جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: این قوم گمراه...

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۱
  علاقه
  وَ الَّذينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّه
  نوشته
  1,268
  حضور
  26 روز 8 ساعت 1 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  40
  صلوات
  4524

  این قوم گمراه...
  خبری شوکه کننده بود!
  اوباما، این سگ دست‌آموز صهیونست‌ها، ازدواج همجنس گرایان را در تمام ایالت های آمریکا، قانونی اعلام کرد! (1)

  ازدواج همجنس گرایان؟! این دیگر چه ترکیب ناموزونی است؟! اصلا ترکیب این دو واژه به چه معناست؟! یک مرد با یک مرد ازدواج کند؟! که چه بشود؟! یک زن با یک زن ازدواج کند؟! یعنی چه؟! کدامشان شوهر است و کدامشان همسر؟! به فرض محال، 50 سال هم با هم زندگی کنند، بعدش چی؟! اصلا معنا و مفهومی دارد؟! این بشر دو پا تا کجا می خواهد سقوط کند؟!

  اولین قومی که در عالم، عمل شنیع لواط را انجام داد، قوم لوط بود. این عمل شنیع تا زمان آن قوم منحوس، بی سابقه بود و آن حرامیان، این عمل پلید را رواج دادند:

  وَ لُوطاً إِذْ قالَ لِقَوْمِهِ إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الْفاحِشَةَ ما سَبَقَكُمْ بِها مِنْ أَحَدٍ مِنَ الْعالَمينَ (عنکبوت/28)
  و لوط را فرستاديم هنگامى كه به قوم خود گفت: «شما عمل بسيار زشتى انجام مى ‏دهيد كه هيچ يک از مردم جهان پيش از شما آن را انجام نداده است!

  خدای متعال هم بدترین عذاب را نثار آن قوم نادان کرد؛ عذاب سنگ! فقط به همین هم اکتفا نکرد! با عذاب سنگ، زیر و رویشان کرد! خودشان با خانه های کثیفشان را شخم زد! از این بدتر، عذابی سراغ دارید؟

  فَلَمَّا جاءَ أَمْرُنا جَعَلْنا عالِيَها سافِلَها وَ أَمْطَرْنا عَلَيْها حِجارَةً مِنْ سِجِّيلٍ مَنْضُودٍ (هود/82)
  و هنگامى كه فرمان ما فرا رسيد، آن (شهر و ديار) را زير و رو كرديم و بارانى از سنگ متراكم بر روى هم، بر آنها نازل نموديم

  چه کسی باورش می شود که حالا بعد از چند هزار سال که از نابودی آن قوم منحوس می گذرد، متحجران حیوان صفتی پیدا شوند که با وقاحت تمام، این عمل شنیع و پلید را قانونی اعلام کنند و کمترین خم هم به ابرویشان نیاوند؟! آمریکایی که به ظاهر در صنایع نظامی و صنعتی، گوی پیشرفت را از همگان ربوده، حالا در فرهنگ و انسانیت، اوج تباهی و ویرانگری اش را نشان می دهد!

  دوستان، رفقا، ببینید! این همان کشور صنعتی پیشرفته ای است که برخی تازه به دوران رسیده ها برای ارتباط با آن له له می زنند و تا اسمش را می شنوند، آب از لب و لوچه شان می ریزد و حل همه مشکلات را در گرو ارتباط با آنها می بینند! ببینید سقوط انسانیت را! ببینید این بشر دو پا تا کجا می تواند غرق شود و به روی خودش هم نیاورد!

  و آن به اصطلاح هنرمند را بنگرید که لقمه نجویده، این وقاحت آمریکایی را عملی تاریخی در حد رفع قانون برده داری و تابوشکنی معرفی می کند! (2)

  لواط، عملی شنیع است و در هیچ قیاس عقلانی، معنا و مفهومی جز پلیدی و سقوط انسانیت ندارد! ننگ بر این قوم گمراه...

  نمی دانم چرا یاد آن جمله تاریخی امام عزیز افتادم: «رئیس جمهور امریکا بداند - بداند این معنا را - که منفورترین افراد دنیاست پیش ملت ما. امروز منفورترین افراد بشر است پیش ملت ما...» (3)

  --------------------------------
  1- متن خبر را از اینجا بخوانید: http://www.presstv.ir/DetailFa/2015/...-homo-marriage
  2- متن خبر را از اینجا بخوانید: http://www.mehrnews.com/news/2849615...8C%D8%A7%D9%86
  3- http://farsi.rouhollah.ir/library/sa...ume=1&page=420
  ویرایش توسط صدیقین : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ در ساعت ۰۱:۰۳

 2. صلوات ها 3


 3. #2

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۴
  نوشته
  292
  حضور
  6 روز 3 ساعت 24 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  971  دوستان، رفقا، ببینید! این همان کشور صنعتی پیشرفته ای است که برخی تازه به دوران رسیده ها برای ارتباط با آن له له می زنند و تا اسمش را می شنوند، آب از لب و لوچه شان آویزان می شود و حل همه مشکلات را در گرو ارتباط با آنها می بینند! ببینید سقوط انسانیت را! ببینید این بشر دو پا تا کجا می تواند غرق شود و به روی خودش هم نیاورد!
  عزیز من چه ربطی داره؟
  الان ایران مرکز انسانیت هستش؟
  آقا جان به والله ما هدفمون از ارتباط با آمریکا نه همجنسبازیه نه زناکاری نه ارضای غرایز شخصی...
  شما یه سر به کارخونه های ما بزن ببین دستگاه نداریم،منابع نداریم
  از توی زمین دستگاه رو در بیاریم؟
  پنج سال دیگه که ارزش نفت شد بیست سنت میبینیم کی داره له له میزنه برای ارتباط با آمریکا

 4. صلوات


 5. #3
  شروع کننده موضوع

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۱
  علاقه
  وَ الَّذينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّه
  نوشته
  1,268
  حضور
  26 روز 8 ساعت 1 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  40
  صلوات
  4524  نقل قول نوشته اصلی توسط amirabdi نمایش پست ها
  عزیز من چه ربطی داره؟
  الان ایران مرکز انسانیت هستش؟
  آقا جان به والله ما هدفمون از ارتباط با آمریکا نه همجنسبازیه نه زناکاری نه ارضای غرایز شخصی...
  شما یه سر به کارخونه های ما بزن ببین دستگاه نداریم،منابع نداریم
  از توی زمین دستگاه رو در بیاریم؟
  پنج سال دیگه که ارزش نفت شد بیست سنت میبینیم کی داره له له میزنه برای ارتباط با آمریکا
  رفیق! مشکل ما این نیست که با آمریکا رابطه نداریم، مشکل اقتصاد ما از سیستم بد مدیریتیه! این همه جوان با استعداد در این کشور داریم، این همه منابع طبیعی فراوان داریم، آن وقت از بیکاری و عقب ماندگی می نالیم! مگر برای صنعت هسته ای، یک قطعه پیچ و مهره از آمریکا آوردیم، که می گویید «از توی زمین دستگاه در بیاوریم»! این چه حرف ناپخته ای است که می زنید، رفیق؟! مگر بچه های همین مملکت این صنعت بزرگ را بومی نکردند؟! سالانه صدها دستگاه جدید و ابتکار و اختراع از همین استعدادهای درخشان بچه های این کشور در جشنواره خوارزمی و نمایشگاه های بین المللی عرضه می شود اما کجاست آن مدیرانی که سرشان را مثل کبک زیر برف کرده اند و این نخبه های بیچاره را در نمی بیابند و هیچ حمایتی از آنها نمی کنند! هر چه می توانند در حلق فوتبالیست یامفت و بازیگر بی غیرت می ریزند، آنوقت سر این بنده های خدا را تا می توانند شیره می مالند و وعده سر خرمن می دهند! همین می شود که فوتبالیست یامفت وطن‌فروش می رود در جام خلیج ع ر ب بازی می کند و خجالت هم نمی کشد، و بازیگر نادان هم از قانون همجنسبازی به عنوان تابو شکنی و قانونی در حد رفع برده داری یاد می کند! همین می شود که از آن طرف آب، برای دانشمندان و نوابغ این مرز و بوم، کارت دعوت با بهترین امکانات فرستاده می شود و دانه دانه عزیزان ما را از دستمان می چاپند! شما فکر کرده اید گاو چران های آمریکایی عرضه این همه پیشرفت صنعتی را داشتند؟! نخیر رفیق! خیلی از دانشمندان این کشور قلدر، از اقصی نقاط دنیا جمع شده اند و از جمله، از ایران خودمان! نام چند نفر از دانشمندان ایرانی را ببرم که در پیشرفته ترین صنایع آمریکایی مشغول کار اند؟! مشکل از خودمان است، نه از قطع رابطه با همجنسبازان آمریکایی!

  سخن بنده را باور ندارید؟ اشکالی ندارد! سخن امیرالمؤمنین را باور دارید که فرمود: «هر كس آب و خاكى در اختيار داشته باشد و (كشت و كارى نكند و) فقير بماند، خدا او را از رحمت دور سازد!».

  توضیح این فراز بلند امیر بیان را از سخنان توانای استاد جوادی آملی بخوانید:

  «... یک سرمایه ای در کشور داریم به نام نفت، اگر روزی به جایی برسیم که نفت بفروشیم و کشور را اداره کنیم، به معنی آن است که داریم ورشکست می شویم. در این هنگام بعد از هشت سال یا بیشتر، نسل بعدی می آید و همه نفرینش را متوجه ما می کند که شما چرا سرمایه را فروختید و از سرمایه مصرف کردید؟ مگر آدم عاقل نفت می فروشد که کشور را اداره کند؟ مثل این که یک آدم عاقل، سرمایه را هزینه منزل کند که این، عقل اقتصادی نیست. ما بدانیم که با فروش با نفت سرمایه، نمی شود کشور را اداره کرد. یک وقتی ما نفت می فروشیم که کارخانه بیاوریم یا انرژی هسته ای تأمین کنیم یا سد بسازیم، که در این جا سرمایه به سرمایه تبدیل شده است، اما وقتی نفت می فروشیم تا برنج و موز وارد کنیم، در این جا سرمایه به درآمد تبدیل شده است. کشور اسلامی، تفکر اقتصادی اش هم اسلامی خواهد بود. یک بیان نورانی از امیرمؤمنان علی علیه السلام رسیده است که در مسایل ما صبغه محوری دارد. وجود مبارک حضرت فرمودند: من وجد ماء و ترابا ثم افتقر فابعده اللّه (وسائل الشیعه/17/40)، یعنی ملتی که آب و خاک به اندازه کافی دارد، اگر بخواهد جو، گندم، میوه و امثال این ها را وارد کند، خدا او را از رحمت خود دور کرده است. آدم عاقل سرمایه دارد، آن وقت این ها را از کشور دیگر وارد کند بی عرضه است! بنابراین ما که به اندازه کافی آب و خاک داریم، باید این سرمایه ها مدیریت شوند. جهنم فقط مال آدم شراب خوار نیست، مال آدم بی عرضه هم است. این درست نیست که ما همه چیز داریم و همه چیز هم داریم وارد می کنیم! آیة الله جوادی آملی خطاب به مسئولان اقتصادی کشور یادآور شدند: شما ایرانی هستید، بروید در گمرکات و ببینید واردات ما چقدر است و صادرات ما چقدر است! شناسنامه ما آن جاست! این که ما همه اش از صادرات خبر می دهیم ولی از واردات خبر نمی دهیم، درست نیست! لذا این که وجود مبارک حضرت علی علیه السلام فرمودند: اگر کسی آب و خاک کافی داشته باشد مع ذلک مواد مصرفی خود را از کشور دیگر وارد کند از رحمت خدا به دور است، این گونه نیست که اگر در بیست ویکم ماه رمضان به مناسبت شهادت آن حضرت لباس مشکی بپوشیم از آن حضرت تأسی کرده ایم، بلکه علی بن ابی طالب علیه السلام را باید در نهج البلاغه و نظام اقتصادی اش جستجو کرد که اگر این گونه از ایشان تأسی کنیم این نوع تبعیت می شود عقل عملی. چه جور می شود کشوری این همه امکانات داشته باشد مع ذلک واردکننده و مقروض هم باشد؟...» *

  ----------------------------
  * متن کامل را از اینجا مطالعه فرمایید: http://www.hawzah.net/fa/Magazine/View/6435/7094/86117/
  ویرایش توسط صدیقین : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ در ساعت ۰۰:۵۸

 6. صلوات ها 2


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود