شک در حلال یا حرام بودن درآمد (تبلیغات سایت)

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شک در حلال یا حرام بودن درآمد (تبلیغات سایت)

به نام خدا
سلام
ببخشید این سوال برای من پیش اومده که یک سایت هست تبلیغات نگاه می کنی بیشتر حلال امتیاز می ده و یک قسمت به نام بازی داره مقدار امتیاز را مشخص می کنی بعد حدث می زنی جواب تو کدوم سکه است اگه درست بگی بیشتر می ده و اگه اشتباه نمی ده (اشتباه جواب بدم پول به هیچ کس نمی رسه نفر دومی وجود ندارد با رایانه بازی می کنیم) در نهایت امتیاز را می شه پول تبدیل کرد هم می شه ازش برای تبلیغ بنر استفاده کرد و هم می توان این پول را به حساب واریز کرد

آیا درآمد از این کار حلال است لطفا با منطق پاسخ بدهید
ضمنا آقای نوری همدانی مرجع تقلید من است

خداحافظ التماس دعا یاحق

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

amirhossin110;683633 نوشت:
به نام خدا
سلام
ببخشید این سوال برای من پیش اومده که یک سایت هست تبلیغات نگاه می کنی بیشتر حلال امتیاز می ده و یک قسمت به نام بازی داره مقدار امتیاز را مشخص می کنی بعد حدث می زنی جواب تو کدوم سکه است اگه درست بگی بیشتر می ده و اگه اشتباه نمی ده (اشتباه جواب بدم پول به هیچ کس نمی رسه نفر دومی وجود ندارد با رایانه بازی می کنیم) در نهایت امتیاز را می شه پول تبدیل کرد هم می شه ازش برای تبلیغ بنر استفاده کرد و هم می توان این پول را به حساب واریز کرد

آیا درآمد از این کار حلال است لطفا با منطق پاسخ بدهید
ضمنا آقای نوری همدانی مرجع تقلید من است

خداحافظ التماس دعا یاحق

عرض سلام و احترام

لطفا تاپیک زیر را ملاحظه کنید تا پاسخ را دریافت نمایید اگر ابهامی وجود داشت دوباره سؤال کنید .

http://www.askdin.com/thread21978.html

در پناه حضرت حق باشید[/]

سلام
من تازگی در یکی دوتا از این سایتای کلیکی عضو شدم که خارجی هستن و بعضی اوقات بعد از کلیک سایت مورد نظر رو اصلا باز نمیکنه حتی بعضی هاشون فیلتر هم هستن و اصلا نمیشه باز کرد ولی با این حال پول مورد نظر رو بهم میده.اون سایت هایی هم که باز میکنه همشون همانطور که گفتم خارجین و من معنی کلماتشو نمیفهمم.با این حال پول رو بهم میده.
آیا این پول حلال است یا حرام ؟
مرجع تقلید آیت الله خامنه ای

zoro_;703746 نوشت:
سلام
من تازگی در یکی دوتا از این سایتای کلیکی عضو شدم که خارجی هستن و بعضی اوقات بعد از کلیک سایت مورد نظر رو اصلا باز نمیکنه حتی بعضی هاشون فیلتر هم هستن و اصلا نمیشه باز کرد ولی با این حال پول مورد نظر رو بهم میده.اون سایت هایی هم که باز میکنه همشون همانطور که گفتم خارجین و من معنی کلماتشو نمیفهمم.با این حال پول رو بهم میده.
آیا این پول حلال است یا حرام ؟
مرجع تقلید آیت الله خامنه ای

داداشم 70 درصد این سایتا کلاه بردارین به خصوص خارجیش!حلال هم باشه از کجا پولتو میدن؟

موضوع قفل شده است