آیا اینها به معنای حلالیت است؟

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا اینها به معنای حلالیت است؟

[="Tahoma"][="Red"]سوال: سلام خسته نباشيد من يه جوان 18ساله كه فكر ميكنم حق الناسي زيادي پشت سرم هست ..پشت سر كسي حرف زدم ..مسخره كردم و........ ميخواستم از اونها حلاليت بگيرم چي جوري بهشون بگم حلالم كنيد..من به بعضي هاشون گفتم حلالم كنيد اون ها ميگن اين چه حرفيه ..خواهش ميكنم ياعلي ميگن يا میگن برو بابا ..ابن چه رحرفیه هست و یا ميخنديدن از اين جورحرف ها ميخوانم بدونم اين كلمات به معني حلالم ميكند هست يا ته..ممنون ميشم توضيح بدين...ميخوام به جور ديگه هم ازدوستان حلاليت بگيرم ميخوام برايشون پيام همون اس ام اس بفرستيم بگم حلالم كند..ميخواستم بدونم به اين روش هم میشی حلالیت گرفت یا نه...ممنونم ميشم توضيح بدين ..:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:[/][/]

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

آقا پس کجایی";677209 نوشت:
[="Tahoma"]سوال: سلام خسته نباشيد من يه جوان 18ساله كه فكر ميكنم حق الناسي زيادي پشت سرم هست ..پشت سر كسي حرف زدم ..مسخره كردم و........ ميخواستم از اونها حلاليت بگيرم چي جوري بهشون بگم حلالم كنيد..من به بعضي هاشون گفتم حلالم كنيد اون ها ميگن اين چه حرفيه ..خواهش ميكنم ياعلي ميگن يا میگن برو بابا ..ابن چه رحرفیه هست و یا ميخنديدن از اين جورحرف ها ميخوانم بدونم اين كلمات به معني حلالم ميكند هست يا ته..ممنون ميشم توضيح بدين...ميخوام به جور ديگه هم ازدوستان حلاليت بگيرم ميخوام برايشون پيام همون اس ام اس بفرستيم بگم حلالم كند..ميخواستم بدونم به اين روش هم میشی حلالیت گرفت یا نه...ممنونم ميشم توضيح بدين ..:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

سلام علیکم

این عباراتی که دوستانتان به کار برده اند نشان می دهد که حلالتان کرده اند .

حلالیت از طریق اس ام اس هم اشکالی ندارد.

[="Tahoma"][="Red"]سلام یعنی اونها من رو ببخشید خیلی ممنونم ..پس برا کدام یکی از گناه های که مرتب شده باید حتما بگین حلالیت کردم...[/]

موضوع قفل شده است