صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا خواستگار مرا می پذیرد؟

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58349

اشاره آیا خواستگار مرا می پذیرد؟

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

با سلام
    آیا با شرایطی که دارم پسری حاضر هست من را به همسری برگزیند
    من دختری هستم که متاسفانه شرایط خانوادگیم با دختر های دیگر فرق دارد من یک خواهر عقب مانده دارم و پدر و مادرم نیز مشکل اعصاب دارند که پدرم مشکلش شدیدتر و دارو مصرف میکند
    خودم با اعتقاد و اهل عمل به دستورات و احکام اسلام است اعتقادم شاید از حد معمول یه خورده بیشتر باشه اهل مسجد نماز اول وقت رفتن به مجالس مذهبی و کارهای از این قبیل هستم
    اما مشکل من اینه تا یکی ازم خواستگاری میکنه بهم می ریزم به خودم میگم کدوم پسره شرایط بد خانواده منو قبول کنه و به خاطر همین اجازه نمیدم کسی بیاد خواستگاریم
    پیش خودم میگم خواستگار اگه بیاد و شرایط منو ببینه منصرف میشه پس چه بهتر خودم بگم نه که ضربه نخورم
    این فکر خیلی منو اذیت میکنه و باعث میشه خیلی از موقعیت ها که هر دختری داشته باشه من نداشته باشم
    از تمام کاربران درخواست دارم نظر بدن و بگن حاضر هستند دختری با شرایط من رو به عنوان همسر انتخاب کنند؟

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید
    ویرایش توسط سید حسینی : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ در ساعت ۱۱:۰۵

2. صلوات ها 22

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,556
    حضور
    175 روز 12 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58349

با نام و یاد دوست

آیا خواستگار مرا می پذیرد؟

کارشناس بحث: استاد راهنما

5. صلوات ها 9

نوشته
    773
    حضور
    25 روز 17 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3699

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها
    با سلام
    من دختری هستم که متاسفانه شرایط خانوادگیم با دختر های دیگر فرق دارد من یک خواهر عقب مانده دارم و پدر و مادرم نیز مشکل اعصاب دارند که پدرم مشکلش شدیدتر و دارو مصرف میکند
    خودم با اعتقاد و اهل عمل به دستورات و احکام اسلام است اعتقادم شاید از حد معمول یه خورده بیشتر باشه اهل مسجد نماز اول وقت رفتن به مجالس مذهبی و کارهای از این قبیل هستم
    اما مشکل من اینه تا یکی ازم خواستگاری میکنه بهم می ریزم به خودم میگم کدوم پسره شرایط بد خانواده منو قبول کنه و به خاطر همین اجازه نمیدم کسی بیاد خواستگاریم
    پیش خودم میگم خواستگار اگه بیاد و شرایط منو ببینه منصرف میشه پس چه بهتر خودم بگم نه که ضربه نخورم
    این فکر خیلی منو اذیت میکنه و باعث میشه خیلی از موقعیت ها که هر دختری داشته باشه من نداشته باشم
    از تمام کاربران درخواست دارم نظر بدن و بگن حاضر هستند دختری با شرایط من رو به عنوان همسر انتخاب کنند؟
    با عرض سلام و ادب خدمت شما خواهر گرامی
    در مورد ازدواج، خانواده و اطرافیان مهم میباشند و در انتخاب طرف مقابل تاثیر گذار می باشدولی این دلیل ناراحتی و ضربه خوردن شما نمی شود
    چراکه شما هیچ کسی چه مرد و چه زن را نمی توانید پیدا کنید که صد در صد مناسب و بی عیب و نقص باشد تنها چیزی که می تواند جلوی عیب و نقص انسان را بگیرد اعتماد به نفس انسان می باشد اشکالی ندارد که شما دارای این مشکل هستید چرا که همه مشکل دارند و هیچ کس بی مشکل نمی باشد
    لذا اعتماد به نفس خود را تقویت نمایید.و اجازه دهید که به خواستگاری شما بیایند و شما این مشکل را به صورت خیلی طبیعی مطرح نمایید.
    در ضمن همه خواهران باید توجه داشته باشند که جهت کم اثر کردن مشکل و افزایش روحیه و آرامش و اعتماد به نفس و ترغیب بیشتر خواستگاران سعی نمایید مهارتهای علمی و معرفتی و اجتماعی خود و همچنین ویژگیهای خوب اخلاقی و دینی را در خود تقویت نمایید.
    نکته مهم: بررسی کنید که این مشکلی که برای خانواده پیش آمده است تاثیری در شما ایجاد نکرده باشد و در صورت تاثیر گذاری سعی کنید آنها را برطرف نمایید.
    در پناه قرآن و عترت موفق باشید
    یا علی

7. صلوات ها 19

علاقه
    ،،،
    نوشته
    321
    حضور
    4 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

فعلا كه عقب مونده ها از همه مهربون تر و دلسوز تر هستن من كه خيلي دوستشون دارم وارد دنياي كثيف و سياست بازي هاي ادم هاي سالم نرفتن دلشون صاف و ساده است
    درسته سختي هم دارن از نظر نگهداري ، اصلا رو اين يه مورد يه لحظه هم فكر نكن
    کسانی که نمی خواهند به باورهایشان شک کنند"متعصب " هستند!کسانی که نمی توانند "احمق" هستند!کسانی که می ترسند"بردگان"هستند! برتراند راسل

9. صلوات ها 18

نوشته
    1,017
    حضور
    40 روز 6 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    26
    صلوات
    3623

سلام من صاحب نظر نیستم همینطوری میگم
    اما گمونم اگه با یه شیرین عقل ازدواج کنین موفق میشین
    معمولا این افراد خیلی اهمیتی به بداخلاقی خانواده خانم نمیدن

11. صلوات ها 2

نوشته
    898
    حضور
    24 روز 5 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3914

سلام خب دختر خوب از این کارا نکن
    تو از کجا میدونی اینایی که اومده بودن خواستگاریت شرایطت رو میدیدن منصرف میشدن؟
    چرا با این احتمالی که هیچ تضمینی نداره خودت با دست خودت همه چیزو خراب میکنی؟
    من مطئنم افرادی هستند که اینا براشون مهم نیست
    همین یکی از همسایه های خودمون خانومش مشکل روحی روانی داره تازه این آقا خودشم موقع خواستگاری خبر داشته و قبول کرده
    چه برسه به شما که خودت هیچیت نیست
    خیلی ناراحت شدم دیگه همینجوری با این طرز فکر ردشون نکن برن
    این همه مورد که پسره رفته و دختره رو نپسندیده.چه دلیلی داره آدم ضربه بخوره؟
    اول از همه نپسندیدن که نپسندیدن چیزی از دختر کم نمیشه ثانیا اینکه پسره هم حق دراه میبینه به هم نمیخورن نمیتونه که تو رودربایستی بمونه بگه آره خیلی به درد هم میخوریم
    شما اگه این شرایط رو هم نداشتین ممکن بود یکی بیاد خواستگاری و به هم نخورین ربطی هم به شرایطتون نداشت
    تو این جامعه الان که هیچ کس از اونیکی شناخت نداره دیگه این چیزا خیلی زیاد شده چون میرن خواستگاری تا با طرف تازه آشنا بشن احتمال اینکه به هم نخورن زیاده حتی اگه شرایط اولیشون به هم بخوره
    پس سر این چیزا ناراحت نشو
    چون بحث خوب بودن و کی خوبه کی خوب نیست نیست بحث اینه که دو نفر چه خوب چه بد هم کفو باشن
    اگر هم پسری دختری رو نپسندید دلیلی بر مشکل داشتن اون دختر نیست چون سلیقه ها متفاوته هر کی از یه چیزی خوشش میاد
    ویرایش توسط عاشق امام خامنه ای : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ در ساعت ۱۲:۱۷
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

13. صلوات ها 13

علاقه
    در اغوش خدا بودن
    نوشته
    730
    حضور
    30 روز 16 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    4828

سلام عزیزم

مشکلات تو زندگی همه هست . هرکس به نوعی . یکی بیشتر و یکی کمتر

خاستگارات رو رد نکن و بزار بیان. همه ی مسائل رو با دید منصفانه و بدون بزرگنمایی مطرح کن .

همونطور که کارشنای محترم فرمودند اعتماد به نفس خودت رو بالا ببر و مهارت های علمی و دینی خودت رو بیشتر کن

انشا الله که خدا هرچی برات صلاحه رقم بزنه

http://uupload.ir/files/5sey_img](16).gif
    ای
    پادشــــه خوبــــــــــان داد از غم تنهایـی
    دل بی تو به جان امد
    وقت است که باز ایی

اَللّهُمَّ اَرِنِی الطَّلْعَةَ الرَّشیدَةَ وَ الْغُرَّةَ الْحَمِیدَةَ

اَللّهُمَّ بَلِّغ مَوْلانا صَاحِبَ الزَّمان

15. صلوات ها 12

نوشته
    327
    حضور
    7 روز 12 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    865

با سلام
    والا این کار شما که ندیده خواستگار رو رد می کنید، نوبره.
    اون خواستگار حتما یه چیزایی درباره ی شما میدونه که پا جلو میزاره
    بایت اینکه پدر و مادرتون مشکل عصبی دارن اینو بگم. هر کی مشکل اعصاب داره دلیل نمیشه بداخلاق یا دیوانه باشه!! بعضی جانبازان ما هم مشکل اعصاب دارن ولی با این شرایط دختر یا پسرشون رو با افتخار تمام به خانه بخت فرستادن

شاید به دلیل مشکلات ژنیکی و عدم تناسب پدر و مادرتون خواهرتون اونجوری شده.

والا هیچ کار شما شک برانگیز نیست ، همین که خواستگاراتون رو رد می کنین یه کم شکل ناجوری داره و برای منی که از بیرون نیگاه می کنم رفتار معمولی نیست.

انشاالله خواستگاری بعدی رو قبول کنین، اگر ازش خوشتون اومد با افتخار و ناز تمام و کمال جواب مثبت بدین وگرنه تا خواستگار بعدی خدانگهدار " ازدواج".

17. صلوات ها 15

علاقه
    برنامه نویسی ، ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری
    نوشته
    2,403
    حضور
    379 روز 21 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    129
    صلوات
    13885

نقل قول نوشته اصلی توسط ملورين نمایش پست ها
    فعلا كه عقب مونده ها از همه مهربون تر و دلسوز تر هستن من كه خيلي دوستشون دارم وارد دنياي كثيف و سياست بازي هاي ادم هاي سالم نرفتن دلشون صاف و ساده است
    درسته سختي هم دارن از نظر نگهداري ، اصلا رو اين يه مورد يه لحظه هم فكر نكن
    این حرف شما خیلی به دلم نشست..
    .
    یه آشنایی داریم یه پسر عقب افتاده دارند که بزرگ شده الان بیش از 40 سالشه..خیلی دوستش داریم..همه دوستش دارند..
    .
    همه می دونن که این از تمام دوست و آشناها پول می گیره میره سیگار میخره میکشه..
    .
    یه سری با خانواده برادرش می خواستیم بریم خونشون..از در که رفتیم همون دم در به بچه ها برادرش و برادرش گفت پول بدید میخوام سیگار بخرم..
    .
    هرکسی یه پولی بهش داد. یکی پونصد تومن . یکی هزار تومن..منم اومدم بهش پول بدم گفت تو نه . از تو پول نمی گیرم. گفتم چرا ؟ گفت تو مهمانی . از مهمان پول نمی گیرم.
    .
    یعنی اگر مسئولین ما اینقدر فهم و شعور داشتند.....هووووووووووووووو وووووووووووووووف..

تولدی دوباره

19. صلوات ها 18

علاقه
    ،،،
    نوشته
    321
    حضور
    4 روز 15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

نقل قول نوشته اصلی توسط Im_Masoud.Freeman نمایش پست ها

این حرف شما خیلی به دلم نشست..
    .
    یه آشنایی داریم یه پسر عقب افتاده دارند که بزرگ شده الان بیش از 40 سالشه..خیلی دوستش داریم..همه دوستش دارند..
    .
    همه می دونن که این از تمام دوست و آشناها پول می گیره میره سیگار میخره میکشه..
    .
    یه سری با خانواده برادرش می خواستیم بریم خونشون..از در که رفتیم همون دم در به بچه ها برادرش و برادرش گفت پول بدید میخوام سیگار بخرم..
    .
    هرکسی یه پولی بهش داد. یکی پونصد تومن . یکی هزار تومن..منم اومدم بهش پول بدم گفت تو نه . از تو پول نمی گیرم. گفتم چرا ؟ گفت تو مهمانی . از مهمان پول نمی گیرم.
    .
    یعنی اگر مسئولین ما اینقدر فهم و شعور داشتند.....هووووووووووووووو وووووووووووووووف..

شما هم مثل من خوش قلبي
    کسانی که نمی خواهند به باورهایشان شک کنند"متعصب " هستند!کسانی که نمی توانند "احمق" هستند!کسانی که می ترسند"بردگان"هستند! برتراند راسل

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری