شرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای

تب‌های اولیه

54 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ما ملت ایران با تأسی به رهبر فرزانه و حکیم خود و با تأکید بر مواضع صریح مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی, شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر می دانیم :

اصل یک : تمامی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضای توافقنامه, کاملا لغو(نه تعلیق) شود و به هیچ شرطی موکول نشود.
اصل دوم : دستاوردهای هسته ای و میزان غنی سازی در حد نیازهای واقعی کشور, باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم : هیچ محدودیتی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای وجود نداشته باشد.
اصل چهارم : نظارت ها و بازرسی ها در حد متعارف بین المللی باشد و هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی پذیرفته نشود.
اصل پنجم : هیچ گونه نظارت بر مراکز نظامی و امنیتی و إعمال محدودیت برای نیروهای مسلح پذیرفته نیست.
اصل ششم : تعهدات مندرج در توافق هسته ای باید دو جانبه و همزمان بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن, ما هم می توانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق, باید در توافقات هسته ای رعایت شود و گرنه مصداق توافق بد است که ازعدم توافق, بدتر است و یک قرارداد تحمیلی, استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران, اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول 6 گانه فوق را ندارد.

گزاره برگ ملت ایران در مذاکرات هسته ای
مشهد 1394/3/7 جنبش مردمی ما اجازه نمیدهیم در میدان شهدا
ساعت 17 تا 19

داداشی خیلی خوب بود موفق باشی اما من یکی رو از از جامعه اماری مردم ایران خط بزن !

بجاش طرح بهتری از انرژی هسته ای دارم !انرژی هسته ای مال امریکایی ها ارزونی شون

می دونستی یک ساعت انرژی خورشیدی بی پایان می تونه کل برق جهان رو اگه همشو جذب کنیم طی یک ساعت تامین کنه ؟
خدا خودش انرژی هسته ای هلیوم رو به طور رایگان بالا سرمون بدون ضرر گذاشته ! اونوقت ما می خوایم بیاریمش رو زمین که الودگی رادیو اکتیوی داشته باشیم و هزار مریضی دیگه!
این همه هزینه کردیم به جاش چند تا کارخونه رایگان بسازیم که صفحه خورشیدی تولید کنند و بالای هر خونه بذاریم کل برق ایران مجانی میشه اون وقت پول برق نمی دی! اب شیرین کن خورشیدی بسازیم بدون ضرر ! یک ایرانی یه اختراعی کرد

اختراعش خیلی جالب بود ایران نخواستش تو المان 5 میلیون دلار جایزه فقط لحظه ثبتش دادند بهش می دونی چی بود اگه بری حموم 5 لیتر داخل مخزن میریزی با همون دوش می گیری دوباره این اب تصفیه می شه و وفقط h2o تمیز وارد لوله می شه همه چیزش حتی صابون و کف هم ازش جدا می شه و این اب تمیز باقی می مونه ساعتها قادره تصفیه مداوم داشته باشه دردم اینه که ایران کسی بهش بها نداد و رفت المان جوونامون دارن می رن نخبه می فرستیم ! بزرگترین درد من می دونی چیه؟اینه: مصدر! نام یک ابر شهر جدید است که در ابوظبی ساخته خواهد شد و دارای بزرگترین شبکه ی خورشیدی در خاور میانه خواهد بودکه کم مصرف ترین شهر دنیاست اون باید تو ابوظبی باشه اون وقت ایران عزیزم با این همه امکانات !.....

اینم لینکش :http://ifco.ir/building/build/MasdarCityEnergy.asp

ببین ور گوشمون چی می سازند اون وقت می خوایم با افتخار چیزی رو داشته باشیم که تمام کشور های دنیا در حال کم کردن استفاده از اون هستند می گی چرا ؟ نمونه اش ژاپن راکتورشون چی شد؟ بعد از طوفان؟ نشت داد و ترس همه را فرا گرفت در ضمن نگو رهبر و.... رو دوست ندارم و کافرم از همه مقید ترم چون دوست دارم می گم چون دلم می سوزه می گم ما چرا نداشته باشیم؟

یک جوان باید دلخوش به چی این مملکت باشه؟یک جوان تحصیل کرده که خدمت سرباز ی رفته دینش رو به مملکت ادا کرده
حکومت کی فکری بحالش میکنه؟چگونه یک نسل رو فدای نسل بعد میکنید؟؟
همون کسایی که دم از امام زمان میزنن ودر بوق وکرنا جار میزنن که دلواپس شدن وضعیت اسفار فقرو بیکاری و فحشا زنان متاهل برای به دست آوردن تکه ای نان خودکشی روز افزون جوانان!!!اونهارو دلواپس نکرده؟؟
الان ابران بین افراط و تفربط گیر کرده
یک عده که زمانی که ایران داشت تحریم میشد همه چیرو به مسخره گرفتن ودر عوض جیبهاشون رو پر از پول میکردن الان شدن منتقد سرسخت مذاکرات
یک معاون اول مملکت یک فرمانده......که نماینده ملت در مقابل دزدی هستن وقتی خودشون دزدی میکنن اولا باید به حال اون ملت گریست در ثانی در ملا عام اعدامشون کرد تا درس عبرتی بشه برای بقیه مسولان!!
همه میخوان تحریمها یکباره لغو بشه ولی یک عده خیلی بیشتر فشار میارن عجیبه همون کسایی که میگفتین تحریمها کاغذ پاره بیش نیستن!!!!
بیشتر جوانها زده شدن از دین و دیانت
وچه به حق زده شدن!!!!!

[="Tahoma"][="DarkRed"]

مریم السادات;685034 نوشت:
بیشتر جوانها زده شدن از دین و دیانت
وچه به حق زده شدن!!!!!

با سلام
دوست خوبم با بخشی از حرفهاتون موافقم ولی با این قسمتی که نقل قول کردم نه!
به نظر من جوونها اصلا از دین و دیانت زده نشدند که هیچ، خیلی هم مومن تر و باخدا تر شدن.
میگید نه؟! همین یک ماه پیش بود روزهای اعتکاف... و یک ماه آینده خواهد بود شبهای قدر...
قطعا در این روزها و شبها سری به مساجد زدید. خدائیش تا چند سال پیش کی اصلا میدونست اعتکاف چیه؟! اما الان چند ساله که اگه دیر بجنبی جا گیرت نمیاد!!
شبهای قدر توی مساجد و تکیه ها و حرم های امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها، اصلا جا نیست که وارد بشی...
البته همه جا یک جور نیست ولی مطمئنا جوونها از دین زده نشدن و انشالله نخواهند شد.
اگر هم کسی با ربط دادن "اشکالات مدیریتی کشور" به "دین و دیانت" میخواد از دین زده بشه، بذارید بشه!
همچین آدمی به نظر من اصلا یه تخته ش کمه!!! ببخشید که بدون رودربایستی گفتم!
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند (نقل به مضمون) اگر کسی دینش رو از مردم بگیرد، همان مردم دینش را از او خواهند گرفت.
یعنی دین رو نباید با توجه به رفتار مردم نقد یا تشویق کرد. دین یک سلسله اصولی داره که باید از اصل و سرچشمه آموخته بشه و به هیچ عنوان ربطی به عملکرد ما و دیگر مسلمانها و حتی مومنین دو آتشه نداره... شاید کسی در فهمش از دین اشتباه کرده باشه! خوب ما خودمون باید بریم ببینیم آیا دین چنین دستوری داده بود یا این اشتباه اون فرد هست؟
[/]

ریاح;685060 نوشت:
[="Tahoma"][="DarkRed"]

با سلام
به نظر من جوونها اصلا از دین و دیانت زده نشدند که هیچ، خیلی هم مومن تر و باخدا تر شدن.
میگید نه؟! همین یک ماه پیش بود روزهای اعتکاف... و یک ماه آینده خواهد بود شبهای قدر...
قطعا در این روزها و شبها سری به مساجد زدید. خدائیش تا چند سال پیش کی اصلا میدونست اعتکاف چیه؟! اما الان چند ساله که اگه دیر بجنبی جا گیرت نمیاد!!
شبهای قدر توی مساجد و تکیه ها و حرم های امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها، اصلا جا نیست که وارد بشی...
البته همه جا یک جور نیست ولی مطمئنا جوونها از دین زده نشدن و انشالله نخواهند شد.
اگر هم کسی با ربط دادن "اشکالات مدیریتی کشور" به "دین و دیانت" میخواد از دین زده بشه، بذارید بشه!
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند (نقل به مضمون) اگر کسی دینش رو از مردم بگیرد، همان مردم دینش را از او خواهند گرفت.
یعنی دین رو نباید با توجه به رفتار مردم نقد یا تشویق کرد. دین یک سلسله اصولی داره که باید از اصل و سرچشمه آموخته بشه و به هیچ عنوان ربطی به عملکرد ما و دیگر مسلمانها و حتی مومنین دو آتشه نداره... شاید کسی در فهمش از دین اشتباه کرده باشه! خوب ما خودمون باید بریم ببینیم آیا دین چنین دستوری داده بود یا این اشتباه اون فرد هست؟

[/]

سلام دوستان
میدونم از مبحث اصلی دور میشیم
ولی در مورد دینداری جوانان که خداکنه هر روز بیشتر و بیشتر از این بشه
ولی بنظر من هم بشخصه بحث نماز و روزه و حضور در مساجد را با مثلا 20 سال پیش مقایسه میکنم در محلهایی که رفت امد داشتم بنظرم شاهد کاهش و بی میل تر بودن جوانان شدم حالا بحث اعتکاف شاید خیلی به صورت جدا نمایانگر این مطلب نیست ..... والله اعلم...

در مورد بحث هسته ای هم بنظرم این قضیه بیش از حد برامون بزرگ شده یا دشمنان بزرگش کردن تا سالها سرگرممون کنند و نتیجه بشه از دست دادن خیلی از فرصتها برای بدست اوردنش...
حتی اگر امروز انرژی هسته ای کاملا در اختیار ما قرار بگیره شاید تا صد سال دیگه هم هنوز توان تولید تجهیزات و نگهداریش رانداشته باشیم و باز هم

ریاح;685060 نوشت:
[="Tahoma"][="DarkRed"]

با سلام

[/]

سلام دوستان
میدونم از مبحث اصلی دور میشیم
ولی در مورد دینداری جوانان که خداکنه هر روز بیشتر و بیشتر از این بشه
ولی بنظر من هم بشخصه بحث نماز و روزه و حضور در مساجد را با مثلا 20 سال پیش مقایسه میکنم در محلهایی که رفت امد داشتم بنظرم شاهد کاهش و بی میل تر بودن جوانان شدم حالا بحث اعتکاف شاید خیلی به صورت جدا نمایانگر این مطلب نیست ..... والله اعلم...

در مورد بحث هسته ای هم بنظرم این قضیه بیش از حد برامون بزرگ شده یا دشمنان بزرگش کردن تا سالها سرگرممون کنند و نتیجه بشه از دست دادن خیلی از فرصتها برای بدست اوردنش...
حتی اگر امروز انرژی هسته ای کاملا در اختیار ما قرار بگیره شاید تا صد سال دیگه هم هنوز توان تولید تجهیزات و نگهداریش رانداشته باشیم و باز هم مثل خیلی از صنایع محتاج دیگران خواهیم بود
مثل صنعت نفت که 100 سالی هست که داریم ولی هنوز توان تولید تجهیزات اصلی را نداریم
البته بحث هسته ای فقط این مباحث نیست و داشتن اون در صورتی که باعث نشه به بقیه بخشها ضرر برسه به عنوان علم آینده واقعا دارای منافعی هم هست

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

Mr.Karimi;684998 نوشت:
اختراعش خیلی جالب بود ایران نخواستش تو المان 5 میلیون دلار جایزه فقط لحظه ثبتش دادند بهش می دونی چی بود اگه بری حموم 5 لیتر داخل مخزن میریزی با همون دوش می گیری دوباره این اب تصفیه می شه و وفقط h2o تمیز وارد لوله می شه همه چیزش حتی صابون و کف هم ازش جدا می شه و این اب تمیز باقی می مونه ساعتها قادره تصفیه مداوم داشته باشه دردم اینه که ایران کسی بهش بها نداد و رفت المان جوونامون دارن می رن نخبه می فرستیم ! بزرگترین درد من می دونی چیه؟اینه: مصدر! نام یک ابر شهر جدید است که در ابوظبی ساخته خواهد شد و دارای بزرگترین شبکه ی خورشیدی در خاور میانه خواهد بودکه کم مصرف ترین شهر دنیاست اون باید تو ابوظبی باشه اون وقت ایران عزیزم با این همه امکانات !.....

اینم لینکش :http://ifco.ir/building/build/MasdarCityEnergy.asp

ببین ور گوشمون چی می سازند اون وقت می خوایم با افتخار چیزی رو داشته باشیم که تمام کشور های دنیا در حال کم کردن استفاده از اون هستند می گی چرا ؟ نمونه اش ژاپن راکتورشون چی شد؟ بعد از طوفان؟ نشت داد و ترس همه را فرا گرفت در ضمن نگو رهبر و.... رو دوست ندارم و کافرم از همه مقید ترم چون دوست دارم می گم چون دلم می سوزه می گم ما چرا نداشته باشیم؟

بله من این اختراع را وقتی ان شخص در ایران بود ازش خبردار شدم.
کلی ناراحت شدم کلی.
جالبه بهتون بگویم
روزانه ابی که بخاطر سیفون توالت توسط هر خانه دور ریز میشود 5 لیتر است.
این 5 لیتر را در تعداد خانوار ایرانی ضرب کنید
ببینید به چه عدد چشمگیری میرسید.

بعد بیا به شهردار یا فرماندار یا استاندار یا وزیر بگو چنین کنند
اولا که دنبال این هستند مخت را بزنند طرح به اسم انها ثبت شود
دوما چون(برخیشون نه همه) فقط جلوی چشمشون را میبینند میگویند صرفه اقتصادی ندارد.
سوما از این اتاق به ان اتاق میفرستند(قضیه دسته چک دکتر حسابی که امریکایی ها بهش دادند را لابد شنیده اید) و زمان کشته میشود و فرد سرد.
چهارم اگر بجای موارد بالا از پیشنهادت استقبال شود میگویند بجای مبلغ حقت(10 درصد صرفه جویی) شما میتوانید در این اداره استخدام شوید.

دست اخر میفهمی بابا این مسیول اصلا خبر ندارد ایران یک کشور کم اب است و مسیول فکر میکند ایران کشور پراب است.

بعدش همین مسیول محترم در یک مراسم مذهبی با اهرم پول باعث میشود اسم اداره اش در چند بنر بیاید و مافوقش هم میگوید به به چه مسیولی گذاشتم
خیلی مذهبی است و مشخصا اهل حلال و حرام
و طرف هم داره میخوره و میده اقوامش بخورند.(البته نه همه مسیولین برخیشون)

..............

متاسفانه اکثر مسیولین ایرانی براشون مهم شخصیت مذهبی بشمار بیایند تا شخصیت فنی و باعث شکل گیری مدیران ریاکار شده است.
زیرا پست و مقام بالاتر را در گرو تایید مافوقش در امور مذهبی میداند(و ای کاش در امور مذهبی بدون ریا کار میکرد)

همون مسیول وقت نماز کافی نمازخانه اداره اش را ببینید سوت و کور است تا بفهمید همه چیز پوچ و ریاست و نه برای خداست بلکه برا صندلی دنیاست.[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]در مورد تحریم و مذاکرات هم باید بگم
من کاملا با ادامه مذاکره موافقم
زیرا با این ادامه داره چهره واقعی دشمن(اسراییل) برای ملت اشکارتر میشود که چه کسی نمیخواهد توافق رخ بدهد و چه کسی اهل کارشکنی است.

............

قبلا 80 درصد جامعه فکر میکرد ایران اهل تخلف است
و حال که میبیند ایران این چنین در گود مذاکره است و طرف مقابل دارد اذیت میکند چهره دسیسه گر را بهتر شناخته.

البته معرفی این چهره نیاز به اطلاع رسانی بهتر دارد.(بجای صحبت در مورد گذشته و خودمون بهتر است در مورد حال و گذشته دشمن صحبت کرد)[/]

ریاح;685060 نوشت:

با سلام

میدونید دلیل زده شدن جوانان چی هست؟
در زمان شاه ظلم بود فقر بود بی عدالتی بود
بله همه اینها بود ولی به اسم دین نبود
همه میگفتن از روحانی گرفته تا بازاری میگفتن حکومت شاهنشاهی هست
ولی در جمهوری اسلامی چرا جوان باید زده بشه؟
چون همه چیز به اسم دین گفته میشه
دین گفته ربا حرامه ولی بانکداری اسلامی تا 30 در صد سود میگیره!!!!!
رءیس جمهور مردمی علنن در تلویزیون میگه یارانه ها را امام زمان مدیریت میکنه!!!بعد همون یارانه ها کمر ملت میشکنه !!مردم چی فکر میکنن؟؟رییس جمهور تدبیر و امید میاد میگه دلیل انتخاب شدن من منویات امام زمان بوده!!خوب تا حالا چکار کردی؟؟امام زمان برا همه ملتهاست چون خدا برای همه بنده هاست!!!
فلان عالم عارف وارسته میاد میگه رای امام زمان فلان نفر بوده!!!همون فلان شخص مملکت به باد فنا میده با توهماتش!!!
شما دلیلتون برای دینداری جوانان ایام اعتکاف هست؟؟؟خوب ایام اعتکاف برای همین کارهاست یعنی در هر شهر چند صدهزار نفری چندجوان دیندار نیست؟؟
شما به بقیه مردم چرا نگاه نمیکنید؟؟نماز جمعه ها چند درصد جوان میان؟؟چند درصد سالخورده؟؟یک خواننده میمیره مردم چقدر برای تشیع جنازه ش میرن یک عالم بمیره چقدر؟؟؟ طوری که لج کردن مردم رو به عینه میشه دیدشما نمیتونید بگید به جهنم اونها گمراهن؟؟یعنی در بین اون چند هزار نفر چهل انسان پاک نبود تا اون خواننده جهنمی !!! بهشتی بشه؟؟؟شما نمیتونید بگید پیامبر اکرم ص کسی که دینش رو از مردم بگیرد مردم دینش رو ازش میگیرن ؟؟ چون اصلا ربطی نداره!!! دین اومده برای آباد سازی دنیا و آخرت مردم
نه برای دنیای یه عده و آخرت توده مردم!!!!!
مردم به ظاهر مکلف هستن همه هستیم
الان 80 در صد دهه شصتی ها جوانیشون تباه شده بیکارن ازدواج نکردن در کش.ری مثل ترکیه وضعیت برعکسه حالا شما باید بیاید بگید اونا لائیک هستن به جهنم؟؟!!
بله به خاطر اعتقادات تحریم شدیم ولی آیا تحریمها به ما ضربه زده یا اختلاسهای میلیاردی مسولان؟؟نه مردم
یه فرد عادی نهایتس ده میلیون با بدبختی وام بگیره اونم اگه پس نده پدرش در میارن
بد نیست یک بار هم شده چشمهارو باز کنیم اقلا به خاطر همون دین!!
قدر این مردو باید بدونن بخدا قسم ناشکری میکنن مسولان با تمام سختی ها جنگ تحریم بی کاری فقر نداری کنار اومدن به نصیحت امام خمینی ره رجوع کنید که گفتن وای بر اون روزی که همین زاغه نشین ها از باطن شما مسولان با خبر بشن و دوباره ایام الله دیگری براه بیندازن!!
خدا عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه.

هیچ کس با‌پیشرفت علم مخالف نیست مگر اینکه ناقص العقل باشد.
بله انرژی هسته‌ای ۱۰۰ درصد حق مسلم مردم است.
اما پول‌های بلوکه شده ایران در بانک‌های خارجی هم حق مسلم مردم است.
دسترسی به مواد ضروری از جمله داروهای خاص هم حق مسلم‌مردم است.
زندگی بدون فقر هم حق مسلم مردم است.
نبود تورم هم حق مسلم مردم است.

عاقلانه نیست ۱۰ چیز را از دست بدهیم که ۱ چیز را به دیت بیاوریم.

بلهددرست است با چند میلی گرم اورانیوم یا پلوتونیوم می‌توان انرژی قابل ملاحظه‌ای را به دست آورد اما باید دید واقعا ارزشش را دارد یا نه.

البته برای تولید انرژی، غنی سازی حدود سه درصد کاملا کفایت می‌کند و طرف مقابل هم با سه درصد اصلا مشکلی ندارد.

Mohammad-Za;685124 نوشت:
هیچ کس با‌پیشرفت علم مخالف نیست مگر اینکه ناقص العقل باشد.
بله انرژی هسته‌ای ۱۰۰ درصد حق مسلم مردم است.
اما پول‌های بلوکه شده ایران در بانک‌های خارجی هم حق مسلم مردم است.
دسترسی به مواد ضروری از جمله داروهای خاص هم حق مسلم‌مردم است.
زندگی بدون فقر هم حق مسلم مردم است.
نبود تورم هم حق مسلم مردم است.

عاقلانه نیست ۱۰ چیز را از دست بدهیم که ۱ چیز را به دیت بیاوریم.

منطقی که باعث شده مذاکرات ادامه پیدا کنه همینه که ما حرکت غیر عقلانی نکنیم.
این تاپیک هم داره شرایط این حرکت عقلانی رو باز میکنه و بحث میکنه ازش.

باید وقتی یک چیزو از دست دادیم اون ده تا چیز رو بدست بیاریم. باید.
وگه نه دو سر سوخت شدیم.

mkhahande313;685125 نوشت:

منطقی که باعث شده مذاکرات ادامه پیدا کنه همینه که ما حرکت غیر عقلانی نکنیم.
این تاپیک هم داره شرایط این حرکت عقلانی رو باز میکنه و بحث میکنه ازش.

باید وقتی یک چیزو از دست دادیم اون ده تا چیز رو بدست بیاریم. باید.
وگه نه دو سر سوخت شدیم

.

انرژی هسته‌ای به خاطر لج و لج بازی دولت قبل با امریکا و اسراییل به این شکل به وجود آمد. و وقتی دیدند گند لج و لج بازیشون درآمد، مجبور شدند روی پیشرفت هسته‌ای تمرکز کنند که حداقل گزینه‌ای روی میز داشته باشند. وگرنه بی‌نهایت علم و تکنولوژی هست که بتوان روی آن تمرکز کرد. چرا فقط روی انرژی هسته‌ای باید تمرکز کرد؟

کشور ما چیزی جز نفت ندارد وقتی هم نفت را نخرند، مجبوریم روی مسئله‌ای تمرکز کنیم که آن‌ها را پای میز مذاکره بکشانیم تا تحریم نفت را برداریم.

[="Tahoma"][="Purple"]

Mohammad-Za;685129 نوشت:
انرژی هسته‌ای به خاطر لج و لج بازی دولت قبل با امریکا و اسراییل به این شکل به وجود آمد. و وقتی دیدند گند لج و لج بازیشون درآمد، مجبور شدند روی پیشرفت هسته‌ای تمرکز کنند که حداقل گزینه‌ای روی میز داشته باشند. وگرنه بی‌نهایت علم و تکنولوژی هست که بتوان روی آن تمرکز کرد. چرا فقط روی انرژی هسته‌ای باید تمرکز کرد؟

کشور ما چیزی جز نفت ندارد وقتی هم نفت را نخرند، مجبوریم روی مسئله‌ای تمرکز کنیم که آن‌ها را پای میز مذاکره بکشانیم تا تحریم نفت را برداریم.

اولاً اقتصاد متکی به نفت در اثر سوء مدیریت به وجود اومده و ما کماکان منتظریم مدیرانی بر سر کار بیان که جرآت این حرکت جهادی رو داشته باشن که به مرور اقتصاد ایران رو از اقتصاد نفتی به غیر نفتی تبدیل کنن
ثانیاً صحبت شما رو در باب مشکلات هسته ای ما، که خیلی این روزا میشنوم جواب نمیدم چون جواب دادن من همان و سیاسی شدن تاپیک همان.

فقط همین رو بگم این خیال خامیه که فک کنیم اگه سانتریفیوژهامون رو حتی بترکونیم باز دشمنان انقلاب، بذارن ما راحت زندگی کنیم. خوش خیالیه که تصور کنیم این هیاهو ها فقط بخاطر یک لجبازی پدید آمده.
مگه ما تا قبل سال 84، با آمریکا و اسرائیل هیچ مشکلی نداشتیم و یهو این مسائل پیش اومد؟
خیر یه کم واقع بین باشیم میفهمیم اونا فقط دار بهانه جویی میکنن تا ما مهار کنن چون ارزش هایی که ما به دنیا صادر خواهیم کرد، بنیاد خانه های عنکبوتی شون رو در هم میشکنه[/]

mkhahande313;685166 نوشت:
[="Tahoma"][="Purple"]
اولاً اقتصاد متکی به نفت در اثر سوء مدیریت به وجود اومده و ما کماکان منتظریم مدیرانی بر سر کار بیان که جرآت این حرکت جهادی رو داشته باشن که به مرور اقتصاد ایران رو از اقتصاد نفتی به غیر نفتی تبدیل کنن
ثانیاً صحبت شما رو در باب مشکلات هسته ای ما، که خیلی این روزا میشنوم جواب نمیدم چون جواب دادن من همان و سیاسی شدن تاپیک همان.

فقط همین رو بگم این خیال خامیه که فک کنیم اگه سانتریفیوژهامون رو حتی بترکونیم باز دشمنان انقلاب، بذارن ما راحت زندگی کنیم. خوش خیالیه که تصور کنیم این هیاهو ها فقط بخاطر یک لجبازی پدید آمده.
مگه ما تا قبل سال 84، با آمریکا و اسرائیل هیچ مشکلی نداشتیم و یهو این مسائل پیش اومد؟
خیر یه کم واقع بین باشیم میفهمیم اونا فقط دار بهانه جویی میکنن تا ما مهار کنن چون ارزش هایی که ما به دنیا صادر خواهیم کرد، بنیاد خانه های عنکبوتی شون رو در هم میشکنه

[/]

ما از اول انقلاب با آن‌ها مشکل داشته‌ایم و یکسری تحریم‌های نه چندان مهم وجود داشت اما در چند سال گذشته کشمکش‌ها زیاد شد و تحریم ها به تحریم‌های اقتصادی تبدیل شد‌

[="Tahoma"][="DarkRed"]

مریم السادات;685120 نوشت:
شما نمیتونید بگید پیامبر اکرم ص کسی که دینش رو از مردم بگیرد مردم دینش رو ازش میگیرن ؟؟ چون اصلا ربطی نداره!!! دین اومده برای آباد سازی دنیا و آخرت مردم
نه برای دنیای یه عده و آخرت توده مردم!!!!!
مردم به ظاهر مکلف هستن همه هستیم
الان 80 در صد دهه شصتی ها جوانیشون تباه شده بیکارن ازدواج نکردن در کش.ری مثل ترکیه وضعیت برعکسه حالا شما باید بیاید بگید اونا لائیک هستن به جهنم؟؟!!

خانم محترم من کی گفتم به جهنم؟!؟ چطور چنین برداشتی از نوشته من کردید؟
اصل حرف من این بود که مردم نباید به خاطر اینکه فلانی (که احیانا جز مدیران هم هست) احکام دینی رو مراعات نمیکنه و به زیردستش ظلم میکنه، دین رو زیر سوال ببرن و به قول شما از دین زده بشن... بله من هم توی همین جامعه زندگی میکنم و مشکلات رو میبینم. مدیران فاسد رو میبینم. ضعف مدیریتی رو حتی در سطح کلان میبینم و خیلی کاستی های دیگه... اما اینها رو نباید به "دین" ربط داد. حداکثر میشه گفت بعضی مدیران دارن از دین سو استفاده میکنن و با چهره ای "دیندار" کارهای خلاف دین انجام میدن.[/]

[="Tahoma"][="Purple"]

Mohammad-Za;685206 نوشت:
ما از اول انقلاب با آن‌ها مشکل داشته‌ایم و یکسری تحریم‌های نه چندان مهم وجود داشت اما در چند سال گذشته کشمکش‌ها زیاد شد و تحریم ها به تحریم‌های اقتصادی تبدیل شد‌

بله
خب پس قبول دارید که از اول اونا بر طبل دشمنی کوبیدن
حالا یکی با ما دشمنه و هی ما چزونده یکی هم اومده پا گذاشته رو دمش
این خیلی فاجعه نیست

فاجعه وقتی پیش میاد که ما به خیال خودمون از سر جبران بربیایم و بگیم ما دیگه پا رو دمت نمیذاریم تو هم حقوقی که بخاطر این قضایا ضایع کردی پس بده و اون دبه کنه و پس نده.

ما نگران این هستیم که فاجعه ای نشه
والسلام[/]

ملت میتونن درباره رفتارهای دولت نظر هم بدهند ؟؟ چی شده که این مورد رو مطرح میکنید ؟
ما ملت ایران درباره موارد دیگر هم حق نظر داریم ؟

سید محمد جواد;685263 نوشت:
ملت میتونن درباره رفتارهای دولت نظر هم بدهند ؟؟ چی شده که این مورد رو مطرح میکنید ؟
ما ملت ایران درباره موارد دیگر هم حق نظر داریم ؟

ما که داریم...
ما هر چهار سال یکبار نمایندگانمون رو انتخاب میکنیم که برامون قانونگذاری کنند و هر چهار سال یکبار رئیس جمهور رو انتخاب میکنیم که قوانین رو اجرا کنه!
البته چون به دموکراسی اهمیت میدیم، اگه نماینده منتخب خودمون حداکثر آرا رو آورد که چه بهتر، در غیر اینصورت به رای و نظر اکثریت مردم کشورمون احترام میذاریم و سعی میکنیم غیر از دیدن بدیها و کاستی ها، خوبیها و پیشرفت ها رو هم ببینیم و به عنوان عضوی از جامعه هر چه از دستمون برمیاد برای کشورمون انجام بدیم و اینقدر منتظر نشیم تا مشکلات توسط دولت و مسئولین حل بشه! آخه ما غیر از حق اظهار نظر، احساس مسئولیت هم داریم...:ok:

ریاح;685293 نوشت:

ما که داریم...
ما هر چهار سال یکبار نمایندگانمون رو انتخاب میکنیم که برامون قانونگذاری کنند و هر چهار سال یکبار رئیس جمهور رو انتخاب میکنیم که قوانین رو اجرا کنه!
البته چون به دموکراسی اهمیت میدیم، اگه نماینده منتخب خودمون حداکثر آرا رو آورد که چه بهتر، در غیر اینصورت به رای و نظر اکثریت مردم کشورمون احترام میذاریم و سعی میکنیم غیر از دیدن بدیها و کاستی ها، خوبیها و پیشرفت ها رو هم ببینیم و به عنوان عضوی از جامعه هر چه از دستمون برمیاد برای کشورمون انجام بدیم و اینقدر منتظر نشیم تا مشکلات توسط دولت و مسئولین حل بشه! آخه ما غیر از حق اظهار نظر، احساس مسئولیت هم داریم...:ok:

اگر اینجوره خوبه چون بدم نمیاد در زمینه رفتارها و نوع عملکرد دولت الان و دولت قبل تاپیک ایجاد کنیم ببینیم بعضی چیزا کجا رفته و پی شده
ممنون از شما بزرگوار:Gol:

[="Microsoft Sans Serif"]

گمنام 2;682685 نوشت:
اصل یک : تمامی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضای توافقنامه, کاملا لغو(نه تعلیق) شود و به هیچ شرطی موکول نشود.
اول اینکه ما دیگه از این لاف زدن‌ها و عربده‌ کشی‌های چاله میدونی خسته شدیم به خدا!
بسه بابا!

چن روز پیش گفتید: «کسی جلو کشتی "ایران شاهد" رو بگیره، آتیش به پا میکنیم»! که عربستانم خیلی شیک و مجلسی جلوتونو گرفت و جیکتون هم در نیومد.
الانم هی شرط بذارید و لاف بزنید، آخرسر باز جرات نمی‌کنید «فک شیت» رو علنی کنید؛ چون خودتونم میدونید حرف و عملتون یکی نیس و این حرفا رو برا تهییج برادران بسیجی میزنید تا شیر بشن و رگ گردنشون بزنه بیرون!

ما داریم در مورد «هسته‌ای» مذاکره میکنیم؛ پس اگه به نتیجه برسن، فقط تحریم‌های مربوط به این موضوع برداشته میشه (نه همه‌شون).
ایران به خاطر نقض بسیار گسترده‌ی «حقوق بشر» و «حمایت از تروریست» هم تحریم شده که اگه بخواد تحریم‌های اونام برداشته بشه، باید جداگونه در موردشون مذاکره کنه.

ریاح;685216 نوشت:

خانم محترم من کی گفتم به جهنم؟!؟ چطور چنین برداشتی از نوشته من کردید؟

شما نگفتین من هم منظورم شما نبود!!

آبـرنـگـ;685313 نوشت:
[=Microsoft Sans Serif]اول اینکه ما دیگه از این لاف زدن‌ها و عربده‌ کشی‌های چاله میدونی خسته شدیم به خدا!
بسه بابا!

چن روز پیش گفتید: «کسی جلو کشتی "ایران شاهد" رو بگیره، آتیش به پا میکنیم»! که عربستانم خیلی شیک و مجلسی جلوتونو گرفت و جیکتون هم در نیومد.
الانم هی شرط بذارید و لاف بزنید، آخرسر باز جرات نمی‌کنید «فک شیت» رو علنی کنید؛ چون خودتونم میدونید حرف و عملتون یکی نیس و این حرفا رو برا تهییج برادران بسیجی میزنید تا شیر بشن و رگ گردنشون بزنه بیرون!

ما داریم در مورد «هسته‌ای» مذاکره میکنیم؛ پس اگه به نتیجه برسن، فقط تحریم‌های مربوط به این موضوع برداشته میشه (نه همه‌شون).
ایران به خاطر نقض بسیار گسترده‌ی «حقوق بشر» و «حمایت از تروریست» هم تحریم شده که اگه بخواد تحریم‌های اونام برداشته بشه، باید جداگونه در موردشون مذاکره کنه.

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با سلام ... لطف کنید در گفتارتون چمع نبندید ... مطلب بعدی حرف بنده به عنوان یک ایرانی که بخشی از حقش انرژی هسته ای هستش اینه ... مطلب بعدی شما حق داری که هرجور می خوای این مسئله رو برای خودت تجزیه و تحلیل کنی ولی لطف کن اول تاریخ روابط ایران و امریکا رو یک دوره کن ببین تا حالا به عهدش وفا کرده تا بعد با هم صحبت کنیم ...

و مطلب اخر : شما مطمئن باش انشاالله با حضور رهبر معظم انقلاب این توافقات ننگین سر نمی گیره و ما هم رهبری رو همراهی می کنیم ...

اقایون و خانومهای دلواپس
ای انهایی که رفتین جمکران اعلامیه پخش کردین
ای ایرانیهایی که دهن دولت صاف کردین
100هزار میلیارد دیگه هم خوردن رفت !!!
شماها صداتون واسه اینچیزا در نمیاد نه ؟؟؟
راهپیمایی اعلامیه ای چیزی ؟؟ این استادهایی که میان مشهد حرفی نقلی چیزی ندارن ؟؟
پسرای اقازادها اقامت کشورهای تخیلی دارن مثل همین اقای رامین کسی چیزی نمیگه
جنازه پسر اقا فلانی رو تو هتل شبی 2500دلار پیدا میکنن کسی چیزی نمیگه
داداش اقا فلانی و پسر فلانی پورشه 2میلیاردی داره با خانوم انچنانی مست میره تو دیوار سانسور میشه
پسر فلانی شکر ایران دستشه
فلانی داماد اقا فلانیه رسما دزدی میکنه میره کانادا کسی صداش در نمیاد
مثل کبک هستید سرتون زیر برفه تا وقتی بهتون خط... بدن خجالت بکشید
حیا کنید
حالا هم توافق فلان و چی چی و ....
یکی به میخ میزنید ؟ حالا یکی به تخته بزنید خب چی میشه ؟
اینقدر نگاه به این و اون نکنید
جرات دارید چیزی از انسانیت دارید سر این اختلاسها حرفی بزنید
بسم الله همه موافقن ....سر اقا زادها در این 30 سال بگید

گمنام 2;685350 نوشت:

با سلام

این اتفاق مربوط میشه به دولت بی عرضه میشه

دولتی که فقط حرف
اینقدر این دولت ایران رو کوچک کرده که ال سعود حروم زاده جرعت میکنه به خودش تهدید بکنه ایران رو:ghash::ghash:(هر چند اصل موضوع گریه داره)
و توفق کشتی هم یک نمونه دیگرش
و مثال دیگر جاش نیست

بنده که کلا با مذاکرات مخالفم
چون دستاوردی جز حقارت برایمان نداشته است و وضع ما قبل از پذیرفتن مذاکرات به مراتب بهتر بوده است
ضمن اینکه با این شرایط اسفبار اگر توافق بشود که هزار برابر بیشتر به زیر ننگ میرویم

ننگ بالاتر مید نی چیه؟؟اینکه دولتی خودشو وصل به امام زمان بدونه و رءیس دولتش ادعای هاله نور بکنه و اینقدر ملت بیشعور فرض کنه
که بگه دختر 10 ساله انرژی هسته ای ساخته و اینقدر ملت خر فرض کنه که بگه بچه 2ساله اسپانیایی گفته اینا محمود اینا محمود ولی نتونه جلو اختلاسهارو بگیره
و اصل تمام اختلاسها هم از دولت خودش باشه
و خودشم ندونه 700میلیون پول نفت رو کدوم سوراخ کرده
بعد جادوگر بیاره واسه دولتش:))
این بدبختیه نه این یکی ...
هیچ دولتی در ایران کار خاصی نکرده از اونیکه سردار سازندگی بود و الان فوهشش میدین بگیر تا این اخری با کلیدش همشون سر و ته یه کرباسن
مجلسم یکی مثل همینها
وقتی بزرگان سیاسی پروندهای رانت زمین دارن داداش رءیس قوه قضاییه خودش مشکل قضایی داره رءیس جمهور قبلی بالا100پرونده
این یکی هم وقتی بره گندش در میاد
این مسخره کردنهای اینو اون دردی رو دوا نمیکنه چون ملت ایران مشکل رو نمیبینن جلو پاشون رو فقط میبینن سرشونم زیر برفه
حالا مورد گیر اوردین توافق توافق
گفتم که خیلی دلواپسین یه تاپیک بزنید یا راهپیمایی کنید برای دزدیهای اخیر .....اینکاره نیستین برای رضای خدا نیست
واسه خلق خدا هم نیست
واسه موارد سیاسی هست و بس
خودمون خودسانسوری داریم نمیشه از سیاسیون ایراد گرفت

Cheetah;685835 نوشت:
با سلام

دولتی که فقط حرف
اینقدر این دولت ایران رو کوچک کرده که ال سعود حروم زاده جرعت میکنه به خودش تهدید بکنه ایران رو:ghash::ghash:(هر چند اصل موضوع گریه داره)
و مثال دیگر جاش نیست

[="Navy"]

سید محمد جواد;685966 نوشت:
این مسخره کردنهای اینو اون دردی رو دوا نمیکنه چون ملت ایران مشکل رو نمیبینن جلو پاشون رو فقط میبینن سرشونم زیر برفه

سلام
اصلا اینا همش بازی برای گذزان عمر هست
اصل اینه که خودتون و خوب اماده کنین که وقتی داعش حمله کرد به ایران شما خودتون و برای هم نوعانتون فدا کنین این مهم و اصل هست![/]

ننگ بالاتر مید نی چیه؟؟اینکه دولتی خودشو وصل به امام زمان بدونه و رءیس دولتش ادعای هاله نور بکنه و اینقدر ملت بیشعور فرض کنه
که بگه دختر 10 ساله انرژی هسته ای ساخته و اینقدر ملت خر فرض کنه که بگه بچه 2ساله اسپانیایی گفته اینا محمود اینا محمود ولی نتونه جلو اختلاسهارو بگیره
و اصل تمام اختلاسها هم از دولت خودش باشه
و خودشم ندونه 700میلیون پول نفت رو کدوم سوراخ کرده
بعد جادوگر بیاره واسه دولتش:))
این بدبختیه نه این یکی ...
هیچ دولتی در ایران کار خاصی نکرده از اونیکه سردار سازندگی بود و الان فوهشش میدین بگیر تا این اخری با کلیدش همشون سر و ته یه کرباسن
مجلسم یکی مثل همینها
وقتی بزرگان سیاسی پروندهای رانت زمین دارن داداش رءیس قوه قضاییه خودش مشکل قضایی داره رءیس جمهور قبلی بالا100پرونده
این یکی هم وقتی بره گندش در میاد
گفتم که خیلی دلواپسین یه تاپیک بزنید یا راهپیمایی کنید برای دزدیهای اخیر .....اینکاره نیستین برای رضای خدا نیست
واسه خلق خدا هم نیست
واسه موارد سیاسی هست و بس
خودمون خودسانسوری داریم نمیشه از سیاسیون ایراد گرفت

با سلام

ایشون خودشون رو به امام زمان(عج) وصل نمیدونند،درست متوجه نشدید،ایشون گفتند که دنیا رو امام زمان هدایت میکنه و همچنین بنده رو هدایت کرده

شما نقطه قوت ها رو ول کردیدن نقطه ضعف ها رو گرفتید
شما سرتون زیر برف کردید،بنا نمیشود که کل ملت رو زیر برف ببینید
این همه پیشرفت علمی و نظامی و..
ضعف هایی هم داشته اما دولت قبلی نسبت به دولت های قبل خودش خیلی پیشرفت داشته
دولت قبل ساده زیستی و ایستادن مقابل استکبارو مردمی بودنش امتیازات خیلی زیاده ی هست که این دولت کاملا با این سه تا مخالف هست
اختلاس های خود این دولت رو هم فراموش نکنیم،4 میلیار فقط از صندق توسعه ملی ورداشتن که معلوم نیست چه شد
اختلاس های دولت قبل برنامه ریزی شده بود
شما لطفا ثمرات این دولت رو در این دوسال نام ببرید تا یادی بکنیمش ازش
با تشکر

رییس جمهوری که و.زیرش به ال سعود تبریک بگه دیگه بقیش با معلومه چیه

دوستان عزیز ی چیز رو در نظر داشته باشی نزارید به اسم دین شما رو خر کنن و سوارتون بشن دروغ تو دین ما از گناهان کبیره ست اما مسولان همین کشور به اصطلاح اسلامی به صورت علنی هر روز به هشتاد میلیون ایرانی دروغ میگن

فوهشش میدین

سلام میشه این جمله رو توضیح بدین؟

اون بد بود اینم بده
اما اون فقط دو سال آخر گند زد
ولی این از شروعش داره گند میزنه

اون وقتی رفت دستش اینجوری رو شد
اما این هنوز نرفته اینجوری داره خیانت میکنه اگه یکی دیگه بیاد جاش تازه اونوقت معلومه میشه چه جنایات بزرگتری کرده

ضمن اینکه خیانت و رابطه با آمریکا و اسرائیل از هر کار کثیفی بزرگتر و کثیفتر است

خنده داره بخدا! خیلی جالبه !
ما حرف می زنیم جوون های مملکت رفتن می فهمین چی می گم (دوستان منظورم به شما نیست با اون مسئولم که شاید متن منو بخونه به فکر بیفته ) جون هر کی دوست دارید این جا برید
http://www.seratnews.ir/fa/news/110361/
خنده داره یک میلیون و چهارصد هزار نفر از جمعیت امریکا ایرانی اند بیش از یک چهارم ایرانی تبارهای آمریکا دارای مدارک فوق‌لیسانس و دکترا هستند.
کشوری که برای جووونش حاضر نشد 5 میلیون تومن وام مشاغل خانگی بده که یه کاری راه بندازه الان در صدد خروج از کشور شه داداشمو می گم خدایی این انصافه ! والله من که بهش حق می دم بره بمونه چکار ؟ خدایی شما راست میگی من و امثال من کبک می مونیم با کله های زیر برف چرا نمیفهمید ایران رتبه نخست در فرار مغز ها رو به خودش اختصاص داده خواهشا نگیدرییس ناسا ایرانیه نه داداش من اگه ایرانی بود قدرشو می دونستید من نوشتمو رفتم چهار نفر مثل من خوندنو رفتن همه هم به خوبی و خوشی زندگی می کنیم یه روز میایم میبینیم اااا ..... نگم بهتره دیگه هم به این پیج نمی ام شما هم نیاید ببخشید همش تقصیر منه اگه سره بحث رو باز نمی کردم و دومین تایپیک رو نمی زدم الان این جوری نمی شد از همه معذرت می خوام داداش کوچیکتون رو حلال کنید ولی نامرد عالمید اگه پشت یک نفر از اون جوونا یه حرفی بزنید یا بگید وطن فروشند نه خیر هیچ هم اینطور نیست خدمت به بشریت و انسانیت خیلی بالاتر از خدمت به کشوره ادم باید جایی باشه که شائن و منزلتش حفظ بشه اونها هم زندگی براشون سخت بود خدایی هم سخته فوق لیسانس باشی و راننده تاکسی !
یا حق علی یارتون دیگه تایپیک نزنین دوستان اگر هم زدید زدید دیگه ولی بدونید بجایی نمیرسه صداتون خودتونو و انگشتای نازنینتونو خسته نکنید

Cheetah;685990 نوشت:
ایشون خودشون رو به امام زمان(عج) وصل نمیدونند،درست متوجه نشدید،ایشون گفتند که دنیا رو امام زمان هدایت میکنه و همچنین بنده رو هدایت کرده

داستان هاله نور جلو مرجعیت چی ؟؟؟اقا ایشون خودشون رو وصل کردن بنده با چندین طرفدار پولدار ایشون از نزدیک اشنایی داشتم چیزهایی میگن مغز ادم صوت میکشه !!!!!

Cheetah;685990 نوشت:
دولت قبل ساده زیستی و ایستادن مقابل استکبارو مردمی بودنش امتیازات خیلی زیاده ی هست که این دولت کاملا با این سه تا مخالف هست
اختلاس های خود این دولت رو هم فراموش نکنیم،4 میلیار فقط از صندق توسعه ملی ورداشتن که معلوم نیست چه شد
با تشک

یه دیوانه سنگی به چاه میزنه 100تا عاقل نمیتونن در بیارن
هیمن برای شاهکار این دولت بسه
البته باجی به هم نمیدن اصلا و ابدا ولی حداقل اقای روحانی توهم نمیزنه تو سخنرانی !!!
شما 700میلیون دلار نفت ول کردی با این همه اختلاس چسبیدی به اون
اصلا هر دو دولت بد اصلا دولت الان بد قبلیه خوب

1مثال ساده
فیفا حدود 70میلیون دلار اختلاس داشته
دارن جر میدن فیفارو 8نفرو دستگیر کردن از کلفتها!!! هیچی نشد رئیسش استعفا داد
این رقمی نیست جلو اختلاسهای ایران
رقمشو همه داریم دیگه نیاز به گفتنه ؟؟؟
حرف من قیاس دو دولت نیست
حرف من اینه :::: شمایی که برای یه توافق نشده اینقدر جوش میزنید جرات دارید برای دزدی تو روز روشن برید اعتراض؟؟؟؟؟
تاحالا رفتی موسسه میزان ؟ یا بدر توس ؟؟؟ پولت گیر بوده ؟؟؟؟ من پولم گیر بود رفتم
نیرو انتظامی نمیزاره نفس بکشی
دادستان استان از اتاق میندازت بیرون
حالا بیا برو بگو میخوام از دولت شکایت کنم برا انرژی کوفتی هسته انگوری .... اوه اوه همه میان کمکت یه بوق هم میدن دستت میگن بدو برو جلو
به همین استاد رائفی تون بگید مردشی بیا در باره این صحبت کن :::: نقش اقازادها در اقتصاد ایران و اختلاسهای 12سال اخیر

mousavi928;686010 نوشت:
سلام میشه این جمله رو توضیح بدین؟

اون بد بود اینم بده
اما اون فقط دو سال آخر گند زد
ولی این از شروعش داره گند میزنه

اون وقتی رفت دستش اینجوری رو شد
اما این هنوز نرفته اینجوری داره خیانت میکنه اگه یکی دیگه بیاد جاش تازه اونوقت معلومه میشه چه جنایات بزرگتری کرده

ضمن اینکه خیانت و رابطه با آمریکا و اسرائیل از هر کار کثیفی بزرگتر و کثیفتر است

بحث اصلا یر بد و خوب نیست
مگر میشه کسی که نظرش به نظر رهبری نزدیکه بد باشه ؟
یا همین اقای روحانی با اون سابقه !
جنایات ؟ عزیز خیلی چیزهارو نمیشه اینجا گفت
شما هم بی هیچی برپسب خیانت و ... نزنید من طرفداری نمیکنم ولس بهتره جلو جلو نریم
اگر خیانت کار باشه یعنی کل مجلس و شورای نگهبان و کمیسیون فلان و ...تا بیت رهبری نمیدونن و هیچی نمیگن؟؟؟؟ یا میدونند و نمیگند ؟؟؟؟
نشد دیگه
دکتر احمدی نژاد در نوع خودشون شاهکاری هستند مثال زدنی که در یک تاپیک نمیگنجه اینجا هم جاش نیست
ولی اختلاسها سر چشمش از دولت اول ایشون شروع شده
ایشون با مافیای قاچاق کالا و نفت تماس داشته
امثال xوy ....از دست ایشون لوح گرفتن و رفتند جلو
البته تمام این افراد از اقوام و خویشان دولت مردان هستند
اینها هم مهم نیست اصلا شما درست میگی حالا یکی جواب منو بده
بالا صد بار پرسیدم

Cheetah;685990 نوشت:
با سلام

با تشکر

پرنس کوچولو;685974 نوشت:

سلام
اصل اینه که خودتون و خوب اماده کنین که وقتی داعش حمله کرد به ایران شما خودتون و برای هم نوعانتون فدا کنین این مهم و اصل هست!

یه عمر تو کوچمون جوونا رفتن حالا نیستن
شما خیالت راحت میریم مثل قدیمیها
از چی میترسونی و ترس داری شما ؟ ما ترسی نداشتیم و نداریم اگر اونا واسه اعتقاد دروغی و پول میجنگن ما برای عذت و شرف و خاک کشور .....

[=Microsoft Sans Serif]

گمنام 2;685350 نوشت:
با سلام ... لطف کنید در گفتارتون چمع نبندید ... مطلب بعدی حرف بنده به عنوان یک ایرانی که بخشی از حقش انرژی هسته ای هستش اینه ... مطلب بعدی شما حق داری که هرجور می خوای این مسئله رو برای خودت تجزیه و تحلیل کنی ولی لطف کن اول تاریخ روابط ایران و امریکا رو یک دوره کن ببین تا حالا به عهدش وفا کرده تا بعد با هم صحبت کنیم ...
و مطلب اخر : شما مطمئن باش انشاالله با حضور رهبر معظم انقلاب این توافقات ننگین سر نمی گیره و ما هم رهبری رو همراهی می کنیم ...
شما حرفاتون، دقیقا همانند حرفای برادران سپاهی و بسیجیه که رفتار و گفتارشون زمین تا آسمون فرق داره!
نه همه شون، ولی وقتی بیشترشون اینطورین، بقیه استثنا میشن و مورد توجه قرار نمیگرن.
توافق انجام بشه، یه ترکمان‌چای جدید امضا شده؛ اگرم انجام نشه، رژیم اسلامی نابود میشه.

Cheetah;685835 نوشت:
دولتی که فقط حرف
و مثال دیگر جاش نیست
شما در نظر بگیر که من از نسل آل سعود هستم و الان بهت میگم: «حرام‌زاده خودتی».

چو دشنام‌گویی، دعا نشنوی

اون عربده‌کشی رو یکی از فرمانده‌هان بسیجی سپاه انجام داد؛ نه دولت.
آل سعود فعلا از نظر نظامی از ایران پیشرفته‌تره، از نظر سیاسی هم پویا تره؛ اوپک رو تو دستش داره، کشورهای خلیج فارسم گوش به فرمانشن، از نظر اقتصادی هم که ایران در پیش نقطه‌س و فقط پس‌انداز ارزیش برا چندین سالش کافیه.

پرنس کوچولو;685974 نوشت:

سلام
اصل اینه که خودتون و خوب اماده کنین که وقتی داعش حمله کرد به ایران شما خودتون و برای هم نوعانتون فدا کنین این مهم و اصل هست!
خیلی‌ام عالی.
میگن: یه زمانی خودمونو با سویس و ژاپن مقایسه میکردیم.
بعدش قانع‌تر شدیم و خودمونو با کره جنوبی مقایسه کردیم.
بعدش با ترکیه و امارات
حالا با عراق و افغانستان خودمونو مقایسه میکنیم و میگیم: «خدایا شکرت که کشور ما توش امنیته و به زنامون تجاوز نمیشه ...»
واقعا مردم قانعی هستیم!

ای بابا ...
کشوری که بافت مذهبی گسترده داره و تقدیر‌گرایی درش بی‌داد میکنه و مردمش از بس تنبلن که حال ندارن تلاش کنن تا پیشرفت کنن یا در برابر ستم‌گری بایستن.

[=Microsoft Sans Serif]ولی به جاش منتظرن یه نفر بیاد اونا رو از جور و فساد نجات بده

[=Microsoft Sans Serif]این کشور با چنین مردمی از این بهتر نمیشه (منم البته مثه همین مردمم) حالا هر رژیمی و دولتی‌ام سرکار بیاد.

آبـرنـگـ;686191 نوشت:
شما در نظر بگیر که من از نسل آل سعود هستم و الان بهت میگم: «حرام‌زاده خودتی».

چو دشنام‌گویی، دعا نشنوی

اون عربده‌کشی رو یکی از فرمانده‌هان بسیجی سپاه انجام داد؛ نه دولت.

با سلام

مثل اینکه شما طرفدار ال سعود هستید،ولی من باز هم میگم،مرگ بر ال سعودهای حرام زاده

اولا که لطفا درباره ی فرمانده ی بسیج درست نظر بدهید
دوما که فرمانده بسیج نه،فرمانده سپاه
درسته ایشون هشدار دادن و ال سعود به خودش...
اما یکسری افراد پشت پرده هستند که باعث این اتفاق افتادند
این اتفاق در دولت قبل به هیچ عنوان نمی افتاد،نشون به اون نشون که رییس جمهور قبل در وسط نیویورک امریکا رو تهدید میکنه
نه دولتی که به عربستان تبریک میگه و پاچه خواری میکنه
درسته دولت نگفته اما دولت قبول کرده که کشتی ببرند اونجا نه سپاه

آبـرنـگـ;686191 نوشت:
آل سعود فعلا از نظر نظامی از ایران پیشرفته‌تره، از نظر سیاسی هم پویا تره؛ اوپک رو تو دستش داره، کشورهای خلیج فارسم گوش به فرمانشن، از نظر اقتصادی هم که ایران در پیش نقطه‌س و فقط پس‌انداز ارزیش برا چندین سالش کافیه.

با سلام

با این اوصاف شما الان عربستان میباست در عرض کمتر از یک هفته و حتی یک روز یمن بد بخت و بیچاره که هیچی نداره جز انصارالله رو تصرف میکردن،نه 70 روز که فقط اونم با جت موشک بارون میکنن و مثل خر فرار...

اره با این دولت سیاست عربستان بهتر از قبل شده، درحدی که ایران رو تهدید میکنه:_loool:(در اصل گریه لطفا)

شما هنوز جنگ رو درک نکردی،جنگ به وسایل نیست،جنگ اگر به وسایل بود الان توی این 40 سال امریکا باید ایران رو از نقشه جهان حذف میکرد،درحالی که الان میترسه(اما دولت قبل و به خاطر انقلاب)

امریکاش که پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی داشت رو ضایه کردیم،دیگه عربستان....
به درک به گوش فرمانش هستند به ما چه
ما رو از قطر میترسونی؟یا بحرین؟یا کویت؟یا امارات؟
هرچند دشمن رو نباید دست کم گرفت اما یه چیز رو هم نباید دست کم گرفت،اونم خودمون رو یه به اصطلاحی دیگر خودباخته نباشیم برادر
اقصادش که با نفت هست،چهار تا موشک توی نیروگاه هاشون،خونشون قطع میشه

آبـرنـگـ;686191 نوشت:
توافق انجام بشه، یه ترکمان‌چای جدید امضا شده؛ اگرم انجام نشه، رژیم اسلامی نابود میشه.

با سلام

منظور از رژِم اسلانی چیه و کیه؟
اگر انقلاب اصلامی منظورتون هست که...
یعنی الان که توافق نبود انقلاب اسلامی هم نبوده؟

اینقدر ملت بیشعور فرض کنه
که بگه دختر 10 ساله انرژی هسته ای ساخته

با سلام

یادتون میاد دکتر امحدی نژاد در سال 86 گفته بود یک خانم دبیری به ما زنگ زد و گفت دانش اموز 16 ساله ی ما توانسته انرژی هسته ای را در منزل تولید کنه و اینها؟

بعد همین حضرات داخلی با حضرات خارجی همنوا شدند و کلی مسخره کردن و توهین؟؟
حالا بهد از 6 سال بی بی سی فارسی خبر زده که یک نوجوان 13 ساله اهل پریستون امریکا تونسته راکتور درست کنه و عمل فوژیون رو انجام بده و این هم فیلمش:http://www.bbc.com/news/science-environment-26450494

پ.ن:حالا که ابرها تهمت کنار میروند و زمان خوبی است که دوبار شناخته شود؛البته یک پیام دیگه هم داره و ان این است که خارجی های عزیز،شما پایین تر از ما هستید.
فیلم سخنان احمدی نژاد:https://www.youtube.com/watch?v=swDMY5-bEMk

Cheetah;686192 نوشت:
با سلام

بله مردش هست،ولی بعضیا مردش نیستند
همین درباره ی هسته ای حرف زده،روحانی ازش شکایت کرده انداختدش زندان

شما هنوز بصیرت نداری،نمیدونی ای ناقا زاده ها همشون یک کرباسن و دشمن انقلاب،با کشور ایران این هارو جمع نبندید لطفا
اینا برای خراب کردن ایران و انقلاب هستند و به خاطر بی بصیرت بازی هامون پیروز شدند

شما ببین اقا زادها بچهای کیا هستن عزیزم .یه جستجو بزن مثلا سلطان شکر ایران!یا برادران زمین خوار...!
شما یکم تحقیق کن
ایشون رفتن زندان؟؟؟اخی کجا؟هتل استقلال؟؟؟
شما جدی جدی از وضع مملکت خبر نداری نه،؟؟
اقا یه سوال برادر عزیز شما چند سالته اگر موردی هست تو خصوصی جوابشو به من بده

سید محمد جواد;686207 نوشت:
اینی که فکر میکنید رهبری دستش از مذاکرات کوتاه هست و یا نمیدونه چه میکنند و یا بدون دستور و نظر مستقیم ایشان مذاکرات را جلو نمیبرند توهمی بیش نیست!!!!

با سلام

مثل اینکه شما توهم داری
بله کوتاه هست
شما علنا داری رهبری رو دروغگو وصف میکنی
شما این حرفتون رو ثابت کنید یاعلی

گمنام 2;685350 نوشت:

با سلام خدمت برادر عزیز

برادر چنین حرفی نزن لطفا
فردا که توافق نشه میندازن تقصیر رهبر

نمیگن که امریکا کارش اینه،میگن رهبر باعث توافق نشدن شده.

mousavi928;685943 نوشت:
بنده که کلا با مذاکرات مخالفم
چون دستاوردی جز حقارت برایمان نداشته است و وضع ما قبل از پذیرفتن مذاکرات به مراتب بهتر بوده است
ضمن اینکه با این شرایط اسفبار اگر توافق بشود که هزار برابر بیشتر به زیر ننگ میرویم

با سلام خدمت برادر عزیز

برادر چنین حرفی نزن

الان به توافق نرسیدن مذاکرات تقصیر شما میشه

ساکت وگرنه بت خدایی نکرده وحاشی میشه

کاش میشد از این تاپیکا اصلا نداشتیم

اعصاب آدم له و لورده میشه Fool

چن وقت دیگه هم که ماه رمضونه باز میخوان همچیو گرون کنن .... از خرما و هندونه بگیرید تا هر چی که واسه سفره افطار لازمه

خدا به مردم طبقه ضعیف جامعه رحم کنه

سید محمد جواد;686206 نوشت:
شما ببین اقا زادها بچهای کیا هستن عزیزم .یه جستجو بزن مثلا سلطان شکر ایران!یا برادران زمین خوار...!
شما یکم تحقیق کن
ایشون رفتن زندان؟؟؟اخی کجا؟هتل استقلال؟؟؟
شما جدی جدی از وضع مملکت خبر نداری نه،؟؟

خوب این ها از کم کاری مسولین و دولت ها هست

اگر مجازات سنگین برای مفسدان اقصادی بگزارند دیگر انی چنین نمیشود
مفصدان اقصادی از دولت اصلاح طلب ها شروع شد،اول خود دولت

Miss Chadoriii;686262 نوشت:

چن وقت دیگه هم که ماه رمضونه باز میخوان همچیو گرون کنن .... از خرما و هندونه بگیرید تا هر چی که واسه سفره افطار لازمه

با سلام

نترس ارزون میشه ،البته اگه مذاکرات تا سال 96 ادامه پیدا نکنه
دولت گرون کرده که بعد از مذاکرات ارزون کنه بگه اره مذاکرات توی قیمت ها تاثیر داشته

سید محمد جواد;686207 نوشت:
اه خوبی اه پدر ایران اه احمدی نژاد
بابا خیلی جالبید خدایی
والله جالبید
شما درست میگی
همه چی مقصر دولت الان هست
احمدی نژاد گل
یا خدا...
وقتی هنوز هستند کسانی که احمدی نژاد را اینگونه میبینند خب به خیلیها نباید چیزی گفت
اینجا جاش نیست والا بنده ید طولایی در مورد فرمایشات دکتر دارم ....

سلام

مشکلی نیست مسخره میکردید با هم بکنید

نه مقصر همه چی این دولت نیست،محمود هم بوده،اشتباهاتی هم داشته خودم هم قبول دارم
اما خدمت های خوبش رو ببینید چه کارا کرده،چه دست اورد هایی داشتیم چه پیشرفت هایی داشتیم

حالا به نظر شما امریکا هم ملتش رو خر فرض کرده؟

Cheetah;686264 نوشت:
با سلام

دولت گرون کرده که بعد از مذاکرات ارزون کنه بگه اره مذاکرات توی قیمت ها تاثیر داشته

شما مطمءن هستی در این دولت گرونی شروع شد؟؟
هنوز دوتا سوال کردم شما جواب نداری
یکی اینکه چرا راهپیمایی واسه این موارد سنگین اختلاس نمیشه و داواپسا نگران موی دخترا و انرژی هستی هستن فقط
و اینکه برادر شما متولد چه سالی هستی؟

Cheetah;686246 نوشت:
با سلام

مثل اینکه شما توهم داری
بله کوتاه هست
شما علنا داری رهبری رو دروغگو وصف میکنی
شما این حرفتون رو ثابت کنید یاعلی

اره حتما!!!!!!!شما راست میگی خخخخخ این جوک قرن بود اقا جوک
شما منبعت چیه برای این حرف تو بیت هستی یا با دولتمردان تماس داری یا خود ظریف به شما اینو گفته؟؟

Miss Chadoriii;686262 نوشت:

شما در این کشور، یک مقام یک مسئول به من نشان بده که دلواپس طبقه ضعیف جامعه باشد.
من پیرمردی میشناسم که در سن 80 سالگی داره حمالی میکنه تا از گرسنگی نمیره.
ولی تا اسم مذاکرات هسته ای و حجاب و... نیاد، همه دلواپس میشن.

بسم الله الرحمن الرحیم
أَرَأَيْتَ الَّذِي يُكَذِّبُ بِالدِّينِ
فَذَلِكَ الَّذِي يَدُعُّ الْيَتِيمَ
وَلَا يَحُضُّ عَلَى طَعَامِ الْمِسْكِينِ
فَوَيْلٌ لِّلْمُصَلِّينَ
الَّذِينَ هُمْ عَن صَلَاتِهِمْ سَاهُونَ
الَّذِينَ هُمْ يُرَاؤُونَ
وَيَمْنَعُونَ الْمَاعُونَ

Cheetah;686264 نوشت:
با سلام

گرونیا که توی این دولت الان استارت نخورد Fool

افتضاحات رو یکی دیگه بار اورد Fool

والا رئیس و وزیر و نماینده مجلس و آقازاده ها که فشاری روشون نیس .... واسه این قشر نون بشه 10 هزار تومن هم فرقی نداره Fool

فشار روی مردم بدبخته Fool

موضوع قفل شده است