جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اینستاگرام علیه امام خمینی(ره)!

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  عضویت
  جنسیت بهمن 1392
  علاقه
  دین، کتاب، طبیعت
  نوشته
  21,202
  صلوات
  31321
  حضور
  58 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  راهنما اینستاگرام علیه امام خمینی(ره)!

  پرطرفدارترین حساب کاربری حضرت امام خمینی (ره) در فضای مجازی با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده در آستانه ۱۴ خرداد توسط اینستاگرام حذف شد!

  اینستاگرام علیه امام خمینی(ره)!
  آزادی بیان از نوع غربی اش شاخ و دم ندارد، هر طرف که بخواهد غش می کند و مانند کبک سر در برف کرده است احساس می کند هر کاری که انجام دهد هیچ کس متوجه تناقضات و رویکردهای منفی او در این زمینه نمی شود.
  غرب به راحتی دیگران را متهم به خفه کردن آزادی بیان در جوامع خود و اتهامات حقوق بشری می کند و آنها را مورد تحریم و تنبیه! قرار می دهد اما هیچ گاه توضیح نداده و نمی دهد که القاعده، طالبان، گروهک منافقین، گروهک ریگی، داعش، النصره و... توسط چه کسی ایجاد یا حمایت شده اند؟ هیچگاه اشاره نمی کند که چرا در کشوری چون آمریکا علیه سیاه پوستان هنوز تبعیض و رفتار نژاد پرستانه وجود دارد؟ ابوغریب ها توسط چه کسانی اداره می شدند؟ چرا دختران محجبه در برخی از کشورهای همسو با آنان مورد محدودیت های اجتماعی قرار می گیرند و هزاران جنایت جنگی، اقتصادی و فرهنگی که توسط غرب و کشورهای هم پیمان آن رخ داده هیچگاه درباره شان توضیح داده نشده است.
  این رفتار آمریکا که ناشی از خوی استکباری آنها است بارها در زمینه های گوناگون مورد اشاره مقام معظم رهبری قرار گرفته است .
  رهبر انقلاب خود برتربینی را یک ویژگی اصلی نظام سلطه عنوان می کنند و در اینباره می فرمایند: " وقتی یک کشور یا یک نظام بین المللی، خود را اصل، محور و برتر بداند معادلات خطرناکی در تعاملات جهانی بوجود می آید" ایشان قائل شدن حق مداخله در امور دیگر کشورها، تحمیل ارزشهای مورد نظر به دیگر ملتها و ادعای مدیریت جهانی را از جمله پیامدهای خودبرتر بینیِ مطلقِ نظام سلطه می دانند و از تبعات این خود برتربینی را " حق ناپذیری " بیان می کنند.
  رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین بدین نکته اشاره می کنند که:" نظام سلطه برای ملتها و انسانهایی که تابع و تسلیم آنها نیستند هیچ ارزشی قائل نیست و هر جنایتی را در حق آنها مجاز می داند." و در این مورد به مواردی چون"برخورد مشمئز کننده مستکبرین با بومیان آمریکایی، جنایات انگلیسی ها در حق بومیان استرالیایی و بردگی سیاهان آفریقا بدست امریکایی ها اشاره می کنند." (١)
  باید این سوال را از مسئولین اینستاگرام پرسید که آیا صفحه امام (ره) دارای محتوا و فعالیت های مجرمانه و افراطی می باشد یا صدها حساب کاربری در این شبکه که به صورت رسمی و غیررسمی توسط گروه های تکفیری تروریستی چون داعش مدیریت می شوند که با انتشار صحنه‌های خشن سربریدن و ... به تبلیغ این گروه ها می‌پردازند


  اما این رفتار مستکبرانه علاوه بر فضای حقیقی با رشد فضای مجازی به این فضا نیز کشیده شده است. ژست آزادی بیان غرب در فضای مجازی هم رویکردی متناقض و کبک گونه دارد در سالیان اخیر بارها دیده شده است که آمریکا از رسانه ها در جهت انقلاب های رنگی و پروژه های ضد فرهنگی خود استفاده کرده است و این رسانه ها همیشه با فراغ بال در شبکه های مجازی و ماهواره ای فعالیت کرده اند، به طور مثال تلویزیون بی بی سی فارسی چند ماه قبل از انتخابات هشتمین دوره ریاست جمهوری شروع به کار می کند و در پروژه القای تقلب و فتنه انگیزی کار خود را ادامه می دهد یا چند ده شبکه فارسی زبان ضد انقلاب با کمک های مستقیم و غیر مستقیم آنها فعالیت می کنند و هیچ کس مانع آنها نمی شود اما در جبهه مقابل در جریان های ضد آمریکایی به ویژه مقاومت غرب کوچکترین فعالیت تبلیغی و رسانه ای را بر نمی تابد شاهد آن نیز مسدود شدن چندباره شبکه هایی چون پرس تی وی بوده است.
  در بعد شبکه های اجتماعی نیز شاهد چنین رویکردهایی بوده ایم، در ماجرای فیلم موهن درباره پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله صفحات مربوطه مورد برخورد جدی مسئولان این شبکه ها قرار نگرفتند این در حالی است که تنها چند روز مانده به سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) پربازدید ترین صفحه ای که با نام ایشان بر روی شبکه اینستاگرام فعالیت می کرده بسته شده است.
  از دو سال پیش ، این صفحه‌ با نام کاربری emamkhomeini راه اندازی شد كه به انتشار روزانه تصاویر دیده نشده‌ای از حضرت امام خمینی (ره) اقدام میكرد.
  اینستاگرام از طریق ایمیل اعلام کرده است که این حساب را حذف و همه‌ی حدود پانصد عکس‌ و نوشته‌ و صدهزار دنبال‌کننده این حساب را نیز به کلی پاک کرده است. مکاتبات صورت گرفته با اینستاگرام نیز نتوانست باعث جلوگیری از این اقدام تعجب آور و تامل برانگیز شود.
  مدیریت اینستاگرام در پاسخ به پیگیری های متعدد مدیران این صفحه تنها به ارسال متن تکراری و خودکاری که برای حذف صفحه های نامناسب به لحاظ محتوای خشونت آمیز و یا مستهجن و هم چنین صفحات تبلیغاتی ارسال می کند، بسنده کرده است.
  در بخشی از این متن آمده است: «یکی از دلایل اصلی ما، تهدید و آزار رساندن حساب کاربری موردنظر به دیگران و حمایت از گروه‌های خشن است» این در حالی است که پیش از این هیچ گونه اخطاری به این حساب کاربری داده نشده بود و هم اکنون در روی این شبکه اجتماعی هزاران صفحه در حال فعالیت هستند که دارای محتوای مستهجن و خشن می باشند و علی رغم منع های اخلاقی و قانونی هیچ مانعی بر سر فعالیت آنها قرار نمی گیرد.
  غرب به راحتی دیگران را متهم به خفه کردن آزادی بیان در جوامع خود و اتهامات حقوق بشری می کند و آنها را مورد تحریم و تنبیه! قرار می دهد اما هیچ گاه توضیح نداده و نمی دهد که القاعده، طالبان، گروهک منافقین، گروهک ریگی، داعش، النصره و... توسط چه کسی ایجاد یا حمایت شده اند؟ هیچگاه اشاره نمی کند که چرا در کشوری چون آمریکا علیه سیاه پوستان هنوز تبعیض و رفتار نژاد پرستانه وجود دارد؟


  باید این سوال را از مسئولین اینستاگرام پرسید که آیا صفحه امام (ره) دارای محتوا و فعالیت های مجرمانه و افراطی می باشد یا صدها حساب کاربری در این شبکه که به صورت رسمی و غیررسمی توسط گروه های تکفیری تروریستی چون داعش مدیریت می شوند که با انتشار صحنه‌های خشن سربریدن و ... به تبلیغ این گروه ها می‌پردازند؟
  اما این "خشن های کروات زده و اتو کشیده" تحت نظام سلطه منطقی بر مبنای همان خود برتربینی داشته و تحمل شنیدن و ترویج صدای مخالف را ندارند و الا هر عقل سلیم و هر کسی که کمتر شناختی از اندیشه ها و سبک زندگی امام خمینی(ره) داشته باشد، می داند نه تنها خشونت جایی در این صفحه نداشته بلکه کوچکترین جایگاهی در زندگی امام خمینی (ره) نیز ندارد بلکه انقلاب و نظام برآمده از مجاهدت و اندیشه های این فقیه بزرگ عصر غیبت کبری اکنون منادی وحدت در جهان اسلام و همچنین صلح، آرامش و جهان بدون خشونت در دنیا می باشد.
  قابل ذکر است بعد از این اقدام اینستاگرام، مجددا صفحه‌ی دیگری در اینستاگرام توسط مدیران قبلی صفحه با نام کاربری emamkhomeiny با هدف در دسترس قراردادن آراء و اندیشه‌های حضرت امام خمینی رحمه‌الله برای کاربران مشتاق در سراسر منطقه و دنیا راه اندازی شده که با همان روند حساب قبلی فعالیت می‌کند.
  این صفحه در روزهای ابتدایی فعالیت خود از مرز ۱۰ هزار دنبال کننده گذشته و معرفی این صفحه جدید به یکی از پرتکرار ترین پست های کاربران ایرانی در اینستاگرام تبدیل شده است.
  پی نوشت:
  ١- بیانات در دیدار با پنجاه هزار نفر از فرماندهان بسیج؛ ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


 2.  

 3. #2

  عضویت
  جنسیت بهمن 1393
  علاقه
  جنگ نرم علیه دشمنان اسلام
  نوشته
  308
  صلوات
  1265
  حضور
  17 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  بازم از این نرم افزار ها طرفداری کنیم

  بازم مثل حذف عکس هایی از حمایت پیامبر
  حضرت امام خامنه ای:
  اگر انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته‌ی وارسته‌ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی،
  با این دو چیز،
  مقصود ملت ایران حاصل میشود.

  الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

 4. صلوات ها 3


 5. #3

  عضویت
  جنسیت دی 1348
  علاقه
  در اغوش خدا بودن
  نوشته
  730
  صلوات
  4821
  حضور
  30 روز 16 ساعت 25 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  21  استاد پناهیان :

  ⚪برخی امکانات سرویسهای اینترنتی موبایل ها فرصت عجیبی برای تبلیغ ایجاد کرده.
  ⚪آنقدر از این وسیله [برای انتشار پیامهای خوب] استفاده کن که آنها مجبور شوند اینترنت را ببندد و بگویند : اینها اسلامشان را [توسط اینترنت] به سراسر جهان بردند.
  ⚪یک گروه هایی تشکیل بدهید ...
  در میان فامیل، آشناها، در گروههای صنفی، همه را بکِشانید و بیاورید اینطرف! روشنگری کنید! بیکار نباشید!
  ⚪خدا شاهد است گاهی از اوقات بیکاری خیانت به اهلبیت عصمت و طهارت(ع) است.


  اون ها تا بوده کارشون همین بوده . چون همیشه از قدرت طرف مقابل میترسیدند .

  http://uupload.ir/files/5sey_img](16).gif
  ای
  پادشــــه خوبــــــــــان داد از غم تنهایـی
  دل بی تو به جان امد
  وقت است که باز ایی

  اَللّهُمَّ اَرِنِی الطَّلْعَةَ الرَّشیدَةَ وَ الْغُرَّةَ الْحَمِیدَةَ


  اَللّهُمَّ بَلِّغ مَوْلانا صَاحِبَ الزَّمان


 6. صلوات ها 3


 7. #4

  عضویت
  جنسیت خرداد 1393
  نوشته
  387
  صلوات
  823
  حضور
  18 روز 12 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  واقعاً عجيبه كه اينستاگرام همچين كاري كرده مخصوصاً با تعداد دنبال كننده هايي كه مي گيد صفحه داشته
  When you have nothing left but God,you have more than enough to start over again

 8. #5

  عضویت
  جنسیت دی 1348
  علاقه
  اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  9,829
  صلوات
  90754
  حضور
  110 روز 11 ساعت 30 دقیقه
  وبلاگ
  2
  دریافت
  616
  آپلود
  103
  گالری
  1276  اینستاگرام مجبور به بازگرداندن صفحه امام خمینی (ره) شد.


 9. #6

  عضویت
  جنسیت خرداد 1394
  نوشته
  142
  صلوات
  190
  حضور
  15 روز 23 ساعت 45 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  0  اگه کار دستوری بود صفحه بر نمی‌گشت. احتمالا نظر کارشناسای فنی خودشون بوده که حذف بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود