بازی با جنِ وب

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بازی با جنِ وب

سلام میخوام یه سایتی رو بهتون یاد بدم که میتونه ذهنتون رو بخونه
شیوه ی کار اینجوریه که در ابتدا شما یک شخصیت رو در ذهنتون درنظر میگیرید
جن ازتون سوالاتی میکنه که شما میتونید با پنج گزینه بله ، خیر ، نمیدونم ، شاید ، احتمالا نه جوابشو بدید. بعد از پرسیدن چند سوال اون شخصیت مورد نظر شما رو حدس میزنه که اگه درست حدس زده بود روی Yes بزنید تا ذوق کنه و اگر اشتباه بود روی No میزنید، چند تا سوال میکنه و دوباره حدس میزنه

• اگر بی هدف جوابشو بدید و مسخره اش کنید میفهمه و جواب جالبی بهتون میده
  • زبانش انگلیسیه ولی نگران نباشید خیلی آسونه شما حتما میتونید باهاش بازی کنید (من بیسواد هم تونستم)
  • اگر معنی لغتی رو نمی دونستید میتونید از مترجم گوگل برای فهمیدنش استفاده کنید

مثال من: امام مهدی (س) را در نظر گرفتم

بعنوان سومین سوال پرسید آیا کاراکتر مورد نظر شما می جنگد؟

.
تو سوال بعدی پرسید آیا کاراکتر شما با شمشیر میجنگد؟

.
تو سوالای بعد پرسید سن کاراکتر شما بیشتر از 1000 سال هست؟

.
بعدش درست حدس زد!!

امام مهدی - Imam Mahdi

دوتا پست گذاشتی ولی توی هیچکدوم این سایتی که گفتی آدرسش نیست سرکاریه؟

hosain.nor;694547 نوشت:

تو عکسها هست دیگه
Akinator
البته من چند مورد رو امتحان کردم درست تشخیص داد ولی بالای 20 تا سوال پرسید تا تشخیص بده.من لیونل مسی، سعید معروف، دکتر روحانی، شهید بابایی رو در نظر گرفتم که همه رو درست حدس زد

hosain.nor;694547 نوشت:

روی لوگوی Akinator کلیک کنید

تسنیـم;694528 نوشت:
چرا این پست دوم پاک نمیشه ؟!

در قسمت ویرایش پیشرفته حذفش کنید.

من اولش فکر کردم منظور از your character شخصیت خود منه. آخرش نتونست درست حدس بزنه اسمشو پرسید.

با سلام خدمت شما
اینو دیگه از کجا پیدا کردید!!؟ به حق چیزهای ندیده!!!
بالاخره فضای مجازی به جن ها هم رسید!!؟ جن ها هم برای خودشون وب سایت زدن:Kaf:
من دو مورد رو تست کردم هر دوتا رو درست جواب داد ولی احساس خوبی بهش نداشتم برای همین دیگه تست نکردم
به هر حال تشکر از معرفی این جن هوشمند

تسنیـم;694523 نوشت:
[=arial black]

[=arial black]سلام میخوام یه سایتی رو بهتون یاد بدم که میتونه ذهنتون رو بخونه
شیوه ی کار اینجوریه که در ابتدا شما یک شخصیت رو در ذهنتون درنظر میگیرید
جن ازتون سوالاتی میکنه که شما میتونید با پنج گزینه بله ، خیر ، نمیدونم ، شاید ، احتمالا نه جوابشو بدید. بعد از پرسیدن چند سوال اون شخصیت مورد نظر شما رو حدس میزنه که اگه درست حدس زده بود روی Yes بزنید تا ذوق کنه و اگر اشتباه بود روی No میزنید، چند تا سوال میکنه و دوباره حدس میزنه

• اگر بی هدف جوابشو بدید و مسخره اش کنید میفهمه و جواب جالبی بهتون میده
  • زبانش انگلیسیه ولی نگران نباشید خیلی آسونه شما حتما میتونید باهاش بازی کنید (من بیسواد هم تونستم)
  • اگر معنی لغتی رو نمی دونستید میتونید از مترجم گوگل برای فهمیدنش استفاده کنید

غول آبی
جن آبی
آخر زمان
فراماسونری
زیگموند فروید
...
...

سلام اين سايت كه اپليكيشن گوشي هم براش هست، صرفاً يك چيز سرگرمي هست، مثل بيست سؤالي مي مونه و براساس سيستم اتوماتيك و پاسخ هاي قبلي كاربران پاسخ ميده و اصلاً چيز عجيب و ذهن خواني نيست
دقيقاً مثل بيست سؤالي خودمون هست كه بازي مي كنيم حالا اين مدل اينجوري اش هست
براي سرگرمي خوبه ، جالبه

دو روز دیگه اینم معلوم میشه که محصول صهیونیسته و پولش تو جیب اونا میره!!!!:khaneh:

فکر کنم بازی فراماسونری هست و اجنه ذهن را میخونن اعتقاد داشته باشید به خدا و بدونید این نمیتونه بفهمه من حضرت مهدی رو در نظر گرفتم کلی طول کشید نمیتونست قرمز شده بود ولی من یه لحظه خدا رو فراموش کردم گفتم شاید بتونه فوری کفت آیا از 1000 سال بیشتر عمر داره !!!!

من دوستمو در نظر گرفتم 1000تا سوال پرسید آخرشم گفت دوست خیالیت Fool ولی دوست من واقعیه...

موضوع قفل شده است