اهانت به مرجع تقلید شیعه

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اهانت به مرجع تقلید شیعه

با سلام خدمت همه یه سالی می شه که نیومدم امیدوارم حاله همه خوب باشه حال من که خوبه به لطف توفیق دوستان عزیزی که منو راهنمایی کردند
دوستان من یک مشکل خیلی بزرگ بر خوردم که کوه رو به لرزه می اندازه این که منم!
چند وقت پیش توفیق توبه نصیب من شد و برای خودم مرجعی انتخاب کردم به راهنمایی چند تن از دوستان انسان با تقوایی به نظر می رسید منم به عنوان مرجع احترام زیادی برای ایشون قائلم ایت الله سید صادق شیرازی که در عراق هستند اما این روز ها خیلی به ایشون بی احترامی می کنند حرف حای ناشایستی پشت سر ایشون می زننند ایا از یک شیعه این رفتار صحیح است اومدم اینجا درد دل کنم این انصافه کجای دین گفتند بی احترامی کنیم به یک عالم دینی که خیلی ها مرجعشون ایشون هستند دوست دارم در این رابطه نظر شما رو بدونم! اهانت به کسی دیگر صحیح است ؟ امام علی یا هر یک از معصومین اجازه اهانت به کسی را ایا صادر کرده اند که در کشورمان به اهل سنت ابوبکر و .... اهانت می کنیم و فهش می دهیم ایا صحیح است که ما در ایران فهش دهیم و در دیگر کشور ها اهل سنت مقدسات ما را فهش دهند و شیعان عل را کتک کاری کنند ؟؟ خیلی دلم پره خواستم ببینم شما دوستان نظرتون چیه؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

به جهت قوانین سایت ، نمی توانیم درباره اشخاص اظهار نظر کنیم اما شما می توانید برای شناخت مسیر درست ، رفتار و گفتار هر عالمی را که محل اشکال دیگران است با کارشناسان در میان گذاشته و با دیگر علماء و مراجع تقلید مقایسه نمایید تا حقیقت آشکار گردد.

در پناه حضرت حق باشید[/]

موضوع قفل شده است