در خواست راهنمایی لطفا همه عزیزان شرکت کنند

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
در خواست راهنمایی لطفا همه عزیزان شرکت کنند

سلام
با آرزوی قبولی طاعات و عباداتتون
بنده قصد دارم سایتی در زمینه های مذهبی بزنم
اما از شما میخوام راهنمایی کنید بنظرتون چ موضوعی الان جاش خالیه یا روش درست کار نشده
اگه مربوط به مداحی باشد خب بهتره چون خودم هم یه اطلاعاتی دارم
منتظر نظراتتون هستم
یاعلی(ع)

[=arial]سلام ... وقت بخیر

جای خوشحالی و تشکر داره بابت این همتتون . اما قبل از همه چیز باید یکسری نکته رو مدنظر قرار دهید که بنده به بعضی از اونها اشاره میکنم:

1- باید ارزش هدفتون از انجام این کار رو برای خودتون مشخص کنید، شک نکنید که در ادامه راه اگر این مقوله در نظر گرفته نشود ، با مشکل و روزمزگی درباره این موضوع مواجه خواهید شد.

2- جامعه آماری مد نظر هدفتون رو مشخص کنید . برای چه رده های سنی میخواهید کار کنید ؟ ویژگی های اون رده سنی از بُعدهای مختلف ( اجتماعی ، فرهنگی ، تحصیلی و ... ) چیست؟ نیازهای جامعه هدفتون چه چیزهایی هست؟

3- که از همه مهمتر هست داشتن برنامه ریزی در بارگذاری مطالب و دائم و پیوسته بودن آن هست. بسیاری از سایت ها و وبلاگها به دلیل نداشتن این برنامه ریزی در نهایت به تعطیلی و رکود سایت و وبلاگشون مواجه میشویم.

ان شاءالله که خدا به شما قوت و اراده لازم برای انجام این کار را بدهد.

در نهایت فکر میکنم در زمینه موضوعاتی همچون حجاب ، امر به معروف و نهی از منکر ، ازدواج و معضلات آن و ... موضوعات مورد نیاز روز میباشد . که صد البته برای روبه رو شدن با استقبال دیگران باید از شیوه های و نمونه های جذاب تبلیغاتی به روز استفاده شود ....