جمع بندی خود ارضائی و انزال در خواب

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خود ارضائی و انزال در خواب

سلام و احترام
عزیزان بنده نوجوانی خودارضایی میکردم چند سالی هست ترک کرده ام الان 23 سال سن دارم و نمیتونم نماز بخونم و افسردگی هم گرفتم در هفته 2-3 بار ارضا در خواب میشم که اصلا دست خودم نیست و به چیزی هم فکر نمیکنم این مشکل 3-4 سال هست همراه من هست انزال بسیار زود رس کمتر از 10 ثانیه دارم که منی بسیار سریع خارج می شود از قرص کمر هم خوردن و مالشی استفاده کرده ام ضره ای خوب نشدم ممنون میشم کمک کنید حتما اگر درمان نکنم بعد از ازدواج هم به مشکل خواهم خورد

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

hidden;673175 نوشت:
سلام و احترام
عزیزان بنده نوجوانی خودارضایی میکردم چند سالی هست ترک کرده ام الان 23 سال سن دارم و نمیتونم نماز بخونم و افسردگی هم گرفتم در هفته 2-3 بار ارضا در خواب میشم که اصلا دست خودم نیست و به چیزی هم فکر نمیکنم این مشکل 3-4 سال هست همراه من هست انزال بسیار زود رس کمتر از 10 ثانیه دارم که منی بسیار سریع خارج می شود از قرص کمر هم خوردن و مالشی استفاده کرده ام ضره ای خوب نشدم ممنون میشم کمک کنید حتما اگر درمان نکنم بعد از ازدواج هم به مشکل خواهم خورد

بسمه تعالی
با سلام و تحیت و نیز عرض خوش آمد

اراده شما در جلب توفیق برای ترک چنین رفتاری ستودنی است...

از آنجا که یکی از عوامل اصلی زودانزالی اضطراب و تشویش است لذا وضعیت شما نیز، متاثر از سطح نگرانی و اضطرابی است که با آن مواجه هستید. از اینرو ضرورت دارد تا با فراگیری فنون کاهش اضطراب، آرامش و خونسردی بیشتری را در زندگی تجربه کنید تا به موازات آن، میزان زودانزالی نیز کاهش بیابد.
به طور کلی این وضعیت یا متاثر از یک عامل عضوی و پزشکی است و یا متاثراز عوامل روانی. در فرض نخست لازم است تا با مراجعه به پزشک از سلامت جسمی اطمینان حاصل شود و در فرض دوم نیز همانطور که گفته شد، فاکتورهایی نظیر ترس و اضطراب در ان دخیل خواهد بود که برای مرتفع کردن آن پیشنهاد می شود تا به صورت حضروی با یک روانشناس مشورت نمائید و به منظور کاهش اضراب و افسردگی و به دنبال آن کاهش زودانزالی، به یک متخصص اعصاب مراجعه نمائید.
لازم است توجه داشته باشید که این موضوع به لطف الهی قابل درمان است لذا وجهی برای نگرانی بیش از اندازه شما وجود ندارد.
پیشنهاد می شود با تغییراتی در سبک زندگی و نیز برنامه ریزی، فرصت بیشتری برای اموری نظیر ورزش، تفریح، مسافرت، تعامل با افراد خوشبین و مثبت اندیش و...اختصاص دهید.

یادآوری: در رابطه با انزال در خواب (احتلام)، لازم است بدانید که اصل آن نه تنها طبیعی که لازمه چرخه زیستی بدن است اما ممکن است تکرار بیش از اندازه ان تبعات جسمی را به دنبال داشته باشد که این موضع نیز با مراجه پزشکی انشاءالله قابل مرتفع شدن است.

در پناه خداوند متعال موفق باشید

hidden;673175 نوشت:
سلام و احترام
عزیزان بنده نوجوانی خودارضایی میکردم چند سالی هست ترک کرده ام الان 23 سال سن دارم و نمیتونم نماز بخونم و افسردگی هم گرفتم در هفته 2-3 بار ارضا در خواب میشم که اصلا دست خودم نیست و به چیزی هم فکر نمیکنم این مشکل 3-4 سال هست همراه من هست

انزال بسیار زود رس کمتر از 10 ثانیه دارم که منی بسیار سریع خارج می شود

باسلام

برای عدم رویت رویاهای جنسی و خروج منی در خواب (احتلام)، قبل خواب سوره مبارکه فلق را هفت بار بخوانید و بعد هفت بار این دعا :

اَللَّهُمَّ اِنّی اَعوذُ بِکَ مِنَ الاِحتِلامِ وَ مِن سوءِ الاَحلامِ وَ مِن اَن یَتَلاعَبَ بِیَ الشَّیطانُ فِی الیَقظَةِ وَ المَنامِ

پرهیز یا مصرف کمتر گرمیجات هم به عدم رویت رویاهای جنسی کمک میکند مثل ادویه جات، پیاز، سیر،زعفران، عسل و...

برای درمان انزال زودرس میتوانید به پزشکان متخصص طب سنتی هم مراجعه کنید. البته شاید شما انزال زودرس نداشته باشید و خروج مذی را با خروج منی اشتباه گرفته باشید! خروج زودهنگام منی انزال زودرس است نه خروج مذی! خروج مذی در زمان تحریک جنسی طبیعی است.

مایع مذی و منی: دو مایع از مردان خارج میشود که یکی مایع مذی است که به هنگام تحریک جنسی و در حد چند قطره یا بسیار اندک خارج میشود و دیگری مایع منی است که به هنگام ارضای جنسی مرد در حین آمیزش یا خودارضایی(استمناء) بیرون می ریزد!

اگر در زمان مواجهه با تحریکات مثل تماشای تصاویر تحریک آمیز مایعی در عرض کمتر از یک یا دو دقیقه از شما خارج میشود و مقدار آن زیاد است، به احتمال زیاد شما بدلیل خودارضایی زیاد دچار انزال زودرس شده اید که در آینده مشکل ساز خواهد بود!

ولی اگر مایع اندک است مایع مذی است که در مواجه با تحریک جنسی مانند تصاویر تحریک آمیز یا معاشقه با همسر از مردان خارج میشود و طبیعی است و میتوان از طریق خالی کردن مثانه تا حدودی این مشکل را حل کرد.
اگر بدنتان سست میشود و احساس ارضا شدن میکنید انزال صورت گرفته و مایع منی خارج شده است ولی خارج شدن مایع مذی حس خاصی ندارد و فقط حس میکنید چند قطره از شما خارج شد.

سلام .

برو پیش یه پزشک خوب و با تجربه .

بعدش هم سعی کن کم تر تنها بشی تا فکرت سمت و سوی مسائل بیخود و افسردگی آور نره .

خودتو مشغول کاری کن . اینکه زود انزال هستید شما عواقب همون خود ارضاییه هستش اما کاملا قابل درمانه فقط هرچه سریعتر به یک پزشک مراجعه کنید .

سلام داداش.دمتگرمباد با این اراده آهنیت!!ورزش و روزه گرفتن بهت کمک میکنه.موفق باشی سالار!

موضوع قفل شده است