صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دعا جهت ابطال سحر

نوشته
    64
    حضور
    2 روز 7 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    239

دعا جهت ابطال سحر

به نام خدا
    با سلام و خسته نباشید
    من این دعا را جهت ابطال سحر در اینترنت پیدا کردم و چون عربی نمیدانم لطفا بفرمایید آیا این دعا درست و مجرب است؟ آیا مستندی برای آن هست؟

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّةَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ اَعْیُنَ العائِنِ علیهِ فی مالِهِ و اَولادِهِ و اَحَبَّ النّاس‌ ِ اِلَیه‌ ِ و خُذِ اللهمَّ عَیْنَیْهِ مِن بَیْنِ صَدْغِیهِ و کَلِمَتُهُ مِنْ بَیْنِ شَفَتَیْه و نَکْسِ اللهمَّ بِرأسِهِ تَحتَ قَٔدَمَیْه و ارْدِدِ اللهمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ و مالِهِ و والِدِهِ و اَحَبَّهُم الَیه ِ ماءٍ رَقیق و لَحْمٍ وَثیق و عَظمٍ دقیق فَمالَهُ لایَفیق و عَلَی العَیْنِ لاتُضیق فَارْجِعِ البَصَرَ هَلْ تَرَی مِنْ فُطورٍ ثُمَّ‌ ارْجِعِ البَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاْ و هُو حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجوهُ و عَنَتِ الاَبصارُ و ذَلَّتْ الاَعناقُ لِعَظَمَةِ المَلِکِ الدَّیان و عَنَتِ‌ الوُجوهُ لِلحَیِّ القَیّومِ و قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً اِنْ نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَیْهِم مِنَ السَّماء آیَةً فَظَلَّتْ اَعناقُهُمْ لَها خاضِعینَ بسم الله الرحمن الرحیم قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیَبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ و قَدَّمنا اِلیٰ ما عَمِلوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْناهُ هَباء مَنثوراً اِنَّما صَنَعوا کَیْدُ ساحِرٍ ولایُفْلِحُ السّاحِرُ حَیْثُ ‌أتی و عَنَتِ الوجوهُ لِلْحَیّ‌ِ القَیّومِ و قدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کونوا حِجارَة اَو حَدیداً و قِفوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَةٌ اِنَّ الله َ و ملائکَتَهُ یُصَلّونَ‌ عَلَی النَّبیِّ یا اَیًّها الذّینَ‌ آمَنوا صَلّوا علیهِ و سَلِّموا تسلیماً تَوَّکَّلوا یا خُدّام هذه الایات بّقَضاءِ حاجَتی و هِیَ‌ اِبطالُ السِّحرِ فی بَیْتِ فلان بن فلانه اَلوِحاً اَلوِحا العَجَل العجل السّاعَة‌ الساعة

با زعفران و گلاب این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ٬ نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بگذارید کاغذ در آن باقی بماند . معمولا کاغذ تکه تکه می شود . سپس درب بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصا بیرون و داخل درب ورودی منزل ٬ اتاقها مخصوصا گوشه های هر اتاق ٬ حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می توانید هر نوع سحری را فورا باطل کنید!

نکات مهم :
    1- بجای عبارت ( فلان بن فلانه ) در اخر دستور بالا ٬ باید اسم صاحب صاحب خانه و اسم مادرش نوشته شود
    2- در صورتیکه منزل متعلق به شما نیست یا مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا نام مادرش را نمی دانید باید بجای ( فلان بن فلانة ) بنویسید ( فی هذا البیت ‌) و نیت منزلی که مورد نظر است را بکنید.
    3- جهت ابطال انواع سحر خورده شده و برگرداندن اثرش به عاملش به شرح زیر عمل کنید:
    کافیست این عبارت دستور قبلی :
    توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه
    را به این شکل تغییر دهید :
    توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعة الساعة‌
    که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته آن را بخورد.
    ویرایش توسط رایحهٔ بهشت : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ در ساعت ۲۲:۲۱

2. صلوات ها 6

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,565
    حضور
    175 روز 15 ساعت نامشخص
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58351

با نام و یاد دوست

دعا جهت ابطال سحر

کارشناس بحث: استاد پیام

5. صلوات ها 8

علاقه
    تحقیق
    نوشته
    2,487
    حضور
    14 روز 3 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8533

سلام" در کتاب مستند ومورد اعتمادی نیافتم ، ولی جستجو را ادامه میدهم.

7. صلوات ها 8

نوشته
    168
    حضور
    5 روز 13 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    7
    صلوات
    435

باسلام

دستور درست است اما اگر خودتان مسحور باشید و بنویسید تاثیری نخواهد داشت و باید یک دعانویس یا کسی که آلوده به سحر و عوارض نیست این دستور را انجام دهد اما کلا انجام این دستورات باید توسط دعانویس انجام شود چون اول باید چکاپ هم صورت گیرد.

بجای استفاده از دستور بالا میتوانید آنچه در لینک زیر توضیح دادم را انجام دهید

http://www.askdin.com/thread47364-2.html#post650555

9. صلوات ها 3

نوشته
    698
    حضور
    12 روز 45 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1314

سلام و درود
    ببخشید سحر و جادو وجود داره که حالا چیزی برای ابطال اون بشه ؟
    مهم نیست چه سنی داری هنگام سلام کردن مادرت را در آغوش بگیر .

11. صلوات ها 4

نوشته
    216
    حضور
    5 روز 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    888

نقل قول نوشته اصلی توسط سید محمد جواد نمایش پست ها
    سلام و درود
    ببخشید سحر و جادو وجود داره که حالا چیزی برای ابطال اون بشه ؟
    به نظرم خرافات محضه.
    مثلا تیمای فوتبال جادووگر استخدام میکنن بعد میرن سه تا سه تا از وهابی ها گل میخورن.
    بعضیا خواستگار براشون نمیاد میگن سحر و جادومون کردن.
    بعضیا زن بهشون نمیدن میگن سحر و جادوه.
    اگه به سحر و جادو بود که الآن ایران امریکا و اسراییل رو از وسط نصف کرده بود!

من خودم دیدم یکی از پیرزن های فامیل به همراه دخترشان که کاملا تحصیل کرده بودند، یه پودری (که در یک پارچه سبزرنگ بود و بک دعا یا وردی کنارش بود) ریخت توی آب برای پسرش که بخوره بلکه زن خوبی براش پیدا بشه!

خوب دیگه باید بین ما با کفار یه فرقی باشه دیگه.
    اونا الان تو فضا هستند ما توی صف بنزین 1000 تومانی.
    اونا میرن سوالات علمی میپرسن ما میایم میگیم آیا سحر و جادو وجود داره؟
    آیا با دیدن فیلم های مجاز آدم به جهنم میره؟
    من چرا خواستگار ندارم؟
    اگه قد زنم 3 میلیمتر از من کمتر باشه بده؟
    چرا به من زن نمیدن؟

البته بگم که الهیات برترین علم دنیا است و از سایر علوم مهم تر.

اما اینجا اکثر سوالات سوالات بیخودی هستند و به جای اینکه بیشتر بحث فلسفی بشه بحثای آبکی میشه.

اونا تلاش میکنن ما سحر و جادو!

البته باید اضافه کنم که اساتید دینی کشورم بهترین کارشناسانی بوده اند که من در زندگی ام دیده ام. هیچ متخصص فنی به انداره اساتید دینی با صبر و حوصله و به صورت کامل مسئله را برای دیگران توضیح نمیدهد. و این ناشی از انگیزه ای است که اسلام به آن ها داده است.
    شما اگر به برخی از پاسخ های کارشناسان همین سایت توجه کنید متن های بسیار طولانی ای با ذکر منبع میبینید که واقعا در دنیا بی نظیره و این ناشی از همان انگیزه ای است که اسلام برای آن ها ایجاد کرده.
    اگر اساتید سایر علوم در این مملکت مانند اساتید علوم دینی با پرسشگر ببرخورد میکردند الآن ما در خیلی از زمینه های علمی دیگر غربی ها را تسلیم کرده بودیم.

هیچ مکتبی در دنیا به اندازه اسلام به تفکر و اندیشه و علم اندوزی سفارش نکرده اونوقت افکار ملت ما رو ببینید تو رو قرآن!
    ویرایش توسط Mohammad-Za : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ در ساعت ۱۶:۲۴
    راست بگو، حتی اگر به ضررت تمام شود

13. صلوات ها 7

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-Za نمایش پست ها
    به نظرم خرافات محضه.
    مثلا تیمای فوتبال جادووگر استخدام میکنن.
    بعضیا خواستگار براشون نمیاد میگن سحر و جادومون کردن.
    بعضیا زن بهشون نمیدن میگن سحر و جادوه.
    اگه به سحر و جادو بود که الآن ایران امریکا و اسراییل رو از وسط نصف کرده بود!

من خودم دیدم یکی از پیرزن های فامیل یه پودری (که در یک پارچه سبزرنگ بود و بک دعا یا وردی کنارش بود) ریخت توی آب برای پسرش که بخوره بلکه زن خوبی براش پیدا بشه!

خوب دیگه باید بین ما با کفار یه فرقی باشه دیگه.
    اونا الان تو فضا هستند ما توی صف بنزین 1000 تومانی.
    اونا میرن سوالات علمی فیزیکی و شیمیایی میپرسن ما میایم میگیم آیا سحر و جادو وجود داره؟
    آیا با دیدن فیلم های مجاز آدم به جهنم میره؟
    من چرا خواستگار ندارم؟
    اگه قد زنم 3 میلیمتر از من کمتر باشه بده؟
    چرا به من زن نمیدن؟
    البته بگم که الهیات هم یک علم بسیار عالی است و مثل سایر علوم است بلکه هم مهمتر.

اما اینجا اکثر سوالات سوالات بیخودی هستند و به جای اینکه بیشتر بحث فلسفی بشه بحثای آبکی میشه.

اونا تلاش میکنن ما سحر و جادو!

البته باید اضافه کنم که اساتید اینجا بهترین کارشناسانی بوده اند که من در زندگی ام دیده ام. هیچ متخصص فنی به انداره اساتید دینی با صبر و حوصله و به صورت کامل مسئله را برای دیگران توضیح نمیدهد.
    اگر اساتید سایر علوم در این مملکت مانند اساتید علوم دینی با پرسشگر ببرخورد میکردند الآن ما در خیلی از زمینه های علمی دیگر هم پیشرفت میکردیم.

هیچ مکتبی در دنیا به اندازه اسلام به تفکر و اندیشه و علم اندوزی سفارش نکرده اونوقت افکار ملت ما رو ببینید تو رو قرآن!
    احسنت بر شما احسنت......
    خرافات نیست! ی چیزی اون ور تره! شاید صد ها سال دیگه بگن تو کتابای دیگه ایرانیا به همچنی چیزایی اعتقاد داشتن مثه اعتقاد به ستاره تو بخت و اقبال! عجب!
    بشینی یه ورد بخونی جادو کنی ! اون طلسم گر یا جادو گر میتونست جادو کنه چرا محتاج دو قرون شماست واسه جادو گری؟
    خواهشا منطقی باشین ممنون......
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

15. صلوات ها 3

نوشته
    64
    حضور
    2 روز 7 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    239

با سلام خدمت همه دوستان محترم
    جناب طاهر برای انتقال موضوع به این بخش از شما متشکرم و لطفا، لطفا، لطفا تا حصول نتیجه این بحث رو نبندید. از شما متشکرم
    جناب پیام از اینکه پیگیر موضوع هستید از شما متشکرم
    و سایر دوستان سحر و جادور وجود داره و در قرآن هم هست و انشاالله که هیچ مسلمانی گرفتار نشه اما وقتی شد بعدا میفهمه. اگر قرآن رو قبول ندارید که هیچ ولی بدانید اگر علمی یا چیزی درگیر خرافات و سوءاستفاده برخی از افراد سوجو بشه دلیل بر عدم وجودش نیست.
    جناب شوخ بابت پاسختان و تایید درستی این دعا از شما ممنونم و حالا چند سئوال دارم:
    1- اگر خودم اقدام به نوشتن دعای فوق کنم ممکن است مشکلی پیش بیاید یا فقط اثری ندارد؟ و اگر مشکلی نیست چه موقع باید این دعا رو بنویسم؟
    2- من حاضرم هزینه کنم اما استاد مورد اطمینان از کجا پیدا کنم اکثرا شیاد هستند و لطفا پاسخ ندهید که این مشکل شماست، یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.
    فعلا از انگشتری حرز امام جواد (ع) و هفت جلاله استفاده میکنم
    از همه دوستانی که در این راه من را یاری کنند تا مشکلم حل شود پیشاپش متشکرم
    اجرکم عندالله

17. صلوات ها 3

نوشته
    74
    حضور
    4 روز 17 ساعت نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    327

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان محترم
    جناب طاهر برای انتقال موضوع به این بخش از شما متشکرم و لطفا، لطفا، لطفا تا حصول نتیجه این بحث رو نبندید. از شما متشکرم
    جناب پیام از اینکه پیگیر موضوع هستید از شما متشکرم
    و سایر دوستان سحر و جادور وجود داره و در قرآن هم هست و انشاالله که هیچ مسلمانی گرفتار نشه اما وقتی شد بعدا میفهمه. اگر قرآن رو قبول ندارید که هیچ ولی بدانید اگر علمی یا چیزی درگیر خرافات و سوءاستفاده برخی از افراد سوجو بشه دلیل بر عدم وجودش نیست.
    جناب شوخ بابت پاسختان و تایید درستی این دعا از شما ممنونم و حالا چند سئوال دارم:
    1- اگر خودم اقدام به نوشتن دعای فوق کنم ممکن است مشکلی پیش بیاید یا فقط اثری ندارد؟ و اگر مشکلی نیست چه موقع باید این دعا رو بنویسم؟
    2- من حاضرم هزینه کنم اما استاد مورد اطمینان از کجا پیدا کنم اکثرا شیاد هستند و لطفا پاسخ ندهید که این مشکل شماست، یک برادر مسلمان گرفتار شده و از شما خواهش میکنم در حقم برادری کنید تا مشکلاتم حل شود. من علاقه ای به یاد گرفتن علوم غریبه ندارم چراکه بحث پیچیده ای است و از محدوده ذهن من خارج است. من فقط میخواهم مشکلم حل شود. همین.
    فعلا از انگشتری حرز امام جواد (ع) و هفت جلاله استفاده میکنم
    از همه دوستانی که در این راه من را یاری کنند تا مشکلم حل شود پیشاپش متشکرم
    اجرکم عندالله
    خب بنظرم اگه مشکلتون رو کامل مطرح کنید، بهتر میشه دوستان کمکتون کنند.
    نگران چیزی هستید؟
    ان شاالله به برکت وجود مبارک آقا امام زمان(عج)، حل میشه...

19. صلوات ها 2

علاقه
    تحقیق
    نوشته
    2,487
    حضور
    14 روز 3 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8533

سحر و جادو از نظر قرآن کريم و احاديث واقعيت دارد. به اين امر در آيه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از اين آيات و برخي روايات استفاده مي شود که برخي از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آيه 102 سوره بقره مي فرمايد: مردم سحرهايي را فرا مي گرفتند که ميان مرد و همسرش جدايي مي افکند.اما مشکل اینه که مردم خیلی زیاد به خرافه وتوهمات دیگران در این زمینه توجه کرده واونرا سحر وجادو می نامند.

21. صلوات ها 8

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۴/۲۱, ۰۱:۲۵ : 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری