**جوهره وجودی رهبرمون **

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
**جوهره وجودی رهبرمون **

سلام
قبلش یه خاطره بگم
دو شب پیش . ساعت حدود 10. بعد از یک روز پرکار درسی . توی یه سایت که مخصوص نخبگان درحال نگاه کردن تیتر مقالات جدید بودم . تا طبق عادتم . چندتا گلچین کنم و بخونم یا مباحثه کنم راجبش
نگاهم به تیتر یه مقاله راجب رهبر گرم شد
حقیقتش من رهبر توی ذهنم یه مرد بزرگ بود که هدایت سرزمینم به دستش بود . مثل بقیه رهبرها . گاهی توی دانشگا بچه ها بسیج میدیدم نفسشون برا رهبر میره . پیش خودم میگفتم اینا افراطی هستن . خب رهبرم یه ادمه دیگه . مثل ریسس جمهور .خب یه رای گیری بین سران کشور صورت گرفته و ایشون انتخاب شدن .. با این ذهنیت . صرفا جهت فان .من اون مقاله باز کرده و خوندم . حجمش بالا بود . عملا یک ساعت و نیم طول کشید
مدت خوندنش حتی سرمم برنگردندم . راجب همه جملاتش فکر میکردم . و با دقت میخوندم
رهبر سرزمین من .عجب مرد بزرگیه . یه نابغه .یه مغز خالص . یه فکر باز و بدون محدودیت ...
برام درکش سخت بود .که همچین ادمی توی سرزمینم هست و الگو زندگی من و امثال من مرد هایی مثل چ گوارا و استیو جابز و انیشتین و ... هستن
عملا هر وقت تو زندگیم احساس سر درگمی میکردم . کتاب چ گوارا میخوندم . جملاتشو حفظ شدم
خیلی ناراحت شدم .وقتی فهمیدم . اب در کوزه و من تشنه لب میگردم ..
سعی کردم راجب ایشون . راجب زندگیشون . اطلاعات بیشتری پیدا کنم . ولی انگار فقط همون یه مقاله بود و دیگه هیچ
بدجور ذهنم مشغولشونه . و یه حس خاص نسبت به ایشون دارم . ایشون خیلی بالاتر از همه ی الگو های ذهنیمه . بالاتر از چ گوارا و...

......... اینا رو گفتم تا بدونید زمینه ذهنیم چ جوری فراهم شده
*همش حس میکنم رهبرمم این نوشته هارو در اینده میخونه . !!

-------- خب اصل حرفم

خیلی راجب ایشون فکر کردم .به نظرم ایشون حتی اگه رهبرم نمیشدن . بازم یه ادم بزرگ میشدن .تو وجودشون یه جوهره خاص هست که بزرگشون میکنه

این جوهره چیه ؟ منشا چیه ؟ چه جوری تکامل پیدا کرده ؟

ایشون با توجه به مشغلع های زیاد . هر روز حجم بالایی مطالعه دارن . انگار زمانشون برکت داره . این برکت چه جوری به دست اوردن . سیستم فکری ایشون چیه که به این درجه از تمرکز رسیدن ؟

چه جوری میشه به وقت و مطالعه برکت داد ؟
راه معنویی خاصی داره ؟
ایا ایشون چون مداوم از لحاظ ذهنی با دخداوند در ارتباط هستن . به این قدر رسیدن ؟
دین اسلام روش پیشنهادیش راجب مطالعه چیه ؟
چه جوری یه انسان اینقدر ظرفیت ذهنی دارن ؟

پ.ن .. واقعا ارادت خاصی به ایشون پیدا کردم ..

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

موضوع قفل شده است