صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید)

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید)

با درود بر محمد و آل محمد.

خب شاید سال های قبل تاپیکی بوده ک در این مورد بحث شه اما گشتم تخصصی و کامل نبود.

امروزه با گسترش فضای مجازی نقش آنتی ویروس ها فوق حیاتیه!

رتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها.
    (بعضی آنتی ویروس ها ، ویروس را شناسایی می کنند اما در نابودی آن ناتوان هستند).

خب میبینید ک نود 32 eset!
    قدرت فوق العاده کمی داره! در واقع کاربر رو داره گول میزنه که ویروساشو کشته!

رتبه بندی از نظر کمترین تأثیرگذاری بر سرعت سیستم کاربر.
    (برای بسیاری از کاربران ، مخصوصاً آن دسته از کاربرانی که کامپیوتر آن‌ها کمی قدیمی شده است و یا آنکه از Laptop استفاده می کنند که عموماً توانایی کمتری نسبت به کامپیوترهای Desktop دارد ، این مسئله مهم است که آنتی ویروس نصب شده ، سبب کـُندی عملکرد کامپیوترشان نشود. اما نباید فراموش شود که هدف اصلی از نصب آنتی ویروس ، ایجاد امنیت و ایمنی است. در رتبه بندی زیر ، اعداد کوچکتر نمایانگر ضعف آنتی ویروس می باشند).

خب هزار ماشالله نود 32 سرعت لودش بالاس

رتبه بندی از نظر بدست آوردن سریع و آسان کلید رایگان یا آنچه برای Active کردن برنامه نیاز است و مدت ماندگاری آن.
    (اگر شما کلید اورجینال آنتی ویروس را که در سایت جهت فروش قرار داده شده است ، خریداری نکنید ، برای بدست آوردن کلید رایگان یا Crack برای این آنتی ویروس ، چه میزان باید در اینترنت جستجو کنید؟ اعداد کوچکتر در این رتبه بندی ، نشان از کمیاب بودن و یا نایاب بودن کلید یا Crack برای آن آنتی ویروس دارد و شما باید زمان بیشتری صرف جستجو کنید و اغلب ناموفق خواهید بود).

رتبه بندی از نظر دسترسی سریع به سیستم غیرفعال کردن موقت آنتی ویروس برای جلوگیری از حذف یک فایل.
    (آنتی ویروس هایی که برای غیرفعال کردن آن ها ، مراحل طولانی تری باید طی نمود ، رتبه پائین تری دارند).

رتبه بندی از نظر دفعات Update شدن در طول روز و حجم دانلود شده.
    (از آنجا که هر لحظه ، ویروس جدیدی ساخته نمی شود ، بنابراین به روز رسانی مکرر آنتی ویروس ها در طول روز ، فقط به دلیل چک کردن قانونی‌بودن یا نبودن کلید فعال سازی است و یا Block کردن وب‌سایت هایی که قوانین Copy Right را رعایت نمی کنند ؛ بنابراین به روز رسانی‌های مکرر و با حجم زیاد ، از ضعف‌های یک آنتی ویروس به شمار می رود و در گراف زیر ، عدد کوچکتری دارند).

رتبه بندی از نظر ضعف کمپانی سازنده در خطرناک شناختن وب سایت ها و نحوه‌ی برخورد با آنها.
    بعضی کمپانی ها ، وب‌سایت ها را به دلیل رعایت نکردن قوانین Copy Right مسدود کرده و آلوده معرفی می کنند که این باعث شده است کاربران ناآشنا گمراه شده و گمان کنند این وب سایت ها ، باعث آلوده شدن کامپیوتر آنها خواهند شد که در حقیقت چنین نیست. اینگونه دسته‌بندی ، ضعف یک آنتی ویروس محسوب می شود که سایت های آلوده را از چنین سایت هایی متمایز نمی کند. آنتی ویروس هایی که در رتبه بندی زیر ، عدد کوچکتری دارند ، در این زمینه مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد کرده اند).

رتبه بندی از نظر سرعت Scan کردن کل سیستم (Full System Scan).
    (البته سرعت Scan کردن سیستم شما ، به توانایی کامپیوتر شما و همچنین حجم و نوع فایل هایی که در اختیار دارید نیز بستگی دارد)

رتبه بندی از نظر شناسایی اتوماتیک Removable Disk ها مانند Flash Memory پس از اتصال به درگاه USB.
    (دسترسی به قسمتی که به شما اجازه می دهد پیش از اجرای فایل های درون Flash Memory ، آن ها را مورد Scan یا ویروس‌یابی قرار دهید در بعضی آنتی ویروس ها بسیار ساده و در بعضی آنتی ویروس ها با کمی جستجو در تنظیمات و Menu ها صورت می گیرد و از آنجا که امروزه اغلب ویروس ها از طریق اینگونه سخت‌افزار ها انتقال می یابند ، آنتی ویروسی مناسب تر است که به طور خودکار ، پس از اتصال Flash Memory ، آن را شناخته و به شما پیام Scanning بدهد و یا اگر چنین نیست ، دسترسی به بخش Scan کردن غیر‌خودکار ، ساده تر و سریع تر باشد. آنتی ویروس هایی که در رتبه بندی زیر عدد کوچکتری دارند ، در این بخش ، کمی ضعف دارند ، اما همه آنتی ویروس ها بخشی برای Scan کردن غیراتوماتیک دارند).

جمع بندی بنده

ببینید آنتی ویروس نود 32 برای کسانی که لبتاب دارند و اینترنت نمیاند مناسبه!
    سرعت رو کم نمیکنه بسیار لطیفه! اما قدرت واقعا ضعیفه!
    فقط میتونه ویروس هایی ک تو فلش مموریه حذف کنه!
    در ثانی راحت کرک میشه و به این علت مورد علاقه کاربراست!

آنتی ویروس کسپر اسکای:
    این غول دنیای فناوری و ویروس

به جرعت اگر میخواهید در یک محیط باشید ک با نیشخند به هکر ها بخندید این رو نصب کنید!
    معایب:کند کردن سرعت سیستم(درصورت ضعف سیستم سخت افزاری) و کرک و آپدیت نشدن رایگان!
    یک مقدار هزینه داره اما این آنتی ویروس در سازمان های امنیتی آمریکایی حرف اول رو میزنه!

آنتی ویروس مورد پیشنهاد بنده:
    avira
    یک آنتی ویروس فوق العاده عالی!
    در قدرت مندی 1 درجه (5 درصد)از کسپر اسکای ضعیفه!
    ولی سرعت بهتری داره! آپدیت رایگان و کرکش هم گیر میاد!
    و اگر شما لاینسس و آپدیت اصلی رو تهیه کنید به جرعت میگم هیچ ویروس جدیدی حتی نمیتونه شمارو تهدید کنه!
    لذت یک امنیت سبز!

سایت معتبر همراه نماد اعتماد جهت خرید آنتی ویروس و لاینسس اورجینال(هم حلاله هم امنیت فوقالعاده بالاتره!)
    آنتی ویروس های کرک شده خطرات جبران ناپذیری داره که اشخاص با هدف های خاصی رایگانش کردند!چه سودی براشون داشته؟
    http://www.iransetup.com/
    http://original-key.com/
    http://license.p30download.com/
    به شما پیشنهاد میکنم اگر به امنیت خود اهمیت میدهید خصوصا فایل های شخصی همین الان نود 32 رو حذف کنید و اویرا یا...رو نصب کنید!
    یکم سرعت کم شدن ارزش امنیت رو نداره؟
    نه سازنده اویرام! نه پولی جیب من میره!
    فقط هکر ها میدونن ایرانی ها 60 درصد آنتی ویروسشون نود 32! حتی نقشه هایی برای دور زدن این آنتی ویروس (با توجه به ضعف شرکت)و به دام انداختن ایرانی ها میکنند!
    بقیه کاربرا نظرشونو بگن با تشکر

بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

2. صلوات ها 20

3.  

علاقه
    خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا
    نوشته
    1,401
    حضور
    77 روز 2 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6569

ممنون اطلاعات مفیدی بود...

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ و اُفــوِّضُ أمری إلَی الله إنّ ✿الله✿ بصیــــــــرٌ بالعباد Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    {。^◕‿◕^。}

5. صلوات ها 4

نوشته
    19
    حضور
    8 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    75

عذر خواهی میکنم -چون به نصبت کارم تحقیقات زیادی در زمینه امینت سایبر دارم

آویرا پیشنهاد خوبی هست و از نظر من برای مصارف خانگی نیازی به نسخه کامل نیست و پیشنهاد میدم نسخه رایگان اویرا رو نصب کنید که بدون نیاز به کرک یا یوزر پسورد خیلی راحت اپدیت کنید

نسخه رایگان این انتی ویروس رو میتونید از این لینک دانلود کنید

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-...wnload.com.rar

حرف زیاده.در سطح امینیت ملی بخاید حساب کنید کشور هیچ امنیتی نداره تمام شرکت های انتی ویروس جز دشمنان ما هستن و این قضیه بار ها ثابت شده اخریش اکستاکس نت بود. و تبانی انها بر ناشناخته ماندنش...
    ویرایش توسط باغ بهشت : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ در ساعت ۱۲:۵۳

7. صلوات ها 7

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط mtnam1372 نمایش پست ها
    عذر خواهی میکنم -چون به نصبت کارم تحقیقات زیادی در زمینه امینت سایبر دارم

آویرا پیشنهاد خوبی هست و از نظر من برای مصارف خانگی نیازی به نسخه کامل نیست و پیشنهاد میدم نسخه رایگان اویرا رو نصب کنید که بدون نیاز به کرک یا یوزر پسورد خیلی راحت اپدیت کنید

نسخه رایگان این انتی ویروس رو میتونید از این لینک دانلود کنید

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-...wnload.com.rar

حرف زیاده.در سطح امینیت ملی بخاید حساب کنید کشور هیچ امنیتی نداره تمام شرکت های انتی ویروس جز دشمنان ما هستن و این قضیه بار ها ثابت شده اخریش اکستاکس نت بود. و تبانی انها بر ناشناخته ماندنش...
    بله مصارف خانگی نیازی به هزینه نداره!
    ولی کرک شده کجا و نسخه اصلی کجا! خیلی امکانات دیگری توی نسخه اصلی هست ک توی کرک شده نیست.....
    شرکت های انتی ویروس وقتی ویروسی رو خودشون میسازن ک از طریق آپدیتش پول در بیارن برای مشتریان نسخه اصلیشون این ویروس رو حذف میکنند!
    و موارد زیاد دیگری که فرق بین کرک شده و اصلی هستش.......
    در ضمن شرکتی مثل اویرا یا کسپراسکای اگر نسخه قانونی و لاینسس دارشو بگیری تبانی در کار نیست.....خصوصا شرکت کسپر اسکای چون نمایندگی هایی ک لاینسس رو میفروشن خودشونو خارجی معرفی میکنن و نمیفهمه شرکت ک ایرانی هستند کاربرا.......
    در ضمن شمارتونم پاک کنید......
    سپاس از شرکت شما در بحث......
    ویرایش توسط باغ بهشت : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ در ساعت ۱۲:۵۴ دلیل: حذف قسمتی از نقل قول

9. صلوات ها 4

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

به درخواست دوستان لینک دانلود آنتی ویروس پیشنهادی اضافه شد

جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید) نرم افزار نسخه رایگان Avira Free AntiVirus
    جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید) دانلود - 163 مگابایت

جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید) نرم افزار نسخه پولی اویرا نیاز به لاینسس Avira AntiVirus Pro
    جمع بندی کامل(بهترین آنتی ویروس جهت استفاده کاربران لطفا شرکت کنید) دانلود - 177 مگابایت

11. صلوات ها 4

نوشته
    6,731
    حضور
    109 روز 14 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    1583
    صلوات
    37598

نقل قول نوشته اصلی توسط monji-sec نمایش پست ها
    ولی کرک شده کجا و نسخه اصلی کجا!
    نرم افزار نسخه رایگان
    سلام
    بالاخره شما نسخه رایگانش رو قبول دارین یا خیر

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

13. صلوات ها 5

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط باغ بهشت نمایش پست ها

سلام
    بالاخره شما نسخه رایگانش رو قبول دارین یا خیر
    درود.
    قبول دارم!
    دقت کنین این که معرفی کردم کرک شده نیستا؟بلکه خود شرکت اویرا حواسش به کسانی که هزینه پرداخت ندارن هم بوده!
    بنده گفتم کرک شده رو پیشنهاد نمیکنم.....
    اما خب چون بنده خیلی به امنیتم اهمیت میدهم ترجیح میدم اصلیو استفاده کنم!
    در بین آنتی ویروس های رایگان نسخه رایگان اویرا برترینه بازهم چه کرک شده چه رایگان!
    فرق نسخه پولی با رایگانش! ی چیزی تو مایه های دبیرستان نمونه دولتی با تیزهوشانه
    نمونه دولتی بین بقیه مدارس خوبتره! ولی تیزهوشان ی چیز دیگس

نسخه کرک شده چیست؟ نسخه اصلیه! به روش غیرقانونی شماره سریال ها دور زده شده تا شرکت گول بخوره و فکر بکنه نسخه رو خریداری کرده اید!
    نسخه رایگان چیه؟نسخه رایگان شرکته که با رضایت شرکت ارائه شده و خطرات کرک شده رو نداره
    ویرایش توسط monji-sec : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ در ساعت ۰۱:۰۳

15. صلوات ها 3

نوشته
    19
    حضور
    8 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    75

بله مصارف خانگی نیازی به هزینه نداره!
    ولی کرک شده کجا و نسخه اصلی کجا! خیلی امکانات دیگری توی نسخه اصلی هست ک توی کرک شده نیست.....
    شرکت های انتی ویروس وقتی ویروسی رو خودشون میسازن ک از طریق آپدیتش پول در بیارن برای مشتریان نسخه اصلیشون این ویروس رو حذف میکنند!
    و موارد زیاد دیگری که فرق بین کرک شده و اصلی هستش.......
    در ضمن شرکتی مثل اویرا یا کسپراسکای اگر نسخه قانونی و لاینسس دارشو بگیری تبانی در کار نیست.....خصوصا شرکت کسپر اسکای چون نمایندگی هایی ک لاینسس رو میفروشن خودشونو خارجی معرفی میکنن و نمیفهمه شرکت ک ایرانی هستند کاربرا.......
    در ضمن شمارتونم پاک کنید......
    سپاس از شرکت شما در بحث......

دوست عزیز من نگفتم نسخه کرک شده
    پیشنهاد من نسخه رایگان بود لینکی هم که گذاشتم نسخه رایگان بود
    سالهاست در مورد الگوریتم های امنیتی تحقیق کردم و برنامه نوشتم(برنامه نویسی تخصوصی امنیت)
    شما چه اصلی داشته باشی چه کرک شده برای تبانی فرقی ندارد دولت امریکا در قبال پرداخت مبلقی پول به شرکت های انتی ویروس از اونها در خواست کرده بود که ویروس اکستاکس نت را شناسایی نکنند
    این فقط حرف من نیست. نتیجه تحقیق کارشناسان امنیت در دیگر کشور ها هم هست
    بیخیال بحث یادی تخصوصیه

17. صلوات ها 4

نوشته
    1,118
    حضور
    37 روز 21 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3880

1-نظرتون راجبه این انتی ویروس که از خود مایکروسافته چیه؟
    https://www.microsoft.com/security/p...ssentials.aspx
    2-میشه طریقه ی نصب همراه با نصب ویندوزشم بگی؟فکر کنم اگه اینجوری نصب کنیم زیاد مطمئن نیست.
    غم، مگر جز خاطر من، منزل و ماْوا نداری؟

خوش بیا...خوش بیا...آسوده بنشین، بر دلم
    گر جا نداری…!

19. صلوات ها 2

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1990 نمایش پست ها
    1-نظرتون راجبه این انتی ویروس که از خود مایکروسافته چیه؟
    https://www.microsoft.com/security/p...ssentials.aspx
    2-میشه طریقه ی نصب همراه با نصب ویندوزشم بگی؟فکر کنم اگه اینجوری نصب کنیم زیاد مطمئن نیست.
    چند سالی است که شرکت مایکروسافت نیز وارد بازار تولید آنتی ویروس شده است ، هر چند کاری به کیفیت این آنتی ویروس های تولید شده نداریم اما چند نکته است که در خصوص این آنتی ویروس های آرام بایستی اشاره کنیم . مایکروسافت دو نرم افزار ضد کدهای مخرب ارائه داده است که به نام های Windows Defender و Microsoft Security Essentials معروف هستند. هنوز برای بسیاری افراد درک تفاوت بین این دو محصول کمی مبهم است و حق نیز با آنهاست ، مایکروسافت در سیستم عامل ویندوز سون خود در قسمت کنترل پنل گزینه Windows Defender را دارد اما در عین حال شما می توانید بر روی این سیستم عامل Windows Security Essentials را نیز نصب کنید.

+چون باهاش کار نکردم زیاد اطلاع ندارم ولی اکثر نرم افزار ها با چند کلیک قابل نصب هستند...

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 14

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری