زنگ بزنن و خودشون دیگه برن تحقیق کنن و صحبتها رو بکنن چه اشکالی داره؟
شما فقط به پسر بگید مشکلی نداری؟ به دختر هم همینطور ... بعد اسم پسر و دختر و بهم نگید فقط شماره رو از دختر بگیرید بدید به پسر که زنگ بزنن
..نظرتون چیه؟

:ok:
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

سرباز عشق;705413 نوشت:
واقعا ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه

نمي دوني؟
عجب!
راحت باشيد مجلس بي رياست[/]

سرباز عشق;705393 نوشت:
بابا این خاله بازی ها چیه ؟
ازدواج مگه کشکه ؟ یا ماسته ؟
اونم در فضای مجازی !
ازدواج مجازی با طعم واقعیت

سلام بد نیست اگر همه بیان اقدام کنن خوب میشه
شما یکم تند میرید نه

ایده آل هستید؟
میخوای بگیم فعلا شما هم مثل من قصدتون ازدواج نیست؟
خب باشه
دوستان من و ایشون قصدمون درس خوندنه بای

تسنیـم;705405 نوشت:
چیکار کنند مثلا
چند تا سخنرانی در اینمورد بکنند راضی میشی شما؟
اصلا همایش برگزار کنند

چه فایده ای ؟
کو عمل؟

درست گفت آقای رحیم پور ازغدی که ما تو مملکت سه چهارم مون سخنرانیم
بهترین سخنران های دنیا هم هستیم.

اما خب فقط سخن
مثل مذهب مون (اینش از خودم بود)

سلام
لااقل در اين تاپيك مثبت انديش باشيد
نصف العيش وصف العيش[/]

باسلام
خداقوت
جناب حامی نصف شبی چه خبر اینجا

خدا آخر عاقبت ما رو بخیر کنه

!!!!!!!!!!!

[="Times New Roman"][="Black"]من خودم اصلا ازدواج رو دوست ندارم..

ولی از ته قلبم دوست دارم همه ی جوان های سالم برن سر خونه زندگیشون و خوشبخت بشوند. :ok::hamdel::hamdel:

هر کاری هم از دستم بر بیاد حاضرم انجام بدم. :ok::hamdel::hamdel:

آقا اون بیل و کلنگ منو بده . :khaneh:[/]

بچه محله امام رضا;705422 نوشت:
این دیگه چه وضعشه!!!!
اینجا اسک دینه یا بنگاه همسریابی؟
لابد اگه شرایط ازدواج دائمشون فراهم نشد میخواید شرایط ازدواج موقت رو فراهم کنید تا اسک‌دینی‌ها به گناه نیفتند!:khaneh:

خوش اومدی به بنگاه معاملاتی
بدون رودربایتستی مشخصات ذکر کن
خودت رو چرا میزنی به اون راه؟
بنده پورشه دارم ؟
برسونمتون ؟

سرباز عشق;705427 نوشت:
بنده پورشه دارم ؟
برسونمتون ؟

میشه یه کم جدی باشید؟:Narahat:

[="Tahoma"]

سرباز عشق;705427 نوشت:
بنده پورشه دارم ؟
برسونمتون ؟

Im_Masoud.Freeman;705426 نوشت:
من خودم اصلا ازدواج رو دوست ندارم..

یاد این دیالوگ امشب ارسطو افتادم:
من قبلا خیلی ازدواجی بودم! به شدت ازدواجی بودم!
ولی الآن دیگه ازدواجی نیستم، شما هم ان‌شاءالله بختت باز بشه...

اللیل والنهار;705425 نوشت:
باسلام
خداقوت

خدا آخر عاقبت ما رو بخیر کنه

!!!!!!!!!!!

سلام
نگران نباشيد سؤالاتي دوستان اسك ديني مكرر از من پرسيده اند خواستم
جناب مدير سايت تشريف بياورند و به سؤالات دوستان جواب دهند[/]

[="Tahoma"]

حامی;705432 نوشت:
جناب مدير سايت تشريف بياورند و به سؤالات دوستان جواب دهند

فقط یه وقت جناب مدیر با داس نیان؟:Nishkhand:

تسنیـم;705418 نوشت:
تماس با مرکز ازدواج موقت در مشهد!!
حالا که نیمه شبه و همتون بیدارید
تا اون آیدی صورتیهای سخت گیر پیداشون نشده زودی اینو ببینید
تا خودم حذفش کنم

البته اين تاپيك بحثش ازدواج موقت نيست ولي از نظر حقوقي جايي رسمي براي ازودواج موقت نيست و افرادي خودشان اين كار را مي كنند كه از نظر قانوني با اين مراكز برخورد مي شود حتي دفاتر ثبت و محضرهاي ازدواج به راحتي دو نفر را به عقد هم در نمي آورند
گاهي هم افراد مغرض مطالبي مي نويسند و دوستان نااگاه سريع منتشر مي كنند

[h=4]ثبت نام صیغه در آستان قدس !/ شایعه 0242[/h]

[=&quot]بنا به دلایل بسیار و ایرادهای فاحش متن شایعه ، این مطلب تکذیب شده و توطئه ای کثیف از سوی وهابیت است[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]متن شایعه
[=&quot]" [=&quot]اعلامیه رسمی صیغه توسط آستان قدس رضوی با نرخ و شرایط[=&quot]
[=&quot] بسم ا لله ا لر حمن ا لرحیم[=&quot]
[=&quot] النکا ح السنتی. (رسول اکرم ص)[=&quot]
[=&quot]آستان قدس رضوی جهت ارتقای فضای معنوی جامعهٔ و ایجاد شرایط مناسب روحی‌ و آرامش خیال برای برادران زائری( خصوصا برادرانی كه از كشورهای اسلامی دیگر آمده اند) که در مدت زیارت حرم مطهر امام هشتم از همسر خود دور می‌باشند اقدام به برگذاری مرکز صیغه های کوتاه مدت در جوار حرم رضوی نموده است. در این راستا از کلیهٔ خواهران باکره که سن آنها بین ۱۲ تا ۳۵ سال است دعوت به همکاری مینماید . هر یک از خواهران بر اساس قرارداد ۲ ساله‌ای که با آستان قدس رضوی منعقد مینمایند موظفند که ماهانه حد اقل ۲۵ روز به صیغه برادران زوار در آیند. مدت قرار داد جزو سابقه اشتغال متقاضی محسوب میگردد مدت هرصیغه از ۵ ساعت تا ۱۰ روز متغیر میباشد . مبلغ پرداختی بابت هر صیغه بدین شرح است: صیغه های ۵ ساعته: مبلغ پنجاه هزار تومان صیغه های ۱ روزه هفتاد و پنج هزار تومان؛ ٢ روزه صد هزار تومان؛ ٣ روزه یكصد و پنجاه هزار تومان و از ۴ روز تا ۱۰ روز سیصد هزار تومان خوهران باکره که برای اولین بار صیغه میشوند مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه بابت برداشته شدن پردهٔ بکارت دریافت خواهند نمود. بعد از انقضای قرارداد ۲ ساله در صورتی که سن خوهران به حد نصاب ۳۵ سال نرسیده باشد در صورت تمایل میتوانند در لیست انتظار صیغه های دایم قرار بگیرند. خواهران موظفند ۵ در صد از مبلغ دریافتی هر صیغه را به ضریح مطهر واریز نمایند. از کلیه خواهران علاقه مند در خواست میشود ۲ قطعه عکس تمام قد (با حجاب اسلامی) ، آخرین مدرک تحصیلی، وضعیت بکارت و گواهی‌ سلامت کامل روانی‌ و جسمانی از سازمان بهداشت شهرستان محل سکونت خود را حد اکثر تا ۳۱ تیر ماه ١٣٩٤ به آدرس ذیل ارسال نمایند (توجه : برای خواهران کمتر از ۱۶ سال رضایت رسمی پدر یا جد پدری یا عمو الزامی میباشد )[=&quot]
[=&quot] آدرس: مشهد – بارگاه امام رضا -خیابان شهید نواب صفوی -صحن کوثر – دفتر امور صیغه جهت اطلا عات بیشتر با ۰۰۹۸۵۱۱۰۰۰۰۰۰ حاج آقا محمود [...] تماس حاصل فرمائید و یا به نشریه استان قدس مراجعه نمایید[=&quot]"
[=&quot]
[=&quot]
[=&quot]پاسخ شایعه
[=&quot]1. این شایعه در سال 89 از طریق ایمیل و برخی وبلاگها منتشر شد و متاسفانه در بازه های زمانی مختلف تکرار می شود .
[=&quot]2. ایرادات فاحش در محتوا ، نگارش و املای متن نشان از غیر رسمی بودن آن دارد .
[=&quot]3. برای آرامش در زیارت ، به طهارت روح و توجه به امام (ع) توصیه شده نه مشغولیت دنیوی !
[=&quot]4. در سایت آستان قدس این بخش وجود ندارد و چنین تبلیغاتی از خارج از مجموعه است !
http://goo.gl/J[=&quot]1JSzC
[=&quot]5. از نظر اسلام پس از ازدواج موقت هم باید زن عده نگه دارد و این مطلب کذب است .
[=&quot]6. سن ، شرایط و مدت فعالیت و ... در متن ، همگی از دلایل رد این مطلبند ، خصوصا نبودن چنین دفتری در آدرس داده شده و آن تلفن!
[=&quot]7. رذالت نویسنده در آنجا نمود دارد که مدعی واریز درصدی به ضریح مطهر امام (ع) از این برنامه است !
[=&quot]8. مرجع رسمی احراز بکارت و سلامت روانی افراد پزشکی قانونی است نه اداره بهداشت !
[=&quot]9. وهابیون با انواع تهمتها تشیع را هدف گرفته اند و این مورد نیز تلاش ناکام دیگری از آنان است .
[=B Yekan]*[=B Yekan] در شبکه های اجتماعی از انتشار بدون تحقیق مطالب جدا خودداری کنیم تا نادانسته به خدمت دشمنان خود و خدایمان در نیاییم.
[=&quot]حق جو و حق طلب باشیم
[=&quot]لینک مطلب جهت انتشار: http://shayeaat.ir/post/305

حامی;705432 نوشت:

سلام
نگران نباشيد سؤالاتي دوستان اسك ديني مكرر از من پرسيده اند خواستم
جناب مدير سايت تشريف بياورند و به سؤالات دوستان جواب دهند

سلام
بی زحمت توجیه کنید کاربران محترم رو قوانین فراموش نشه

باتشکر

یاحق

اللیل والنهار;705435 نوشت:
سلام
باتشکر
یاحق

سلام
خوب دوستان بزرگوار حتما رعايت مي كنند
مگر اين كه كوچكوار باشند كه ديگه از بچه انتظاري نيست[/]

[="Arial"][="Navy"]

سلام

باتشکر

یاحق

واي خود كارشناس سخت نميگيره شما سخت ميگيريد
نترسيد با چهارتا شوخي ايمان كسي متزلزل نميشه ! همه جا بايد شما يه تذكر بديد:|||||||[/]

والا فکر کنم اکانت جناب حامی حک شده باشه !!!! خخخخ

دلسا;705438 نوشت:

واي خود كارشناس سخت نميگيره شما سخت ميگيريد
نترسيد با چهارتا شوخي ايمان كسي متزلزل نميشه ! همه جا بايد شما يه تذكر بديد:|||||||

مدیر است دیگر :-):-):-):-):-):-)

اللیل والنهار;705425 نوشت:
باسلام
خداقوت
خدا آخر عاقبت ما رو بخیر کنه !!!!!!!!!!!

استاد حامی دیدن اینا هی میگن زن میخوایم ، شوهر میخوایم ، الانم نصف شبه هواسا پرته
گفتن بهترین موقعیته چند تا رو به فیض ازدواج برسونیم تا بیان بفهمن چی شده دیگه کار از کار گذشته :Nishkhand:

بی زحمت توجیه کنید کاربران محترم رو قوانین فراموش نشه!!!

فروختنمون! :|

سلام
ببینید آقای حامی خودش مشاور هست اونم مشاور دینی
لاقل 70 80 ساله که دارن مشاوره میدن:khandeh!:
و از همه ما بهتر و بیشتر از آسیب های ارتباطات و دوستی های اینترنتی(ازدواج های اینترنتی:ok:) خبر دارن
همچنین از مشکلات پیش آمده و سوءاستفاده ها و....
پس هیچ وقت کاری نمیکنن که این مشکلات رو داشته باشه
بنظرم به جای دادن نظرات منفی و قضاوت های زوددددد
بهتره صبر کنیم ببینیم چی میشه!!!

[="Times New Roman"][="Black"]یه نظرم مرکز ملی یه سایت با درگاه پرداخت آنلاین راه اندازی کنه برای کمک هزینه ازدواج به جوانان.

همه کاربران هم سایت رو بین دوستان و آشنایان پخش کنند.

مطمئنم ظرف چند ماه بیش از صد هزار نفر مشتری ثابت پیدا میکنه.

رقم تعیین نکنند . ولی مثلا پیشنهاد بدن هفته ای 5000 تومن واریز کنند .

ماهیانه پول خوبی به دست میاد.

البته مثل همیشه یه سری تهمت ها هم بهشون زده میشه ولی خوب ارزشش رو داره.[/]

سیب زمینی;705445 نوشت:
سلام
ببینید آقای حامی خودش مشاور هست اونم مشاور دینی
لاقل 70 80 ساله که دارن مشاوره میدن
و از همه ما بهتر و بیشتر از آسیب های ارتباطات و دوستی های اینترنتی(ازدواج های اینترنتی) خبر دارن
همچنین از مشکلات پیش آمده و سوءاستفاده ها و....
پس هیچ وقت کاری نمیکنن که این مشکلات رو داشته باشه
بنظرم به جای دادن نظرات منفی و قضاوت های زوددددد
بهتره صبر کنیم ببینیم چی میشه!!!

موافقم. ضمناً به نظرم اهداف دیگه ای ایشون از این تاپیک دارن

راستی اسم پیشنهادی من برای شما سیب زمینی عزیز ، همون کالباس سابق ، در صورتی که قصد تجدید نام داشته باشید:

آلوئه ورا :Nishkhand:

darkalone;705439 نوشت:

اي بابا ما خودم هكاكيم:Nishkhand:[/]

Reza-D;705450 نوشت:
موافقم. ضمناً به نظرم اهداف دیگه ای ایشون از این تاپیک دارن

راستی اسم پیشنهادی من برای شما سیب زمینی عزیز ، همون کالباس سابق (در صورتی که قصد تجدید نام دارید):

آلوئه ورا :Nishkhand:

احتمالا هدف اینه که از اونجایی که طبق گفته خود استاد حامی تعداد زیادی از کاربران به ایشون پیام میدن و میخوان ولسطه بشه، خود مدیر سایت تشریف بیارن و مستقیماً خودشون به کاربران بگن که چنین کاری خلاف قوانین سایت هست....چون ممکنه بعضی کاربران نپذیرن

darkalone;705439 نوشت:

استاد حامی خودش هکره:khaneh:
اما بنده خدا زیر فشار کاربر ها برای اینکه خلاص بشه این تاپیک رو زد که دیگه هی نگن زن می خواهیم شوهر می خواهیم
چون کاربر ها تو هر تاپیکی میرن میگن زن می خواهیم ،شوهر می خواهیم!

از این به بعد هر کس زن و شوهر خواست باید به مدیر سایت مراجعه کنه :khaneh:
مدیر سایت هم در یک اقدام اساسی نام کاربری را بن می کند هم حامی راحت میشه هم مدیر!

[="Tahoma"][="DarkGreen"]دوستان كسي تو نمونه مي خوام كركره تاپيك را بكشم
پايين
دوره آخره زمونه ما برويم افرادي سو استفاده مي كنند( البته قبل از اذان = سو به معناي آب)
[/]

سلام و عرض ادب

جناب حامی عزیز چند نکته هم از برادر کوچکت بشنو و آویزه گوشتان کنید(یا آویزه گوشمان کنیم)
:Nishkhand:
1. شما از دغدغه مند ترین دوستان و کارشناسان ما هستید و من شهادت می دهم که در خصوصی و عمومی برای کاربران و همکاران همواره دل میسوزانید و از چند فرسخی بوی سوختگی دلتون به مشام می رسد:ok:

2. شما بهتر از هر کسی میدانید که مشکل امروز جوانان ما مشکل در ارتباط گیری نیست و به ویژه با این همه ابزار و رسانه ارتباطی ارتباط و شناختن بسیار سهل الوصول شده است پس ما مشکل معرفی و برقراری ارتباط نداریم .

3.بحث ازدواج و همسر یابی و فعالیت در این زمینه عرصه بسیاز خطرناک و لغزنده ای هستش و هر کس وارد این مقوله جذاب می شود جوانمرگ می شود و من سراغ ندارم که یک مجموعه فعال در ازدواج و همسر یابی که عاقبت به خیر شده باشد !! همشون ی جورایی گرفتار شدند و عاقبت به شر شدند .

4.رویکرد سایت پاسخگویی به سئوالات دینی هستش تحت چه عنوانی باید فعالیت در باره ازدواج و همسر یابی داشته باشیم ؟! این موضوع مجوز لازم ندارد ؟ ساز و کار نیاز ندارد ؟ بنابر این ما نمی توانیم وارد این عرصه بشویم نه تنها ما بلکه هیچ نهادی بدون مجوز و بدون هماهنگی با مراجع ذی صلاح نمی تواند چنین فعالیتی را داشته باشد و آنهایی که بدون مجوز فعالیتهی این چنینی دارند یک روزی گندشون در میاد !

5.من هم مثل شما از موضوع تاخیر و سن بالای جوانان مجرد غمگین و ناراحتم ولی من و مدیر مرکز چیکار می توانیم بکنیم . ورود به چنین فعالیت هایی کل مجموعه مرکز را زیر علامت سئوال خواهد برد زیرا حکمت تشکیل مرکز ملی و انجمن های دینی و قرآنی از اساس فعالیت در مورد ازدواج و همسر یابی نیست و نبوده است .

6. به نظر من در موضوع ازدواج ما در سطح کلان نیازمند یک عزم ملی و نهضت زندگی به سبک اسلام نیاز داریم باید مسئولان مربوطه با فرهنگ سازی و نهادینه کردن ازدواج آسان و در اختیار گذاشتن امکانات ؛ حل مشکل اشتغال؛ مشکل مسکن و... زمینه را برای ازدواج فراهم کنند

7.کدام جوان با ایمان است که مشکلات ازدواج و هفت خان رستم از جلو پای او بر داشته شود حاضر به ازدواج نباشد ؟! به نظرم اگر ما مشکلات را از سر راه برداریم جوانان خودشان بلدند چگونه انتخاب کنند و به سر خونه و زندگی بروند

مدیر سایت;705914 نوشت:
2. شما بهتر از هر کسی میدانید که مشکل امروز جوانان ما مشکل در ارتباط گیری نیست و به ویژه با این همه ابزار و رسانه ارتباطی ارتباط و شناختن بسیار سهل الوصول شده است پس ما مشکل معرفی و برقراری ارتباط نداریم .

سلام
خب برخي از دوستان ما مشكل مسكن و...اينها را ندارند و توقع دارند شما برايشان آستين بالا بزنيد

http://www.askdin.com/thread50303-32.html#post706112

كه به نظرم در قسمت هاي بعدي پاسخ داده ايد

[="Tahoma"][="Blue"]

حامی;706118 نوشت:
و توقع دارند شما برايشان آستين بالا بزنيد

این را که در پست قبلی مفصل جواب دادم که دل انگیز :Narahat az:

مدیر سایت;705914 نوشت:
4.رویکرد سایت پاسخگویی به سئوالات دینی هستش تحت چه عنوانی باید فعالیت در باره ازدواج و همسر یابی داشته باشیم ؟! این موضوع مجوز لازم ندارد ؟ ساز و کار نیاز ندارد ؟ بنابر این ما نمی توانیم وارد این عرصه بشویم نه تنها ما بلکه هیچ نهادی بدون مجوز و بدون هماهنگی با مراجع ذی صلاح نمی تواند چنین فعالیتی را داشته باشد
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]دوستان بزرگوار
اگر سخني يا سؤالي يا نقدي يا پيشنهاد داريد مي توانيد برايم بفرستيد يا آماده كنيد امشب كركره اين تاپيك را مي برم بالا
[/]

مدیر سایت;706153 نوشت:
این را که در پست قبلی مفصل جواب دادم که دل انگیز

مي گويند: موقعي كه حوزه نجف رونق داشت يك طلبه اي رفته بود آنجا وقتي به ايران برگشت گفت اين طوري كه مي گويند حوزه نجف قوي هم نيست
من با همه علماي نجف بحث كردم و همه را شكست دادم.
گفتند: مگه ميشه؟! چه طوري؟
گفت: هر چه انها گفتند من گفتم: نه اين طور نيست:Nishkhand:
حالا هم شما در مناظره من را شكست داديدها:Nishkhand: بنده تسليمم:ok: البته من فعلا زير بيرق دوستان اسك ديني سينه مي زنم.
جناب مدير دوستان مي گويند شما كه همه راه ها را بستيد يك روزنه اي، ويندوزي ( پنجره اي) نشان دهيد لااقل
خداوند بابا آدم و ننه حوا را از يك درخت منع كرد ولي جايگزيني توپ معرفي كرد (و آسيب شناسي كرد كه اگر از ميوه آن درخت بخوريد چه ضررهايي دارد)
خب، حالا تكليف جواناني كه امكانات فضانوردي ندارند كه آنجا رابطه دختر و پسر آزاد باشد:Nishkhand: و نمي خواهند گناه هم بكنند چيست؟

پي نوشت:

داستان اين جوانان اسك ديني كلي توفير دارد با داستان افرادي كه به سخنان افرادي كه با دختران دوست مي شوند الي ماشاالله ولي ازدواج با زن بيوه براساس تعهدات و شرايط را حرام اندر حرام مي دانند.
يارو گفته بود كسي كه ازدواج موقت را تجويز كرده حاضر است خواهر يا دختر خودش با ديگري باشد؟!!
حق دارند
چون اولا من هم مي گويم نه واقعا حاضر نيست اين كار را بكند چون اساسا خدا ازدواج موقت را تجويز كرده و خداي بي پدر و مادر، زن و بچه و مامان و خواهر ندارد.
ثانيا اينا از خداوند هم غيرتي تر هستند در اين مسأله ( البته بماند كه غيرتشان ديگه در روابط نامشروع كه مثل علف هرز در جامعه رشد مي كند ته مي كشد)
خب ازدواج موقت را بگذاريم براي اهلش و بگذريم
بحث ازدواج دائم است و ديگر هيچ:Nishkhand:

تا جایی که من در اون تاپیک مذکور دیدم
بیشتر شکایت کاربران به ویژه آغازگرتاپیک از والدین خودشان بود!

مدیر سایت که نمی تونه بیاد مشکلات شخصی مارو حل کنه!
خیلی بخواد دلسوزی به خرج بده چهارنفرو به همدیگه معرفی می کنه!
حالا مثلا معرفی کرد، مشکلات شخصی خانواده حل میشه؟! سنگ اندازی های والدین، حذف میشه؟! "زوده زوده گفتن" های والدین تموم میشه؟!

بعید می دانم

حامی;706616 نوشت:
امكانات فضانوردي

[/]

مدیر سایت;705914 نوشت:

7.کدام جوان با ایمان است که مشکلات ازدواج و هفت خان رستم از جلو پای او بر داشته شود حاضر به ازدواج نباشد ؟! به نظرم اگر ما مشکلات را از سر راه برداریم جوانان خودشان بلدند چگونه انتخاب کنند و به سر خونه و زندگی بروند

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
بنده به عنوان کسی که مدتی هست،در فضای حقیقی کار واسطه گری برای ازدواج را انجام می دهم، و با چند واسطه ی معتبر نیز در ارتباط هستم،با این صحبت شما کاملا موافق هستم
ولی یکی از همین مشکلاتی که شما فرمودید،مساله ی کم بودن تعداد واسطین ازدواج است،متاسفانه به دلیل درسرهای عظیمی که این کار دارد(و ابدا منکر مشکلات آن نمی شوم) عده ای خود را از این موضوع کنار می کشند
به طور مثال شخص بنده با وجود،مشکلات و مسائل شخصی زندگی،ساعاتی از روز را به این کار اختصاص می دهم،ولی واقعا فرصت ندارم تک تک فرم ها را بررسی نمایم،و دختر خانومی که به من سپرده است شاید ماه ها طول بکشد بتوانم موردی را به ایشان معرفی کنم
حال اگر هرکسی به اندازه ی توان و ظرفیت خودش،مقداری از این بار را به دوش بکشد بسیاری از مشکلات حل می شوند
البته بنده نمی دانم راهکار مناسب حل این مشکلات چیست،ولی در عین حال نمی توان نسبت به این قضیه بی تفاوت بود

ولی قطعا احیای سنت واسطه گری یکی از راهکارهای مناسب خواهد بود:گرچه ظرافت های خاص خود را دارد که نباید از آن غافل بود

توجه فرمایید:
دلایل تأکید رهبر انقلاب بر احیای سنت واسطه‌گری در ازدواج

http://farsi.khamenei.ir/others-dialog?id=27740

نکته ی اول:
در روایات ما بابی وجود دارد تحت عنوان «مَن تَزَوَّج اَخاه المُؤمِن» یعنی کسی که برای برادر مؤمنش، شرایط ازدواج را فراهم کند. در روایتی از امیرالمؤمنین علیه‌السلام نقل شده است که فرمودند: «أَفْضَلُ‌ الشَّفَاعَاتِ‌ أَنْ‌ یَشْفَعَ‌ بَیْنَ اثْنَیْنِ فِی نِکَاحٍ حَتَّى یَجْمَعَ شَمْلَهُمَا» بهترین شفاعت‌ها این است که شفاعت شود بین دو نفر در ازدواج تا بالاخره زیر یک سقف قرار بگیرند.

نکته ی دوم:
وقتی جوانی به نام «جُوَیبِر» خدمت پیامبر اکرم می‌آیند، حضرت نگاه مهربانی به او می‌کنند و می‌فرمایند چرا ازدواج نمی‌کنی؟ او هم در پاسخ مشکلاتی را مطرح می‌کند. بعد حضرت همان‌جا او را راهنمایی می‌کنند و می‌فرمایند که جویبر! پیش زیاد ابن لبید برو و دختر او را خواستگاری کن. این معرفی کردن و واسطه‌گری از خود پیامبر وجود داشته و معصومین هم این روش را ادامه داده‌اند.

نکته ی سوم:
شایسته است کسی که واسطه‌گری می‌کند خودش متأهل باشد و مقداری پختگی نسبت به مسائل ازدواج و خانواده داشته باشد و همچنین تا حدودی با مسائل روان‌شناسی آشنا باشد تا بتواند ویژگی‌های افراد را بشناسد و با طرف مقابل تطبیق بدهد

متاسفانه افراد متاهل در این زمینه کم کاری می نمایند.

نکته ی چهارم:
نکته‌ی دیگر که بسیار مهم است آن‌که شخص واسطه‌گر باید حقایق را به دو طرف منتقل کند و برای این‌که مثلاً این وصلت صورت بگیرد نقاط ضعف را نپوشاند و نقاط قوت را زیاد بزرگ جلوه ندهد؛ آن‌چه هست را منتقل کند و بهتر و درست این است که تحلیل خودش را هم از شرایط افراد ارائه ندهد، بلکه خبرها را منتقل کند و تحلیل‌ها و برداشت‌ها را به عهده‌ی دو طرف بگذار

نکته ی پنجم:
متأسفانه برخی خانواده‌ها به اعتبار معرف، تحقیقات را سبک می‌گیرند؛ خصوصاً اگر معرف از جایگاه اجتماعی بالایی برخوردار باشد. در حالی که فرد واسطه بر اساس ظواهری که از دو طرف یا یک طرف سراغ داشته، کسی را معرفی کرده است. بنابراین هم خود شخص واسطه نباید بار مسئولیت را به دوش بگیرد و هم خانواده‌ها نباید بررسی را کنار بگذارند و به حداقل‌ها اکتفا کنند.

سلام جناب استاد حامی بنده که نتونستم تاپیک رو بسته ببینم اما براتون یه سری سوال بی جواب نوشته بودم ..
الان پیدا و نقل قولش میکنم

نقل قول:
سلام
انصافا ترجمه تون عالی بود استاد .
یک ساعت اسک دین نبودیم .

نقل قول:
استاد نکنه از دست ما بچه ها خسته شده اید؟
نکنه دیگه نمیخواید صدامونو بشنوی

اون حرفا چی بود
یعنی دیگه حوصله مون و خصوصیامونو ندارید!!

نقل قول:
نه نه

ما هکذا الظن؟

شما خودتون گفتید وصف العیش
نامه هم که خودتون گفتیدبفرستن...

میشه لطفا مجوز وصف العیش بیرون از تاپیکم صادر بفرمایید؟

پاینده باشید استاد .خدا حفظتون کنه.

نقل قول:
یه سوال کلی داشتم ولی در تاپیکو بستن!!
حاج آقا مدیر سایت چه کاری از دستشون برمیاد که سبز کمرنگا از دستشون بر نمیاد؟

استفهام انکاری ب خودم!

وظیفه ی خودم میدونم از حمایت جناب حامی تشکر کنم

خیلی متشکریم استاد .
اما واقعا جناب مدیر سایت بنده خدا حاج آقا چه کاری از دستشون بر میاد ؟
ماجرا یه شباهت های پیدا کرد به یه داستانی البته دوستان بهشون برخورد نکنه یه وقت بر بخوره !
خودتان قضاوت کنید .
یه بنده خدا بود در دل شب نشسته بود !
درست وقت نماز شب بود!
بر کنار در خانه ی مولا علی (ع) نشسته بود !
جلوی درب حرم امیر المومنین در نجف نشسته بود !
و پدر و پسری که از جلوی او عبور کردند و حرفهایی میانشان رد و بدل شد ....!

کاش بنده ی خدا باور داشت به دل شب و ایمان داشت کی و کجا نشسته و دستش به کدام سو دراز است!کاش لااقل میدانست از کجا آمده اند...خدایشان کیست...
آدمی ست دیگر باورش نمیشود...

موضوع قفل شده است