جمع بندی دعا جهت ابطال سحر

تب‌های اولیه

44 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعا جهت ابطال سحر

به نام خدا
با سلام و خسته نباشید
من این دعا را جهت ابطال سحر در اینترنت پیدا کردم و چون عربی نمیدانم لطفا بفرمایید آیا این دعا درست و مجرب است؟ آیا مستندی برای آن هست؟

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّةَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ اَعْیُنَ العائِنِ علیهِ فی مالِهِ و اَولادِهِ و اَحَبَّ النّاس‌ ِ اِلَیه‌ ِ و خُذِ اللهمَّ عَیْنَیْهِ مِن بَیْنِ صَدْغِیهِ و کَلِمَتُهُ مِنْ بَیْنِ شَفَتَیْه و نَکْسِ اللهمَّ بِرأسِهِ تَحتَ قَٔدَمَیْه و ارْدِدِ اللهمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ و مالِهِ و والِدِهِ و اَحَبَّهُم الَیه ِ ماءٍ رَقیق و لَحْمٍ وَثیق و عَظمٍ دقیق فَمالَهُ لایَفیق و عَلَی العَیْنِ لاتُضیق فَارْجِعِ البَصَرَ هَلْ تَرَی مِنْ فُطورٍ ثُمَّ‌ ارْجِعِ البَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاْ و هُو حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجوهُ و عَنَتِ الاَبصارُ و ذَلَّتْ الاَعناقُ لِعَظَمَةِ المَلِکِ الدَّیان و عَنَتِ‌ الوُجوهُ لِلحَیِّ القَیّومِ و قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً اِنْ نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَیْهِم مِنَ السَّماء آیَةً فَظَلَّتْ اَعناقُهُمْ لَها خاضِعینَ بسم الله الرحمن الرحیم قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیَبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ و قَدَّمنا اِلیٰ ما عَمِلوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْناهُ هَباء مَنثوراً اِنَّما صَنَعوا کَیْدُ ساحِرٍ ولایُفْلِحُ السّاحِرُ حَیْثُ ‌أتی و عَنَتِ الوجوهُ لِلْحَیّ‌ِ القَیّومِ و قدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کونوا حِجارَة اَو حَدیداً و قِفوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَةٌ اِنَّ الله َ و ملائکَتَهُ یُصَلّونَ‌ عَلَی النَّبیِّ یا اَیًّها الذّینَ‌ آمَنوا صَلّوا علیهِ و سَلِّموا تسلیماً تَوَّکَّلوا یا خُدّام هذه الایات بّقَضاءِ حاجَتی و هِیَ‌ اِبطالُ السِّحرِ فی بَیْتِ فلان بن فلانه اَلوِحاً اَلوِحا العَجَل العجل السّاعَة‌ الساعة

با زعفران و گلاب این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ٬ نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بگذارید کاغذ در آن باقی بماند . معمولا کاغذ تکه تکه می شود . سپس درب بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصا بیرون و داخل درب ورودی منزل ٬ اتاقها مخصوصا گوشه های هر اتاق ٬ حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می توانید هر نوع سحری را فورا باطل کنید!

نکات مهم :
1- بجای عبارت ( فلان بن فلانه ) در اخر دستور بالا ٬ باید اسم صاحب صاحب خانه و اسم مادرش نوشته شود
2- در صورتیکه منزل متعلق به شما نیست یا مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا نام مادرش را نمی دانید باید بجای ( فلان بن فلانة ) بنویسید ( فی هذا البیت ‌) و نیت منزلی که مورد نظر است را بکنید.
3- جهت ابطال انواع سحر خورده شده و برگرداندن اثرش به عاملش به شرح زیر عمل کنید:
کافیست این عبارت دستور قبلی :
توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه
را به این شکل تغییر دهید :
توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعة الساعة‌
که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته آن را بخورد.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد پیام

سلام" در کتاب مستند ومورد اعتمادی نیافتم ، ولی جستجو را ادامه میدهم.

باسلام

دستور درست است اما اگر خودتان مسحور باشید و بنویسید تاثیری نخواهد داشت و باید یک دعانویس یا کسی که آلوده به سحر و عوارض نیست این دستور را انجام دهد اما کلا انجام این دستورات باید توسط دعانویس انجام شود چون اول باید چکاپ هم صورت گیرد.

بجای استفاده از دستور بالا میتوانید آنچه در لینک زیر توضیح دادم را انجام دهید

http://www.askdin.com/thread47364-2.html#post650555

سلام و درود
ببخشید سحر و جادو وجود داره که حالا چیزی برای ابطال اون بشه ؟

سید محمد جواد;681824 نوشت:
سلام و درود
ببخشید سحر و جادو وجود داره که حالا چیزی برای ابطال اون بشه ؟

به نظرم خرافات محضه.
مثلا تیمای فوتبال جادووگر استخدام میکنن بعد میرن سه تا سه تا از وهابی ها گل میخورن.
بعضیا خواستگار براشون نمیاد میگن سحر و جادومون کردن.
بعضیا زن بهشون نمیدن میگن سحر و جادوه.
اگه به سحر و جادو بود که الآن ایران امریکا و اسراییل رو از وسط نصف کرده بود!

من خودم دیدم یکی از پیرزن های فامیل به همراه دخترشان که کاملا تحصیل کرده بودند، یه پودری (که در یک پارچه سبزرنگ بود و بک دعا یا وردی کنارش بود) ریخت توی آب برای پسرش که بخوره بلکه زن خوبی براش پیدا بشه!

خوب دیگه باید بین ما با کفار یه فرقی باشه دیگه.
اونا الان تو فضا هستند ما توی صف بنزین 1000 تومانی.
اونا میرن سوالات علمی میپرسن ما میایم میگیم آیا سحر و جادو وجود داره؟
آیا با دیدن فیلم های مجاز آدم به جهنم میره؟
من چرا خواستگار ندارم؟
اگه قد زنم 3 میلیمتر از من کمتر باشه بده؟
چرا به من زن نمیدن؟

البته بگم که الهیات برترین علم دنیا است و از سایر علوم مهم تر.

اما اینجا اکثر سوالات سوالات بیخودی هستند و به جای اینکه بیشتر بحث فلسفی بشه بحثای آبکی میشه.

اونا تلاش میکنن ما سحر و جادو!

البته باید اضافه کنم که اساتید دینی کشورم بهترین کارشناسانی بوده اند که من در زندگی ام دیده ام. هیچ متخصص فنی به انداره اساتید دینی با صبر و حوصله و به صورت کامل مسئله را برای دیگران توضیح نمیدهد. و این ناشی از انگیزه ای است که اسلام به آن ها داده است.
شما اگر به برخی از پاسخ های کارشناسان همین سایت توجه کنید متن های بسیار طولانی ای با ذکر منبع میبینید که واقعا در دنیا بی نظیره و این ناشی از همان انگیزه ای است که اسلام برای آن ها ایجاد کرده.
اگر اساتید سایر علوم در این مملکت مانند اساتید علوم دینی با پرسشگر ببرخورد میکردند الآن ما در خیلی از زمینه های علمی دیگر غربی ها را تسلیم کرده بودیم.

هیچ مکتبی در دنیا به اندازه اسلام به تفکر و اندیشه و علم اندوزی سفارش نکرده اونوقت افکار ملت ما رو ببینید تو رو قرآن!

Mohammad-Za;681849 نوشت:
به نظرم خرافات محضه.
مثلا تیمای فوتبال جادووگر استخدام میکنن.
بعضیا خواستگار براشون نمیاد میگن سحر و جادومون کردن.
بعضیا زن بهشون نمیدن میگن سحر و جادوه.
اگه به سحر و جادو بود که الآن ایران امریکا و اسراییل رو از وسط نصف کرده بود!

من خودم دیدم یکی از پیرزن های فامیل یه پودری (که در یک پارچه سبزرنگ بود و بک دعا یا وردی کنارش بود) ریخت توی آب برای پسرش که بخوره بلکه زن خوبی براش پیدا بشه!

خوب دیگه باید بین ما با کفار یه فرقی باشه دیگه.
اونا الان تو فضا هستند ما توی صف بنزین 1000 تومانی.
اونا میرن سوالات علمی فیزیکی و شیمیایی میپرسن ما میایم میگیم آیا سحر و جادو وجود داره؟
آیا با دیدن فیلم های مجاز آدم به جهنم میره؟
من چرا خواستگار ندارم؟
اگه قد زنم 3 میلیمتر از من کمتر باشه بده؟
چرا به من زن نمیدن؟
البته بگم که الهیات هم یک علم بسیار عالی است و مثل سایر علوم است بلکه هم مهمتر.

اما اینجا اکثر سوالات سوالات بیخودی هستند و به جای اینکه بیشتر بحث فلسفی بشه بحثای آبکی میشه.

اونا تلاش میکنن ما سحر و جادو!

البته باید اضافه کنم که اساتید اینجا بهترین کارشناسانی بوده اند که من در زندگی ام دیده ام. هیچ متخصص فنی به انداره اساتید دینی با صبر و حوصله و به صورت کامل مسئله را برای دیگران توضیح نمیدهد.
اگر اساتید سایر علوم در این مملکت مانند اساتید علوم دینی با پرسشگر ببرخورد میکردند الآن ما در خیلی از زمینه های علمی دیگر هم پیشرفت میکردیم.

هیچ مکتبی در دنیا به اندازه اسلام به تفکر و اندیشه و علم اندوزی سفارش نکرده اونوقت افکار ملت ما رو ببینید تو رو قرآن!

احسنت بر شما احسنت......
خرافات نیست! ی چیزی اون ور تره! شاید صد ها سال دیگه بگن تو کتابای دیگه ایرانیا به همچنی چیزایی اعتقاد داشتن مثه اعتقاد به ستاره تو بخت و اقبال! عجب!
بشینی یه ورد بخونی جادو کنی ! اون طلسم گر یا جادو گر میتونست جادو کنه چرا محتاج دو قرون شماست واسه جادو گری؟
خواهشا منطقی باشین ممنون......

با سلام خدمت همه دوستان محترم
جناب طاهر برای انتقال موضوع به این بخش از شما متشکرم و لطفا، لطفا، لطفا تا حصول نتیجه این بحث رو نبندید. از شما متشکرم
جناب پیام از اینکه پیگیر موضوع هستید از شما متشکرم
و سایر دوستان سحر و جادور وجود داره و در قرآن هم هست و انشاالله که هیچ مسلمانی گرفتار نشه اما وقتی شد بعدا میفهمه. اگر قرآن رو قبول ندارید که هیچ ولی بدانید اگر علمی یا چیزی درگیر خرافات و سوءاستفاده برخی از افراد سوجو بشه دلیل بر عدم وجودش نیست.
جناب شوخ بابت پاسختان و تایید درستی این دعا از شما ممنونم و حالا چند سئوال دارم:
1- اگر خودم اقدام به نوشتن دعای فوق کنم ممکن است مشکلی پیش بیاید یا فقط اثری ندارد؟ و اگر مشکلی نیست چه موقع باید این دعا رو بنویسم؟
2- من حاضرم هزینه کنم اما استاد مورد اطمینان از کجا پیدا کنم اکثرا شیاد هستند و لطفا پاسخ ندهید که این مشکل شماست، یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.
فعلا از انگشتری حرز امام جواد (ع) و هفت جلاله استفاده میکنم
از همه دوستانی که در این راه من را یاری کنند تا مشکلم حل شود پیشاپش متشکرم
اجرکم عندالله

Mohamad1;681877 نوشت:
جناب طاهر برای انتقال موضوع به این بخش از شما متشکرم و لطفا، لطفا، لطفا تا حصول نتیجه این بحث رو نبندید. از شما متشکرم
و سایر دوستان سحر و جادور وجود داره و در قرآن هم هست و انشاالله که هیچ مسلمانی گرفتار نشه اما وقتی شد بعدا میفهمه. اگر قرآن رو قبول ندارید که هیچ ولی بدانید اگر علمی یا چیزی درگیر خرافات و سوءاستفاده برخی از افراد سوجو بشه دلیل بر عدم وجودش نیست.
جناب شوخ بابت پاسختان و تایید درستی این دعا از شما ممنونم و حالا چند سئوال دارم:
1- اگر خودم اقدام به نوشتن دعای فوق کنم ممکن است مشکلی پیش بیاید یا فقط اثری ندارد؟ و اگر مشکلی نیست چه موقع باید این دعا رو بنویسم؟
2- من حاضرم هزینه کنم اما استاد مورد اطمینان از کجا پیدا کنم اکثرا شیاد هستند و لطفا پاسخ ندهید که این مشکل شماست، یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.
اجرکم عندالله

خب بنظرم اگه مشکلتون رو کامل مطرح کنید، بهتر میشه دوستان کمکتون کنند.
نگران چیزی هستید؟
ان شاالله به برکت وجود مبارک آقا امام زمان(عج)، حل میشه...

سحر و جادو از نظر قرآن کريم و احاديث واقعيت دارد. به اين امر در آيه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از اين آيات و برخي روايات استفاده مي شود که برخي از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آيه 102 سوره بقره مي فرمايد: مردم سحرهايي را فرا مي گرفتند که ميان مرد و همسرش جدايي مي افکند.اما مشکل اینه که مردم خیلی زیاد به خرافه وتوهمات دیگران در این زمینه توجه کرده واونرا سحر وجادو می نامند.

سلام علیکم

Mohamad1;681877 نوشت:
یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.

ببخشید من سر رشته ای در این امور ندارم فقط محض اینکه اظهار و درخواست کمک شما برادر گرامی را بی پاسخ نگذارم مطلبی را که به آن یقین دارم برای استفاده شما قرار میدهم :
مرحوم آیت الله بهجت رحمه الله علیه در توصیه برای دفع یا در امان ماندن از سحر ، توصیه به بستن حرز حضرت جواد(ع) به بازو کرده اندو فرمودند: "خودم این حرز را به بازو بسته بودم ولی بازویم درد گرفت. و لذا آن را همراهم کرد؛ لیکن خاصیت آن در بستن به بازوست..."
شما امتحان کنید و به این توصیه عمل نمایید یعنی حرز امام جواد علیه السلام را به بازویتان ببندید .
در جایی هم دیدم برای اشخاصی که فکر میکنند سحر یا چشم زخم دارند ، آیت الله بهجت توصیه کردند که این امور را انجام دهند :

1. قرآن کوچکی را همیشه همراه داشته باشید.
2. معوذتین را بخوانید و تکرار نمایید.
3. آیت الکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمایید.
4. چهار قل را بخوانید و تکرار کنید، خصوصا وقت خواب.
5. در موقع اذان با صدای نسبتا بلند، اذان بگویید.
6. روزی 50 آیه از قرآن کریم با صدای نسبتا بلند بخوانید.

فکر نمیکنم این کارها ، کار سختی باشد بویژه که توصیه شده از جانب مرحوم آیت الله بهجت است حداقل اطمینان کامل به آن داریم اما ادعیه ای که دیگران توصیه میکنند معلوم نیست که اثر کند البته اگر گرهی نیافزاید .
امیدوارم مشکلاتتان بزودی رفع شود.

Mohamad1;681877 نوشت:
اجرکم عندالله

داداشم به نظرم مشکلتو بگی بهتره......ولی انشالا حل میشه
و مطمئنی جادو شدی؟آخه ممکنه اتفاقی افتاده باشه که مقصرش خود طرف و اطرافیان و عوامل بوده طرف فکر میکنه جادوش کردن......

سلام
اين روش مطمئنه؟
يك سؤال از كارشناس، اگه جادو راسته و وجود داره، آيا اين خلاف عدالت خدا و يا حتي قانون دنيا نيست؟
چون اين اوج بي عدالتي و ستم هست كه مثلاً يك دانشجو كلي زحمت ميكشه اما بخاطر جادو شدن تمام زحماتش به باد ميره يا نتيجه ي عكس ميده!
و يا يك زن و شوهري كه با عشق و تلاش زندگي شون رو شروع كردند و پيشرفت كردند بخاطر جادو، همه چيز رو از دست بدن!! (حالا زندگي يه بچه ي بي گناه هم اين وسط در نظر بگيريد)
چرا خداوند از بنده هاي بي دفاعش در برابر جادو حفاظت نمي كنه و براي حل اين مشكلات بايد سراغ روش هاي خاص رفت؟
مگه خدا عادل و بي نياز نيست؟
لطفاً اگه ميشه راهنمايي كنيد

96xy;684079 نوشت:
سلام
اين روش مطمئنه؟
يك سؤال از كارشناس، اگه جادو راسته و وجود داره، آيا اين خلاف عدالت خدا و يا حتي قانون دنيا نيست؟
چون اين اوج بي عدالتي و ستم هست كه مثلاً يك دانشجو كلي زحمت ميكشه اما بخاطر جادو شدن تمام زحماتش به باد ميره يا نتيجه ي عكس ميده!
و يا يك زن و شوهري كه با عشق و تلاش زندگي شون رو شروع كردند و پيشرفت كردند بخاطر جادو، همه چيز رو از دست بدن!! (حالا زندگي يه بچه ي بي گناه هم اين وسط در نظر بگيريد)
چرا خداوند از بنده هاي بي دفاعش در برابر جادو حفاظت نمي كنه و براي حل اين مشكلات بايد سراغ روش هاي خاص رفت؟
مگه خدا عادل و بي نياز نيست؟
لطفاً اگه ميشه راهنمايي كنيد

اینجا هرچی بگی قانعت میکنن من نه عقیده دارم نه جادو شدم تاحالا اینقدر میرن جادوم کنن اتفاقا:Khandidan!: منم میفهمم در مورد اون موضوع جادوم کردن بدتر راغب تر میشم .......
اگرم واقعیت داشته باشه که قران گفته...ممکنه تو ایران یک نفر واقعا جادو گر باشه! ولی میبینیم تو هر شهر 300. 400 تا جادو گر هست و محتاج دو قرون پوله شماست تا جادو کنه طرفو اما خودشو نمیتونه جادو کنه پولدار شه:Khandidan!:
خلاصه چون قراره قانع بشم پس جادو هست و وجود داره که دیگه بحثی نباشه :khaneh:

monji-sec;684313 نوشت:
اینجا هرچی بگی قانعت میکنن من نه عقیده دارم نه جادو شدم تاحالا اینقدر میرن جادوم کنن اتفاقا:Khandidan!: منم میفهمم در مورد اون موضوع جادوم کردن بدتر راغب تر میشم .......
اگرم واقعیت داشته باشه که قران گفته...ممکنه تو ایران یک نفر واقعا جادو گر باشه! ولی میبینیم تو هر شهر 300. 400 تا جادو گر هست و محتاج دو قرون پوله شماست تا جادو کنه طرفو اما خودشو نمیتونه جادو کنه پولدار شه:Khandidan!:
خلاصه چون قراره قانع بشم پس جادو هست و وجود داره که دیگه بحثی نباشه :khaneh:

بله
همين طوره، در قرآن و (كتاب هاي مذهبي اديان ديگر نيز) وجود جادو و جادوگري تأييد شده
ولي سعي كن فكرت رو مشغول نكني
چون دچارش ميشي Fool
بهش فكر نكن

96xy;684315 نوشت:
بله
همين طوره، در قرآن و (كتاب هاي مذهبي اديان ديگر نيز) وجود جادو و جادوگري تأييد شده
ولي سعي كن فكرت رو مشغول نكني
چون دچارش ميشي Fool
بهش فكر نكن

حالا اوجش اینجاست یارو خیلی درسخون بوده میره تو فکرای دیگه درسو ول میکنه بعدش میگه جادوم کردن مربی و بازیکنا تن لشن میگن جادو شدیم گل خوردیم:Khandidan!: خدایا راه داشت خودت شفا بده نداشتم هیچ:Khandidan!:

monji-sec;684322 نوشت:
حالا اوجش اینجاست یارو خیلی درسخون بوده میره تو فکرای دیگه درسو ول میکنه بعدش میگه جادوم کردن مربی و بازیکنا تن لشن میگن جادو شدیم گل خوردیم:Khandidan!: خدایا راه داشت خودت شفا بده نداشتم هیچ:Khandidan!:

دوست عزيز توجيه يه عده براي كم كاري خودشون كه به جادو ربط ميدن رو نبايد با اصل موضوع يعني وجود همچين چيزي قاطي كرد!

باید قبول کرد ذهنیت گروهی از جامعه نسبت به سحر وجادو بسیار دچار خرافه وانحراف شده است واین باعث شده اصل خود این موضوع لابلای حاشیه ها گم بشه.

پیام;684613 نوشت:
باید قبول کرد ذهنیت گروهی از جامعه نسبت به سحر وجادو بسیار دچار خرافه وانحراف شده است واین باعث شده اصل خود این موضوع لابلای حاشیه ها گم بشه.

بنده خودم در شرايط عادي به كسي حق ميدم كه بگه خرافاته!
بخاطر همون دلايلي كه گفتيد و اون مثالي كه دوست مون زد
اما آدم هايي كه تو زندگي....
مي دونن كه خرافات نمي تونه باشه، و حتماً وجود داره يه چيزي

کاش دعانویس خانم وجود داشت Fool

از نوع درستش البته Fool

Miss Chadoriii;684647 نوشت:
کاش دعانویس خانم وجود داشت Fool

از نوع درستش البته :|

مطمئن باشین از نوع درستش وجود نداره:Khandidan!:
چون وجود داشت دعای گشایش رزق و برکت مینوشت واسه خودش دیگه محتاج 2 قرون نمیموند واسه دعا نویسی:Khandidan!:
اینم شده قضیه مملکت ما....
یارو دماغش قد تریلیه داره عمل زیبایی بینی میکنه!:Khandidan!:بیل زن بودی.......

monji-sec;684688 نوشت:
مطمئن باشین از نوع درستش وجود نداره:Khandidan!:
چون وجود داشت دعای گشایش رزق و برکت مینوشت واسه خودش دیگه محتاج 2 قرون نمیموند واسه دعا نویسی:Khandidan!:
اینم شده قضیه مملکت ما....
یارو دماغش قد تریلیه داره عمل زیبایی بینی میکنه!:Khandidan!:بیل زن بودی.......

نه دیگه

از نوع درستش باشه طرف پول نمیگیره

ولی شانس من همه دعانویسا آقا تشریف دارن

من هم جرات ندارم برم Fool

Miss Chadoriii;684737 نوشت:
نه دیگه

از نوع درستش باشه طرف پول نمیگیره

ولی شانس من همه دعانویسا آقا تشریف دارن

من هم جرات ندارم برم :|

نرو خواهرم....یارو دعا نویس بود شهر ما.....به دختره گفته بود بیا رو نافت بنویسم ی دعا رو بختت باز میشه (قصدش سو استفاده بود)
خلاصه گرفتنش.......

Mohamad1;681877 نوشت:
یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.

سلام
تو مفاتیح یک دعا برای باطل کردن سحر وجود داره اون دعا که معتبر هم هست رو بخونید.

عشق آقا;684742 نوشت:
نرو خواهرم....یارو دعا نویس بود شهر ما.....به دختره گفته بود بیا رو نافت بنویسم ی دعا رو بختت باز میشه (قصدش سو استفاده بود)
خلاصه گرفتنش.......

همه دعانویس نیستند بلکه بعضی ساحرند و باسم دعانویس کار میکنند.

دعا لازم نیست روی بدن شخص نوشته شود و اگر لازم باشد روی کف دست مینویسند.

خانمها خیلی باید مراقب باشند!!! البته دعانویس قابل اعتماد و ماهر هم وجود دارد!

من نه دعا نویسش رو قبول دارم نه ساحر
دعا بخوام بکنم قدرت خدا رو بگردم دو رکعت نماز شب با نیت نزدیکی به خدا میخونم نه رسیدن به خواستم
بگردم امام رضارو که همه این دعانویس ها باید برن جلو بوق بزنن
هرکی دعانویسه یه کلاش دزد کلاه بردار است و دیگر هیچ
تو این رنیا نه سحر وجود داره نه جادویی وجود داره
ذات هستی رو درست درک کنیم و دنبال این چرت و پرتها نریم

سید محمد جواد;684799 نوشت:
من نه دعا نویسش رو قبول دارم نه ساحر
دعا بخوام بکنم قدرت خدا رو بگردم دو رکعت نماز شب با نیت نزدیکی به خدا میخونم نه رسیدن به خواستم
بگردم امام رضارو که همه این دعانویس ها باید برن جلو بوق بزنن
هرکی دعانویسه یه کلاش دزد کلاه بردار است و دیگر هیچ
تو این رنیا نه سحر وجود داره نه جادویی وجود داره
ذات هستی رو درست درک کنیم و دنبال این چرت و پرتها نریم

پیامبر و ائمه نازنین هم دعانویسی میکردند!!!!!!

[="#000080"][="#000080"]

Mohamad1;680828 نوشت:
به نام خدا
با سلام و خسته نباشید
من این دعا را جهت ابطال سحر در اینترنت پیدا کردم و چون عربی نمیدانم لطفا بفرمایید آیا این دعا درست و مجرب است؟ آیا مستندی برای آن هست؟

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّةَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ اَعْیُنَ العائِنِ علیهِ فی مالِهِ و اَولادِهِ و اَحَبَّ النّاس‌ ِ اِلَیه‌ ِ و خُذِ اللهمَّ عَیْنَیْهِ مِن بَیْنِ صَدْغِیهِ و کَلِمَتُهُ مِنْ بَیْنِ شَفَتَیْه و نَکْسِ اللهمَّ بِرأسِهِ تَحتَ قَٔدَمَیْه و ارْدِدِ اللهمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ و مالِهِ و والِدِهِ و اَحَبَّهُم الَیه ِ ماءٍ رَقیق و لَحْمٍ وَثیق و عَظمٍ دقیق فَمالَهُ لایَفیق و عَلَی العَیْنِ لاتُضیق فَارْجِعِ البَصَرَ هَلْ تَرَی مِنْ فُطورٍ ثُمَّ‌ ارْجِعِ البَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاْ و هُو حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجوهُ و عَنَتِ الاَبصارُ و ذَلَّتْ الاَعناقُ لِعَظَمَةِ المَلِکِ الدَّیان و عَنَتِ‌ الوُجوهُ لِلحَیِّ القَیّومِ و قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً اِنْ نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَیْهِم مِنَ السَّماء آیَةً فَظَلَّتْ اَعناقُهُمْ لَها خاضِعینَ بسم الله الرحمن الرحیم قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیَبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ و قَدَّمنا اِلیٰ ما عَمِلوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْناهُ هَباء مَنثوراً اِنَّما صَنَعوا کَیْدُ ساحِرٍ ولایُفْلِحُ السّاحِرُ حَیْثُ ‌أتی و عَنَتِ الوجوهُ لِلْحَیّ‌ِ القَیّومِ و قدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کونوا حِجارَة اَو حَدیداً و قِفوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَةٌ اِنَّ الله َ و ملائکَتَهُ یُصَلّونَ‌ عَلَی النَّبیِّ یا اَیًّها الذّینَ‌ آمَنوا صَلّوا علیهِ و سَلِّموا تسلیماً تَوَّکَّلوا یا خُدّام هذه الایات بّقَضاءِ حاجَتی و هِیَ‌ اِبطالُ السِّحرِ فی بَیْتِ فلان بن فلانه اَلوِحاً اَلوِحا العَجَل العجل السّاعَة‌ الساعة

با زعفران و گلاب این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ٬ نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بگذارید کاغذ در آن باقی بماند . معمولا کاغذ تکه تکه می شود . سپس درب بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصا بیرون و داخل درب ورودی منزل ٬ اتاقها مخصوصا گوشه های هر اتاق ٬ حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می توانید هر نوع سحری را فورا باطل کنید!

نکات مهم :
1- بجای عبارت ( فلان بن فلانه ) در اخر دستور بالا ٬ باید اسم صاحب صاحب خانه و اسم مادرش نوشته شود
2- در صورتیکه منزل متعلق به شما نیست یا مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا نام مادرش را نمی دانید باید بجای ( فلان بن فلانة ) بنویسید ( فی هذا البیت ‌) و نیت منزلی که مورد نظر است را بکنید.
توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه
توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعة الساعة‌
که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته آن را بخورد.

[="#006400"]هوالعالم[/]

دعا زیاد پیدا میشه و با دعای خیر ممکنه هر کار خیری ممکن بشه
اما به شرطی که مسلمان واقعی هم پیدا بشه !!!

این اعمال به شرط ایمان و اتصال قوی قلبی به خداوند حتی بدون دعای طولانی و توصیه شده هم , ممکن میشه به شرطی که اون ایمان و اتصال قلبی واقعی باشه !

ما نباید گول القائات جادوگران مومن نما رو بخوریم که خواسته یا ناخواسته ممکنه بجای اتصال به خداوند به موساد و وهاب و امثالهم وصل باشند ! که اکثرا دانسته یا نداسته به اختیار یا اجبار وصل هستند و به مردم خیانت میکنند چون در بند شیطان گرفتارند ...
خدا ما رو از اون دسته موجوداتی که از قران سو استفاده میکنند در امان بداره !

دعا تاثیر داره به شرطی که همه امید ادم به خدا باشه .
فراموش نکنید گاها اشخاصی با گرفتاریهای مختلف و متفاوت از گرفتاری منو شما با یکسری شرایط معلوم به بزرگان مراجعه میکردن که ممکن بود دعایی به ایشون توصیه بشه و حالا این دعا همگانی شده ولی برای همه به اون کیفیت فایده نداره . ازون گذشته اون مردم علم کامل به زبان عربی و فهم معنی و تفسیرش داشتن و به کمک اینجور ادعیه اتصال خوبی برقرار میکردن ...

دنیای امروز و زندگی به سبک امروز کمتر اجازه میده که اون کیفیت واقعی دعا درک بشه
چون تحرک کافی نداریم ! ذهن و هوا و خوراک سالم و ... نداریم ... برای همین نمیشه

مگر اینکه متعادل و با مراقبت های کامل اسلامی زندگی کنیم !!!
اونوقته که تا حدودی معنی الهام و قدرت ذهن در دفع موانع ناشناخته رو درک میکنیم
موانع ذهنی یا روحی و جسمی که خیلی ها بهش میگن سحر !!!

چون گاها عقل و تجربه و اراده تا همین مقدار یاری میکنه و نمیتونیم مانع رو درک و دفع کنیم
و اسم سحر روی اون میذاریم ...

یکی از کاملترین مراحل ابطال شیطنت های موجودات پست
مراقبت از خود در مقابل الودگی ذهنی و روحی و جسمی بوده که بهش میگن حفظ طهارت وجود !
گاها درست درک نمیشه
طهارت وجود فقط به جسم و جامه نیست
ذهن و روح ما هم باید از افکار بد مثل شهوت و نفرت و خشونت و ... پاک بشه
چون ذهن بد کار میکنه پس روح قدرت تظاهر کمتری پیدا میکنه و جسم به سمت بیماری حرکت میکنه چون ذهن امکان مدیریت صحیح نداره و خواسته های نفس یا روح هم به درستی درک و منتقل نمیشه ... !!!

تکیه کلام:
در راه خدا هیچ مانعی نمیتونه مانع باشه !!!
بعد از توبه دوباره دمی تامل کنیم ببینیم علت بروز این مشکل چیه ؟؟؟
دل شکستم ؟ موجود بی گناهی رو از بین بردم ؟ نون کسی رو اجر کردم ؟؟

اخه از هوا که نمیشه
حتی فیض خدا هم واسطه داره
کار شر شیطان بدون علت و واسطه که نمیتونه باشه !!!

اسمش رو سحر نذاریم چون تعریف و درک ما از سحر درست نیست .
بهش بگیم مسمومیت !

یا مسمومیت جوی از هوا یا محیط الوده
یا مسمومیت ذهنی از افکار بیهوده و شهوانی
یا مسمومیت جسمی از غذای ناسالم

دعای مومن واقعی میتونه بر علیه اینها عمل کنه
اما برای امروز کافی نیست ! چون هوای دنیای امروز الودگی های مثل سرب داره و ...
بیاییم در کنار دعای معنوی در عمل هم به فکر ذهن و جسم و روح باشیم و با پرهیز از جرم و ظلم به خود و دیگران برای عبور از موانع قوی بشیم ...[/][/]

شوخ;684941 نوشت:
پیامبر و ائمه نازنین هم دعانویسی میکردند!!!!!!

میشه 4تا سند معتبر تاریخی بیارید که این معصومین دعا مینوشتن روی کاغذ میگفتم اینو دوبار دور سرت بچرخون بریز تو اب بعد بجوشون ریزش کن بعد هر روز نیم بند انگشت ازش بخور؟؟؟
یا میگفتن اینو میدم از روی شونصد بار نویس هر گوشه مغازت بزار!!

سید محمد جواد;685157 نوشت:
میشه 4تا سند معتبر تاریخی بیارید که این معصومین دعا مینوشتن

روی کاغذ میگفتم اینو دوبار دور سرت بچرخون بریز تو اب بعد بجوشون ریزش کن بعد هر روز نیم بند انگشت ازش بخور؟؟؟
یا میگفتن اینو میدم از روی شونصد بار نویس هر گوشه مغازت بزار!!

انجام سحر با دعانویسی متفاوت است. بنده نمیدونم شما چه دستوری رو میگید.

ائمه نازنین حرزها و دستورات و طلسماتی دارند که برخی از آنها در کتاب مهج الدعوات و... هست. حتی برخی از روحانیون دعانویسی میکنند و استاد علوم غریبه هستند

شوخ;685318 نوشت:
حتی برخی از روحانیون دعانویسی میکنند و استاد علوم غریبه هستند

اسم اساتید رو بدین من شنبه زنگ بزنم دفتر ریاست حوزه علمیه قم ببینم اینا چیه دوباره اومدن
نه برادر من هیچ کسی از این اخوندها و شیوخ علوم غریبه رو نمیدونن بنده هر چی رو خواستید گرو میزارم سر این !!

سید محمد جواد;685431 نوشت:
اسم اساتید رو بدین من شنبه زنگ بزنم دفتر ریاست حوزه علمیه قم ببینم اینا چیه دوباره اومدن
نه برادر من هیچ کسی از این اخوندها و شیوخ علوم غریبه رو نمیدونن بنده هر چی رو خواستید گرو میزارم سر این !!

اولا اساتید علوم غریبه را کمتر کسی می شناسد.

ثانیا از کلام شما پیداست نه دعانویسی میدانید چیست نه علوم غریبه!!!

ثالثا چه از حوزه چه از کارشناسان بخش عرفان و فلسفه این سایت بپرسید حرف بنده را تصدیق میکنند!

رابعا جنابعالی که حتی از نظر مراجع درباره دعانویسی اطلاع ندارید بهتر است بجای گرو گذاشتن، آگاهیتان را بیشتر کنید!

شوخ;685435 نوشت:
اولا اساتید علوم غریبه را کمتر کسی می شناسد.

ثانیا از کلام شما پیداست نه دعانویسی میدانید چیست نه علوم غریبه!!!

ثالثا چه از حوزه چه از کارشناسان بخش عرفان و فلسفه این سایت بپرسید حرف بنده را تصدیق میکنند!

رابعا جنابعالی که حتی از نظر مراجع درباره دعانویسی اطلاع ندارید بهتر است بجای گرو گذاشتن، آگاهیتان را بیشتر کنید!

بنده خیلی بیشتر از شما به دفاتر مراجع و اشخاص نزدیک نباشم کمتر نیستم. خیالت راحت خواستید جویا بشید در خصوصی خدمت شما عرض میکنم
و سوال هم کرده ام وجود خارجی ندارد ...و در مشهد پیدا کرده ام شخصی که با مجوز حوزه این کار را میکند و رفته ام 45هزار تومن برای 15 دقیقه پول دادم و فهمیدم به شعور انسانی در این مکانها توهین میکنند
خواستید شماره و ادرس ایشونم میتونم بدم

با تشکر از همه دوستان

سحر واقعی اونه که ادم فکر کنه که راه کاری بر روی اون بسته شده
بدون نگرانی و با توکل بر خدا هر راهی رو میشه رفت
به هیچ وجه به این صحبتها نباید توجه کرد
به قول معروف " چه فکر کنید میتوانید و چه فکر کنید نمیتوانید در هر صورت حق با شماست "

[=Kufi]

پس به جای فکر کردن به بسته شدن و قفل و .... به فکر حرکت و رحمت الهی و وموفقیت باید بود
و باز هم باید بگم که قفل زندگی هر فرد در ذهن و فکر و کار خودشه قرار داره و السلام

سلام و عرض ادب

Mohamad1;680828 نوشت:
من این دعا را جهت ابطال سحر در اینترنت پیدا کردم و چون عربی نمیدانم لطفا بفرمایید آیا این دعا درست و مجرب است؟ آ[HL]یا مستندی برای آن [/HL]هست؟

دوست عزیز
اول شما مستندی برای واقعیت داشتن طلسم، سحر یا جادو بیاورید
سپس به دنبال راهی برای ابطال سحر و طلسم باشید

پیروز و موفق باشید

سلام علیکم، دوستان واقعا خسته نباشند
عزیزان نه تنها به این بحث کمک نکردند بلکه تاپیک رو هم از موضوع اصلیش منحرف کردند. من تا الان فکر میکردم اطلاعات دینی خودم ضعیف هست و برای کسب اطلاعات بیشتر عضو این سایت شدم حال با خواندن این مطالب کلی به خودم امیدوار شدم. افرادی وجود دارند که با انتخاب اسامی و اشعار اسلامی سعی در بهم زدن فضای روحانی و معنوی این سایت دارند و من تعجبم که چرا مدیران محترم این سایت سکوت اختیار کردند چراکه آزادی بیان با بی احترامی و تمسخر کردن متفاوت است!؟
با استناد به قرآن کریم که ختم تمام اختلاف نظرهای مسلمانان جهان هست سحر و جادو وجود داشته و دارد و دعا نویسی هم جهت ابطال آن وجود داشته و دارد همان گونه که ماروت و هاروت تعلیم فرمودند. آیه شریفه 102 سوره بقره قرآن کریم کاملا محرز بر این امر، صحت و دلالت دارد.
نمیشود که بگوییم مسلمان هستیم و قرآن را هم قبول داریم اما برخی از قسمتهای آن که مطابق میل ما نیست قبول نداریم! نه در رابطه با موضوع این تاپیک بلکه کلی عرض کردم. خلاف فرمان و حکم قرآن کریم حرف زدن چیزی جز کفر گفتن نیست. من اینجا عضو شدم که به اطلاعات دینی خودم اضافه کنم نه اینکه کفر بشنوم و متاسفانه هیچگونه نظارت درستی از طرف مسئولان و مدیران این سایت بر مطالب نیست که همینجا گلایه خودم رو از مدیران این سایت اعلام میکنم.
اما در رابطه با سحر و جادو، اگر مسلمان هستید و مرجع تقلید دارید، با دفتر مرجع تقلید خود تماس تلفنی بگیرید و سئوال کنید. آنها درستی و صحت این موضوع را به شما پاسخ خواهند داد. در برخی از جزئیات دین مراجع محترم تقلید اختلاف نظرهایی دارند اما در این مورد به این واضحی که جزء کلیات هست، تمامی مراجع محترم تقلید بر درستی و صحت وجود سحر اتفاق نظر دارند.
جادوگری کار مسلمان نیست بلکه کار شیاطین است و یادگرفتن و آموزش آن فعلی حرام است و قرار نیست مسلمانان، چیزی یا کشوری را با جادوگری نصف کنند.
ترجمه آیات شریفه زیر را از قرآن کریم بخوانید بلکه به اطلاعات برخی از دوستان اضافه شود:

1- وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيَاطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَـا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ, وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولـَا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلا تَكْفُرْ, فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ, وَمَا هُمْ بِضَـارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللَّـهِ, وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلا يَنفَعُهُمْ, وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الآخِرَةِ مِنْ خَلـَاقٍ, وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِـهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُـونَ (102) وَلَوْ أَنَّهُمْ آمَنُوا وَاتَّقَوْا لَمَثُوبَةٌ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ خَيْرٌ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُـونَ (103) البقرة.

2- وَأَوْحَيْنَـا إِلَى مُوسَـى أَنْ أَلْقِ عَصَاكَ فَإِذَا هِيَ تَلْقَفُ مَا يَأْفِكُـونَ (117) فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا كَانُوا يَعْمَلُـونَ (118) فَغُلِبُوا هُنَالِكَ وَانقَلَبُوا صَاغِرِيـنَ (119)وَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سَاجِدِيـنَ (120) قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِيـنَ (121) رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ (122) الأعراف.

3- قَالَ مُوسَـى أَتَقُولُونَ لِلْحَقِّ لَمَّا جَـاءَكُمْ أَسِحْرٌ هَذَا وَلا يُفْلِحُ السَّاحِرُونَ (77) قَالُـوا أَجِئْتَنَا لِتَلْفِتَنَا عَمَّا وَجَدْنَا عَلَيْهِ آبَـاءَنَا وَتَكُونَ لَكُمَا الْكِبْرِيَـاءُ فِي الأَرْضِ وَمَا نَحْنُ لَكُمَا بِمُؤْمِنِيـنَ (78) وَقَالَ فِرْعَوْنُ ائْتُونِي بِكُلِّ سَاحِرٍ عَلِيـمٍ (79) فَلَمَّا جَـاءَ السَّحَرَةُ قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ (80) فَلَمَّـا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِيـنَ (81) وَيُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُـونَ (82) يونس.

4- قَالُوا يَا مُوسَـى إِمَّـا أَنْ تُلْقِيَ وَإِمَّـا أَنْ نَكُونَ أَوَّلَ مَنْ أَلْقَى (65) قَالَ بَلْ أَلْقُوا فَإِذَا حِبَالُهُمْ وَعِصِيُّهُمْ يُخَيَّلُ إِلَيْهِ مِنْ سِحْرِهِمْ أَنَّهَا تَسْعَى(66)فَأَوْجَسَ فِي نَفْسِهِ خِيفَةً مُوسَى (67) قُلْنَا لا تَخَفْ إِنَّكَ أَنْتَ الأَعْلَى (68) وَأَلْقِ مَا فِي يَمِينِكَ تَلْقَفْ مَا صَنَعُـوا إِنَّمَا صَنَعُوا كَيْدُ سَاحِرٍ وَلا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى(69)فَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سُجَّداً قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ هَارُونَ وَمُوسَى (70) طه.

5- قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ (43)فَأَلْقَوْا حِبَالَهُمْ وَعِصِيَّهُمْ وَقَالُوا بِعِزَّةِ فِرْعَوْنَ إِنَّا لَنَحْنُ الْغَالِبُـونَ (44) فَأَلْقَى مُوسَى عَصَاهُ فَإِذَا هِيَ تَلْقَفُ مَا يَأْفِكُـونَ (45) فَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سَاجِدِيـنَ (64) قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِيـنَ (47) رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ (48) الشعراء.

6-سوره های فلق، ناس، جن
7- دعاهایی که در مفاتیح هست
و آنان که شکی بر مطالب قرآن دارند ترجمه سوره تکویر را بخوانند.

امیدوارم مدیران محترم سایت از گلایه و انتقاد من دلگیر نشده باشند. اگر قانونی برای این سایت گذاشتید همه باید ملزم به رعایت آن باشند و با متخلفین برخورد شود. تمام مطالبی که در این تاپیک نوشته شده خارج از موضوع سئوال من هست بجز مطلب کارشناس محترم سایت، چراکه من نپرسیدم آیا سحر و جادو وجود دارد یا خیر؟ دوستان میتوانستند چنین موضوعی را خودشان مطرح کنند تا از به انحراف کشیده شدن موضوع این تاپیک جلوگیری شود. اگر افرادی به عنوان ناظر بر موضوعات وجود داشته باشند، از به انحراف کشیده شدن موضوعات جلوگیری میشود.
من سعی کردم مطالبم را کلی بنویسم و نقل قولی را از شخص خاصی درج نکنم که دلی نشکند و در انتها برای تمام مسلمانان آرزوی موفقیت دارم.
جناب طاهر لطفا این تاپیک رو ببندید، من از همه دوستان عذرخواهی میکنم که چنین موضوعی رو مطرح کردم.

Mohamad1;686232 نوشت:
سلام علیکم، دوستان واقعا خسته نباشند
عزیزان نه تنها به این بحث کمک نکردند بلکه تاپیک رو هم از موضوع اصلیش منحرف کردند. من تا الان فکر میکردم اطلاعات دینی خودم ضعیف هست و برای کسب اطلاعات بیشتر عضو این سایت شدم حال با خواندن این مطالب کلی به خودم امیدوار شدم. افرادی وجود دارند که با انتخاب اسامی و اشعار اسلامی سعی در بهم زدن فضای روحانی و معنوی این سایت دارند و من تعجبم که چرا مدیران محترم این سایت سکوت اختیار کردند چراکه آزادی بیان با بی احترامی و تمسخر کردن متفاوت است!؟
با استناد به قرآن کریم که ختم تمام اختلاف نظرهای مسلمانان جهان هست سحر و جادو وجود داشته و دارد و دعا نویسی هم جهت ابطال آن وجود داشته و دارد همان گونه که ماروت و هاروت تعلیم فرمودند. آیه شریفه 102 سوره بقره قرآن کریم کاملا محرز بر این امر، صحت و دلالت دارد.
نمیشود که بگوییم مسلمان هستیم و قرآن را هم قبول داریم اما برخی از قسمتهای آن که مطابق میل ما نیست قبول نداریم! نه در رابطه با موضوع این تاپیک بلکه کلی عرض کردم. خلاف فرمان و حکم قرآن کریم حرف زدن چیزی جز کفر گفتن نیست. من اینجا عضو شدم که به اطلاعات دینی خودم اضافه کنم نه اینکه کفر بشنوم و متاسفانه هیچگونه نظارت درستی از طرف مسئولان و مدیران این سایت بر مطالب نیست که همینجا گلایه خودم رو از مدیران این سایت اعلام میکنم.
اما در رابطه با سحر و جادو، اگر مسلمان هستید و مرجع تقلید دارید، با دفتر مرجع تقلید خود تماس تلفنی بگیرید و سئوال کنید. آنها درستی و صحت این موضوع را به شما پاسخ خواهند داد. در برخی از جزئیات دین مراجع محترم تقلید اختلاف نظرهایی دارند اما در این مورد به این واضحی که جزء کلیات هست، تمامی مراجع محترم تقلید بر درستی و صحت وجود سحر اتفاق نظر دارند.
جادوگری کار مسلمان نیست بلکه کار شیاطین است و یادگرفتن و آموزش آن فعلی حرام است و قرار نیست مسلمانان، چیزی یا کشوری را با جادوگری نصف کنند.

باسلام

حرف دل بنده رو زدید. بعضی وقتها آدم می مونه اینا اصلا قرآن و ادعیه ائمه نازنین هم میخونند؟!!! در دعای معروف عرفه که هر سال میخوانند میفرماید خدایا سپاس تو را که از شر جنّیان مرا محفوظ داشتی!

در غالب دعاها آمده که خدایا مرا از شر جن و انس حفظ کن که این شر شامل سحر و ساحر هم میشود!

جالب اینجاست وقتی هم که جوابشان را میدهی بجای خشوع و تواضع در برابر حقیقت، بحث رو ادامه میدهند یا میگن آره اینو من قبول دارم ولی اونطوری که شما میگی نیست و......... به همین دلیل در این مواقع دیگه بحث رو باهاشون ادامه نمیدم و میذارم در ناآگاهی و جهل مرکب خود بمانند!

مدیران هم میگویند که صاحب تاپیک تنها باید به جواب کارشناس پاسخگو استناد کند نه دیگر کاربران!

شوخ;686313 نوشت:
مدیران هم میگویند که صاحب تاپیک تنها باید به جواب کارشناس پاسخگو استناد کند نه دیگر کاربران!

فرمایش شما کاملا صحیح جناب شوخ و من هم مخالف آزادی بیان نیستم و شاید در جهت گسترش و شناساندن بیشتر دین مبین اسلام مفید هم باشد، اما بی احترامی ، تمسخر و خصوصا کفر گفتن به عمد یا غیر عمد جرم محسوب میشود و قابل رسیدگی از سوی دستگاه قضایی کشور است و مدیران سایت موظف به پاسوخگویی به دستگاه محترم قضایی هستند.
اگر موضوعات دیگر برخی از کاربران را نگاه کنید کلا با تمام موضوعات اسلامی در این سایت درگیر هستند! در تمام علوم و در همه جا اظهار نظر کردند! با همه کاربران درگیر هستند! و با کمال تعجب با این همه علمی که در تمام علوم دارند، در نوشتن مطالب غلط املایی دارند(البته در تاپیکهای دیگر) و مدیران سایت هم سکوت کردند(نه تنها در این موضوع بلکه در تاپیکهایی که تا الان مطالعه کردم اینگونه بوده)
هر شخصی از هرجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشه میتواند در این سایت عضو بشود و در جهت تبلیغ دین یا تخریب دین فعالیت کند و من هیچ گروه یا شخصی را با عنوان ناظر در این سایت ندیدم، شما هم ببینید:
http://www.askdin.com/showgroups.php
اینکه مردم هر مطلبی رو بخوانند و خودشان خوب را از بد تشخیص دهند یک بحث است و اینکه سایت نظارت دقیق بر محتوای مطالب کاربرانش داشته باشه بحث دیگری است.
امیدوارم این اتفاق بیافتد و مدیران سایت گروهی را با عنوان ناظر ایجاد کنند و براشون آرزوی موفقیت دارم. هر چند میدانم اداره این سایت کار دشواریست و مدیران محترم بسیار زحمت میکشند اما نظارت صحیح، کیفیت و بار علمی سایت را بیشتر می کند.

Mohamad1;686347 نوشت:
فرمایش شما کاملا صحیح جناب شوخ و من هم مخالف آزادی بیان نیستم و شاید در جهت گسترش و شناساندن بیشتر دین مبین اسلام مفید هم باشد، اما بی احترامی ، تمسخر و خصوصا کفر گفتن به عمد یا غیر عمد جرم محسوب میشود و قابل رسیدگی از سوی دستگاه قضایی کشور است و مدیران سایت موظف به پاسوخگویی به دستگاه محترم قضایی هستند.
اگر موضوعات دیگر برخی از کاربران را نگاه کنید کلا با تمام موضوعات اسلامی در این سایت درگیر هستند! در تمام علوم و در همه جا اظهار نظر کردند! با همه کاربران درگیر هستند! و با کمال تعجب با این همه علمی که در تمام علوم دارند، در نوشتن مطالب غلط املایی دارند(البته در تاپیکهای دیگر) و مدیران سایت هم سکوت کردند(نه تنها در این موضوع بلکه در تاپیکهایی که تا الان مطالعه کردم اینگونه بوده)
هر شخصی از هرجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشه میتواند در این سایت عضو بشود و در جهت تبلیغ دین یا تخریب دین فعالیت کند و من هیچ گروه یا شخصی را با عنوان ناظر در این سایت ندیدم، شما هم ببینید:
http://www.askdin.com/showgroups.php
اینکه مردم هر مطلبی رو بخوانند و خودشان خوب را از بد تشخیص دهند یک بحث است و اینکه سایت نظارت دقیق بر محتوای مطالب کاربرانش داشته باشه بحث دیگری است.
امیدوارم این اتفاق بیافتد و مدیران سایت گروهی را با عنوان ناظر ایجاد کنند و براشون آرزوی موفقیت دارم. هر چند میدانم اداره این سایت کار دشواریست و مدیران محترم بسیار زحمت میکشند اما نظارت صحیح، کیفیت و بار علمی سایت را بیشتر می کند.

دست شما درد نکنه یعنی چون بنده به چشم زخم یا سحر و جادو اعتقاد ندارم باید مجرم بشم بیوفتم زندادن؟ درحالی که گفتم اعتقاد دارم ولی از صد نفر یک نفر هست جادوگر باشه!
همینمون مونده فقط!
اصلا میدونی کفر یعنی چی؟
باور نداشتنِ آنچه بايد باورش كرد؛ همانند توحید و نبوّت و معاد و ضروریّات دین
اینو میگن کفر!

monji-sec;686367 نوشت:
دست شما درد نکنه یعنی چون بنده به چشم زخم یا سحر و جادو اعتقاد ندارم باید مجرم بشم بیوفتم زندادن؟ درحالی که گفتم اعتقاد دارم ولی از صد نفر یک نفر هست جادوگر باشه!
همینمون مونده فقط!
اصلا میدونی کفر یعنی چی؟
باور نداشتنِ آنچه بايد باورش كرد؛ همانند توحید و نبوّت و معاد و ضروریّات دین
اینو میگن کفر!

الان زنگ میزنه فتا بیان ببرنت:)))یا خدا
میشه ایشون زنگ بزنن جریان اختلاسها رو هم گزارش کنن:))

[=arial]سحر، جادو، طلسم و بستن بخت از امورى است كه واقعیت دارد و از نظر فقهی تعلیم و تعلم آنها - به جز برای بی اثر كردنشان- حرام است. وجود چنین نیروهائی به مقتضای نظام دنیا می باشد كه تزاحم میان زشتی ها و پلیدی ها وجود دارد و همچنان كه انسان های شیطان صفت و زشتكار وجود دارد ، جن های پلید و آزار دهنده نیز وجود دارد.

[=arial]خداوند در سوره بقره آیه 102 هم این مسأله را مطرح می کند که به وسیله سحر بین دو همسر جدایی می اندازند.( فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَينْ‏َ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ)با توجه به اثبات اصل وجود سحر وجادو در قرآن بحث مطرح شده بدنبال در مان آن با راهکارهای ارائه شده است .،وگرنه پرسش از راهکار تاییدی بر جادوگری ودلیلی بر خوب بودن سحر نیست.

حاج شیخ عباس قمی در كتاب مفاتیح الجنان از امیرالمۆمنین علی علیه السلام نقل نموده است كه جهت باطل كردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید:

«بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ»
مفاتیح، باقیات صالحات، باب سوم.

كفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل كرده است كه خداوند به حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمود: «كسی كه دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید:

«اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِكَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْكَ أَهْلِ الْإِفْكِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ كَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ كَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَكُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا كَرِیم‏».
مصباح کفعمی، ص 228؛

جمع بندی:
سوال:
با سلام و خسته نباشید
بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّةَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ.....
نکات مهم :
پاسخ :
سلام علیکم"متن در خواستی شما سند واعتباری در کتب روایی ندارد گرچه در بعضی از کتب به عنوان مجربات نقل شده است.

موضوع قفل شده است