ختم دسته جمعی زیارت عاشورا به نیت تعجیل فرج امام زمان عج

تب‌های اولیه

95 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ختم دسته جمعی زیارت عاشورا به نیت تعجیل فرج امام زمان عج

سلام دوستان خوب اسک دینی:Gol:
پیشنهادی دارم

از دوشنبه 18 خرداد (20 شعبان) زیارت عاشورا به نیت تعجیل در فرج آقا امام زمان عج شروع کنیم تا ان شاالله چهل روز بعد، عید فطر عیدیمون ظهور حضرت حجت باشن.

لطفا اگر موافقین به هرکس میتونین اطلاع رسانی کنین که هرچه پر شور تر و با تعداد بیشتر این دعا خونده بشه و شاید به اندازه ذره ای در ظهور حضرت تعجیل قرار بگیره ان شاالله.

هرکس که موافقه بسم الله
لبیک یا مهدی:hamdel:

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]بسم الله

البته به نظر من بهتره که ما وقت قرار ندهیم و فقط بخواهیم فرج امام زمان نزدیک تر گردد...

ان شا الله اگر بد قولی نکنم ..... چهل زیارت عاشورا تقدیم به محضر امام زمان به امید تعجیل در ظهورشان...

فقط چند روز اطلاع رسانی کنید که فراموش نکنم...

یا علی[/]

با سلام من امروز می خونم.
یا مهدی(عج)

سلام
ان شالله من هم از روز 20 شعبان تا 30 رمضان میخونم(40روز)...........اللهم عجل لولیک الفرج
خیلی محتاج دعاتون هستم

سلام دوستان عزیز اسک دینی
امروز اولین روز ختم چله عاشورا بود لطفا فراموش نکنین...:Gol:
التماس دعای فرج

من یه دفعه یه نیت داشتم.40 بار خوندم.فایده نداشت.الکیه وقتتونو تلف نکنید.

سلام

پیشنهاد خوبیه ، منم اگه تونستم میخونم

فقط یه سوالی ، این و تو مفاتیح نوشته؟

سلام
به امیدتعجیل درظهورآقا
وبه امیداینکه آقاشفیعمون باشن توی اون دنیا
وخودشون کمکمون کنن که دررکابشون باشیم وگوش به فرمانشون
ازدیشب شروع کردم
اجرهمگی دوستان باامام مهربانی
التماس دعادارم

سلام بر دوستان عزیز اسک دینی.
امروز دومین روزیست که بر امام حسین و یاران باوفایشان سلام میدیم و زیارت عاشورا میخوانیم تا خداوند به حرمت این دعا تعجیل در فرج آقا امام زمان عج قرار بدن ان شالله .

mohsen1990;687917 نوشت:
من یه دفعه یه نیت داشتم.40 بار خوندم.فایده نداشت.الکیه وقتتونو تلف نکنید.

برادر عزیز خوش به سعادتتون که قبلا هم اینکار رو انجام دادین.
اما استجابت دعا به معنی این نیست که در همون لحظه اونچه خواستید داده بشه چون خدا بنده ما نیست و ما بنده خداییم. ما وظیفه دعا و درخواست ظهور پدر امتمون رو داریم و این دعا هرچه باخلوص بیشتر باشد شاید کمی بتوان تعجیل (وقت مشخص نمیهش کرد اون دست خداست) در فرج آقا قرار داد.

در وظایف منتظران امام زمان عج اومده که دعای برای فرج انجام بدن.

.: ترنج :.;687987 نوشت:
سلام

پیشنهاد خوبیه ، منم اگه تونستم میخونم

فقط یه سوالی ، این و تو مفاتیح نوشته؟

دعای برای فرج در مفاتیح اومده یا چله گرفتن؟
هر دو در روایات اومده که پیامبر ص هم حتما شنیدید که چله های زیادی میگرفتن و کلا عدد 40 عدد مهمی هست برای هر کاری که میخوایم مداومت داشته باشه و اثربخش باشه بهمون توصیه شده 40 روز انجام بشه .
دعای برای فرج هم که از وظایف شیعه عصر غیبت هست.
زیارت عاشورا هم یک حدیث قدسی که روایات زیادی برای ارزشمندی اون اومده و حتی من داستانی خوندم که در زمانهای قدیم بزرگان دین برای بیماری های عمومی (وبا مثلا) توصیه میکردن زیارت عاشورا خونده بشه تا بلا از عموم جامعه رفع بشه.

بزرگترین بلای عصر حاضر هم نبود حضرتن...

با سلام من دیشب نتونستم بخونم می تونم برا امروز دو تا بخونم و بقیه رو طبق روال؟

سلام دوست عزیز.
ان شاالله خدا به برکت دل های پاک شما عزیزان در فرج آقا تعجیل قرار بدن.
این یک کار دلی فقط هست و اگر روزی فراموش کردیم فرداش میشه دوتا بخونیم. فقط تلاشمون به این باشه که غفلت نکنیم و همین زیارت عاشورا برامون بشه یک حلقه اتصال به پدر عزیزمون که چشم به راه دعاها و تلاش ما هستند تا ظهورشون نزدیک بشه ان شاالله.

التماس دعای فرج:Gol:

با سلام

لطفا متن زیر را بخوانید و کمی فکر کنید...

مرحوم حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدی (ره) بیان داشته اند:

زمانی که در سامرّا مشغول تحصیل علوم دینی بودم، اتفاقاً اهالی سامرّا به بیماری وبا و طاعون مبتلا شده بودند و همه روزه عده ای می مردند.

روزی جمعی از اهل علم در منزل استادم مرحوم سید محمد فشارکی (ره) بودند؛ ناگاه مرحوم آقای میرزا محمد تقی شیرازی (ره) که در مقام علمی مانند مرحوم فشارکی بود، تشریف آوردند و صحبت از بیماری وبا شد که همه در معرض خطر مرگند.

مرحوم میرزا فرمود: «اگر من حکمی بکنم آیا لازم است انجام شود یا نه؟»

همه ی اهل مجلس تصدیق نمودند، سپس فرمود: «من حکم می کنم که شیعیان ساکن سامرّا از امروز تا ده روز مشغول خواندن زیارت عاشورا شوند و ثواب آن را هدیه به روح شریف نرجس خاتون والده ی ماجده ی حجةالحسن (ع) کنند تا این بلا از آنان دور شود.»

اهل مجلس این حکم را به تمام شیعیان ابلاغ نمودند و همگان مشغول خواندن زیارت عاشورا شدند. از فردای آن روز تلف شدن شیعیان موقوف شد، با اینکه همه روزه عده ای از غیر شیعان می مردند، به طوری که بر همه آشکار گردید که این واقعه بی علّت نیست.

برخی از غیر شیعان از آشنایان شیعه ی خود می پرسیدند: سبب اینکه دیگر از شما کسی تلف نمی شود چیست؟

آن ها در پاسخ می گفتند: زیارت عاشورای امام حسین (ع) ما را نجات داد.

پس آن ها هم متوسّل به امام حسین (ع) شدند و همانند شیعیان مشغول خواندن زیارت عاشورا شدند.

پس از مدّتی بلا از آن ها نیز برطرف شد.
.........
این مطلب رو می تونین در سایت تبیان ذیل حکایتی از آیت الله حائری , بخونین.

..........................

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=169043

حال ای شیعه امام زمان(عج)
وقتی زیارت عاشورا و توسل به آن، مرض همه گیر وبا را برطرف کرد، آیا در زندان غیبت مهدی موعود (عج) را نمی تواند باز کند؟
مگر خدایی که به واسطه زیارت عاشورا، وبا را از اهل سامرا برطرف کرد، همان خدایی نیست که می تواند باقیمانده غیبت امام عصر(عج) را ببخشد؟؟؟؟؟
پس چرا بیکار نشسته ایم؟

بیایید از تاریخ ۲۰ ماه شعبان، به مدت چهل روز یا چهل شب، شروع به خواندن زیارت عاشورا و هدیه آن به حضرت نرجس خاتون (س) بکنیم و تمام خواسته مان هم فقط تعجیل در فرج یار باشد.

دعای دسته جمعی اثرش بیشتر است، این را همه باور دارند.

اما چرا شروع ۲۰شعبان؟

به این علت که پایان این چهله، عید فطر باشد و به برکت عید فطر، خدا عیدی ما را تعجیل در فرج حجت غائبش قرار دهد.

عزیزانی که می توانند روز بخوانند و عزیزانی هم که نمی توانند شب بخوانند.

عزیزانی که می توانند با صد سلام و صد لعن کامل بخوانند و آنها که نمی توانند به همین حالت معمولی بخوانند.

هر عزیزی که قرار است این چهله را به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عج) شروع کند و بخواند،بنویسد

یادتان نرود که در تمام شبکه های مجازی و موبایلی و... این خبر را پخش کنید.

هرچه جمعیت بیشتر، دعا برای آقایمان بیشتر ، و تعجیل در فرجش سریعتر...
ان شاء الله.

[h=2]اَلسَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ‏ (السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا خِيَرَةَ اللَّهِ وَ ابْنَ خِيَرَتِهِ) السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ ابْنَ سَيِّدِ الْوَصِيِّينَ‏ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ابْنَ فَاطِمَةَ سَيِّدَةِ نِسَاءِ الْعَالَمِينَ‏ السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا ثَارَ اللَّهِ وَ ابْنَ ثَارِهِ وَ الْوِتْرَ الْمَوْتُورَ السَّلاَمُ عَلَيْكَ وَ عَلَى الْأَرْوَاحِ الَّتِي حَلَّتْ بِفِنَائِكَ عَلَيْكُمْ مِنِّي جَمِيعاً سَلاَمُ اللَّهِ أَبَداً مَا بَقِيتُ وَ بَقِيَ اللَّيْلُ وَ النَّهَارُ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ [=inherit]• لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِيَّةُ وَ جَلَّتْ وَ عَظُمَتِ الْمُصِيبَةُ بِكَ (بِكُمْ) عَلَيْنَا وَ عَلَى جَمِيعِ أَهْلِ الْإِسْلاَمِ‏ وَ جَلَّتْ وَ عَظُمَتْ مُصِيبَتُكَ فِي السَّمَاوَاتِ عَلَى جَمِيعِ أَهْلِ السَّمَاوَاتِ‏ فَلَعَنَ اللَّهُ أُمَّةً أَسَّسَتْ أَسَاسَ الظُّلْمِ وَ الْجَوْرِ عَلَيْكُمْ أَهْلَ الْبَيْتِ‏ وَ لَعَنَ اللَّهُ أُمَّةً دَفَعَتْكُمْ عَنْ مَقَامِكُمْ وَ أَزَالَتْكُمْ عَنْ مَرَاتِبِكُمُ الَّتِي رَتَّبَكُمُ اللَّهُ فِيهَا وَ لَعَنَ اللَّهُ أُمَّةً قَتَلَتْكُمْ [=inherit]• وَ لَعَنَ اللَّهُ الْمُمَهِّدِينَ لَهُمْ بِالتَّمْكِينِ مِنْ قِتَالِكُمْ بَرِئْتُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَيْكُمْ مِنْهُمْ وَ (مِنْ) أَشْيَاعِهِمْ وَ أَتْبَاعِهِمْ وَ أَوْلِيَائِهِمْ‏ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ إِنِّي سِلْمٌ لِمَنْ سَالَمَكُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حَارَبَكُمْ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَ لَعَنَ اللَّهُ آلَ زِيَادٍ وَ آلَ مَرْوَانَ وَ لَعَنَ اللَّهُ بَنِي أُمَيَّةَ قَاطِبَةً وَ لَعَنَ اللَّهُ ابْنَ مَرْجَانَةَ وَ لَعَنَ اللَّهُ عُمَرَ بْنَ سَعْدٍ وَ لَعَنَ اللَّهُ شِمْراً (شَمِراً) [=inherit]• وَ لَعَنَ اللَّهُ أُمَّةً أَسْرَجَتْ وَ أَلْجَمَتْ وَ تَنَقَّبَتْ لِقِتَالِكَ بِأَبِي أَنْتَ وَ أُمِّي‏ لَقَدْ عَظُمَ مُصَابِي بِكَ فَأَسْأَلُ اللَّهَ الَّذِي أَكْرَمَ مَقَامَكَ وَ أَكْرَمَنِي (بِكَ) أَنْ يَرْزُقَنِي طَلَبَ ثَارِكَ مَعَ إِمَامٍ مَنْصُورٍ مِنْ أَهْلِ بَيْتِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ‏ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي عِنْدَكَ وَجِيهاً بِالْحُسَيْنِ عليه السلام فِي الدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ إِنِّي أَتَقَرَّبُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَى رَسُولِهِ وَ إِلَى أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ‏ وَ إِلَى فَاطِمَةَ وَ إِلَى الْحَسَنِ وَ إِلَيْكَ بِمُوَالاَتِكَ‏ وَ بِالْبَرَاءَةِ [=inherit]• مِمَّنْ أَسَّسَ أَسَاسَ ذَلِكَ وَ بَنَى عَلَيْهِ بُنْيَانَهُ‏ وَ جَرَى فِي ظُلْمِهِ وَ جَوْرِهِ عَلَيْكُمْ وَ عَلَى أَشْيَاعِكُمْ بَرِئْتُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَيْكُمْ مِنْهُمْ‏ وَ أَتَقَرَّبُ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ إِلَيْكُمْ بِمُوَالاَتِكُمْ وَ مُوَالاَةِ وَلِيِّكُمْ‏ وَ بِالْبَرَاءَةِ مِنْ أَعْدَائِكُمْ وَ النَّاصِبِينَ لَكُمُ الْحَرْبَ وَ بِالْبَرَاءَةِ مِنْ أَشْيَاعِهِمْ وَ أَتْبَاعِهِمْ‏ إِنِّي سِلْمٌ لِمَنْ سَالَمَكُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حَارَبَكُمْ [=inherit]• وَ وَلِيٌّ لِمَنْ وَالاَكُمْ وَ عَدُوٌّ لِمَنْ عَادَاكُمْ‏ فَأَسْأَلُ اللَّهَ الَّذِي أَكْرَمَنِي بِمَعْرِفَتِكُمْ وَ مَعْرِفَةِ أَوْلِيَائِكُمْ وَ رَزَقَنِي الْبَرَاءَةَ مِنْ أَعْدَائِكُمْ‏ أَنْ يَجْعَلَنِي مَعَكُمْ فِي الدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ وَ أَنْ يُثَبِّتَ لِي عِنْدَكُمْ قَدَمَ صِدْقٍ فِي الدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ وَ أَسْأَلُهُ أَنْ يُبَلِّغَنِي الْمَقَامَ الْمَحْمُودَ لَكُمْ عِنْدَ اللَّهِ‏ وَ أَنْ يَرْزُقَنِي طَلَبَ ثَارِي (ثَارَكُمْ) مَعَ إِمَامٍ هُدًى (مَهْدِيٍّ) ظَاهِرٍ نَاطِقٍ بِالْحَقِّ مِنْكُمْ‏ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ بِحَقِّكُمْ [=inherit]• بِالشَّأْنِ الَّذِي لَكُمْ عِنْدَهُ أَنْ يُعْطِيَنِي بِمُصَابِي بِكُمْ أَفْضَلَ مَا يُعْطِي مُصَاباً بِمُصِيبَتِهِ‏ مُصِيبَةً مَا أَعْظَمَهَا وَ أَعْظَمَ رَزِيَّتَهَا فِي الْإِسْلاَمِ وَ فِي جَمِيعِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ (الْأَرَضِينَ) اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي مَقَامِي هَذَا مِمَّنْ تَنَالُهُ مِنْكَ صَلَوَاتٌ وَ رَحْمَةٌ وَ مَغْفِرَةٌ اللَّهُمَّ اجْعَلْ مَحْيَايَ مَحْيَا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَمَاتِي مَمَاتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ [=inherit]• اللَّهُمَّ إِنَّ هَذَا يَوْمٌ تَبَرَّكَتْ بِهِ (فِيهِ) بَنُو أُمَيَّةَ وَ ابْنُ آكِلَةِ الْأَكْبَادِ اللَّعِينُ ابْنُ اللَّعِينِ عَلَى (لِسَانِكَ) وَ لِسَانِ نَبِيِّكَ (صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ) فِي كُلِّ مَوْطِنٍ وَ مَوْقِفٍ وَقَفَ فِيهِ نَبِيُّكَ (صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ) اللَّهُمَّ الْعَنْ أَبَا سُفْيَانَ وَ مُعَاوِيَةَ وَ يَزِيدَ بْنَ مُعَاوِيَةَ عَلَيْهِمْ مِنْكَ اللَّعْنَةُ أَبَدَ الْآبِدِينَ‏ وَ هَذَا يَوْمٌ فَرِحَتْ بِهِ آلُ زِيَادٍ وَ آلُ مَرْوَانَ بِقَتْلِهِمُ الْحُسَيْنَ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِ (عَلَيْهِ السَّلاَمُ) [=inherit]• اللَّهُمَّ فَضَاعِفْ عَلَيْهِمُ اللَّعْنَ مِنْكَ وَ الْعَذَابَ (الْأَلِيمَ) اللَّهُمَّ إِنِّي أَتَقَرَّبُ إِلَيْكَ فِي هَذَا الْيَوْمِ وَ فِي مَوْقِفِي هَذَا وَ أَيَّامِ حَيَاتِي‏ بِالْبَرَاءَةِ مِنْهُمْ وَ اللَّعْنَةِ عَلَيْهِمْ وَ بِالْمُوَالاَةِ لِنَبِيِّكَ وَ آلِ نَبِيِّكَ (عَلَيْهِ وَ) عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ [=inherit]• [=inherit]سپس صد مرتبه میگويى:اللَّهُمَّ الْعَنْ أَوَّلَ ظَالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تَابِعٍ لَهُ عَلَى ذَلِكَ‏ اللَّهُمَّ الْعَنِ الْعِصَابَةَ الَّتِي (الَّذِينَ) جَاهَدَتِ الْحُسَيْنَ وَ شَايَعَتْ وَ بَايَعَتْ وَ تَابَعَتْ (تَايَعَتْ) عَلَى قَتْلِهِ اللَّهُمَّ الْعَنْهُمْ جَمِيعاً [=inherit]• بعد صد مرتبه میگويى: السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْأَرْوَاحِ الَّتِي حَلَّتْ بِفِنَائِكَ‏ عَلَيْكَ مِنِّي سَلاَمُ اللَّهِ أَبَداً مَا بَقِيتُ وَ بَقِيَ اللَّيْلُ وَ النَّهَارُ وَ لاَ جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنِّي لِزِيَارَتِكُمْ (لِزِيَارَتِكَ) السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ (وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْنِ ) وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ [=inherit]• آنگاه مي گوئي: اللَّهُمَّ خُصَّ أَنْتَ أَوَّلَ ظَالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنِّي وَ ابْدَأْ بِهِ أَوَّلاً ثُمَّ (الْعَنِ) الثَّانِيَ وَ الثَّالِثَ وَ الرَّابِعَ‏ اللَّهُمَّ الْعَنْ يَزِيدَ خَامِساً وَ الْعَنْ عُبَيْدَ اللَّهِ بْنَ زِيَادٍ وَ ابْنَ مَرْجَانَةَ وَ عُمَرَ بْنَ سَعْدٍ وَ شِمْراً وَ آلَ أَبِي سُفْيَانَ وَ آلَ زِيَادٍ وَ آلَ مَرْوَانَ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ [=inherit]• سپس به سجده مي روي و مي گوئي: اللَّهُمَّ لَكَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشَّاكِرِينَ لَكَ عَلَى مُصَابِهِمْ الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى عَظِيمِ رَزِيَّتِي‏ اللَّهُمَّ ارْزُقْنِي شَفَاعَةَ الْحُسَيْنِ يَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لِي قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَكَ مَعَ الْحُسَيْنِ وَ أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ[/h]

مممنونم از سید علی عزیز بابت پست بسیار زیباشون.
امروز سومین روزی بود بر حسین ع شهید سلام دادیم و زیارت عاشورا خواندیم به امید ظهور تو ای مهربانترین پدر...

مولای من مهدی جان!
پنجمین روز از شروع دعا برای فرج شما میگذرد و در این جمعه دلگیر چشم به امید ظهور تو داریم

:hamdel:غیر از ضرر برای تو چیزی نداشتم/حتی نیامدست به کارت
دعای من..اشکت اگر به نامۀ اعمال من نبود/بخشش نبود شامل یا ربنای من..

دوستان عزیز ضمن یادآوری خواندن زیارت عاشورا در این روزهای پایانی ماه عزیز شعبان، بیایم مقدم بر همه خواسته ها و دعاهایمان فرج برای مهدی فاطمه ع باشد ان شاالله
:hamdel::Gol:

ان شالله که همگی حاجت روا بشیم
دوستان ازتون خواهش میکنم منو از دعای خیرتون فراموش نکنید.خیلی محتاج دعام
اللهم عجل لولیک الفرج

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]عه... عه.... چه جالب...

من فک می کردم تا 6 مرداد بوده.... تو نگو آخر ماه مبارک چله تموم شده بوده....

خدایا بی زحمت بابت این چند روز اضافه یه حاجت اضافه بده که بی حساب شیم:Nishkhand:

[SPOILER]از سر تقصیراتم بگذر[/SPOILER][/]

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]

یا‌رقیه;714085 نوشت:
رو به سوی خدا آورید آن وقت دلتان آرام می گیرد و طهارت روح و روان پیدا می کنید. نماز را سر وقت بخوانید تا در بهشت قصر و حور و پری نصیبتان شود. این اضطراب زمانی از بین می رود و به مقصودتان می رسید که عاری از گناه باشید.

خدایا ... واسه من که طوفانه...

بر ما ببخش[/]

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]بیاید بابا... من که بدتونو نمی خام...

تاپیک خوبیه[/]

[="Tahoma"][="Navy"]کجا بیاییم؟[/]

سلام میشه بازیه تاریخ تعیین کنید
بازدسته جمعی بخونیم؟

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]

*faezeh*;725212 نوشت:
سلام میشه بازیه تاریخ تعیین کنید

یا صادق(ع);725162 نوشت:
کجا بیاییم؟

سلام علیکم

بله حتما... بررسی کردم،

اگه از همین جمعه ای که در پیش داریم، یه ختم شروع بشه... ان شا الله تا شروع محرم 40 روز تمام می شود... و بعد از آن می توانید به عنوان سنت حسنه همچنان ادامه دهید

علی الحساب می توانید با گذاشتن مطلب در این تاپیک ... عامل تبلیغ باشید تا کسانی که تمایل دارند... شرکت کنند.

یا علی[/]

با عرض سلام:Gol:

طرح خیلی خوبیه....بنده هم شرکت میکنم.

دوستانی که دوست دارند شرکت کنند بهتره اعلام کنند که تعداد مشخص باشه.

با تشکر از نویسنده تاپیک

به نام خدا

با سلام

ان شاالله بنده هم هستم
.
متشکر از بانی خیر

سلام

ان شاالله ازهمه قبول باشه وحاجت روابشین

التماس دعا

ازدیروزیعنی بایدمیخوندیم؟:negah:

سلام:Gol:
جمعه رو اشکال نداره....اگر دوستان موافق هستن از امشب شروع کنیم تا اول محرم ادامه بدیم.

هدیه به امام عصر(عج) ....قبول باشه از همگی.:Gol:

سلام
منم هستم
فقط کاشکی بیشتر تبلیغ کرده بودید تا دوستان بیشتری شرکت می کردند
از همه التماس دعا دارم .
امروز هم هم خواندم .
میگن اهل بیت تا نخواهند کسی لایق سلام دادن بهشون نمیشه .ان شا الله وقتی به اقا سلام می دهیم
جواب ما را از ته دل بدهد نه یک جواب سلام خشک و خالی و
نه از سر رفع اجبار بودن جواب سلام.

سلام من ازامروز میخونم شرمنده
ندیدم پستو
دوستــــــــــــــــان
بیاین تعداد زیاد شه
خیلی کیف داره:hamdel:

بچـــــــــــــــــــــــه هابیــــــــــــــــــــــــــــــاین...........:Kaf::ok:

بچه ها اینقد کم
:Ghamgin:

دوستان از کدوم جمعه شروع کردین به خوندن؟

خب یه تاریخی چیزی بزنین ملتفت شیم :ok:

راستی هر روز باید خونده شه ؟

منم هستم

ان شاءالله که قبول باشه

:Gig::Gig::Gig::Gig::Gig::Gig:

شروع ختم:شنبه:94.6.14

*faezeh*

Niyaz
حبیبه
zahra5654
jalaljoon
فریاد سکوت
افرادی سهیم درختم
:hamdel:

[=arial]همین؟؟؟کم نیست؟؟؟؟

سلام
من هم هستم
فقط بهم اطلاع بدید هر وقت ختم دسته جمعی دارید

سلام
منم هستم

به نام خدا

با سلام

فکر می کنم اطلاع رسانی گسترده نبوده است و گرنه خیلی بیشتر استقبال می شد.

با سلام خدمت دوستان محترم:Gol:

اگر مجدد تاریخ رو تغییر بدیم بهتر نیست؟ تا دوستان دیگه هم مطلع بشوند و شرکت کنند.

مثلا ختم رو بزاریم از اول ماه ذی الحجه که میشه این سه شنبه که میاد، تا آخر دهه اول محرم.

خوبه به نظر شما؟ اگر موافقید زیر این پست صلوات بزنید که با هم اطلاع رسانی کنیم.

ممنون :Gol:

*هزار جهد بکردم که یار من باشی...مراد بخش دل بیقرار من باشی *

"بسم الله الرحمن الرحیم"

ختم دست جمعی زیارت عاشورا به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر (عج) ارواحنا فداه :Gol:

از روز سه شنبه 24 شهریور 1394 مصادف با اول ماه ذی الحجه تــا پایان دهه اول محرم.

دوستان محترمی که تمایل به شرکت دارند لطفا تا روز سه شنبه در این تاپیک اعلام بفرمایند.

با سپاس...

ممنونم دوست خوبم:Kaf:
بچه ها بیاینا:Nishkhand::hamdel:
من هستم

*faezeh*;730322 نوشت:
بچه ها بیاینا
من هستم

مگه باید بیایم اینجا :khandeh!:

خب همه تو خونشون دارن میخونن :ok:

نه دیگه دلاشون که میاد:Kaf::khaneh::Nishkhand:

[="Navy"]سلام
یکی قبلنا یه ایده خوبی داده بود نمی دونم چقدر اجرا شده

هر هفته برای یک شهید بزرگ ختم قران بگیرین

بعد هر کس فقط یک حزب بخونه تا یک هفته تموم میشه گمونم

اینطوری هدف دار میشه همیشه بر قرار هست این تاپیک[/]

سلام و عرض ادب
ان شاالله بنده هم هستم
التماس دعا

سلاااااام
خداقوت
انشاءالله به امید خدا

[="Tahoma"][="Black"]سلام
ممنون از دعوتتون
ان شاالله هستم :Gol:
[/]

[="Navy"]با سلام،ان شاءالله بنده هم در این ختم شرکت خواهم کرد.[/]

صلی الله علیک یااباعبدالله
سلام
من هم هستم
:hamdel:

سلام

من هم هستم .. فقط اگر بشه برای یادآوری روز سه شنبه تو پروفایل کسانی که اعلام آمادگی کردن یه خبری بدین که فراموش نکنیم .. التماس دعا:ok::Gol:

Niyaz;730319 نوشت:
*هزار جهد بکردم که یار من باشی...مراد بخش دل بیقرار من باشی *

"بسم الله الرحمن الرحیم"

ختم دست جمعی زیارت عاشورا به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر (عج) ارواحنا فداه

از روز سه شنبه 24 شهریور 1394 مصادف با اول ماه ذی الحجه تــا پایان دهه اول محرم.

دوستان محترمی که تمایل به شرکت دارند لطفا تا روز سه شنبه در این تاپیک اعلام بفرمایند.

با سپاس...

سلام این با اینی که جناب یوسف فرستادن یکیه؟؟؟