حکم خروج مایع شبیه منی به همراه ادرار

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم خروج مایع شبیه منی به همراه ادرار

بنام خدا

سلام و ادب نماز و رزوه تون مبارک کارشناش پاسخگو به سوال من

مرجع تقلید: حضرت ایت الله فاضل لنکرانی (زه)

مسئله ای دارم که مربوط میشه به نماز وغسل؛

از شما پنهان نباشه چون مجردم شرایط ازدواج ندارم. و اهل استمناء کردنم نیستم فقط منی درحالت خواب بدون اختیارمن از بدن من خارج

میشه. واسه همین خاطره یک ماه یا کمتریا زیادتر از یک ماه میگذرد و مایع منی ازمن خارج نمیشود. و همچنان این مایع (منی)در بدنم(

بخش کمرم و...) می ماند.لذا برا خاطر این، گه گاهی هنگاهه ی ادرار کردن مایعی مشابه منی به همراه ادرار از من خارج می شود.ایا این

مایع خارج شده منی است؟ و بهم غسل واجب میشه ؟ و اگر منی نیست دلیل و علت بیاورید کنید چرا نیست تا خوب شیر فهم و متوجه

بشم ممنونم . و لطفا پاسخ طبق نظر مرجعیت تقلیدم باشد. ممنون میشم.

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

said2013;693739 نوشت:
بنام خدا

سلام و ادب نماز و رزوه تون مبارک کارشناش پاسخگو به سوال من

مرجع تقلید: حضرت ایت الله فاضل لنکرانی (زه)

مسئله ای دارم که مربوط میشه به نماز وغسل؛

از شما پنهان نباشه چون مجردم شرایط ازدواج ندارم. و اهل استمناء کردنم نیستم فقط منی درحالت خواب بدون اختیارمن از بدن من خارج

میشه. واسه همین خاطره یک ماه یا کمتریا زیادتر از یک ماه میگذرد و مایع منی ازمن خارج نمیشود. و همچنان این مایع (منی)در بدنم(

بخش کمرم و...) می ماند.لذا برا خاطر این، گه گاهی هنگاهه ی ادرار کردن مایعی مشابه منی به همراه ادرار از من خارج می شود.ایا این

مایع خارج شده منی است؟ و بهم غسل واجب میشه ؟ و اگر منی نیست دلیل و علت بیاورید کنید چرا نیست تا خوب شیر فهم و متوجه

بشم ممنونم . و لطفا پاسخ طبق نظر مرجعیت تقلیدم باشد. ممنون میشم.

سلام علیکم

طبق نظر آیت الله فاضل لنکرانی:

ترشح خارج شده حکم منی را ندارد.

چون منی با نشانه هایی خارج می شود،شهوت وسستی بدن وجستن واگر این نشانه ها نباشد وشخص شک دارد منی است یا ترشحات دیگر مثل وذی یا مذی یا..... حکم منی را ندارد.

موضوع قفل شده است