صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: »»»» مهم و فوری »»» نفوذ باج افزار CryptoWall به اطلاعات کاربری و گرفتن باج از کاربران

نوشته
    2,612
    حضور
    71 روز 7 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    218
    صلوات
    6003

»»»» مهم و فوری »»» نفوذ باج افزار CryptoWall به اطلاعات کاربری و گرفتن باج از کاربران

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم وقت همگی به خیر

باج افزار CryptoWall مجددا پس از مدتها با نگارش جدید خود فضای مجازی را متشنج نمود.
    باج افزار ها یا RansomWare ، بد افزار هایی هستند که اطلاعات کاربر را در ازای پرداخت باج به گروگان میگیرند.
    این بدافزار ها معمولا از طریق سایت های غیر اخلاقی ، فایل های الصاق شده به ایمیل های مشکوک ، فلش های آلوده و نقطه ضعف های سیستم عامل
    ( مثل اپدیدت نبودن انتی ویروس ) منتقل میشوند .

برای مطالعه کامل درباره این باج افزار کلیک کنید.
    فقط قبل این کار اول به انتی ویروستون سر بزنید و اون رو اپدیت کنید...

»»»» مهم و فوری »»» نفوذ باج افزار CryptoWall به اطلاعات کاربری و گرفتن باج از کاربران

خیلی راحت از این مسئله نگذرید ،
    این خبر توسط یکی از کاربران اسکدین که الوده به این ویروسشده بود به گوش رسید.
    پس حتما اپدیت انتی ویروس خودتون و بکاپ دوره ای رو جدی بگیرید.

ویرایش توسط رایحهٔ بهشت : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ در ساعت ۰۸:۰۷
    آنچه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد
    «You will reap what you plant in your minds farm»

2. صلوات ها 11

3.  

نوشته
    312
    حضور
    17 روز 10 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1181

ممنون از توضیحات خوبتون
    کاربر ایرانی که بنده خدا نمیتونه باجو هم واریز کنه به حسابشون، تحریمه بیچاره
    لاجرم باید قید اطلاعاتشو بزنه
    دنیا، سرنوشت، سرگذشت یا خلاصه هر چیزی که اسمش هست
    آنچه بر من گذشت مرا به اینجا رساند؛

5. صلوات ها 3

نوشته
    2,612
    حضور
    71 روز 7 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    218
    صلوات
    6003

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیـم نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات خوبتون
    کاربر ایرانی که بنده خدا نمیتونه باجو هم واریز کنه به حسابشون، تحریمه بیچاره
    لاجرم باید قید اطلاعاتشو بزنه
    خواهش میکنم ولی اصلا چرا باید واریز کنن؟
    چرا باید اونا رو به هدفشون رسوند؟
    از اول باید سعی کنیم که پیشگیری کنیم..( اپدیت به موقع انتی ویروس ، بکاپ دوره ای از اطلاعات کامپوتر )

البته شاید قیدش رو نشه زد ! به مراکز ریکاوری تخصصی اگر ببرند احتمالا بشه کاری کرد !

ویرایش توسط رایحهٔ بهشت : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ در ساعت ۰۸:۳۱
    آنچه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد
    «You will reap what you plant in your minds farm»

7. صلوات ها 4

نوشته
    312
    حضور
    17 روز 10 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط رایحهٔ بهشت نمایش پست ها
    البته شاید قیدش رو نشه زد ! به مراکز ریکاوری تخصصی اگر ببرند شاید بشه کاری کرد !
    شما درست میگید
    چند روز پیش جایی بودم یک بنده خدا اومده بود به صاحب مغازه میگفت فلشم رو ریکاوری کن (مثل اینکه قبلا هم اورده بود درست نشده بوده)
    میگفت عکس های بچه شون توی فلش بوده فلشو میبره یه مغازه ای تا براش چیزی بریزند
    طرف یک بچه ناوارد بوده میبینه جا نداره بدون اینکه بهش بگه عکس های بچه ی بنده خدارو پاک میکنه
    میگفت میخواستم باهاش دعوا کنم با خودم گفتم با دعوا کردن عکس ها که بر نمیگرده
    میگفت چند ساعت (فکر کنم 5 - 6 ساعت) نشسته بودم اونجا طرف داشت سعی میکرد عکس هامو برگردونه که نشد
    میگفت بچه که دوباره کوچیک نمیشه ازش عکس بگیرم

خدایا ما را از حذف ناگهانی خاطره هامان مصون بدار. آمین
    ویرایش توسط تسنیـم : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ در ساعت ۰۸:۵۱
    دنیا، سرنوشت، سرگذشت یا خلاصه هر چیزی که اسمش هست
    آنچه بر من گذشت مرا به اینجا رساند؛

9. صلوات ها 5

نوشته
    2
    حضور
    3 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیـم نمایش پست ها
    طرف یک بچه ناوارد بوده میبینه جا نداره بدون اینکه بهش بگه عکس های بچه ی بنده خدارو پاک میکنه
    از دکتر چمران(منسوب به ایشان) پرسیدند:

تعهد بهتر است یا تخصص؟

گفت :میگویند تقوا از تخصص لازم تر است، آن را میپذیرم. اما میگویم آن کسی که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد بی تقواست.

نیومده رفتم

11. صلوات ها 5

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

بنده قربانی این باج افزار شدم
    چند روز پیش کامپیوتر رو روشن کردم دیدم ادرسهای اینترنتم پاک شدهو دوباره رمز سایتها رو دادم .
    بعد دیدم فایلهای ورد باز نمیشه . همچنین پی دی اف اتوکد و ....
    یک ویروسی در تمام فولدرها دیدم HELP_Decrypt
    دیدم مسئله جدی است .
    بکاپ کار نمیکنه که بر گردونم . قبلا برگردونده بودم
    سرچ کردم میگن فعلا راه حل نداره .
    شاید اخرین اپدیت انتی ویروسم برای یک سال پیش بود . تا حالا گرفتار نشده بودم .
    اگر کسی این ویروس را دید سریع خاموش کند و از متخصصین راه چاره بگیره
    نود 32 ادعا کرده انتی این ویروس را در اپدیت دارد
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

13. صلوات ها 7

نوشته
    91
    حضور
    1 روز 20 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    5
    گالری
    0
    صلوات
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها
    بنده قربانی این باج افزار شدم
    چند روز پیش کامپیوتر رو روشن کردم دیدم ادرسهای اینترنتم پاک شدهو دوباره رمز سایتها رو دادم .
    بعد دیدم فایلهای ورد باز نمیشه . همچنین پی دی اف اتوکد و ....
    یک ویروسی در تمام فولدرها دیدم HELP_Decrypt
    دیدم مسئله جدی است .
    بکاپ کار نمیکنه که بر گردونم . قبلا برگردونده بودم
    سرچ کردم میگن فعلا راه حل نداره .
    شاید اخرین اپدیت انتی ویروسم برای یک سال پیش بود . تا حالا گرفتار نشده بودم .
    اگر کسی این ویروس را دید سریع خاموش کند و از متخصصین راه چاره بگیره
    نود 32 ادعا کرده انتی این ویروس را در اپدیت دارد
    خدا بهتون صبر عطا کنه...میفهمم چی میکشید....
    I LOVE MOHAMMAD
    زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست

(مقام معظم رهبری)

www.masaf.ir
    به اينجا سري بزنيد....

15. صلوات ها 3

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

درود.
    بنده چون مسائل امنیتی برام اولویت داره چون تیم امنیتی و هکری داریم....
    رو این مسائل حساسم....

آنتی ویروس بعضیا دلشون خوشه دارن!

آنتی ویروست نود 32؟ به درد نمیخوره همین الان پاکش کن بره! این آنتی ویروس بدترین نوع آنتی ویروسه!
    آپدیتشم کنی فایده نداره!
    avira با کسپراسکای نصب کنید! عمرا سیستم ویروسی شه!

در ضمن ما ایرانیا آنتی ویروسا و آپدیتامون کرک شدس(حلالو حرامشو بیخیال مهم نیست ک اصن مجازیه) پولی بابت لاینسس نمیدیم! راحت میتونن اونایی ک کرک میکنن اعمالشونو انجام بدن یا خیلی کارهای دیگه!

بنده خودم 67 هزار تومن دادم لاینسس اورجینال شرکت avira رو خریدم.....
    راهنمایی بیشتر نیاز داشتین در خدمتم.......

- مسیر احتمالی بدافزارها و فایلهای کدگذاری بشرح زیر است:
    ویرایش توسط monji-sec : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ در ساعت ۲۰:۲۲
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

17. صلوات ها 7

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

نقل قول نوشته اصلی توسط monji-sec نمایش پست ها
    بنده چون مسائل امنیتی برام اولویت داره چون تیم امنیتی و هکری داریم....
    بنام خدا
    سلام
    یک سوال دارم
    این یک ویروس است یا هک؟
    وقتی دیدم تمام فولدرها پر از HELP_Decrypt ( البته در درایو cو d دیدم و در درایوهای دیگه ندیدم . شاید بخاطر اینکه وقتی دیدم ورد کار نمیکنه درایو سی ودس رو دیفریگ کردم ) با سرچ پاکشون کردم . فکر میکردم دیروزش فلش زدم به دستگاه ویروس از فلش اومده . فلش رو زدم توش ویروس نبود .
    یک فایل وردی میخواستم فلش رو زدم به لپتاپ . امروز دیدم لپ تاپ مشکل پیدا نکرده .(‌یعنی ویروس توسط فلش منتقل نشده )

در توضیحاتی که در اینترنت درباره این ویروس است اینطور آمده
    http://www.kamiran.asia/article-print-39.html
    این بدافزار برای شروع عملیات کد گذاری نیاز به ارتباط آنلاین با سرورهای مرکزی خود دارد
    معمولا کد گشایی این باجگیری های دیجیتالی ماهها به طول می انجامد و تا دستگیری عوامل طراح آنها کدها لو نخواهد رفت.

سوال بنده اینست که اسم این مشکل هک شدن است یا ویروسی شدن ؟ یعنی با انتخاب و بصورت هدایت شده کامپیوترم اینطوری شده یا بصورت اتفاقی از سایتها یا باز کردن میل ویروسی شده ام ؟ یعنی با توجه به اینکه تو اون فایل گفته مسببین دستگیر بشن این کار نباید در حد وسیع انجام شود چون وقتی در حد وسیع باشد احتمال لو رفتن عوامل افزایش پیدا میکند . بنابراین آیا این کار بصورت گزینشی انجام میشود یا عمومی؟
    ویرایش توسط بپاخیزیم : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ در ساعت ۰۶:۱۴
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

19. صلوات ها 3

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها
    بنام خدا
    سلام
    یک سوال دارم
    این یک ویروس است یا هک؟
    وقتی دیدم تمام فولدرها پر از HELP_Decrypt ( البته در درایو cو d دیدم و در درایوهای دیگه ندیدم . شاید بخاطر اینکه وقتی دیدم ورد کار نمیکنه درایو سی ودس رو دیفریگ کردم ) با سرچ پاکشون کردم . فکر میکردم دیروزش فلش زدم به دستگاه ویروس از فلش اومده . فلش رو زدم توش ویروس نبود .
    یک فایل وردی میخواستم فلش رو زدم به لپتاپ . امروز دیدم لپ تاپ مشکل پیدا نکرده .(‌یعنی ویروس توسط فلش منتقل نشده )

در توضیحاتی که در اینترنت درباره این ویروس است اینطور آمده
    http://www.kamiran.asia/article-print-39.html
    این بدافزار برای شروع عملیات کد گذاری نیاز به ارتباط آنلاین با سرورهای مرکزی خود دارد
    معمولا کد گشایی این باجگیری های دیجیتالی ماهها به طول می انجامد و تا دستگیری عوامل طراح آنها کدها لو نخواهد رفت.

سوال بنده اینست که اسم این مشکل هک شدن است یا ویروسی شدن ؟ یعنی با انتخاب و بصورت هدایت شده کامپیوترم اینطوری شده یا بصورت اتفاقی از سایتها یا باز کردن میل ویروسی شده ام ؟ یعنی با توجه به اینکه تو اون فایل گفته مسببین دستگیر بشن این کار نباید در حد وسیع انجام شود چون وقتی در حد وسیع باشد احتمال لو رفتن عوامل افزایش پیدا میکند . بنابراین آیا این کار بصورت گزینشی انجام میشود یا عمومی؟
    ببینید هک شدن اصولا به عملی گفته میشه ک به اطلاعات سایت یا یک شخص (به طور غیر قانونی و بدون اجازه) به طور کامل دسترسی پیدا کنید.......
    با توجه به این تعریف میشه گفت هک شدن از طریق ویروس....
    این ها اصولا از خانواده worm هستند .....و با ویروس ها و تروجان ها تفاوت دارند....
    تروجان ها باعث میشه اطلاعاتتون دیده و کش رفته بشه توسط هکر ولی این نوع بد افزار ها علاوه بر دزدی اطلاعات را نیز از بین میبرند.....
    ویروس ها باعث میشن ک اختلال در سیستم سایت و سیتم ها ایجاد بشه....
    worm ها و اینگونه بد افزار ها هم ک با تولید بسیار زیاد بنابر اهداف خاصی ساهخته میشوند.....

و این ک دستگیر بشن بیشتر یک رویاست... اصولا در فضای مجازی ب جز کلاهبرداری و کشیدن پول از حساب هر شکایت دیگه ای کنید وقتتون گرفته میشه و کلی خرج باید کنید آخرش میگین بیخیال نخاستم!

این تروجان ها با اهداف خاص خودشون شروع به تولید میشن و خیلی شرکت های آنتی ویروس اینو میسازن! اصلا ربطیم به دادن باج نداره! 3 روز بعد میگن آپدیتش اومد!
    یعنی میسازنش تا شما احساس خطر کنی بری پول بدی آنتی ویروستو آپدیت کنی یا بخری جدیدشو!
    خلاصه شما بهتره ویندوزتو کامل عوض کنی...یک آنتی ویروس avira نصب سپس یک لاینسس 3 ماه به قیمت 7 هزار بخری.....(سایت های ایرانی با مجوز هستند ک معتبره و میفروشن)
    و تفاوتشو با نود 32 آپدیت شده کامل حس کنید! حتی وقتی یک آنتی ویروس کرک شده و آپدیت رایگان استفاده میکنید و آپدیت اصلیو خریداری میکنید میفهمید چقدر سیستمتون امن شده!
    http://license.p30download.com/
    این سایتم ببینید بد نیست...

دیروز در فیسبوک بودم و یک هکر آلبانی صحبت داشتم....(با کمک زبان انگلیسی) خلاصه درحال هک سایت های ایرانی بود...گفتم مشکل شما چیست؟
    گفت مشکلی با شما نداریم فقط سایت ها و سیستم هایی ایرانی امنیت پایینی دارند واسه همین هکر ها علاقه زیادی به این کشور دارند!
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری