نشر یه سری تصاویر خاص با برچسب مذهبی ( زن و شوهرهای باحجاب اسلام امریکایی و با رفتارهای زننده)

تب‌های اولیه

28 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نشر یه سری تصاویر خاص با برچسب مذهبی ( زن و شوهرهای باحجاب اسلام امریکایی و با رفتارهای زننده)

بسم الله الرحمن الرحیم

گاهی در فضای مجازی و برخی رسانه ها و سایت های مذهبی تصاویری رو مشاهده میکنیم که قطعا با فرهنگ ناب اسلامی تناسبی ندارند ( حتما شما هم مشاهده کرده اید)

و اما با نام مذهبی منتشر میشوند ...

زن و شوهرها و عروس و دامادهایی که ظاهرا باحجاب و مذهبی هستند اما ابراز محبت هایی بصورت عمومی و جلوی دوربین
.

یه مورد تار شده از تصاویر مذکور : ( برخی هم زننده تر هستند)

میتونید در گوگل با برچسب حجاب و زن و شوهر مذهبی و ... جستجو کنید و ببنید

[SPOILER][/SPOILER]

اینجا ان شالله در مورد این تصاویر و هدف از انتشار و ... صحبت خواهیم کرد

[SPOILER][/SPOILER]

یه نیروی مفیدی در وجود انسانها هست با نام حیا.

اگر حیا رفت ایمان هم خواهد رفت و اینجاست دیگه برخی گناهان عادی میشه .

و انسان حتی برخی اعمل شخصی رو هم در دید عموم رونمایی میکنه .
.

پس اینکه زوجی برخی اعمال شخصی خودشون رو در دید عموم رونمایی کنند رابطه ی مستقیمی با حیا داره !
.

هدف زدودن حیا و رساندن فاصله حریم خصوصی و عمومی به صفر

و نکته اینکه :

اون اعمال و رفتارهایی که اگر در دید عموم رونمایی شود باعث قبح شکنی شده وهمچنین احتمال اینکه مفسده داشته باشد
.

و تصاویر مذکور خارجی هستند و اصلا ممکن هست که پوشش اینجا صرفا بعنوان مد باشد .

یا با اهداف دیگر در نت منتشر شوند ( زدودن حیا و عادی کردن برخی موارد شخصی در عموم)

ابوالفضل;696971 نوشت:
و نکته اینکه :

اون اعمال و رفتارهایی که اگر در دید عموم رونمایی شود باعث قبح شکنی شده وهمچنین احتمال اینکه مفسده داشته باشد
.

و تصاویر مذکور خارجی هستند و اصلا ممکن هست که پوشش اینجا صرفا بعنوان مد باشد .

یا با اهداف دیگر در نت منتشر شوند ( زدودن حیا و عادی کردن برخی موارد شخصی در عموم)

ممنون از شما...
ولی ی چیزی.......
بنده زنمه دوس دارم دسشو بگیرم با هم تو پارک قدم بزنیم چرا این دلخوشی باید ازم گرفته شه ک دسته همسرمم نتونم خیابون بگیرم؟ آخه چرا؟

monji-sec;696978 نوشت:
ممنون از شما...
ولی ی چیزی.......
بنده زنمه دوس دارم دسشو بگیرم با هم تو پارک قدم بزنیم چرا این دلخوشی باید ازم گرفته شه ک دسته همسرمم نتونم خیابون بگیرم؟ آخه چرا؟

با سلام

( حالا این رفتاری که شما نام بردید به نسبت ساده تر هست و شاید مورد قبول عرف ! )

و اینکه حالا تصویر هم گرفته بشه و منتشر بشه کار بسی ناخوشایندی هست ( حرکتی که در این نشر تصاویر صورت میگیره )

بنده این موضوع رو بر اساس بحث اخلاقی مطرح کردم
.
یعنی جایی گفته نشده که این کار رو انجام بدید یا ندید !
.

و عقیده ام این هست که رابطه ی مستقیمی با حیا داره این مساله ! ( که توصیه های فراوانی راجع به حیا داریم)
.

و کم کم از یه رفتار ساده شروع شده و رفتارهای جدیدتری در اینده بروز خواهند کرد . . .

و این جامعه ی دینی رو 100 درصد در اینده به چالش خواهد کشید

ابوالفضل;696990 نوشت:
با سلام

( حالا این رفتاری که شما نام بردید به نسبت ساده تر هست و شاید مورد قبول عرف ! )

و اینکه حالا تصویر هم گرفته بشه و منتشر بشه کار بسی ناخوشایندی هست ( حرکتی که در این نشر تصاویر صورت میگیره )

بنده این موضوع رو بر اساس بحث اخلاقی مطرح کردم
.
یعنی جایی گفته نشده که این کار رو انجام بدید یا ندید !
.

و عقیده ام این هست که رابطه ی مستقیمی با حیا داره این مساله ! ( که توصیه های فراوانی راجع به حیا داریم)
.

و کم کم از یه رفتار ساده شروع شده و رفتارهای جدیدتری در اینده بروز خواهند کرد . . .

و این جامعه ی دینی رو 100 درصد در اینده به چالش خواهد کشید

بله ولی همین مسئله موجب پیوند زناشویی بیشتر حس عشق بیشتر خصوصا در خانم ها میشه از سمت شوهرشون و احساس غرور میکنن از بودن کنار همسرشون ک این خیلی خوبه!

و از طرفی موجب میشه زوج های دیگه ای هم به هم به این صورت علاقمند شن...
البته ازش سو استفاده میشه درست میفرمایی

monji-sec;697008 نوشت:
بله ولی همین مسئله موجب پیوند زناشویی بیشتر حس عشق بیشتر خصوصا در خانم ها میشه از سمت شوهرشون و احساس غرور میکنن از بودن کنار همسرشون ک این خیلی خوبه!

و از طرفی موجب میشه زوج های دیگه ای هم به هم به این صورت علاقمند شن...
البته ازش سو استفاده میشه درست میفرمایی

بنده در رابطه با این نوع تصاویر در سایت های دیگه ( جایی که منتشر کرده اند یا می کرده اند )
بحثم شده .
اونا هم هدفشون اینه !
.

منتها این نگاه یک طرفه به موضوع هست .
چون اگر ما صرفا بر مبنای منافع خود در جامعه عمل کنیم ( چیزی که در جامعه ی غربی شاهد هستیم (اکثرا) == در این صورت قطعا جامعه از حالت اسلامی خارج شده و دچار لغرش میشه )

چون در اطراف ما کودک هست ...
مجرد هست
جوان حساس هست
و ..
.
/

اما در جامعه ی دینی ما یه دید شخصی داریم و یه دید جمعی
.
ایا من این رفتاری که انجام میدم ممکن هست مضر باشه یا مفید ؟ اگر برای من مفید هست ایا برای دیگران هم مفید هست ؟
و قطعا در جمع حالت تعادلی رو انتخاب میکنم

دیگه این که یک چیز خیلی واضح در دینمون هست که نباید زمینه ساز گناه شد. اخه اگه خانم شما بی عفتی کنه در پرونده ی اعمال شما هم نوشته میشه. مخصوصا الان که جوونا زمینه ی ازدواج هم ندارن و اصلا نباید اسم این تحریکات رو تشویق کردن نامید. دیگه هر کسی خودش عقل داره و نیازی به تشویق گناه الود دیگران نداره. محبت کردن به همسر و زمینه ی افتخار او شدن هم در بین محارم و در منزل ممکنه تازه علاوه بر کاهش مفسده های اجتماعی، بنای خانواده ی خود طرفین هم مستحکم تر میمونه و از دستبرد نااهلان در امان

امام علی (ع)

الْمُؤْمِنُ حَيِيٌّ غَنِيٌّ مُوقِنٌ تَقِي‏

مؤمن، با حيا، بى ‏نياز، با وقار و پرهيزگار است.
.

تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص90 ، ح 1530

.

چیزی که در اینگونه تصاویر اثاری ازش نیست [HL]حیا [/HL] هست . . .

.

ارایش غلیظ خانم با یه حجاب تنگ

اقایی که کراوات زده . . .
.
.

وای بر ما . ..
.
برخی از مذهبی ها ( میگن ما دیدمون باز هست و شما زیادی سخت گیر هستید ) روی اینگه تصاویر احادیث نوشته و منتشر میکنند

چرا از بی عفتی و گناه دفاع می شه؟ چرا مومنین و افکار و اعمالشون اینقدر منفور و مورد تمسخر جامعست؟ چرا فاسد بودن اسان تر از دینداری شده؟ علت این طرز تفکرها چیست؟

امیر حسین;698296 نوشت:
چرا از بی عفتی و گناه دفاع می شه؟ چرا مومنین و افکار و اعمالشون اینقدر منفور و مورد تمسخر جامعست؟ چرا فاسد بودن اسان تر از دینداری شده؟ علت این طرز تفکرها چیست؟

با سلام

و تشکر از اینکه نظر میدهید
.

خب مسائل زیادی در این مورد دخیل هستند . . .
.

همین بحث کمرنگ شدن حیا رو ذکر کنم

.

کودکی رو تصور کنید که از همون اوایل پای برنامه های ماهواره و همچنین برخی سایت های اینترنتی مییشینه .
.
چیزی که در اینگونه برنامه اثری ازش نیست حیا هست .

.

این کودک که اوقات شکل گیری اعتقادات و شخصیت خودش رو سپری میکنه . با یه روحیه ای خالی از حیا شخصیتش پی ریزی خواهد شد .

.
خب این فرد فردا چه رفتارهایی از خودش بروز خواهد داد ؟
.

اینکه خانومش مثلا بی حجاب باشه یا ارایش کنه و . . . دیگه براش مهم نیست ( یه مساله عادی هست )
.
.

و چون اصلا نمیدونه حیا چی هست .
به اون هایی حیا از خودشون بروز میدهند مخالفت میکنه و دید خوبی بهشون نداره
.
.

با تزریق این افراد به جامعه با نگرش های مخالف دین ، کم کم جامعه عاری از حیا شده و دچار لغزش میشه.
.

به همین علت امروزه شاهد هستیم ارزش برخی رفتارهای دینی کمرنگ شده .

ابوالفضل;696800 نوشت:
یه مورد تار شده از تصاویر مذکور : ( برخی هم زننده تر هستند)

میتونید در گوگل با برچسب حجاب و زن و شوهر مذهبی و ... جستجو کنید و ببنید

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/273...3312539319.jpg

عکسه خیلی تار بود من که چیزی ندیدم
درسته آدم باید حیا داشته باشه و هر رفتاری نباید هر جا از آدم سر بزنه برخی رفتارها مختص خلوت زن و شوهرهاست حتی شایسته نیست جلوی فرزندان هم ابراز بشه
ولی انصافا دست گرفتن همسر نوعی محبت بین همسران است دیگه چندان زشت و زننده نیست
مرد نباید با همسرش خشک و رسمی رفتار کنه طوری که بقیه فکر کنن تو خانواده های مذهبی نشانی از محبت نیست
یکی از دوستمون تعریف میکرد خودش و همسرش در حضور دیگران حتی خجالت میکشن کنرا هم بشینن یا کنار مادر همسرش با ایما و اشاره با هم صحبت میکنن
خوب این چیه هر کی ببینه فکر میکنه طرف کم داره مثل آدم کنار هم بشینن با هم صحبت کنن شوخی کنن بخندن دست هم هم بگیرن چیزی از حیا و عفتشون هم کم نمیشه
باید بین رفتارهای زننده و محبت آمیز تفاوت قائل شیم
افراط و تفریط هر دو واقعا آسیب زاست

شبـنم;698576 نوشت:
عکسه خیلی تار بود من که چیزی ندیدم
درسته آدم باید حیا داشته باشه و هر رفتاری نباید هر جا از آدم سر بزنه برخی رفتارها مختص خلوت زن و شوهرهاست حتی شایسته نیست جلوی فرزندان هم ابراز بشه
ولی انصافا دست گرفتن همسر نوعی محبت بین همسران است دیگه چندان زشت و زننده نیست
مرد نباید با همسرش خشک و رسمی رفتار کنه طوری که بقیه فکر کنن تو خانواده های مذهبی نشانی از محبت نیست
یکی از دوستمون تعریف میکرد خودش و همسرش در حضور دیگران حتی خجالت میکشن کنرا هم بشینن یا کنار مادر همسرش با ایما و اشاره با هم صحبت میکنن
خوب این چیه هر کی ببینه فکر میکنه طرف کم داره مثل آدم کنار هم بشینن با هم صحبت کنن شوخی کنن بخندن دست هم هم بگیرن چیزی از حیا و عفتشون هم کم نمیشه
باید بین رفتارهای زننده و محبت آمیز تفاوت قائل شیم
افراط و تفریط هر دو واقعا آسیب زاست

با سلام

این تصویر نمونه ی ساده ای هست .
همانطور که ذکر کرده ام اینجا نمی خوام تصاویر رو منتشر کنم .
.

اونایی که کار فرهنگی در سطح اینترنت میکنند قطعا با یه ایما متوجه میشوند که منظور کدام تصویر هست .
.

تصاویر به نظر خارجی هست ( بعضا ایرانی هم شاید باشه)
حجابی که خانم داره تنگ و در حد غیر معمول
ارایش غلیظ خانم و . . .
.
با اعمال بعضا زننده و .. .
.
.
.

و یه نکته اینکه حالا بر فرض اقایی دست خانم خودش گرفته ( یه عده همون دور بر مشاهده میکنند و .. .)
و اما بیاییم این تصویر رو در اینترنت منتشر کنیم کار جالبی نیست
.

هدف بیشتر رفتارهایی هست که میتونه مفسده داشته باشه .
و قبح شکنی رفتارهای غیرمعمول در جامعه
.

برخی مجردها از دیدن صحنه گرفتن دست همدیگه اذیت میشن
اگه انصاف وجود داشته باشه این کار انجام نمیشه

خود من وهمسرم اوایل روزای عقدمون چندبار دست همو میگرفتیم اما نشستیم فک کردیم دیدیم این کارو نکنیم بهتره و دیگه رعایت میکنیم.

محبت در اماکن عمومی لزوماً با گرفتن دست نیست. میشه محبت امیز نگاه کرد. میشه محبت امیز صحبت کرد. همه اینها نشون از محبت داره و این طور رفتارها کمتر حساسیت برانگیزه حتی برای مجردهایی که میخوان پاک باشن و تجربه ای از این ارتباط ها ندارن

mortaz1450;698583 نوشت:
برخی مجردها از دیدن صحنه گرفتن دست همدیگه اذیت میشن
اگه انصاف وجود داشته باشه این کار انجام نمیشه

خود من وهمسمر اوایل روزای عقدمون چندبار دست همو میگرفتیم اما نشستیم فک کردیم دیدیم این کارو نکنیم بهتره و دیگه رعایت میکنیم.

محبت در اماکن عمومی لزوماً با گرفتن دست نیست. میشه محبت امیز نگاه کرد. میشه محبت امیز صحبت کرد. همه اینها نشون از محبت داره و این طور رفتارها کمتر حساسیت برانگیزه حتی برای مجردهایی که میخوان پاک باشن و تجربه ای از این ارتباط ها ندارن

ای کاش واسه اذیت نشدن دیگران تو خیابون چیزی نمیخوردیم...
و ای کاش ماشین های گران سوار نمیشدی تا دیگران اذیت نشوند و ای کاش......

و ای کاش راه نمیرفتیم تا معلولی مارو نبینه غصه بخوره دلش بخاد!
و ای کاش نفس نمیکشیدیم تا یک فرد آسمی مارو ببینه و ای کاش!

سلام من کلا اعتقاد دارم کسی که مذهبی و به دینش اهمیت میده نباید عکسش رو در دید عموم قرار بده حالا میخواد با حجاب باشه...

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

monji-sec;698590 نوشت:
ای کاش واسه اذیت نشدن دیگران تو خیابون چیزی نمیخوردیم...
و ای کاش ماشین های گران سوار نمیشدی تا دیگران اذیت نشوند و ای کاش......

و ای کاش راه نمیرفتیم تا معلولی مارو نبینه غصه بخوره دلش بخاد!
و ای کاش نفس نمیکشیدیم تا یک فرد آسمی مارو ببینه و ای کاش!

چه نتیجه گیری عجیبی!

به نظر شما بستنی با ولع گاز زدن جلوی کودکی که از ظاهرش معلومه گرسنه اس و با حسرت نگاهتون میکنه انسانیه؟؟؟؟
این هم از همون قبیله. منتها یه فرقی داره یه نیازیه که نمیشه گدایی اش هم کرد باید فقط تحمل کرد وقتی کسی نیازتو قلقلک میده!

وگه نه اینکه من از همه کا و زندگیم در ملا عام بیفتم نکنه کسی اذیت بشه این که احمقانه است.
هیچ کس در دفاع از حیا نمیگه بیاین احمقانه عمل کنیم.

بحث از حساسیت های اجتناب ناپذیره. نه اینکه بیایم ببینیم کی ممکنه از چه کار ما ناراحت بشه و خودمونو به زحمت بندازیم.
یه بیمار آسمی هیچوقت اذیت به اون تعبیر که گفتم نمیشه اگه ببینه بقیه راحت نفس میکشن.
یه نابینا همینطور
یه معلول همینطور!

اگه من و همسرم غیر از محبت های فیزیکی، محبت های روحی روانی به هم در خیابان بکنیم کجای کار میلنگه؟ چه زحمتی رو متحمل میشیم؟
هم مسائل حیا رعایت میشه هم کسی اذیت نمیشه.

مساله اینجاس که ما وسوسه هامون رو برای گاز زدن اون بستنی از نیاز اون کودک حسرت زده جدی تر میگیریم.
و این تفاوت چندانی با خودخواهی نداره[/]

mortaz1450;698678 نوشت:

چه نتیجه گیری عجیبی!

به نظر شما بستنی با ولع گاز زدن جلوی کودکی که از ظاهرش معلومه گرسنه اس و با حسرت نگاهتون میکنه انسانیه؟؟؟؟
این هم از همون قبیله. منتها یه فرقی داره یه نیازیه که نمیشه گدایی اش هم کرد باید فقط تحمل کرد وقتی کسی نیازتو قلقلک میده!

وگه نه اینکه من از همه کا و زندگیم در ملا عام بیفتم نکنه کسی اذیت بشه این که احمقانه است.
هیچ کس در دفاع از حیا نمیگه بیاین احمقانه عمل کنیم.

بحث از حساسیت های اجتناب ناپذیره. نه اینکه بیایم ببینیم کی ممکنه از چه کار ما ناراحت بشه و خودمونو به زحمت بندازیم.
یه بیمار آسمی هیچوقت اذیت به اون تعبیر که گفتم نمیشه اگه ببینه بقیه راحت نفس میکشن.
یه نابینا همینطور
یه معلول همینطور!

اگه من و همسرم غیر از محبت های فیزیکی، محبت های روحی روانی به هم در خیابان بکنیم کجای کار میلنگه؟ چه زحمتی رو متحمل میشیم؟
هم مسائل حیا رعایت میشه هم کسی اذیت نمیشه.

مساله اینجاس که ما وسوسه هامون رو برای گاز زدن اون بستنی از نیاز اون کودک حسرت زده جدی تر میگیریم.
و این تفاوت چندانی با خودخواهی نداره

آخه ی مجرد چطوری میخاد حساس شه؟

وای ببینا اون زن داره من چقدر بدبختم! خب برو زن بگیر!

اگه بحثه جنسیه اصلا بی معنیه! من چیزای دیگشو قبول دارم مثل بوسیدن ک تو خارج هست و یا...!

تو ایران دس دوس دخترتو نمیتونی بگیری خیابون راه بری! عقده ای میشی زن بگیرم دس زنمو بگیرم راه برم! از اینورم باز نمیتونی!
اتفاقا من زیاد دیدم ک میگن وای چ رمانتیک کنار هم خوشبختن دس همو گرفتن! بارها دیدمو شنیدم! کسیم حسرت نخورده یا اذیت نشده!
بخای به حرف مردم گوش کنی دسشو نگیری میگن زنه کیه باهاش میره؟ دسشو بگیری میگن وای بینا اذیت میشن مردم این کارا چیه!
حالا بگیریم یا نگیریم آخر؟ مطمئن باشین دسشو نگیریم باز هرچی بخان بگنو اذیت شن میگن!
بحث آقا ابولفضل هم سر حجاب غلیظ و لباس تنگ بود نه صرفا دست گرفتن........

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

monji-sec;698858 نوشت:
آخه ی مجرد چطوری میخاد حساس شه؟

وای ببینا اون زن داره من چقدر بدبختم! خب برو زن بگیر!

اگه بحثه جنسیه اصلا بی معنیه! من چیزای دیگشو قبول دارم مثل بوسیدن ک تو خارج هست و یا...!

تو ایران دس دوس دخترتو نمیتونی بگیری خیابون راه بری! عقده ای میشی زن بگیرم دس زنمو بگیرم راه برم! از اینورم باز نمیتونی!
اتفاقا من زیاد دیدم ک میگن وای چ رمانتیک کنار هم خوشبختن دس همو گرفتن! بارها دیدمو شنیدم! کسیم حسرت نخورده یا اذیت نشده!
بخای به حرف مردم گوش کنی دسشو نگیری میگن زنه کیه باهاش میره؟ دسشو بگیری میگن وای بینا اذیت میشن مردم این کارا چیه!
حالا بگیریم یا نگیریم آخر؟ مطمئن باشین دسشو نگیریم باز هرچی بخان بگنو اذیت شن میگن!
بحث آقا ابولفضل هم سر حجاب غلیظ و لباس تنگ بود نه صرفا دست گرفتن........

من کاری به اصل بحث ندارم اون که سر جای خود درست؛
چندبزرگوار تاکید کردن گرفتن دست اشکالی نداره.
منم نظر خودمو گفتم.

آدم ها از این نظر، یکسان نیستن.
دوست من چنین چیزی ببینه همین تعبیرات شما رو میکنه اما کسی دیگه که شرایط متفاوتی داره اذیت میشه.
به چشم دیدم از این آدم ها، بیمار نیست ولی واقعاً نیازی داره که...

بهرحال ما این احتیاط رو میکنیم و به اون آدم ها احترام میذاریم و عقده ای نمیشیم شما این کار رو نکنین.
بحثی نیست که.[/]

با نام خدا

بنده اینکه این تصاویر عروس و داماد هستند یا لاغیر خبر ندارم ؟ ( ظاهرا عروس و داماد هستند= بنا رو بر این میذاریم )
.

ایا در فرهنگ ما عکس هایی که عروس و داماد در کنار هم میگیرند ( در ژست های گوناگون . . )

انتشار این عکس ها به بهانه ی اینکه باعث محبت بین زوجین شود رواج دارد ؟
اصلا مورد قبول میتونه باشه در فرهنگ اسلامی ؟

ظاهرا یه حجاب و و پوشش الکی هم دارند ؟ مگر یه پوشش همه چی رو حل کرد ؟

ایا ما موظف هستیم بین زوجینی که محبت ندارند ؟ هر طور که شده محبت ایجاد کنیم ؟
.
.

قطعا نه

در غیر این صورت اون حیا کجا رفت ؟

چه بر سر غیرت مرد آمد ؟ ( غیرتی که نباشد قطعا مفسدات زیادی رواج خواهد کرد . . .)

با نام خدا

[SPOILER][/SPOILER]

چرا به این تصاویر حساس شده ایم ؟
.
چون انتشار این تصاویر به نوعی ضربه به برخی خصویات اخلاق اسلامی میدهد
از جمله غیرت و حیا .

یعنی از یه طرف یه حجاب ظاهری دارند و حیا و عفاف و غیرت نه !
و تنها حجاب مد نظر نیست
.
حرکات و رفتاری بین زن و شوهر که انتظار داریم نباید در مکان عمومی باشد
و این کم کم باعث فساد در جامعه و عادی شدن اینگونه رفتارها میشود
و این جز از بین رفتن غیرت و حیا چیزی در پی ندارد
.
از قشر مذهبی مقید انتظار نداریم از این گونه تصاویر استفاده کنند

با تشکر
.

جناب ابوالفضل راست میگه
ما مجردين چنین صحنه هایی میبینیم اذیت میشیم:Ghamgin:

باسلام

یه نکنه جالب بخونید

[SPOILER]
لطفا با دقت بخونید

قیامت نوبت حسابکردن مثقال ذره هاست...
درشت ها که حساب کردن ندارند
مثقال ذره که میگویند
یعنی همان چند لحظه ای که
بوی عطر تو تمام مردی را به هم میریزد...

مثقال ذره که میگویند
یعنی همان چندلحظه ای که با نازو عشوه برای نامحرمی میخندی ولی فکرش ساعت ها درگیر همان یک لبخند است...

مثقال ذره که میگویند
یعنی همان چندلحظه ای که
حواست به حجابت نیست و جوانی نیز
دران حوالی است...

مثقال ذره حساب و کتاب زمانی است
که باشوهرت بلند میخندی
ودختر مجردی هم درحال شنیدن است...

مثقال ذره حساب و کتاب زمانی است
که درپایان صحبت هایت با نامحرم
ازروی ادب جانم و قربانت میپرانی
ورابطه ای را به همین اندازه سرد میکنی...

مثقال ذره
یعنی همان چندلحظه ای که بافروشنده صمیمی میشوی
قدراین ها پیش ما خیلی کوچک است
وبه حساب نمی ایند...

مثقال ذره که میگویند
همین.هاست
همین کارهای کوچکی که مثل ضربه اول دومینوخیلی کوچک است
اما انتهایش را روزی که پرده ها کنار رفت
خواهیم دید...[/SPOILER]

شب قصه بخوابید

[SPOILER]
برای هیچ كدام از یاران رسول خدا (ص) باوركردنی نبود كه ظرف چند دقیقه یك تل بزرگ از خار و هیزم و خاشاك فراهم شود؛ آن هم در این بیابان كویری و لم یزرع. آن روز رسول خدا (ص) با عده‌ای از یاران در بیابانی كویری فرود آمدند. هنگام صرف غذا فرارسیده بود. پیامبر (ص) به اصحاب فرمودند كه هركدام به سمتی روانه شوند و قدری هیزم برای تهیه‌ی آتش و پختن غذا تهیه كنند.یاران گفتند: یا رسول الله؛ در این بیابان كه هیزمی یافت نمی‌شود.پیامبر (ص) فرمودند: درعین حال هركدام به اندازه‌ی توان خود تلاش كنید و هرآنچه می‌توانید هیزم فراهم آورید.اصحاب پیامبر (ص) در اجرای فرمان آن حضرت تلاش كردند و ساعتی بعد یك تل بزرگ از هیزم و خار و خاشاك جهت تهیه آتش و پختن غذا فراهم شد.دراین هنگام رسول خدا (ص) خطاب به یاران فرمودند: «گناهان كوچك هم مثل همین هیزم‌های كوچك است، ابتدا به نظر نمی‌آیند؛ ولی هرچیزی جوینده و تعقیب كننده‌ای دارد، همان طور كه جستید و تعقیب كردید، این قدر هیزم جمع شد، گناهان شما هم جمع و احصاء می‌شوند و یك روز می‌بینید از گناهان خود كه به چشم نمی‌آمدند، انبوه عظیمی جمع شده است».1[/SPOILER]
اگه موضوع تایپک از اینا باشه چی ؟؟؟؟؟؟

گفتم هدفت چیه این تصاویر رو منتشر میکنی ؟

.

گفت : عاشقم !

.

گفتم مگر عاشق هوار میکشه که م عاشقم و چه ربطی به اینگونه تصاویر داره ؟

به این تصاویر عاشقی یا به خانومت ؟
.

یه غیرتی اینارو منتشر نمی کنه

.

__ ساکت شد . . .

mehrant;715152 نوشت:
جناب ابوالفضل راست میگه
ما مجردين چنین صحنه هایی میبینیم اذیت میشیم:Ghamgin:

یکمی تلاش کنید خوداتون به خانواده نشون بدین ازدواج کنید
نکته دوم
مودم اینترنت قطع کن روزی 1ساعت ورزش کن رژیم درست غذایی بگیر من به شما قول میدم با زندگی سالم این چیزها که هیچی بدتر از این هم اذیتت نکنه

فقط شما جوان نبودی بنده 30 سالگی ازدواج کردم عزیز دل
روش درست زندگی رو یاد بگیرید
شما میگید مرغ در خیابان نباشد روزه هستمن گرسنه میشوم !!!
دینداری شما کجا رفته ؟ همرو بکنیم تو کیشه گونی خوبه؟ اذیت نمیشید ؟

چقدر دنبال راحتی هستید اینقدر تفکران در این موارد نباشد من نمیدونم اینهارو از کجا میبینید واقعا .....

سید محمد جواد;729599 نوشت:
یکمی تلاش کنید خوداتون به خانواده نشون بدین ازدواج کنید
نکته دوم
مودم اینترنت قطع کن روزی 1ساعت ورزش کن رژیم درست غذایی بگیر من به شما قول میدم با زندگی سالم این چیزها که هیچی بدتر از این هم اذیتت نکنه

فقط شما جوان نبودی بنده 30 سالگی ازدواج کردم عزیز دل
روش درست زندگی رو یاد بگیرید
شما میگید مرغ در خیابان نباشد روزه هستمن گرسنه میشوم !!!
دینداری شما کجا رفته ؟ همرو بکنیم تو کیشه گونی خوبه؟ اذیت نمیشید ؟

چقدر دنبال راحتی هستید اینقدر تفکران در این موارد نباشد من نمیدونم اینهارو از کجا میبینید واقعا .....

قرآن به آقایون میگه نگاهتون رو کنترل کنید.....پوشش تون هم رعایت کنید
به خانمها هم میگه نگاهتون رو کنترل کنید.....پوشش تون رو هم رعایت کنید

پس هر دو طرف باید رعایت کنن نه فقط یکطرف...ما طرف خودمون رو رعایت میکنیم اما طرف مقابل رعایت نمیکنه این باعث میشه که نصفه و نیمه بمونه و باعث مشکل....
در ثانی هم برای خود من این مشکل هست که پزشک هستم....اگه تو خیابون نگاهم رو کنترل کنم کامل،باز در حین کار مجبورم مراجعین رو هم مشاهده کنم هم معاینه....

mehrant;729603 نوشت:
قرآن به آقایون میگه نگاهتون رو کنترل کنید.....پوشش تون هم رعایت کنید
به خانمها هم میگه نگاهتون رو کنترل کنید.....پوشش تون رو هم رعایت کنید

پس هر دو طرف باید رعایت کنن نه فقط یکطرف...ما طرف خودمون رو رعایت میکنیم اما طرف مقابل رعایت نمیکنه این باعث میشه که نصفه و نیمه بمونه و باعث مشکل....
در ثانی هم برای خود من این مشکل هست که پزشک هستم....اگه تو خیابون نگاهم رو کنترل کنم کامل،باز در حین کار مجبورم مراجعین رو هم مشاهده کنم هم معاینه....

کسی تو شهر شما با خانومش وسط خیابان باله میرقصه ؟؟
کسی کار غیر اخلاقی میکنه مثل کوچهای پاریس؟

ملت رو نمیشه به زور به بهشت برد ولی شما خودتون میتونید کنترل کنم
خدمت شما عرض کردم کمی در برنامه زندگی تغییر ایجاد کنید
به راحتی این صحنها و حرکتها براتون بی اثر خواهد شد
از زن و شوهر مخصوصا تازه عروس انتظار نداشته باشید مثل پدر بزرگ مادر بزرگ تو خیابان و بازار حرکت کنن

گفتم هدفت از انتشار این تصاویر چیست ؟ مگر ضرورت خاصی داره ؟

ــــ گفت : خوشم میاد از این نوع تصاویر

گفتم فلانی خوشش میاد با زیر پیراهن توی گرمای تابستون بیاد بیرون و خیابان چون اذیت نمیشه از لحاظ گرما ایا میتونه ؟ مجاز هست ؟

ایا متونیم هر کاری که خوشمان امد در اجتماع انجام بدیم!

__:)

رفتاری که انجام میدیم با هنجارهای اجتماعی و اسلامی وفق میدیم تا جامعه از هدف اصلی خارج نشود

چون رفتاری که انجام میدیم ممکن ست نتایج خوبی نداشته باشه و برای برخی افراد خوب نباشه
و باعث حتی کمرنگ شدن برخی رفتارهای عالی بشود

.

http://www.askdin.com/thread49974.html