حکم ایمیل مارکتینگ

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم ایمیل مارکتینگ

سلام
آیا ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و ...) از نظر شرعی اشکال دارد؟

persianboy;22923 نوشت:
سلام
آیا ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و ...) از نظر شرعی اشکال دارد؟

با سلام و تشكر از شما پرسشگر محترم ::Gig:

ايميل كردن اگر خلاف مقررّات نباشد اشكالي ندارد يعني اگر از طرف دولت مقرراتي در اين زمينه است بايد رعايت شود :Sokhan:

منبع برگرفته از استفتائات رهبري قسمت قوانين دولتي س1977به بعد:Gol:

persianboy;22923 نوشت:
سلام آیا ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و ...) از نظر شرعی اشکال دارد؟

با عرض سلام وتشكر از سوال شما وهمچنين از استاد محترم جنابِامین
ضمن تائيد جواب ايشان
در اين ايميل تبليغاتي اگر تبليغات خلاف شرع (مثل عكس مستهجن و....)باشد ويا اصل تيليغات ان در ايران خلاف مقررات قانون جمهوري اسلامي باشد حرام است واين تبليغات جايز نيست ولي اصل ارسال به صورت انبوه ،في نفسه اشكالي ندارد مگر خلاف قوانين جمهوري اسلامي باشد.
1183و1965 و1979و1985

اسراء;23021 نوشت:

با عرض سلام وتشكر از سوال شما وهمچنين از استاد محترم جنابِامین
ضمن تائيد جواب ايشان
در اين ايميل تبليغاتي اگر تبليغات خلاف شرع (مثل عكس مستهجن و....)باشد ويا اصل تيليغات ان در ايران خلاف مقررات قانون جمهوري اسلامي باشد حرام است واين تبليغات جايز نيست ولي اصل ارسال به صورت انبوه ،في نفسه اشكالي ندارد مگر خلاف قوانين جمهوري اسلامي باشد.
1183و1965 و1979و1985

سلام
نمی دانم که بر خلاف قوانین ایران هست یا نه:Gig:باید تحقیق کنم ولی حدس می زنم که بر خلاف قوانین نباشد.

persianboy;23022 نوشت:
سلام
نمی دانم که بر خلاف قوانین ایران هست یا نه:Gig:باید تحقیق کنم ولی حدس می زنم که بر خلاف قوانین نباشد.

باسلام و تشكر از شما و كسب اجازه از مدير محترم احكام جناب اسراء:::Sham:

شما بايد از خلاف مقررّات نبودن آن اطمينان داشته باشيد البته اگر دراه مثبت استفاده شود احتمالاً اشكالي نداشته باشد :Gol:

با استفاده از عقلم و به نظر من درست نیست البته در صورتی که شما یک لیست از ایمیلها رو بدون اطلاع خود افراد جمع کنید و به نوعی اسپم کنید

موضوع قفل شده است