جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فیلم های پورنو و بلوغ زودرس

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58317

فیلم های پورنو و بلوغ زودرس

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
    در خانواده بزرگ شدم که نماز و روزه ختم می شد به ماه رمضان
    پدری که در آوردن نون حلال برایش مهم است
    یک مشکل اساسی نگاه کردن پدر به فیلمهای نا مناسب پیش فرزندان
    مادر ناراضی از این موضوع
    مقدمه بود برای چیزی که میخواهم بگویم
    از ۵ سالگی با مسائل روابط بین زن مرد اطلاع پیدا کردم با دیدن همان فیلمها وقتی پدر نگاه میکرد. وجرقه کنجکاوی
    از این کنجکاوی در آن سن کم چه بسر خود آوردم نمیدانم شاید از نظر جسمی صدمه به خود زده باشم. نمیدانم.
    بزرگتر میشوی و دوران بلوغ چه دوران سختی بود. از ۸ سالگی عاشق روزه گرفتن بودم از سن ۱۲ سالگی نماز شب میخواندم.
    ولی سن بلوغ و شروع شدن ...
    با دیدن این فیلمها و کنجکاویهای کودکانه در راهی وارد شدی که خود خبر نداری راه راه گناه است بس پیگیر میشوی از سن ۱۵ سالگی بله این کارایی که کردی گناهی در گناه بوده و این گناه عادت شده است میشود ترکشان کرد. شروع کردم. خیلی سخت بود جلوی نفسی ایستاد که خوراکش همیشه و هرروز برایت آماده است فیلمهایی که تکرار میشد در خانه جایی برای فرار نداشتم. مخالفتم برای فیلمها شروع شد. برای خواندن نماز مادر را با خود همراه کردم مادری که نماز خواندن براش یکی بود یکی نبود میشد. حالا نماز اول وقت یادش نمیرود. پدر هم فیلمها را در خانه جلوی چشم ما نگاه نمیکند. خیلی سختی کشیدم تا خانه از این چیزا پاکسازی شود پدر در پی فیلمهایش هست در پنهان و به دور از چشم ما.
    نیاز نفس سرکش و ترک گناهها خیلی سخت بود. چون از ۵ سالگی جزئی از وجودم شده بود. خواستگاران متدین یک به یک رد شدند یکی ایراد الکی کچل است یکی .... ولی دردم اینها نبود. آیا صدمه به جسم خود زده ام
    یک مادر با یک عمر گناه
    از سن ۱۵ سال تا ترک گناه زمان زیادی طول کشید
    چندسال پاک پاکهر از گاهی سراغم را می‌گرفت گناه خیلی مراقب بودم خیلی کم پیش می آمد نتوانم جلویش را بگیرم
    گاهی هم که از آینده تاریک خود یاس در جانم بود چیره میشد
    ولی همچنان در مبارزه بود.سن ازدواج روز پس از روزی دیگر طی میشود آیا تا آخر عمر در سرکوب این نیاز خواهم ماند.چون بله گفتن همانا واگر مشکل جسمی برایم پیش آمده باشد. رفتن آبرو حتمی خواهد بود دختر متدین که با این زندگی که خواسته و ناخواسته در آن بزرگ شده و برای دین خود سختی زیادی متحمل شده است
    خدا آبرویش را خواهد ریخت ?!!
    تا کی به خواستگاران خود جواب رد دهد?!!
    . مشکلی که خدا میداند و بس

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58317

با نام و یاد دوست

فیلم های پورنو و بلوغ زودرس

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 39 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام خدمت شما پرسشگر محترم
    به هر حال خداوند حكيم است و شرايط شما را مي داند. اگر چه متأسفانه شرايط بدي داشته ايد ولي خدا رو شكر روحيه عالي و معنوي خوبي داريد كه اين هديه الهي است كه از جوشش اين روحيه زندگي معنوي مادر و پدرتان هم متأثر شده و به تدريج رنگ خدايي مي گيرد. از رحمت خداوند مأيوس نباشيد كه نااميدي از رحمت خداوند خود بزرگترين گناه كبيره است. نيازي نيست به اين فكر كنيد كه به خود آسيب زده ايد يا نه. بيشتر به بازگشت معنوي خود تمركز كنيد.
    بكارت در اثر آميزش ( مشروع و نامشروع ) خودارضايي و اشيا خارجي و تصادف و يا برخي از ورزش هاي سنگين ممكن است زائل شود. شما كه اهل رابطه نامشروع نبوده ايد خدا را شكر. و بعد از ازدواج هم شوهرتان نمي توانند ادعا كنند كه باكره نبوديد چون اولا رابطه نامشروع نداشته ايد ثانيا بكارت انواع مختلفي دارد و ممكن است از نوعي باشد هنگام عروسي زائل شدنش مشخص نشود.
    نيز براي رفع نگراني مي توانيد با متخصص زنان و زايمان مشورت كنيد يا با تأييد ايشان گواهي هم بگيريد.

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 2

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 39 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

جمع بندی

پرسش:
    پدر اهل ديدن فيلم هاي مبتذل بود و من از 5 سالگي از مسائل زناشويي اطلاع پيدا كردم. از 8 سالگي مسيرم به سوي معنويت تغيير پيدا كرد و با تلاش هايم مادرم را نماز خوان كردم و كاري كردم پدرم در جمع فيلم مبتذل نبيند ولي هميشه يك نگراني من را اذيت مي كند كه آيا مسائل دروان كودكي و عادات گناه آلود كه با زحمت تركشان كردم به من صدمه زده است؟ آيا خدا آبرويم را مي ريزد؟‌تا كي خواستگاران را رد كنم به بهانه هاي مختلف؟

پاسخ:
    سلام خدمت شما پرسشگر محترم
    پاسخ شما را در قالب نكات كليدي زير بيان مي كنم با اين نكات انس بگيريد خوب دركشان كنيد تا آرام شويد:
    1- به هر حال خداوند حكيم است و شرايط شما را مي داند. اگر چه متأسفانه شرايط بدي داشته ايد ولي خدا رو شكر روحيه عالي و معنوي خوبي داريد كه اين هديه الهي است كه از جوشش اين روحيه زندگي معنوي مادر و پدرتان هم متأثر شده و به تدريج رنگ خدايي مي گيرد.
    2- قدرت اراده و همت شما قوي است و همين امر سبب شد كه روي والدين اثر بگذاريد. با اتكاي به همين نيرو و توسل به ائمه و توكل به خدا مشكلات شما رفع مي شود.
    3- از رحمت خداوند مأيوس نباشيد كه نااميدي از رحمت خداوند خود بزرگترين گناه كبيره است.
    4- نيازي نيست به اين فكر كنيد كه در سن كودكي به خود آسيب زده ايد يا نه. بيشتر به «بازگشت معنوي» خود تمركز كنيد.
    5- نگران گذشته نباشيد اگر بكارت شما زائل شده بود خودتان متوجه مي شديد.
    6- بكارت در اثر آميزش ( مشروع و نامشروع ) خودارضايي و اشيا خارجي و تصادف و يا برخي از ورزش هاي سنگين ممكن است زائل شود. شما كه
    خدا را شكر اهل رابطه نامشروع نبوده ايد بعد از ازدواج هم شوهرتان نمي توانند ادعا كنند كه باكره نبوديد چون اولا رابطه نامشروع نداشته ايد ثانيا بكارت انواع مختلفي دارد و ممكن است از نوعي باشد هنگام عروسي زائل شدنش مشخص نشود چون برخي از پرده هاي بكارت بدون خونريزي و درد زائل مي شوند.
    7- اگر نگراني شما رفع نشد به جاي زانوي غم در بغل گرفتن و نگراني با متخصص زنان و زايمان مشورت كنيد يا با تأييد ايشان گواهي هم بگيريد. براي مشورت با متخصص شرم نكنيد سؤال شما براي متخصص عجيب نيست و ايشان با افراد زيادي مواجه مي شود كه مشكلاتي مشابه مشكل شما را دارند. نيز مي توانيد از سايت هاي پزشكي معتبر كه مقاله علمي و پرسش و پاسخ در اين خصوص دارند كمك بگيريد
    8- در كودكي تكليف شرعي نداشته ايد كه نگران آن باشيد در زماني هم كه انسان مكلف است اگر مرتكب گناه شود به جاي حسرت مستمر بايد دو كار كند: پشيماني از گذشته و تصميم بر تكرار نكردن در آينده.
    اين دو كار در معارف اسلامي توبه نام دارد و خداوند جوان توبه كننده را بسيار دوست مي دارد و نزد فرشتگان به او افتخار مي كند.
    9- كتاب مسائل جنسي جوانان اثر آيت الله مكارم شيرازي را بخوانيد اين كتاب در سايت گفتگوي ديني و سايت آيت الله مكارم شيرازي براي مطالعه و دانلود موجود است.
    10 - ترجمه آيه زير را از قرآن بيابيد و اين آيه را تكرار كنيد. اجازه ندهيد شيطان با وسوسه ذهن شما را مشغول گذشته نگه دارد. درگير شدن به گذشته مي تواند زمينه اي براي آلوده شدن به گناهان در زمان حال باشد.

من تَابَ وَآمَنَ وَعَمِلَ عَمَلاً صَالِحاً فَأُوْلَئِكَ يُبَدِّلُ اللَّهُ سَيِّئَاتِهِمْ حَسَنَاتٍ وَكَانَ اللَّهُ غَفُوراً رَّحِيماً (فرقان/ آية 70)

ویرایش توسط مدیر تدوین : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ در ساعت ۱۲:۱۱
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

9. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری