بدهکار هستم یا نیستم؟؟!!

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بدهکار هستم یا نیستم؟؟!!

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

با سلام
بنده چند ماه پیش کلاس خصوصی شرکت کردم که هزینه آن 800 تومان بود و میتوانستیم قسط بندی کنیم. بنده در ابتدا 400 واریز کردم و گذشت تا پایان کلاس ها.
هنگام پایان کلاس ها مسئول کلاس ها با بنده تماس گرفتند و گفتند ما 2 قبض از شما داریم .(روی قبض ها نام شما نوشته شده). یکی 400 تومن و یکی 250 تومن!!!! بنده از نظر خودم باید 400 واریز میکردم. رفتم آنجا و گفتم تا جایی که یادم هست احتمال میدهم که باید 400 به شما بدهم و اگر میشود یکبار دیگر حساب من را چک کنید. ایشان تماس گرفتند و مجددا حساب من چک شد و فرمودند باید 150 به آنها بدهم و 2 قسط قبلا پرداخت شده!!! من هم گفتم گردن خودتان است چون من چیزی یادداشت نکرده ام و هر چقدر که شما بفرمایید به شما میدهم چون شما باید حساب کتاب داشته باشید نه من! خلاصه اینکه ایشان فرمودند خیالتان راحت و از من 150 گرفتند!!! من هنوز هم در تعجب هستم که آن قبض 250 تومنی از کجا آمده در صورتی که من 400 پرداخته ام!!
اما سوالم این است که من با این 250 باقی مانده در دستم چه کنم؟ احساس میکنم این پول شبهه ناک است و مشکل دارد....آیا میتوانم راحت خرجش کنم؟ آیا دوباره بروم و به اصرار پول را به مسئول کلاس ها بدهم؟؟ بدهم صدقه؟؟؟ چه کنم؟؟؟ آخه خودشان گفتند 150 بدهید و خیالتان راحت....من هم کلی گفتم حساب کتابم قاطی شده و خودتان دقیق چک کنید و کم و زیاذش گردن خودتان!! نمیدانم چرا اینطور شد..

با تشکر

مرجع تقلید : آقای خامنه ای

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

:Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

با سلام و احترام اگر آنها قبول کردند چیزی برعهده شما نیست. استفتتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

موضوع قفل شده است