کپی کردن مطالب سایت

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کپی کردن مطالب سایت

با سلام
در موضوع "خنده های حلال" من لطیفه ها رو کپی میکنم و برای دوستام میفرستم بدون ذکر منبع:badbakht:

الان من حق الناس به گردنم هست؟
کمممممممممک:help:

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

Cheetah;677571 نوشت:
با سلام
در موضوع "خنده های حلال" من لطیفه ها رو کپی میکنم و برای دوستام میفرستم بدون ذکر منبع

کمممممممممک

عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

معلوم نیست که این لطیفه و جوک ها ، مالک معنوی خاصی داشته باشد اما در عین حال نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید تا بر اساس آن پاسخ دقیق تری داده شود.

در پناه حضرت حق باشید[/]

سجاد;677732 نوشت:
عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

معلوم نیست که این لطیفه و جوک ها ، مالک معنوی خاصی داشته باشد اما در عین حال نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید تا بر اساس آن پاسخ دقیق تری داده شود.

در پناه حضرت حق باشید

من توی یه جایی از سایت دیدم نوشته بود کپی کردن مطالب سایت با ذکر لینک و منبع
حالا من این جک ها رو کپی کردم هم باید ذکر منبع و لینک میکردم؟
مرجع تقلید امام خامنه ای

[="Indigo"]

Cheetah;677571 نوشت:
در موضوع "خنده های حلال" من لطیفه ها رو کپی میکنم و برای دوستام میفرستم بدون ذکر منبع

ننگران نباشید آخه اکثر پستهای اون تاپیک خودش کپی پیسته . اما خود بازم نام مرجعتون رو بفرمایید تا کارشناس محترم دقیقتر پاسخ بدن .[/]

از نظر من کپی کردن مطالب سایت هیچ ایرادی ندارد و هیچ دینی به گردن شما نیست. این کار نه تنها بد نیست بلکه موجبات خوانش مطالب توسط دیگر افراد را فراهم می آورد. فلذا شما در این ثواب عظیم نیز شریک خواهید شد و خداوند کسانی که شرک می ورزند را دوست ندارد. در نتیجه این کار حرام اندر حرام است
از طرف: " مرجع تقلید کپی پیست کن ها"

من هم یک وبسایت تفریحی دارم که مطالب رو از وبسایت های دیگه کپی میکنم و توی وبسایتم قرار میدم و تا الآن نام منبع رو ذکر نمیکردم.درآمدم از وبسایتم حرامه؟مطالب رو از این وبسایت هایی که کپی کردم،همین وبسایت ها هم مطالب رو از وبسایت دیگه ای کپی کردن و وقتی اون مطلب رو توی گوگل جست و جو میکنم بیش از 100 وبسایت دیگه هم هست که این مطالب رو توی وبسایتشون قرار دادن به طوری که منبع اصلی مطلب مشخص نیست حالا باید چی کار کنم؟مثلا اگه یک عکس رو از وبساتی توی کامپیوتر ذخیره کنم و بعدش اون رو توی سرور وبسایت خودم آپلود کنم باز هم باید نام منبع رو ذکر کنم؟مرجع تقلید آیت الله مکارم شیرازی

سجاد;677732 نوشت:
نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید

امام خامنه ای

[="Tahoma"][="Black"]

Cheetah;677923 نوشت:
من توی یه جایی از سایت دیدم نوشته بود کپی کردن مطالب سایت با ذکر لینک و منبع
حالا من این جک ها رو کپی کردم هم باید ذکر منبع و لینک میکردم؟
مرجع تقلید امام خامنه ای

با تشکر از سؤال شما

صرف نقل کردن جک ها به صورتی که بیان کردید مانعی ندارد.

در پناه حضرت حق باشید[/]

سجاد;680519 نوشت:
صرف نقل کردن جک ها به صورتی که بیان کردید مانعی ندارد.

نه
من کپی میکنم و در شبکه های اجتماعی میزارم

[="Tahoma"][="Black"]

Cheetah;677571 نوشت:
با سلام
در موضوع "خنده های حلال" من لطیفه ها رو کپی میکنم و برای دوستام میفرستم بدون ذکر منبع:badbakht:

کمممممممممک:help:

پاسخ شما در پست قبلی عرض شد[/]

با سلام

یه سوال دیگه

مثلا من یک متنی رو از سایتی میخونم بعد میرم جایی دیگه تایپ میکنم یعنی کپی نمیکنم اینم باید ذکر منبع بشه؟

[="Tahoma"][="Black"]

Cheetah;685430 نوشت:
با سلام

یه سوال دیگه

مثلا من یک متنی رو از سایتی میخونم بعد میرم جایی دیگه تایپ میکنم یعنی کپی نمیکنم اینم باید ذکر منبع بشه؟

با عرض سلام و احترام

این کار تفاوتی در حکم یاد شده ایجاد نمی کند .

در پناه حضرت حق باشید[/]

موضوع قفل شده است