اینجا برای همدیگر دعا کنیم**هرکس التماس دعا دارد تشریف بیاورد***

تب‌های اولیه

1467 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اینجا برای همدیگر دعا کنیم**هرکس التماس دعا دارد تشریف بیاورد***

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند به موسی(ع) وحی کرد: ای موسی، مرا با زبانی بخوان که گناه نکرده است. موسی عرض کرد: خداوندا! آن زبان را از کجا بیاورم؟
خطاب آمد:
با زبان دیگری مرا دعا کن.
(
الجواهر السنیه، باب هفتم ص ۱۴۶)

سلام علیکم

قطعا همه ما در مسیر زندگی حوائجی داریم که نیازمند دعای خیر یکدیگریم ،بر این اساس بنده تصمیم گرفتم به لطف الهی این تاپیک را ایجاد نمایم تا هرکس نیاز به دعای دوستان داشت بیاید اینجا و از اعضای پاکدل این سایت بخواهد تا برای حل مشکلش یا برآورده شدن حاجتش دعاکنند
ان شاءالله در راس تمام دعاهایمان تعجیل در فرج و سلامتی مولایمان امام عصر (روحی وارواحنافداه ) و سلامتی امام خامنه ای (روحی فداه) باشد

اکنون بنده حقییر از شما بزگوران عاجزانه التماس دعا دارم ،باشد که به برکت صفای باطن و روح پاک شما خوبان ،خداوند نظر رحمتش را شامل حال گنهکاری چون من نیز بگرداند

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

یازهرا(س)

مهربان خدای من...
وقتی دلم برای توست دلنوشته هایم بیشتر بهانه ات را میگیرند پس بگذار باز هم برایت بنویسم ...بنویسم که عاشقانه دوستت دارم وقتی تو داری عاشقانه برایم خدایی میکنی...بگذار بنوسم بدون تو زندگی برایم بی معناست وقتی تو معنای زندگیم هستی...بگذار بنویسم انتهای مقصدم وصال توست و میخواهم به تو برسم وقتی رسیدنم با تو شروع میشود مهربان خدای من...!

خدای خوبم ...
من که جز روسیاهی چیزی به درگاهت ندارم،اما خوب میدانم اینجا کسانی هستند که قلبها و دلهایشان پاک است و نگاهشان به آسمان خداییت گره خورده است،کسانی که بااشکهایشان وضو میگیرند و با قلبهایشان نماز عاشقی برایت میخوانند

معبود من...
شاید دستهای گنه کار من به آسمانت نرسد اما مطمئنم اینجا کسانی هستند که تا دستانشان را به سوی تو بلند میکنند ملائکه سبد سبد عاشقی در دستانشان میگذارند و دستهایشان را به چشمه زلال بخشندگیت متصل میکنند

پروردگارم....
من که آبرویی به درگاهت ندارم اما خوب میدانم اینجا کسانی هستند که آنقدر به درگاه تو آبرو دارند که میتوانند بهشتت را برای دیگران قسمت کنند

پس از تو میخواهم به حق آبرو داران درگاهت از خطاهای من بگذری و حوائج همه این جمع و بنده حقیرت را برآورده سازی که جز رسیدن به تو چیز دیگری نمیخواهم ،پس هر چه در این مسیر مانع رسیدن بندگانت به توست از سر راهشان بردار و هرچه آنان را به تو میرساند به بندگانت عطا بفرما و حوائج مشروع همه بندگانت را برآورده ساز گه تو تواناترین توانایی

[SPOILER]
[=&amp]تنها دلم خوش است به مولای یا مولای....[/] [=&amp]

خداوندا،[/]

[=&amp]در این ثانیه های پراز اجابت، برسر سجاده عشق با چشمهایی که به آسمان خداییت گره خورده است به امید بخشش و مهربانیت مینشینم و الهی العفو هایم را به امید اجابت توگریه کنم ...
مهربان خدای من
[/][=&amp]![/][=&amp]آنقدر در لحظه لحظه عمرم تاکنون پایم لغزیده است ،قلبم لرزیده است ،افکارم به خطا رفته و وجودم گناه را به چله نشسته است که جز شرمندگی چیزی برای گفتن ندارم...اما باز هم مثل همیشه این تویی که مرا به مهربانیت میخوانی و این منم که باز شرمنده تر از گذشته به درگاهت پناه می آورم و تنها دلم خوش است به مَوْلایَ یا مَوْلایَ اَنتَ الغَفُورُ و اَنَا المُذنِبُ وَهَل یَرحَمُ المُذنِبَ اِلَّا الغَفُور...[/]
[=&amp]پروردگارا، [/][=&amp]مانده ام از تو چه خواهم در حالی که تمام [/][=&amp]نعمتت را[/][=&amp]بر من [/][=&amp]عطا کرده ای و این منم که در غفلت به سر میبرم واز آنچه عاشقانه به من داده ای بهره نمی گیرم...
معبودا،
من شاکر نبوده ام اما تو باز هم برمن بخشیدی....هر آنچه راکه هرگز قدرش را ندانستم و شکر[/][=&amp]ش[/][=&amp] را به جای نیاوردم،[/][=&amp]هزار[/][=&amp]ا[/][=&amp]ن نعمتی که من روسیاه، چشم بر روی همه آنها بستم و معترضانه به درگاهت کفران نعمت کردم...
خدواندا
در این لحظات عزیز شکرکدام نعمتت را به جای آورم و به خاطر کدام گناه ،شرمندگیم را گریه کنم......[/] [=&amp]تو تاج شیعه بودن را برسرم نهادی و ولایت مولایم را زینت زندگیم کردی و چشم امیدم را به چراغ شفاعتش تا لحظه وصالت روشن نمودی، نعمتی که به تنهایی بس است تا قیامت شرمنده لطف بیکران الهیت باشم،......[/] [=&amp].
وقتی میان در و دیوار تنهایی، گناهانم مرا زمین گیر میکند تو به من مادری عطا کردی که تا دست به دامانش میشوم چادر سبزش را بر روی سرم میکشد و آبرویم را میخرد برای همیشه.........[/]
[=&amp]تو به من مولایی دادی که وقتی دستم از همه جا کوتاه میشود، مانند کودکی بی پناه سرم را روی زانوهایم میگیرم و چشم امیدم را به دستهای مهربانش میدوزم و او مهربانانه و پدرانه دستم را میگیرد و آرام بلندم میکند تا هرگز زمین نخورم وپشتم گرم باشد به مولائیش........[/] [=&amp]
وقتی تب غصه هایم وجودم را فرا میگیرد مسیر حرم را به من نشان میدهی و من سردرگم و خسته از همه جا دلم را گره میزنم به پنجره فولادش و دردهایم را دانه دانه گریه میکنم وآقای رئوف حرم اشکهایم را پاک میکند و مرا برسر سفره کرمش مینشاند.......[/]
[=&amp]وقتی نگاهم مه آلود میشود و قلبم زنگار بی حیایی به خود میگیرد مرا میکشانی تا محرم...ومن یک جرعه غیرت از دستان عباس مینوشم تا تمام وجودم وضو بگیرد و [/][=&amp]ندبه [/][=&amp]کنان در مقابل آقایم زانو می زنم و آن تن نازنین بی سر بر سرم دست میکشد تا در حریمش پناه بگیرم و پیله وجودم پروانه ای شود برای پرواز........[/] [=&amp].
و وقتی در این زمانه غربت بر سر دو راهی های شک و تردید آواره میشوم خورشید پشت ابرت را به دادم میرسانی تا مبادا فتنه های روزگار مرا به اسارت ببرد و از قافله سالار عشق جامانده شوم و چه زیبا مولاو آقا و صاحبم دستم را میگیرد ومرا میرساند تا مقصد، تا خود خود خدا.....خدایی که خودت آن را به من دادی ،با آفرینش من، تا اشرف مخلوقاتت باشم.... و تو چه عاشقانه خدایی میکنی درحالی که من لحظه ای هم بندگی نمیکنیم ......[/]
[=&amp]تو تمام نعمتهایت را به من عطا کردی ... و من شرمنده و خجالت زده از این همه لطف و بخشش و مهربانیت باز به درگاهت مینشینم تا باورم کنی جز این خانه جایی را نمی شناسم ......[/]
[=&amp]پرودگارا ،[/][=&amp]مانده ام از تو چه خوا هم در حالی که نعمتت را، حجتت را برمن تمام کرده ای و من غرق در نعمتهای بیکران توام، اما انگار در این هیاهوی زندگی چیز ی را گم کرده ام و آن قدر و شان و منزلتی است که تو با آفرینش انسان به من عطا نمودی و من دراین روزگار وانفسا آن را به دست فراموشی سپرده ام ،من فراموش کرده ام که هستم ، برای چه هستم....من فراموش کرده ام وجودم را هدفم را مقصدم را انسانیتم را،من خودم را گم کرده ام، خودم را ...... اَللّهُمَّ عَرِّفْنى نَفْسَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَكَ لَمْ اَعْرِف نَبِيَّكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى رَسُولَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى رَسُولَكَ لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى حُجَّتَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَكَ ضَلَلْتُ عَنْ دينى [/]

[=&amp]
نویسنده: بنده روسیاهت که بعد سالها هنوز رسم بندگی نمیداند...[/]

[=&amp]یازهرا(سلام الله علیها)
[/]

[=&amp]
[/]

[/SPOILER]

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

هرکی دلش پاکه مارم دعا کنه........
از طرفی در جبهه سایبری و جنگ نرم کمک خیلی کمی شایدبتونم کنم به اقامون کنم از طرفی فکر کنکورم.......
هرکی دلش پاکه واسه ما هم دعا کنه کنکورو موفق شیم تو این بیکاری :Ghamgin:

سلام
خودتون میدونید دعای من چیه...

mehrant;679382 نوشت:
سلام
خودتون میدونید دعای من چیه...

سلام:

من نمي دونم!!!!

حالا چه دعايي اگر قابل باشم بايد براي شما بكنم؟

بسم الله الرحمن الرحیم:
باسلام،جهت استجابت دعاهایمان،قبل وبعد از دعا صلوات فراموش نشود.
ان شاءالله خدا عاقبتتان را به خیر بگرداند وحوائجتان براورده به خیر شوند و...
بنده ی حقیر رانیز از دعاهای خیرتان بی نصیب نگذارید....

اي خداي مهربان:

تو مي داني كه هر كدام از ما درهر آنچه براي كمال دين و دنيايمان

شرط است به تو محتاجيم،پس به اسم واسع و كريمت و از مخازن غيبت

همه آنچه را مي داني به ما ببخش

و از آنچه ما مي خواهيم رسيدن به آنچه را صلاح و فلاح ما در آن است

سهل و يسير فرما،بمحمد و اله الأخيار صلي الله عليهم أجمعين.

حبيبه;679385 نوشت:
سلام:

من نمي دونم!!!!

حالا چه دعايي اگر قابل باشم بايد براي شما بكنم؟

خجالت میکشم بگم...:Ghamgin:
دوستان همه میدونن بس که تاپیک زدم و گفتم....

پ.ن: اون قسمت از متنی که خانم یارب در قسمت متن پنهان نوشته بودن اشکمو درآورد:geristan:

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]سلام علیکم

ان شا الله همتون حاجتای دنیوی و اخرویتون رو بگیرین... چه مادی ، چه معنوی....

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعین و انصر جیوش المسلمین و اید قاعدنا خامنه ای

یا علی[/]

:geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh::geryeh:
سلام علیکم
من خیلیییییییییییییییییییییییییییی دعاهام زیاده خواهشا برا همش دعا کنید...:makhfi:
فقط اولیشو میتونم بگم:

الهم عجل لولیک الفرج:Gol:

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]الان یه چیز دیگم یادم اومد....

هر حاجتی دارین این شهید که لینکشو تو امضام گذاشتم ... برین تو پروفایلش از خدا بخواین...

نمی دونم... شاید هنوزم به پروفایلش سر می زنه.... اگه سر بزنه خوب پیاماشم می خونه ...

یا علی[/]

mehrant;679398 نوشت:

پ.ن: اون قسمت از متنی که خانم یارب در قسمت متن پنهان نوشته بودن اشکمو درآورد:geristan:

سلام:

ابتدا اون شكل نا اميدي را در پروفايلتون لطفا تغيير بدهيد

اميد و يقين به لطف و كرم خداوند يكي از شرايط استجابت دعاست

ولي آن گريه ها خيلي مفيد است خوبه ادامه بدهيد.

اللهم صلي علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

خداوندا حاجات مؤمنين و مؤمنات بخصوص حاجت اين بنده خوب و اميدوار به لطف

و كرمت mehrant را به حرمت مولودين اين ماه عزيز عنايت بفرما

اللهم صلي علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

[="Indigo"]

mehrant;679398 نوشت:
خجالت میکشم بگم...

فک کنم ازدواج باشه
:deldari:[/]

سلام بر همه
خیلی محتاجم ،خیلی..
منو هم فراموش نکنید

mehrant;679398 نوشت:

تو ام اشک مارو دراوردی :Ghamgin:
ایشالا حاجتت براورده میشه

باغ بهشت;679408 نوشت:

فک کنم ازدواج باشه
:deldari:

ان شاالله خير است

درست ميشه ناراحت نباشيد.

مال منو که دیگه میدونید همتون. من خودم چیزی نمیخوام فقط یچیز میخوام ولی اون چیز خودش تنهایی همه چیز میخواد مگه اینکه یه چیزی باشه که چیزای زیاد نخواد!
یعنی اگه تونستین تو یه جمله این همه چییییییییییییز بکار ببرین

تسنیـم;679416 نوشت:
مال منو که دیگه میدونید همتون. من خودم چیزی نمیخوام فقط یچیز میخوام ولی اون چیز خودش تنهایی همه چیز میخواد مگه اینکه یه چیزی باشه که چیزای زیاد نخواد!
یعنی اگه تونستین تو یه جمله این همه چییییییییییییز بکار ببرین

با سلام و احترام:

اللهم اني اسئلك برحمتك التي وسعت كل شيئ:خدايا قسم به رحمتت كه همه چيز را فرا گرفته است.

و بقوتك التي قهرت بها كل الشيئ:و به قوتت كه بر همه چيز چيره شده است.

و خضع لها كل الشيئ: و همه چيزدر برابر آن فروتن گشته است.

و ذل لها كل الشيئ:و همه چيز در برابر آن ذليل شده است.

و بجبروتك التي غلبت بها كل الشيئ:و به جبروتت كه با آن به همه چيز غلبه كرده اي.

(فرازهاي ابتدايي دعاي زيباي كميل)

خیلی خوبه که همچین تاپیکی زده شده،
من برای دوستان دعا میکنم
شما هم من رو فراموش نکنین!
Smile

حبيبه;679418 نوشت:
با سلام و احترام:

اللهم اني اسئلك برحمتك التي وسعت كل شيئ:خدايا قسم به رحمتت كه همه چيز را فرا گرفته است.

و بقوتك التي قهرت بها كل الشيئ:و به قوتت كه بر همه چيز چيره شده است.

و خضع لها كل الشيئ: و همه چيزدر برابر آن فروتن گشته است.

و ذل لها كل الشيئ:و همه چيز در برابر آن ذليل شده است.

و بجبروتك التي غلبت بها كل الشيئ:و به جبروتت كه با آن به همه چيز غلبه كرده اي.

(فرازهاي ابتدايي دعاي زيباي كميل)

سلام و عرض ادب
متاثر شدم، الهی فرج حضرت مهدی (عج) که فرج همه ما هم در آن است
و الهی همه عاقبت بخیر شویم. آمین یا حبیب قلوب الصادقین

سلام
برا ظهور آقامون همگی دعا کنید
برای یه سری نوجوون از راه بدر شده هم دعا کنید...خیلی ناراحت میشم میبینم از این سن براشون اینجور مشکلا هستش...
بعدم درست شدن اوضاع مملکت
ایشالله به حق علی که همه چی درست بشه

سلام
بعد از دعا برای ظهور آقا امام زمان (عج)

برای سلامتی خودمون و خونوادمون و اینکه همه ی کاربران به سعادت دنیوی و اخروی برسن ...التماس دعا دارم

خداوند دلی پاک وزندگی آرام و روحی پر از یاد خدا و ذهنی فعال و تنی سالم و .... به همه اعطاءکنه
الللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تسنیـم;679421 نوشت:
سلام و عرض ادب
متاثر شدم، الهی فرج حضرت مهدی (عج) که فرج همه ما هم در آن است
و الهی همه عاقبت بخیر شویم. آمین یا حبیب قلوب الصادقین

با سلام و احترام:

بهترين دعا ها را فرموديد. متشكرم ،ان شاالله حاجت روا باشيد.

سلام
یه خواهش از دوستای گلم دارم کنکورم نزدیکه برام دعا کنید
مرسی:Gol:

یا قاضی الحاجات
انشالله حاجت همه دوستان ختم به خیر بشه
برای من روسیاهم دعا کنید

[="Tahoma"][="Navy"]الهی عاملنا بفضلک ولا تعاملنا بعدلک[/]

[=arial]همیشه دعا کنید، چشمانی داشته باشید که
[=arial]بهترین ها را از آدمها ببیند، قلبی که خطا کارترین ها رو ببخشد
[=arial]ذهنی که بدی ها را فراموش کند
[=arial]و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد
[=arial]برایتان روزهای خوب دعا می کنم

[=arial]روزهای خوب شما ربط عجیبی دارد به حال خوب من…

:Gol:[=arial]

سلام علیکم
خدایا
توی این سایت کم و بیش همه از مشکلات هم اشنا هستند
عمدتا مسئله ازدواج و انتخاب درست رو مسئلت دارند
بعضی هم با اطرافیان و نزدیکان خود دچار چالش شدند
بعضی هم دغدغه کنکور و یا سربازی و...
شاید تو جمع باشه کسی که دوست داره بچه ای رو داشته باشه که از خون و گوشت خودش باشه
یا بیماری که آرزوی سلامتی شو بر همه آرزوهای دیگه ش مقدم کرده
خدایا
حسبی من سوالی علمک بحالی
حوائج مشروعیه این جمع رو برآورده بساز:ok:

سلام دوستان همه دلهاشون پاکه برای من دعا کنید
ممنون

به نام خدا

با سلام:

لطفا براي تنها حاجت من هم دعا كنيد

متشكرم.

من اگر بنویسم ... تمام همین بیت و بایت های فضای مجازی برایم گریه می کنند ...:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:

از شما خواهش کنم به صورت ((خاص)) و ((ویژه)) برای بنده ای دعا کنید که نعمت هستی و وجود را،
نعمت هدایت را،
نعمت آشنایی با پیامبران الهی و ائمه اطهار را،
نعمت معرفت و شناخت شهدا و اولیاء الله را دریافت کرد و چه بد عمل نمود... :Ghamgin::Ghamgin:

دعا کنید بیچاره بنده ای را که دست خالیست ... فلج و کور ولال ... نه دلبسته دنیا شد و نه برای پرونده سیاه خود آخرتی می بیند

دعا کنید با همه دل های شکسته تان، با همه ی خلوصتان، برای کسی که سرافکنده در مقابل عظمت پرودگار عالم ، جز شرمساری چیزی ندارد ....

بنده ای که سالیانی را بی آنکه برای لحظه ای که در مقابل قدرت و عظمت پروردگار عالم باید حضور پیدا کند خود را مهیا کند، پیموده.... بنده ای که با گناهان و حجاب های پی در پی خود را محروم از امدادهای الهی و رحمت ها نموده،

بنده ای که توفیقات زیادی رو از خود سلب نموده و از طرفی عمر خود را رو به اتمام و زوال می بییند....

حسرت دست خالی رفتن از این دنیا و شرمنده شدن در پیشگاه اولیاء الله و وجود ذات اقدس الهی بالاترین اندوه و حسرت زندگی است...
بنده ای را دعا کنید که فرصت های خودش را از بین برده و به خود ستم نموده است...

دعا بفرمایید خداوند این بنده را ببخشاید و به او توفیق خدمت بهتر و بیشتر در راه دینش را عنایت بفرماید.

دعا کنید بنده ای را که از دنیا فراری است و آخرت خود را هم تباه می بیند...
:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:
:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:

خدایا حاجت همه دوستان را در این تاپیک براور
و همچنین حاجت این حقیر را
التماس دعای فراوان

phd2015;679573 نوشت:
من اگر بنویسم ... تمام همین بیت و بایت های فضای مجازی برایم گریه می کنند ...:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:

از شما خواهش کنم به صورت ((خاص)) و ((ویژه)) برای بنده ای دعا کنید که نعمت هستی و وجود را،
نعمت هدایت را،
نعمت آشنایی با پیامبران الهی و ائمه اطهار را،
نعمت معرفت و شناخت شهدا و اولیاء الله را دریافت کرد و چه بد عمل نمود...

:Ghamgin::Ghamgin:

دعا کنید بیچاره بنده ای را که دست خالیست ... فلج و کور ولال ... نه دلبسته دنیا شد و نه برای پرونده سیاه خود آخرتی می بیند

دعا کنید با همه دل های شکسته تان، با همه ی خلوصتان، برای کسی که سرافکنده در مقابل عظمت پرودگار عالم ، جز شرمساری چیزی ندارد ....

بنده ای که سالیانی را بی آنکه برای لحظه ای که در مقابل قدرت و عظمت پروردگار عالم باید حضور پیدا کند خود را مهیا کند، پیموده.... بنده ای که با گناهان و حجاب های پی در پی خود را محروم از امدادهای الهی و رحمت ها نموده،

بنده ای که توفیقات زیادی رو از خود سلب نموده و از طرفی عمر خود را رو به اتمام و زوال می بییند....

حسرت دست خالی رفتن از این دنیا و شرمنده شدن در پیشگاه اولیاء الله و وجود ذات اقدس الهی بالاترین اندوه و حسرت زندگی است...
بنده ای را دعا کنید که فرصت های خودش را از بین برده و به خود ستم نموده است...

دعا بفرمایید خداوند این بنده را ببخشاید و به او توفیق خدمت بهتر و بیشتر در راه دینش را عنایت بفرماید.

دعا کنید بنده ای را که از دنیا فراری است و آخرت خود را هم تباه می بیند...
:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:
:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:

سلام خواهر عزيزم:

با ما همه هستي براي شما دعا مي كنند

"و من أراد الآخرة و سعي لها سعيها و هو مؤمن فاولئك

كان سعيهم مشكورا"

آنكه آخرت را بخواهد و براي ان تلاش كند در حاليكه

مؤمن است سعي او مشكور خواهد بود.

شايد اين مستجاب ترين دعا در همه ي

عالم باشد،چون با آهنگ هستي هماهنگ شده ايد.

التماس دعا

سلام دوستان.
از همه تون میخوام برای حل مشکلم و عاقبت بخیری دعا کنید.
التماس دعا

واسه منم دعا کنید...

[="Tahoma"][="Black"]درود و صد بدرود بر همه شما و ما و همه نیکان
خداوند شنوای بینا، همه آن خوبی‌هایی که به همه خوبان داده و می‌دهد و خواهد داد، به همه شما و ما و همه نیک‌سیرتان بدهد و همه آن بدی‌هایی که از همه خوبان دور داشته و می‌دارد و خواهد داشت، از شما و ما و همه نیک‌اندیشان، دور بدارد.
ایزد منان، همه شما و ما و خوبان را عاقبت به خیر بدارد.
پروردگار حلیم، همه شما و ما و خوبان را از مکافات عمل دور بدارد.
به فضل صاحب فضل دائم، مشمول دعای خاص امام زمان (عجل الله تعالی فی فرجه الشریف) قرار گیرید.

از همه شما بزرگواران و خوبان، درخواست دعای خیر برای امام زمان (عجل الله تعالی فی فرجه الشریف)، همه خوبان، و خودم دارم.
والسلام علیکم و علینا و علی عبادالله الصالحین.
[/]

سلام علیکم
دعای من اینه که خداوند بحق محمد و آل محمد گناهان منو ببخشه و طاعات منو قبول کنه که هرچی میکشم از:
همین گناهان آمرزیده نشده است که من را مدام سوی تکرارشون می کشونه
و از همین طاعات قبول نشده است که مدام من را به عجب و خود پسندی سوق می ده!
الهی که بحق این ماه شعبان، با آمرزش گناهانمون پاک بشیم و با قبولی طاعاتمون، آزین بشیم و بشیم مهمون خوب خدا در ماه رمضان پاک و آراسته!
اللهم صل علی محمد و آل محمد!

سلام خدمت همه کاربرای خوب اسک دین

[=Times New Roman]اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه[=Times New Roman]

برای فرج و سلامتی اقا و مولامون صاجب الزمان
برای سلامتی رهبر عظیم الشان
برای سربلندی همه ی مسلمانان و میهن عزیزمون
برای براورده شدن همه ی حاجات بندگان خوب خدا

و بعد از همه ی این ها برای من هم دعا کنید
بچه ها خیلی محتاج دعام . خیلیییییی:crying::geryeh:
خواهش میکنم من رو هم فراموش نکنید
دعا کنید اروم شم

elina822;679657 نوشت:
سلام خدمت همه کاربرای خوب اسک دین

[=Times New Roman]اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

برای فرج و سلامتی اقا و مولامون صاجب الزمان
برای سلامتی رهبر عظیم الشان
برای سربلندی همه ی مسلمانان و میهن عزیزمون
برای براورده شدن همه ی حاجات بندگان خوب خدا

و بعد از همه ی این ها برای من هم دعا کنید
بچه ها خیلی محتاج دعام . خیلیییییی

:crying::geryeh:
خواهش میکنم من رو هم فراموش نکنید
دعا کنید اروم شم

خداوندا به سرورمان امام هادی و مهدی که قیام کننده از جانب تو است از طرف همه مردان و زنان مومن که در مشرق ها و مغرب ها و در دشت ها و کوه ها و در خشکی ها و دریا ها هستند و از طرف من و پدر و مادرم صلوات برسان

صلواتی که هم وزن عرش خداوند و به مقدار جوهر کلمات خدا وند و آن اندازه که علم خداوندی بر آن شمارش دارد باشد

....

وای چه به موقع دعوت شدم....
دعاگوی دوستان هستیم ان شاالله...
و شدیدا التماس دعا دارم... خیلی زیاد..
موید باشید...

حبيبه;679564 نوشت:
به نام خدا

با سلام:

لطفا براي تنها حاجت من هم دعا كنيد

متشكرم.

با سلام و عرض ادب و تبریک اعیاد شعبانیه
حتما، ان شاء الله حضرتعالی و تمام کسایی که اینجا درخواست دعا دادند بحق صاحبین این روزها حاجت روا شوید. الهی آمین:Gol:

تسنیـم;679730 نوشت:
با سلام و عرض ادب و تبریک اعیاد شعبانیه
حتما، ان شاء الله حضرتعالی و تمام کسایی که اینجا درخواست دعا دادند بحق صاحبین این روزها حاجت روا شوید. الهی آمین:Gol:

با سلام و احترام و عرض تبريك متقابل:

متشكرم بزرگوار

یارب;679327 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند به موسی(ع) وحی کرد: ای موسی، مرا با زبانی بخوان که گناه نکرده است. موسی عرض کرد: خداوندا! آن زبان را از کجا بیاورم؟
خطاب آمد:
با زبان دیگری مرا دعا کن.
(
الجواهر السنیه، باب هفتم ص ۱۴۶)

سلام علیکم

قطعا همه ما در مسیر زندگی حوائجی داریم که نیازمند دعای خیر یکدیگریم ،بر این اساس بنده تصمیم گرفتم به لطف الهی این تاپیک را ایجاد نمایم تا هرکس نیاز به دعای دوستان داشت بیاید اینجا و از اعضای پاکدل این سایت بخواهد تا برای حل مشکلش یا برآورده شدن حاجتش دعاکنند
ان شاءالله در راس تمام دعاهایمان تعجیل در فرج و سلامتی مولایمان امام عصر (روحی وارواحنافداه ) و سلامتی امام خامنه ای (روحی فداه) باشد

اکنون بنده حقییر از شما بزگوران عاجزانه التماس دعا دارم ،باشد که به برکت صفای باطن و روح پاک شما خوبان ،خداوند نظر رحمتش را شامل حال گنهکاری چون من نیز بگرداند

یازهرا(س)

مهربان خدای من...
وقتی دلم برای توست دلنوشته هایم بیشتر بهانه ات را میگیرند پس بگذار باز هم برایت بنویسم ...بنویسم که عاشقانه دوستت دارم وقتی تو داری عاشقانه برایم خدایی میکنی...بگذار بنوسم بدون تو زندگی برایم بی معناست وقتی تو معنای زندگیم هستی...بگذار بنویسم انتهای مقصدم وصال توست و میخواهم به تو برسم وقتی رسیدنم با تو شروع میشود مهربان خدای من...!

خدای خوبم ...
من که جز روسیاهی چیزی به درگاهت ندارم،اما خوب میدانم اینجا کسانی هستند که قلبها و دلهایشان پاک است و نگاهشان به آسمان خداییت گره خورده است،کسانی که بااشکهایشان وضو میگیرند و با قلبهایشان نماز عاشقی برایت میخوانند

معبود من...
شاید دستهای گنه کار من به آسمانت نرسد اما مطمئنم اینجا کسانی هستند که تا دستانشان را به سوی تو بلند میکنند ملائکه سبد سبد عاشقی در دستانشان میگذارند و دستهایشان را به چشمه زلال بخشندگیت متصل میکنند

پروردگارم....
من که آبرویی به درگاهت ندارم اما خوب میدانم اینجا کسانی هستند که آنقدر به درگاه تو آبرو دارند که میتوانند بهشتت را برای دیگران قسمت کنند

پس از تو میخواهم به حق آبرو داران درگاهت از خطاهای من بگذری و حوائج همه این جمع و بنده حقیرت را برآورده سازی که جز رسیدن به تو چیز دیگری نمیخواهم ،پس هر چه در این مسیر مانع رسیدن بندگانت به توست از سر راهشان بردار و هرچه آنان را به تو میرساند به بندگانت عطا بفرما و حوائج مشروع همه بندگانت را برآورده ساز گه تو تواناترین توانایی

[SPOILER]
تنها دلم خوش است به مولای یا مولای....

خداوندا،

در این ثانیه های پراز اجابت، برسر سجاده عشق با چشمهایی که به آسمان خداییت گره خورده است به امید بخشش و مهربانیت مینشینم و الهی العفو هایم را به امید اجابت توگریه کنم ...
مهربان خدای من
!آنقدر در لحظه لحظه عمرم تاکنون پایم لغزیده است ،قلبم لرزیده است ،افکارم به خطا رفته و وجودم گناه را به چله نشسته است که جز شرمندگی چیزی برای گفتن ندارم...اما باز هم مثل همیشه این تویی که مرا به مهربانیت میخوانی و این منم که باز شرمنده تر از گذشته به درگاهت پناه می آورم و تنها دلم خوش است به مَوْلایَ یا مَوْلایَ اَنتَ الغَفُورُ و اَنَا المُذنِبُ وَهَل یَرحَمُ المُذنِبَ اِلَّا الغَفُور...
پروردگارا، مانده ام از تو چه خواهم در حالی که تمام نعمتت رابر من عطا کرده ای و این منم که در غفلت به سر میبرم واز آنچه عاشقانه به من داده ای بهره نمی گیرم...
معبودا،
من شاکر نبوده ام اما تو باز هم برمن بخشیدی....هر آنچه راکه هرگز قدرش را ندانستم و شکرش را به جای نیاوردم،هزاران نعمتی که من روسیاه، چشم بر روی همه آنها بستم و معترضانه به درگاهت کفران نعمت کردم...
خدواندا
در این لحظات عزیز شکرکدام نعمتت را به جای آورم و به خاطر کدام گناه ،شرمندگیم را گریه کنم...... تو تاج شیعه بودن را برسرم نهادی و ولایت مولایم را زینت زندگیم کردی و چشم امیدم را به چراغ شفاعتش تا لحظه وصالت روشن نمودی، نعمتی که به تنهایی بس است تا قیامت شرمنده لطف بیکران الهیت باشم،...... .
وقتی میان در و دیوار تنهایی، گناهانم مرا زمین گیر میکند تو به من مادری عطا کردی که تا دست به دامانش میشوم چادر سبزش را بر روی سرم میکشد و آبرویم را میخرد برای همیشه.........
تو به من مولایی دادی که وقتی دستم از همه جا کوتاه میشود، مانند کودکی بی پناه سرم را روی زانوهایم میگیرم و چشم امیدم را به دستهای مهربانش میدوزم و او مهربانانه و پدرانه دستم را میگیرد و آرام بلندم میکند تا هرگز زمین نخورم وپشتم گرم باشد به مولائیش........
وقتی تب غصه هایم وجودم را فرا میگیرد مسیر حرم را به من نشان میدهی و من سردرگم و خسته از همه جا دلم را گره میزنم به پنجره فولادش و دردهایم را دانه دانه گریه میکنم وآقای رئوف حرم اشکهایم را پاک میکند و مرا برسر سفره کرمش مینشاند.......
وقتی نگاهم مه آلود میشود و قلبم زنگار بی حیایی به خود میگیرد مرا میکشانی تا محرم...ومن یک جرعه غیرت از دستان عباس مینوشم تا تمام وجودم وضو بگیرد و ندبه کنان در مقابل آقایم زانو می زنم و آن تن نازنین بی سر بر سرم دست میکشد تا در حریمش پناه بگیرم و پیله وجودم پروانه ای شود برای پرواز........ .
و وقتی در این زمانه غربت بر سر دو راهی های شک و تردید آواره میشوم خورشید پشت ابرت را به دادم میرسانی تا مبادا فتنه های روزگار مرا به اسارت ببرد و از قافله سالار عشق جامانده شوم و چه زیبا مولاو آقا و صاحبم دستم را میگیرد ومرا میرساند تا مقصد، تا خود خود خدا.....خدایی که خودت آن را به من دادی ،با آفرینش من، تا اشرف مخلوقاتت باشم.... و تو چه عاشقانه خدایی میکنی درحالی که من لحظه ای هم بندگی نمیکنیم ......
تو تمام نعمتهایت را به من عطا کردی ... و من شرمنده و خجالت زده از این همه لطف و بخشش و مهربانیت باز به درگاهت مینشینم تا باورم کنی جز این خانه جایی را نمی شناسم ......
پرودگارا ،مانده ام از تو چه خوا هم در حالی که نعمتت را، حجتت را برمن تمام کرده ای و من غرق در نعمتهای بیکران توام، اما انگار در این هیاهوی زندگی چیز ی را گم کرده ام و آن قدر و شان و منزلتی است که تو با آفرینش انسان به من عطا نمودی و من دراین روزگار وانفسا آن را به دست فراموشی سپرده ام ،من فراموش کرده ام که هستم ، برای چه هستم....من فراموش کرده ام وجودم را هدفم را مقصدم را انسانیتم را،من خودم را گم کرده ام، خودم را ...... اَللّهُمَّ عَرِّفْنى نَفْسَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَكَ لَمْ اَعْرِف نَبِيَّكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى رَسُولَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى رَسُولَكَ لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى حُجَّتَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَكَ ضَلَلْتُ عَنْ دينى

نویسنده: بنده روسیاهت که بعد سالها هنوز رسم بندگی نمیداند...

یازهرا(سلام الله علیها)

[/SPOILER]

الهی این دعا مدلول فرما !
مرا در این دعا مشمول فرما
بحق فاطمه آن نور قدسی
ز یارب این دعا مقبول فرما
.

حضور در تاپیک حفظ خطبه کوثر فراموش نشود .

التماس دعا فراوان

ان شالله همه عاقبت به خیر بشیم:Doaa:

یادم باشد....
برای کسی که قادر به کمک کردنش نیستم
دعا کنم

[="Tahoma"][="Blue"]

سلام و عرض ادب

خدایا ورق ورق زندگی و سر نوشت تمام اسک دین نشینان و خانواده های انها را توسط فرشتگان خودت با حکمت و تدبیر خود همراه با معنویت و آرامش و آسایش ورق بزن

آمین یا رب العالیمن

[/]

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

اگر خداوند توفیق دهد، اگر دچار غفلت و فراموشی و تکبر و... نشوم....
من همیشه برای اعضای محترم اسکدین دعا می کنم....

ان شاءالله که دوستان، مرا یاد کنند....

اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعاء
اللهم اغفر لی الذنوب التی تنزل البلاء

سلام دوستان مدتي هست نيومدم سايت مثل اينكه بموقع اومدم
واسم دعاكنيد خيلي به دعاتون نياز دارم ..

سلام دوستان
دعا کنین من هم از این حالت خلا در بیام .

بنام خدا
شاید دوستان تا حالا فهمیده باشند بنده چه ارزو هایی دارم و برایش نیاز به دعا دارم
بنده
- سیستم دولتی را عامل بیشتر مشکلات میدانم و تلاش میکنم با کار زیاد در بخش خصوصی باری برای دولت نباشم و بتوانم یک قدمی بردارم .
- تغییر باورهای مذهبی ها که فقط دین را در نماز اول وقت میبینند بلکه کار جزو مهمترین اعتقادات دینی در اسلام است
- فراهم کردن محیط کار علمی ، بدور از مشکلات دینی که امروز در محیط های کاری گرفتارش اند
- تغییر نگاه سنتی به علمی فعالان عرصه ای که فعالیت میکنم

[="Times New Roman"][="Black"]نکند آخر کار ، قالی زندگیم را نخرند..[/]

زیباترین آرایش برای لبان (راستگویی )

زیباترین آرایش برای حنجره (دعا )

زیباترین آرایش برای چشمان ( شرم و حیا)

زیباترین آرایش برای برای دستان (بخشش)

زیباترین آرایش برای برای قلب (پاکی) است

دعا میکنم به حق خدای مهربون همیشه زیبا باشیم

التماس دعای فراوان :Gol: