صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دارو برای ترک استمناء

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 20 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58307

دارو برای ترک استمناء

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که طرح آن با آیدی خودشان ممکن نبود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

با عرض سلام خدمت کارشناسان و استادان محترم سایت

-------------------
    من پسری هستم که 25 سال دارم
    متاسفانه بنده از نظر میل جنسی بسیار گرم هستم اینطور بگم روزی 10 بار هم ارضاء بشم ککمم هم نمیگزه
    متاسفانه چن سالی هست که به خود ارضایی دچار شدم و همیشه اومدم ترک کنم مثلا 1/2 هفته گذاشتم کنار بعد اون دوباره نتونستم
    هر کاری که همه میگن رو انجام دادم از جمله خسته کردن شدید خودم -- مشغولیتهای دیگر اما فوقش 10 روز دوام اوردم یعنی هر چی راه به ذهنتون برسه انجام دادم نشد و نتونستم
    متاسفانه فعلا نمیتوانم ازدواج کنم
    از کارشناس محترم خواهش میکنم جواب رو راست بدید و دارویی که میل جنسی منو به حد صفر برسونه تا موقع ازدواج مثلا دارویی باشه که تا وقتی میخورم میل جنسیم صفر بشه و وقتی قطع کردم دارور رو بعد ازدواج مشکلی نداشته باشم
    واقعا دیگه بعد از راه دارو راهی برام نمونده

-------------------------------
    اینم بگم واقعا الان به کسی مثل من که تو جامعه مون خیلی خیلی زیاد هستند به چشم یک جانی نگاه میکنند اما از پشت پرده خبر ندارن خبر ندارند که خوده طرف هم از این کارش به شدت داره عذاب میکشه پس لطفا نگید برم پیش روانشناس چون واقعا من روم نمیشه
    میخواستم خودم اقدام به خرید دارو کنم از راهنمایی های اینترنت اما گفتم اول با شما مشورت کنم تا اشتباهی صورت نگیره
    بازم خواهش میکنم هر سوالی نیازه جواب بدم فقط فقط اینجا منو راهنمایی بفرمائید
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

2. صلوات ها 10

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 20 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58307

با نام و یاد دوست

دارو برای ترک استمناء

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 5

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها

-------------------
    متاسفانه بنده از نظر میل جنسی بسیار گرم هستم اینطور بگم روزی 10 بار هم ارضاء بشم ککمم هم نمیگزه
    متاسفانه چن سالی هست که به خود ارضایی دچار شدم و همیشه اومدم ترک کنم مثلا 1/2 هفته گذاشتم کنار بعد اون دوباره نتونستم
    هر کاری که همه میگن رو انجام دادم از جمله خسته کردن شدید خودم -- مشغولیتهای دیگر اما فوقش 10 روز دوام اوردم یعنی هر چی راه به ذهنتون برسه انجام دادم نشد و نتونستم
    از کارشناس محترم خواهش میکنم جواب رو راست بدید و دارویی که میل جنسی منو به حد صفر برسونه تا موقع ازدواج مثلا دارویی باشه که تا وقتی میخورم میل جنسیم صفر بشه و وقتی قطع کردم دارور رو بعد ازدواج مشکلی نداشته باشم

اینم بگم واقعا الان به کسی مثل من که تو جامعه مون خیلی خیلی زیاد هستند به چشم یک جانی نگاه میکنند اما از پشت پرده خبر ندارن خبر ندارند که خوده طرف هم از این کارش به شدت داره عذاب میکشه پس لطفا نگید برم پیش روانشناس چون واقعا من روم نمیشه
    میخواستم خودم اقدام به خرید دارو کنم از راهنمایی های اینترنت اما گفتم اول با شما مشورت کنم تا اشتباهی صورت نگیره

بسمه تعالی
    با سلام و تحیت خدمت شما برادر محترم

غریزه جنسی مانند دیگر غرائز (نیاز به خواب، خوردن و...) غریزه ای است که پاسخ به آن لازمه تکامل و آرامش و متقابلا سرکوب آن باعث بروز پیامدهای غیر قابل انکار است. اما در این رابطه بیان چند مقدمه ضروری به نظر می رسد؛

1- ادراک انتخابی یا ساخت ذهنی: در صورتی که ذهن فرد موضوع خاصی را دنبال کند و نسبت به آن توجه نشان دهد، نسبت به آن دچار ادراک انتخابی می شود. به این معنا که ذهن به صورت خودکار نسبت به موضوع مورد نظر، توجه و تمرکز بیشتری نشان خواهد داد و از توجه وی به سایر موضوعات کاسته خواهد شد.
    غرائز از نیز از این قاعده مستثنی نیستند، یعنی هر چقدر که فرد گرسنه به غدا بیشتر بیندیشد، گرسنه بودن و نیاز به خوردن غذا را بیشتر احساس می کند.

2- تفاوتی که باعث متمایز شدن غریزه جنسی از دیگر غرائز می شود، این است ادراک انتخابی یا توجه، نقش کلیدی و اساسی تری در بروز نیاز جنسی دارد. سایر غرائز تابع ساعت زیستی هستند و بروز آنها ارتباط چندانی با افکار و حواس ما ندارد، مثلا یک فرد ممکن است هر 6 ساعت یک بار احساس گرسنگی کند چه بخواهد و چه نخواهد اما بروز غریزه جنسی از مسیر افکار و احساسات فرد عبور می کند.

دوست گرامی توقع شما این است که با مصرف دارویی خاص بر غریزه جنسی غلبه پیدا کنید اما با توجه به مطالب فوق، لازم است توجه داشته باشید؛ داروی ترک خودارضایی چیزی نیست جز تقویت اراده و خودکنترلی و همچنین مدیریت افکار و حواس!

بنابراین اینگونه به نظر می رسد که منتظر ماندن برای دارویی خاص آن هم بدون عوارض، ثمری جز اتلاف انرژی روانی و خستگی عاطفی به دنبال نخواهد داشت، چرا که اصولا چنین دارویی موجود نیست (لااقل تا جایی که من می دانم)، در عین حال در طب سنتی برخی گیاهان نظیر سداب، به عنوان کاهش دهنده نیروی جنسی معرفی شده است.
    دارو برای ترک استمناء
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 7

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط اميدوار نمایش پست ها
    بسمه تعالی
    با سلام و تحیت خدمت شما برادر محترم

غریزه جنسی مانند دیگر غرائز (نیاز به خواب، خوردن و...) غریزه ای است که پاسخ به آن لازمه تکامل و آرامش و متقابلا سرکوب آن باعث بروز پیامدهای غیر قابل انکار است. اما در این رابطه بیان چند مقدمه ضروری به نظر می رسد؛

1- ادراک انتخابی یا ساخت ذهنی: در صورتی که ذهن فرد موضوع خاصی را دنبال کند و نسبت به آن توجه نشان دهد، نسبت به آن دچار ادراک انتخابی می شود. به این معنا که ذهن به صورت خودکار نسبت به موضوع مورد نظر، توجه و تمرکز بیشتری نشان خواهد داد و از توجه وی به سایر موضوعات کاسته خواهد شد.
    غرائز از نیز از این قاعده مستثنی نیستند، یعنی هر چقدر که فرد گرسنه به غدا بیشتر بیندیشد، گرسنه بودن و نیاز به خوردن غذا را بیشتر احساس می کند.

2- تفاوتی که باعث متمایز شدن غریزه جنسی از دیگر غرائز می شود، این است ادراک انتخابی یا توجه، نقش کلیدی و اساسی تری در بروز نیاز جنسی دارد. سایر غرائز تابع ساعت زیستی هستند و بروز آنها ارتباط چندانی با افکار و حواس ما ندارد، مثلا یک فرد ممکن است هر 6 ساعت یک بار احساس گرسنگی کند چه بخواهد و چه نخواهد اما بروز غریزه جنسی از مسیر افکار و احساسات فرد عبور می کند.

دوست گرامی توقع شما این است که با مصرف دارویی خاص بر غریزه جنسی غلبه پیدا کنید اما با توجه به مطالب فوق، لازم است توجه داشته باشید؛ داروی ترک خودارضایی چیزی نیست جز تقویت اراده و خودکنترلی و همچنین مدیریت افکار و حواس!

بنابراین اینگونه به نظر می رسد که منتظر ماندن برای دارویی خاص آن هم بدون عوارض، ثمری جز اتلاف انرژی روانی و خستگی عاطفی به دنبال نخواهد داشت، چرا که اصولا چنین دارویی موجود نیست (لااقل تا جایی که من می دانم)، در عین حال در طب سنتی برخی گیاهان نظیر سداب، به عنوان کاهش دهنده نیروی جنسی معرفی شده است.
    ولی هرچقدر هم که کنترل کنیم باز هم نوعی نیازه (به صفر نمیرسه)چگونه برطرف بشه درحالی که ازدواج هم نمیتونه کنه بنده خدا؟
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

9. صلوات ها 4

علاقه
    فرار
    نوشته
    468
    حضور
    25 روز 12 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2012

سلام دوست عزیز. منم پسرم و 26 سالمه و فکر می کنم بیشتر از شما گرم نباشم کمتر نیستم ولی خدارو شکر اینکار رو نمیکنم.
    به نظر من دنبال این چیزا نباش ترک این کار زیادم پیچیده نیست. راستش درسته که رژیم غذایی تاثیر داره ولی نه خیلی زیاد. دارو هم که ضرره.من اکثرا غذاهای گرم مثل موز و خرما و همینطور چرب مصرف میکنم ولی دلیل نمیشه که...
    اراده میخواد برادر من اراده!
    یه چیز دیگه بگمت که فکر نکنی که مثلا روزی ده بار این کارو میکنی مال گرمی زیاده. نه از یه جایی به بعد بحث اعتیاد و مشکلات ذهنی میشه. طرف اینقدر اینکارو میکنه که خودشو زخمی میکنه چون از نظر ذهنی مبتلا شده.
    به نظر من اول اراده کن بعد از خدا بخواه کمکت کنه که توفیقش معجزست. سعی کن ذهنتو درست کنی تا غذا و دارو.
    در مورد کمک خدا یه چی بگم. یه پسره بعد یه مدت خویشتن داری شیطون گولش میزنه میره سراغ کامپیوتر تا روشنش میکنه پاورش میسوزه. فروشنده بهش میگه من سالهاست این مارک پاورو میفروشم تا حالا همچین چیزی ندیدم!
    بزرگترین پشیمانی ام،
    ساعت ها جمله ساختن برای کسانی بود که لیاقت یک کلمه را هم نداشتند...
    (ایلهان برک)

11. صلوات ها 10

نوشته
    121
    حضور
    2 روز 14 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    340

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهر نمایش پست ها

-------------------

سلام داروش فقط ارادست
    از رو شکم سیری حرف نمیزنم
    تو خودت دنبال دارو بگرد
    من از تو بهتر نبودم یک تیلیارد بار اومدم ترک کنم نشد
    مشکل اینجا بود همش میگفتم خدایا دفعه بعد توبه
    فکر میکردم همه چیز گل و بلبل میشه توبه کنم حله
    قبحش واسم ریخته بود هر دفعه که میگذشت توبه میکردم دفعه بعد دوباره ...
    یه مدت واقعا خسته شدم به حال مرگ افتادم باز نتونستم چون باز هم میگم چون قبحش ریخته بود
    به خاطر همین خودارضایی هم یه مشکل جسمی پیدا کردم
    این یه طرف
    یه شب شدیدا حالم ریخت بهم وحشتناک حس کردم خدا قهرش گرفته
    گذشت تا اینکه خدا چند تا چشمه از قهرش رو نشونم داد
    الان مثل .....میترسم برم سمت خودارضایی
    یعنی هیچیییییییی اندازه ترس تو حرف نه ترسی که واقعا تنت لرزیده باشه از قهر خدا نمیتونه کمک کنه
    خدا منو به فلاکت و بدبختی انداخت سر همین
    نمیتونم توضیح بدم ............
    اما اینو بگم چیزی که نمیذاره آدم ترک کنه فقط ریخته شدن قبح گناه نترس شدنه ولا غیر
    اگه یکی مثل من عین سگ از خدا ترسش بگیره الان فکری هم به سرم میزه سریع خودمو جمع میکنم حتی شده از ترس چک میزنم تو گوش خودم
    من آدم مذهبی ای نیستم اما به یه چیزایی اعتقاد دارم
    داشتم میگفتم
    چیزی که نمیذاره اونایی که گرفتار خودارضایی شدن ترکش کنن اینه که به فکرای روشنفکرانشون گوش میدن مثل فکرای زیر:
    ای بابا توبه میکنی دیگه
    گناه نیست که تو به کسی آسیب نمیزنی تو خیلی خوبی پسر پاکی هستی که مثل بعضیا .....فقط با خودت کار داری تو فوق العاده ای
    و هزار تا دیگه از این چرت و پرتا
    اینم بهت بگم حتی دونستن اینکه خودارضایی کلی مرض روحی و جسمی میاره هم نتونست منو کمک کنه ترک کنم همش گفتم از دفعه بعد
    بماند که کلی مرض روحی و جسمی هم گرفتم
    فقط این ترسه باعث شد خودمو جمع کنم
    یقین داشته باش خدا پدرت رو سر این در میاره ساده نگیر
    دهن منو که سرویس کرد
    ویرایش توسط arash68 : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ در ساعت ۲۲:۲۱

13. صلوات ها 9

علاقه
    اسک دین و اسک دینی ها!
    نوشته
    2,191
    حضور
    300 روز 21 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    5858

سلام علیکم و رحمه الله
    بنده هم نظرم رو اینجا عرض کردم.
    http://www.askdin.com/thread6289-8.html#post267292

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده الجمیلة فی سبیلک و فی لیله القدر المبارک
    و
    احشرنا مع مولانا و سیدنا و حراره قلوبنا و سکینه انفسنا
    سید الشهداء و الاحرار ابا عبدلله
    الحسین علیه افضل الصلوات و السلام

15. صلوات ها 5

نوشته
    74
    حضور
    4 روز 17 ساعت نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    327

نقل قول نوشته اصلی توسط مردعشق نمایش پست ها
    خیلی سخت شد باین همه دخترخوشگل مشگل ساپورت پوششش
    سلام.
    خب طبق دستور قرآن، نباید چشم چرونی کرد دیگه!!
    وقتی بشون نگاه نکنیم، درست میشه... ان‌شاالله

17. صلوات ها 6

نوشته
    895
    حضور
    12 روز 19 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3646

نقل قول نوشته اصلی توسط Daneshforum نمایش پست ها
    سلام.
    خب طبق دستور قرآن، نباید چشم چرونی کرد دیگه!!
    وقتی بشون نگاه نکنیم، درست میشه... ان‌شاالله
    ولی من هنوزم موندم....هرکاری کنم بالاخره بدن نیاز داره!مثه نیاز های دیگه! وقتی زیاد سرکوبش و کنترلش کنی یجای کار میلنگه اخرش فوران میکنه! مطمئن باشین!
    وقتی بعد یک هفته تو خواب محتلم میشیم نشون میده نیاز رفع نشده فوران کرده خودش! که باید رفع میشد.........
    بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟ چه اندازه در ندبه ها زاری یابی؟
    به شانه کشیدی غم سینه اش را؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری؟

19. صلوات ها 4

نوشته
    110
    حضور
    4 روز 8 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    349

سلام و عرض ادب
    دوستانی که میگید طبق قران طبق فلا بهمان خودتونو نگهدارید اخه چرا بدون فکر این خرفهارو میزنید
    زمان امام علی که 15 سال نشده 4تا زن میگرفتن و 20تاشم صیغه میکردند بازهم استمناء بود در حالی که نه سایت نه فیلم مستحجن بود نه خیابان ها شهوتی بود الان به فیلمهای خود ایرانمون نگا میکنیم شهوتی میشیم چه بره به ..... اره عزیز اون زمون زنها تو گونی رفت امد میکردن باز هم ......
    شمایی که میگی خودتونو نگهدارید چقدر یک سال دوسال طرف 30سالشه نتونسته ازدواج کنه خب یا باید این شهوت رو کلا از بین برد یا باید رفت پی زنا یا خود ارضایی که هر دوتای اینا معتادی میاره و از نظر شرع حرامه ازدواج موقت هم که در ایران نیست
    یکی به من بگه این جوان چطور خودشو نگهداره با این توضیحات مختصری که گفتم سوای اینکه اگه بخوایم موارد شهوت انگیزو بگیم که دامش گریبان گیر هست سه چهار جلد کتاب میشه

گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++
    ترکی :
    نجه عباس ایا نچه رخ انورینی نه زلیخا خود یوسیفده چسر الرینی****ترجمه فارسی::عباسی که با دیدن چهره زیبایش زلیخا که هیچ خود حضرت یوسف هم دستشو میبره

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری