جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حکم استفاده از وایبر برای کار

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

حکم استفاده از وایبر برای کار

بنام خدا
    چند شب پیش ایت الله مکارم رو نشان میداد . مطلب این بود که کمک به کفار نباید کرد و اون موضوع شتر دار که شترش را اجاره داده بود را نیز مطرح کردند و نهایتا مطلب را به اینجا رساندند که این امکانات که ما استفاده میکنیم اگر باعث تقویت کفار شود چنین است .
    بنده مدتی است که در فکرم
    1- برای تبلیغات کاری
    2- بالا بردن معلومات افراد فعال در عرصه مورد نظر کاری
    یک گروه در وایبر و تلگرام و لاین و دیگر مجموعه های اجتماعی درست کنم و افراد را در آن لینک کنم .
    با توجه به اینکه این کار با هدف تبلیغات کاری بنده و همچنین رشد معلومات افراد فعال در زمینه مذکور میشود .
    درست کردن صفحات وایبر شرعا ایراد دارد ؟ ( در دو فرض اینکه منافع وایبر برای صهیونیزم باشد یا نباشد ؟)
    مرجع : مقام معظم رهبری

سوال دیگر : آیا وایبر مالکیت صهیو نیستی دارد ؟

توضیحی درباره سوال اول : امروز بسیاری از مراجعات در وایبر است . بنده در فروم های تخصصی رشته های مربوطم رفت و امد دارم . در بعضی رشته ها به دلیل سرعت بالای رشد ان رشته ها فروم ها قوی اند( هر چند متاسفانه انها هم در حال ضعیف شدن هستند و یکی از گمانه ها همین وایبر است و البته این خیلی بد است چون مطالب گروههای وایبر هیچگونه دسته بندی ندارد و به درد کار تخصصی نمیخورد ) اما در بعضی رشته ها فروم ها خیلی ضعیف اند . و این نشان میدهد فعالان ان رشته را باید در وایبر پیدا کرد و اخیرا متوجه شده ام که بیشتر افرادی که بنده شماره موبایلشان را دارم و متاسفانه کمتر در فروم پیدا میشن وایبری هستند . بنابراین حضور در وایبر برای چنین موضوعی به نوعی ضرورت حساب میشود .

(دوستان کسی نگوید بنده مخالف وایبر چگونه تغییر فکر دادم . بنده در یک کلام مخالف هجوم این همه اطلاعات سر کاری هستم و سر حرفم در تاپیک مربوطه هستم و اصولا این موضوع با ان موضوع ربطی ندارد )
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58319

با نام و یاد دوست

حکم استفاده از وایبر برای کار

کارشناس بحث: استاد نور

5. صلوات ها 6

نوشته
    4,853
    حضور
    47 روز 14 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17970

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها
    بنام خدا
    چند شب پیش ایت الله مکارم رو نشان میداد . مطلب این بود که کمک به کفار نباید کرد و اون موضوع شتر دار که شترش را اجاره داده بود را نیز مطرح کردند و نهایتا مطلب را به اینجا رساندند که این امکانات که ما استفاده میکنیم اگر باعث تقویت کفار شود چنین است .
    بنده مدتی است که در فکرم
    1- برای تبلیغات کاری
    2- بالا بردن معلومات افراد فعال در عرصه مورد نظر کاری
    یک گروه در وایبر و تلگرام و لاین و دیگر مجموعه های اجتماعی درست کنم و افراد را در آن لینک کنم .
    با توجه به اینکه این کار با هدف تبلیغات کاری بنده و همچنین رشد معلومات افراد فعال در زمینه مذکور میشود .
    درست کردن صفحات وایبر شرعا ایراد دارد ؟ ( در دو فرض اینکه منافع وایبر برای صهیونیزم باشد یا نباشد ؟)
    مرجع : مقام معظم رهبری

سوال دیگر : آیا وایبر مالکیت صهیو نیستی دارد ؟

توضیحی درباره سوال اول : امروز بسیاری از مراجعات در وایبر است . بنده در فروم های تخصصی رشته های مربوطم رفت و امد دارم . در بعضی رشته ها به دلیل سرعت بالای رشد ان رشته ها فروم ها قوی اند( هر چند متاسفانه انها هم در حال ضعیف شدن هستند و یکی از گمانه ها همین وایبر است و البته این خیلی بد است چون مطالب گروههای وایبر هیچگونه دسته بندی ندارد و به درد کار تخصصی نمیخورد ) اما در بعضی رشته ها فروم ها خیلی ضعیف اند . و این نشان میدهد فعالان ان رشته را باید در وایبر پیدا کرد و اخیرا متوجه شده ام که بیشتر افرادی که بنده شماره موبایلشان را دارم و متاسفانه کمتر در فروم پیدا میشن وایبری هستند . بنابراین حضور در وایبر برای چنین موضوعی به نوعی ضرورت حساب میشود .

(دوستان کسی نگوید بنده مخالف وایبر چگونه تغییر فکر دادم . بنده در یک کلام مخالف هجوم این همه اطلاعات سر کاری هستم و سر حرفم در تاپیک مربوطه هستم و اصولا این موضوع با ان موضوع ربطی ندارد )
    با سلام و عرض ادب

برای اطلاع بیشتر به استفتای زیر توجه بفرمایید:

سوال:
    حکم استفاده از واتس آپ و وایبر چیست؟ خصوصا اینکه بیان می شود طراحی و اجرای این نرم افزارها با اسرائیل است و استفاده از این نرم افزارها کمک به اسرائیل می شود در این صورت لطفا بفرمایید حکم استفاده از این گونه نرم افزارها جایز است یاخیر؟
    خواهشمند است جواب را بصورت کلی و اینکه مفسده داشته باشد و.. ارائه نفرمایید و دقیقا با آنچه مورد سوال واقع شده است پاسخ داده شود؟

جواب:
    معظم‌له در خصوص مورد مذکور اظهار نظر نکرده‌اند و به طور کلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و مانند آن اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا خلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد جایز نیست؛ و تشخیص موضوع به عهده مکلف است.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری به شماره استفتای 466264

7. صلوات ها 4

نوشته
    16
    حضور
    10 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    35

استفتاء جدید:

اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از کالای خارجی استفاده نکنید، شامل نرم‌افزارها هم می‌شود و باید از نرم‌افزار داخلی استفاده کنید.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13

9. صلوات ها 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری