صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای

نوشته
    177
    حضور
    2 روز 20 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    699

شرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیک یا صاحب الزمانشرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای
    السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ما ملت ایران با تأسی به رهبر فرزانه و حکیم خود و با تأکید بر مواضع صریح مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی, شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر می دانیم :

اصل یک : تمامی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضای توافقنامه, کاملا لغو(نه تعلیق) شود و به هیچ شرطی موکول نشود.
    اصل دوم : دستاوردهای هسته ای و میزان غنی سازی در حد نیازهای واقعی کشور, باید حفظ و تقویت شود.
    اصل سوم : هیچ محدودیتی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای وجود نداشته باشد.
    اصل چهارم : نظارت ها و بازرسی ها در حد متعارف بین المللی باشد و هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی پذیرفته نشود.
    اصل پنجم : هیچ گونه نظارت بر مراکز نظامی و امنیتی و إعمال محدودیت برای نیروهای مسلح پذیرفته نیست.
    اصل ششم : تعهدات مندرج در توافق هسته ای باید دو جانبه و همزمان بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن, ما هم می توانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق, باید در توافقات هسته ای رعایت شود و گرنه مصداق توافق بد است که ازعدم توافق, بدتر است و یک قرارداد تحمیلی, استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران, اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول 6 گانه فوق را ندارد.

گزاره برگ ملت ایران در مذاکرات هسته ای
    مشهد 1394/3/7 جنبش مردمی ما اجازه نمیدهیم در میدان شهدا
    ساعت 17 تا 19

بسم الله الرحمن الرحیم
    مجالس خود را با نام علی(ع)زینت دهید.
    پیامبر گرامی اسلام(ص)

2. صلوات ها 7

3.  

نوشته
    63
    حضور
    11 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    225

داداشی خیلی خوب بود موفق باشی اما من یکی رو از از جامعه اماری مردم ایران خط بزن !

بجاش طرح بهتری از انرژی هسته ای دارم !انرژی هسته ای مال امریکایی ها ارزونی شون

می دونستی یک ساعت انرژی خورشیدی بی پایان می تونه کل برق جهان رو اگه همشو جذب کنیم طی یک ساعت تامین کنه ؟
    خدا خودش انرژی هسته ای هلیوم رو به طور رایگان بالا سرمون بدون ضرر گذاشته ! اونوقت ما می خوایم بیاریمش رو زمین که الودگی رادیو اکتیوی داشته باشیم و هزار مریضی دیگه!
    این همه هزینه کردیم به جاش چند تا کارخونه رایگان بسازیم که صفحه خورشیدی تولید کنند و بالای هر خونه بذاریم کل برق ایران مجانی میشه اون وقت پول برق نمی دی! اب شیرین کن خورشیدی بسازیم بدون ضرر ! یک ایرانی یه اختراعی کرد

5. صلوات ها 6

نوشته
    63
    حضور
    11 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    225

اختراعش خیلی جالب بود ایران نخواستش تو المان 5 میلیون دلار جایزه فقط لحظه ثبتش دادند بهش می دونی چی بود اگه بری حموم 5 لیتر داخل مخزن میریزی با همون دوش می گیری دوباره این اب تصفیه می شه و وفقط h2o تمیز وارد لوله می شه همه چیزش حتی صابون و کف هم ازش جدا می شه و این اب تمیز باقی می مونه ساعتها قادره تصفیه مداوم داشته باشه دردم اینه که ایران کسی بهش بها نداد و رفت المان جوونامون دارن می رن نخبه می فرستیم ! بزرگترین درد من می دونی چیه؟اینه: مصدر! نام یک ابر شهر جدید است که در ابوظبی ساخته خواهد شد و دارای بزرگترین شبکه ی خورشیدی در خاور میانه خواهد بودکه کم مصرف ترین شهر دنیاست اون باید تو ابوظبی باشه اون وقت ایران عزیزم با این همه امکانات !.....
    شرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ایشرایط ما مردم ایران برای مذاکرات هسته ای

اینم لینکش :http://ifco.ir/building/build/MasdarCityEnergy.asp

ببین ور گوشمون چی می سازند اون وقت می خوایم با افتخار چیزی رو داشته باشیم که تمام کشور های دنیا در حال کم کردن استفاده از اون هستند می گی چرا ؟ نمونه اش ژاپن راکتورشون چی شد؟ بعد از طوفان؟ نشت داد و ترس همه را فرا گرفت در ضمن نگو رهبر و.... رو دوست ندارم و کافرم از همه مقید ترم چون دوست دارم می گم چون دلم می سوزه می گم ما چرا نداشته باشیم؟

7. صلوات ها 7

علاقه
    محبت ,عشق ,بندگی
    نوشته
    27
    حضور
    4 روز 14 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    173

یک جوان باید دلخوش به چی این مملکت باشه؟یک جوان تحصیل کرده که خدمت سرباز ی رفته دینش رو به مملکت ادا کرده
    حکومت کی فکری بحالش میکنه؟چگونه یک نسل رو فدای نسل بعد میکنید؟؟
    همون کسایی که دم از امام زمان میزنن ودر بوق وکرنا جار میزنن که دلواپس شدن وضعیت اسفار فقرو بیکاری و فحشا زنان متاهل برای به دست آوردن تکه ای نان خودکشی روز افزون جوانان!!!اونهارو دلواپس نکرده؟؟
    الان ابران بین افراط و تفربط گیر کرده
    یک عده که زمانی که ایران داشت تحریم میشد همه چیرو به مسخره گرفتن ودر عوض جیبهاشون رو پر از پول میکردن الان شدن منتقد سرسخت مذاکرات
    یک معاون اول مملکت یک فرمانده......که نماینده ملت در مقابل دزدی هستن وقتی خودشون دزدی میکنن اولا باید به حال اون ملت گریست در ثانی در ملا عام اعدامشون کرد تا درس عبرتی بشه برای بقیه مسولان!!
    همه میخوان تحریمها یکباره لغو بشه ولی یک عده خیلی بیشتر فشار میارن عجیبه همون کسایی که میگفتین تحریمها کاغذ پاره بیش نیستن!!!!
    بیشتر جوانها زده شدن از دین و دیانت
    وچه به حق زده شدن!!!!!
    یا رقیب.

9. صلوات ها 6

نوشته
    186
    حضور
    4 روز 23 ساعت نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    26
    صلوات
    819

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم السادات نمایش پست ها
    بیشتر جوانها زده شدن از دین و دیانت
    وچه به حق زده شدن!!!!!

با سلام
    دوست خوبم با بخشی از حرفهاتون موافقم ولی با این قسمتی که نقل قول کردم نه!
    به نظر من جوونها اصلا از دین و دیانت زده نشدند که هیچ، خیلی هم مومن تر و باخدا تر شدن.
    میگید نه؟! همین یک ماه پیش بود روزهای اعتکاف... و یک ماه آینده خواهد بود شبهای قدر...
    قطعا در این روزها و شبها سری به مساجد زدید. خدائیش تا چند سال پیش کی اصلا میدونست اعتکاف چیه؟! اما الان چند ساله که اگه دیر بجنبی جا گیرت نمیاد!!
    شبهای قدر توی مساجد و تکیه ها و حرم های امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها، اصلا جا نیست که وارد بشی...
    البته همه جا یک جور نیست ولی مطمئنا جوونها از دین زده نشدن و انشالله نخواهند شد.
    اگر هم کسی با ربط دادن "اشکالات مدیریتی کشور" به "دین و دیانت" میخواد از دین زده بشه، بذارید بشه!
    همچین آدمی به نظر من اصلا یه تخته ش کمه!!! ببخشید که بدون رودربایستی گفتم!
    پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند (نقل به مضمون) اگر کسی دینش رو از مردم بگیرد، همان مردم دینش را از او خواهند گرفت.
    یعنی دین رو نباید با توجه به رفتار مردم نقد یا تشویق کرد. دین یک سلسله اصولی داره که باید از اصل و سرچشمه آموخته بشه و به هیچ عنوان ربطی به عملکرد ما و دیگر مسلمانها و حتی مومنین دو آتشه نداره... شاید کسی در فهمش از دین اشتباه کرده باشه! خوب ما خودمون باید بریم ببینیم آیا دین چنین دستوری داده بود یا این اشتباه اون فرد هست؟

11. صلوات ها 4

نوشته
    114
    حضور
    17 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    576

نقل قول نوشته اصلی توسط ریاح نمایش پست ها

با سلام
    به نظر من جوونها اصلا از دین و دیانت زده نشدند که هیچ، خیلی هم مومن تر و باخدا تر شدن.
    میگید نه؟! همین یک ماه پیش بود روزهای اعتکاف... و یک ماه آینده خواهد بود شبهای قدر...
    قطعا در این روزها و شبها سری به مساجد زدید. خدائیش تا چند سال پیش کی اصلا میدونست اعتکاف چیه؟! اما الان چند ساله که اگه دیر بجنبی جا گیرت نمیاد!!
    شبهای قدر توی مساجد و تکیه ها و حرم های امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها، اصلا جا نیست که وارد بشی...
    البته همه جا یک جور نیست ولی مطمئنا جوونها از دین زده نشدن و انشالله نخواهند شد.
    اگر هم کسی با ربط دادن "اشکالات مدیریتی کشور" به "دین و دیانت" میخواد از دین زده بشه، بذارید بشه!
    پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند (نقل به مضمون) اگر کسی دینش رو از مردم بگیرد، همان مردم دینش را از او خواهند گرفت.
    یعنی دین رو نباید با توجه به رفتار مردم نقد یا تشویق کرد. دین یک سلسله اصولی داره که باید از اصل و سرچشمه آموخته بشه و به هیچ عنوان ربطی به عملکرد ما و دیگر مسلمانها و حتی مومنین دو آتشه نداره... شاید کسی در فهمش از دین اشتباه کرده باشه! خوب ما خودمون باید بریم ببینیم آیا دین چنین دستوری داده بود یا این اشتباه اون فرد هست؟
    سلام دوستان
    میدونم از مبحث اصلی دور میشیم
    ولی در مورد دینداری جوانان که خداکنه هر روز بیشتر و بیشتر از این بشه
    ولی بنظر من هم بشخصه بحث نماز و روزه و حضور در مساجد را با مثلا 20 سال پیش مقایسه میکنم در محلهایی که رفت امد داشتم بنظرم شاهد کاهش و بی میل تر بودن جوانان شدم حالا بحث اعتکاف شاید خیلی به صورت جدا نمایانگر این مطلب نیست ..... والله اعلم...

در مورد بحث هسته ای هم بنظرم این قضیه بیش از حد برامون بزرگ شده یا دشمنان بزرگش کردن تا سالها سرگرممون کنند و نتیجه بشه از دست دادن خیلی از فرصتها برای بدست اوردنش...
    حتی اگر امروز انرژی هسته ای کاملا در اختیار ما قرار بگیره شاید تا صد سال دیگه هم هنوز توان تولید تجهیزات و نگهداریش رانداشته باشیم و باز هم

با سلام
    سلام دوستان
    میدونم از مبحث اصلی دور میشیم
    ولی در مورد دینداری جوانان که خداکنه هر روز بیشتر و بیشتر از این بشه
    ولی بنظر من هم بشخصه بحث نماز و روزه و حضور در مساجد را با مثلا 20 سال پیش مقایسه میکنم در محلهایی که رفت امد داشتم بنظرم شاهد کاهش و بی میل تر بودن جوانان شدم حالا بحث اعتکاف شاید خیلی به صورت جدا نمایانگر این مطلب نیست ..... والله اعلم...

در مورد بحث هسته ای هم بنظرم این قضیه بیش از حد برامون بزرگ شده یا دشمنان بزرگش کردن تا سالها سرگرممون کنند و نتیجه بشه از دست دادن خیلی از فرصتها برای بدست اوردنش...
    حتی اگر امروز انرژی هسته ای کاملا در اختیار ما قرار بگیره شاید تا صد سال دیگه هم هنوز توان تولید تجهیزات و نگهداریش رانداشته باشیم و باز هم مثل خیلی از صنایع محتاج دیگران خواهیم بود
    مثل صنعت نفت که 100 سالی هست که داریم ولی هنوز توان تولید تجهیزات اصلی را نداریم
    البته بحث هسته ای فقط این مباحث نیست و داشتن اون در صورتی که باعث نشه به بقیه بخشها ضرر برسه به عنوان علم آینده واقعا دارای منافعی هم هست

13. صلوات

نوشته
    1,594
    حضور
    14 روز 5 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    302
    صلوات
    4561

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Karimi نمایش پست ها
    اختراعش خیلی جالب بود ایران نخواستش تو المان 5 میلیون دلار جایزه فقط لحظه ثبتش دادند بهش می دونی چی بود اگه بری حموم 5 لیتر داخل مخزن میریزی با همون دوش می گیری دوباره این اب تصفیه می شه و وفقط h2o تمیز وارد لوله می شه همه چیزش حتی صابون و کف هم ازش جدا می شه و این اب تمیز باقی می مونه ساعتها قادره تصفیه مداوم داشته باشه دردم اینه که ایران کسی بهش بها نداد و رفت المان جوونامون دارن می رن نخبه می فرستیم ! بزرگترین درد من می دونی چیه؟اینه: مصدر! نام یک ابر شهر جدید است که در ابوظبی ساخته خواهد شد و دارای بزرگترین شبکه ی خورشیدی در خاور میانه خواهد بودکه کم مصرف ترین شهر دنیاست اون باید تو ابوظبی باشه اون وقت ایران عزیزم با این همه امکانات !.....

اینم لینکش :http://ifco.ir/building/build/MasdarCityEnergy.asp

ببین ور گوشمون چی می سازند اون وقت می خوایم با افتخار چیزی رو داشته باشیم که تمام کشور های دنیا در حال کم کردن استفاده از اون هستند می گی چرا ؟ نمونه اش ژاپن راکتورشون چی شد؟ بعد از طوفان؟ نشت داد و ترس همه را فرا گرفت در ضمن نگو رهبر و.... رو دوست ندارم و کافرم از همه مقید ترم چون دوست دارم می گم چون دلم می سوزه می گم ما چرا نداشته باشیم؟
    بله من این اختراع را وقتی ان شخص در ایران بود ازش خبردار شدم.
    کلی ناراحت شدم کلی.
    جالبه بهتون بگویم
    روزانه ابی که بخاطر سیفون توالت توسط هر خانه دور ریز میشود 5 لیتر است.
    این 5 لیتر را در تعداد خانوار ایرانی ضرب کنید
    ببینید به چه عدد چشمگیری میرسید.

بعد بیا به شهردار یا فرماندار یا استاندار یا وزیر بگو چنین کنند
    اولا که دنبال این هستند مخت را بزنند طرح به اسم انها ثبت شود
    دوما چون(برخیشون نه همه) فقط جلوی چشمشون را میبینند میگویند صرفه اقتصادی ندارد.
    سوما از این اتاق به ان اتاق میفرستند(قضیه دسته چک دکتر حسابی که امریکایی ها بهش دادند را لابد شنیده اید) و زمان کشته میشود و فرد سرد.
    چهارم اگر بجای موارد بالا از پیشنهادت استقبال شود میگویند بجای مبلغ حقت(10 درصد صرفه جویی) شما میتوانید در این اداره استخدام شوید.

دست اخر میفهمی بابا این مسیول اصلا خبر ندارد ایران یک کشور کم اب است و مسیول فکر میکند ایران کشور پراب است.

بعدش همین مسیول محترم در یک مراسم مذهبی با اهرم پول باعث میشود اسم اداره اش در چند بنر بیاید و مافوقش هم میگوید به به چه مسیولی گذاشتم
    خیلی مذهبی است و مشخصا اهل حلال و حرام
    و طرف هم داره میخوره و میده اقوامش بخورند.(البته نه همه مسیولین برخیشون)

..............

متاسفانه اکثر مسیولین ایرانی براشون مهم شخصیت مذهبی بشمار بیایند تا شخصیت فنی و باعث شکل گیری مدیران ریاکار شده است.
    زیرا پست و مقام بالاتر را در گرو تایید مافوقش در امور مذهبی میداند(و ای کاش در امور مذهبی بدون ریا کار میکرد)

همون مسیول وقت نماز کافی نمازخانه اداره اش را ببینید سوت و کور است تا بفهمید همه چیز پوچ و ریاست و نه برای خداست بلکه برا صندلی دنیاست.

یا کسی اربعین می آید
    یا نمی خواهد بیاید

نتونستم و نشد و دلم میخواست اما نشد
    نداریم.

15. صلوات ها 3

نوشته
    1,594
    حضور
    14 روز 5 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    1
    گالری
    302
    صلوات
    4561

در مورد تحریم و مذاکرات هم باید بگم
    من کاملا با ادامه مذاکره موافقم
    زیرا با این ادامه داره چهره واقعی دشمن(اسراییل) برای ملت اشکارتر میشود که چه کسی نمیخواهد توافق رخ بدهد و چه کسی اهل کارشکنی است.

............

قبلا 80 درصد جامعه فکر میکرد ایران اهل تخلف است
    و حال که میبیند ایران این چنین در گود مذاکره است و طرف مقابل دارد اذیت میکند چهره دسیسه گر را بهتر شناخته.

البته معرفی این چهره نیاز به اطلاع رسانی بهتر دارد.(بجای صحبت در مورد گذشته و خودمون بهتر است در مورد حال و گذشته دشمن صحبت کرد)

یا کسی اربعین می آید
    یا نمی خواهد بیاید

نتونستم و نشد و دلم میخواست اما نشد
    نداریم.

17. صلوات ها 3

علاقه
    محبت ,عشق ,بندگی
    نوشته
    27
    حضور
    4 روز 14 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    173

با سلام
    میدونید دلیل زده شدن جوانان چی هست؟
    در زمان شاه ظلم بود فقر بود بی عدالتی بود
    بله همه اینها بود ولی به اسم دین نبود
    همه میگفتن از روحانی گرفته تا بازاری میگفتن حکومت شاهنشاهی هست
    ولی در جمهوری اسلامی چرا جوان باید زده بشه؟
    چون همه چیز به اسم دین گفته میشه
    دین گفته ربا حرامه ولی بانکداری اسلامی تا 30 در صد سود میگیره!!!!!
    رءیس جمهور مردمی علنن در تلویزیون میگه یارانه ها را امام زمان مدیریت میکنه!!!بعد همون یارانه ها کمر ملت میشکنه !!مردم چی فکر میکنن؟؟رییس جمهور تدبیر و امید میاد میگه دلیل انتخاب شدن من منویات امام زمان بوده!!خوب تا حالا چکار کردی؟؟امام زمان برا همه ملتهاست چون خدا برای همه بنده هاست!!!
    فلان عالم عارف وارسته میاد میگه رای امام زمان فلان نفر بوده!!!همون فلان شخص مملکت به باد فنا میده با توهماتش!!!
    شما دلیلتون برای دینداری جوانان ایام اعتکاف هست؟؟؟خوب ایام اعتکاف برای همین کارهاست یعنی در هر شهر چند صدهزار نفری چندجوان دیندار نیست؟؟
    شما به بقیه مردم چرا نگاه نمیکنید؟؟نماز جمعه ها چند درصد جوان میان؟؟چند درصد سالخورده؟؟یک خواننده میمیره مردم چقدر برای تشیع جنازه ش میرن یک عالم بمیره چقدر؟؟؟ طوری که لج کردن مردم رو به عینه میشه دیدشما نمیتونید بگید به جهنم اونها گمراهن؟؟یعنی در بین اون چند هزار نفر چهل انسان پاک نبود تا اون خواننده جهنمی !!! بهشتی بشه؟؟؟شما نمیتونید بگید پیامبر اکرم ص کسی که دینش رو از مردم بگیرد مردم دینش رو ازش میگیرن ؟؟ چون اصلا ربطی نداره!!! دین اومده برای آباد سازی دنیا و آخرت مردم
    نه برای دنیای یه عده و آخرت توده مردم!!!!!
    مردم به ظاهر مکلف هستن همه هستیم
    الان 80 در صد دهه شصتی ها جوانیشون تباه شده بیکارن ازدواج نکردن در کش.ری مثل ترکیه وضعیت برعکسه حالا شما باید بیاید بگید اونا لائیک هستن به جهنم؟؟!!
    بله به خاطر اعتقادات تحریم شدیم ولی آیا تحریمها به ما ضربه زده یا اختلاسهای میلیاردی مسولان؟؟نه مردم
    یه فرد عادی نهایتس ده میلیون با بدبختی وام بگیره اونم اگه پس نده پدرش در میارن
    بد نیست یک بار هم شده چشمهارو باز کنیم اقلا به خاطر همون دین!!
    قدر این مردو باید بدونن بخدا قسم ناشکری میکنن مسولان با تمام سختی ها جنگ تحریم بی کاری فقر نداری کنار اومدن به نصیحت امام خمینی ره رجوع کنید که گفتن وای بر اون روزی که همین زاغه نشین ها از باطن شما مسولان با خبر بشن و دوباره ایام الله دیگری براه بیندازن!!
    خدا عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه.

یا رقیب.

19. صلوات ها 4

نوشته
    216
    حضور
    5 روز 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    888

هیچ کس با‌پیشرفت علم مخالف نیست مگر اینکه ناقص العقل باشد.
    بله انرژی هسته‌ای ۱۰۰ درصد حق مسلم مردم است.
    اما پول‌های بلوکه شده ایران در بانک‌های خارجی هم حق مسلم مردم است.
    دسترسی به مواد ضروری از جمله داروهای خاص هم حق مسلم‌مردم است.
    زندگی بدون فقر هم حق مسلم مردم است.
    نبود تورم هم حق مسلم مردم است.

عاقلانه نیست ۱۰ چیز را از دست بدهیم که ۱ چیز را به دیت بیاوریم.

بلهددرست است با چند میلی گرم اورانیوم یا پلوتونیوم می‌توان انرژی قابل ملاحظه‌ای را به دست آورد اما باید دید واقعا ارزشش را دارد یا نه.

البته برای تولید انرژی، غنی سازی حدود سه درصد کاملا کفایت می‌کند و طرف مقابل هم با سه درصد اصلا مشکلی ندارد.
    ویرایش توسط Mohammad-Za : ۱۳۹۴/۰۳/۱۳ در ساعت ۰۶:۳۹
    راست بگو، حتی اگر به ضررت تمام شود

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری