جمع بندی همجنسگرای مذهبی

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
همجنسگرای مذهبی

سلام
من یک پسر با غرایز دخترانه هستم یعنی یک همجنسگرا اهل معصیت هم نیستم خدا و اهل بیت رو دوس دارم
از بچگی غرایز دخترونه داشتم تا سن هفت سالگی دوستام دختر بودن بعد از مدرسه تنها شدم

بخاطر اینکه رفتارم دخترونس پسرا باهام رفیق نمیشن و بخاطر جسمم دخترا
در کل تنها موندم از طرفی بخاطر روحیات دخترونم کارهای مرذونه رو نمیتونم انجام بدم
پیش چندتا روانپزشک رفتم گفتن درمان نداره من یک همجنسگرای مذهبیم ایا من رو درک میکنید؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد صابر

با سلام و سپاس از همراهی شما با اسک دینی ها@};-
از اینکه ما را به عنوان همدل خود انتخاب نمودید سپاسگزاریم.@};-

برادر گرامی! به نظر می رسد شما همجنس گرا نیستید زیرا گرایشی به همجنس خود ندارید و بالعکس به جنس مخالف خود بیشتر گرایش دارید و به قول خودتان غرائز دخترانه دارید. البته توضیحی نفرمودید که مقصودتان از غرائز بیشتر چه غرائزی است و به چه میزان ولی شما در واقع همجنس گرا نیستید.
از ديدگاه اسلام انسان به صورت طبيعى و سالم تمايل جنسى به جنس مخالف دارد و اين تمايل از ريشه دارترين غرائز انسان و ضامن بقاء نسل او است؛ مگر اينکه مانعي رواني و يا جسمي در برابر آن قرار گيرد. مثلا افرادي که دچار اختلالات هورموني هستند دچار اختلال همجنس گرايي شده و حتي ممکن است تمايلات جنسي متضاد داشته باشند. علل رواني نيز در اين مسأله دخالت دارد. گاهي بنابر عللي فرد از جنس مخالف بدش مي آيد و دليل آن برخوردي است که با زن يا مردي داشته است و موجبات تنفر او را فراهم کرده و در واقع او در برابر زن يا مرد رفتاري شرطي پيدا کرده است. مردى که تمايل به جنس موافق دارد و يا مردى که تن به چنين کارى مى دهد، هيچ کدام يک مرد کامل نيستند و در واقع از مسير طبيعي زندگي خارج شده اند.

مشکلی که شما با آن روبرو هستید «تَراجـِنسي» است. تَراجـِنسيtranssexual) ) به افرادي گفته مي‌شود كه هويت جنستي شان از لحاظ فرهنگي با جنس‌شان هماهنگ نباشد. مثلا ممكن است فرد اعضاي جنسي زنانه داشته باشد در حالي‌كه شخصيت جنسيتي‌اش مردانه باشد يا برعكس.
علائم افراد ترنسكشوال:
1. مثل جنس مخالف خود لباس مي‌پوشند
2. احساس تنهايي مي‌كنند
3. دچار افسردگي يا اضطراب هستند
4. دوست دارند بعنوان جنس مخالف خود زندگي كنند
5. آرزو دارند كه از شر اندام جنسيشان خلاص شوند
فرد بايد به مدت دو سال مداوم و مستمر از آناتومي بدن خود و نقش جنسي كه در جامعه و خانواده دارد، شديداً احساس و ابراز نارضايتي كند و به طور مستمر براي تغيير جنسيت ظاهري خود كوشش و اصرار بورزد، در اين صورت مي توان او را يك تراجنسي دانست.
بررسي ها نشان مي دهد، هنگامي كه افراد T.S» » به سن بلوغ مي رسند، چون نيازهاي جنسي آنان با آناتومي بدنشان هماهنگ نيست در انتخاب شريك جنسي، از ديدگاه ديگران ممكن است غير طبيعي به نظر برسند، يعني با ديگر اختلالات جنسي از جمله «هموسكشوال ها» يا «همجنس گرايان» اشتباه گرفته شوند. در صورتي كه «ترانسكشوال ها» اصلاً انحراف جنسي ندارند و اين يكي از مهمترين مسايلي است كه بايد هم خانواده بيمار و هم افراد جامعه به طور واضح و روشن بدانند و با چنين افكار اشتباهي موجب رنج و عذاب بيشتر اين بيماران نشوند.

اما چه بايد كرد؟
نقطه اصلي تشخيص جنسيت، روحيات و نشانه‌هاي رواني جنسيت است كه با حضور نزد يك روانشناس يا روانپزشك ماهر مشخص مي‌گردد؛ مراجعه به روان‌شناس از ‌آن جهت ضروريست كه اين احتمال وجود دارد كه تمايل به انجام رفتارهاي جنس مخالف، محيطي (برخورد اطرافيان، بازخوردهاي مثبت رفتارهاي متناسب با جنس مخالف، نوع پوشش و خوگيري با آن، تعدد دوستان جنس مخالف در كودكي و انجام بازهاي متناسب با آنها، وجود نوعي تنفر از همجنس، نقص در شكل گيري هويت، تفاوت برخورد اجتماعي با مونث و مذكر و ...) باشد که البته خودتان هم اشاره فرمودید که : «تا سن هفت سالگی دوستام دختر بودن»...
بعد از تعیین وضعیت است که می توان راهکار دقیق تری جهت بازگشت به تعادل جنسیتی شما ارائه نمود.
همچنین می توانید این لینک را مطالعه فرمایید:
http://www.askdin.com/showthread.php?t=56318
موفق باشید.

سلام
به نظر من این همجنسگرایی یه بیماری ذهنی هست
این بیماری آن قدر میتواند گسترش و نفوذ پیدا کند که در مغز اثرات واقعی بگذارد و حتی وقتی پالس های مغزتان را بررسی کنند به این مطلب پی ببرند که مغزتان به مغز زن ها شباهت پیدا کرده است....

اما همه اینها توسط رفتار خودتان و ذهنیات و باورهای خودتان در طول چند سال شکل میگیرد
و درمانش نیز به میزان نفوذی که بیماری دارد بستگی دارد...

میتوان گفت ابتدای کار انحراف در ذهن و رفتار و انحراف جنسیتی است اما بعدا ممکن است در مغز ما اثر بگذارد و هویت و شخصیت ما را تحت تاثیر قرار دهد و این مطلب میتواند تحت شرایطی آن قدر ادامه یابد که به تنفر از اعضای جنسی اصلی خودمان برسد...

لذا از نظر من تمام مراتب و انواع این ها ( همجنس بازی و همجنس گرایی و تراجنسی و سکشوال و همه ...) یک بیماری محسوب میشود .
بله ممکن است دکترها برخی از انواع آن را غیرقابل درمان بدانند اما این را هم به شکل کامل قبول ندارم
چه اینکه ممکن است برایش درمان پیدا شود
و اینکه برخی موارد به این خاطر درمان نمیشود که مبانی پزشکی غلط و اشتباهی وجود دارد و انگیزه ای برای درمان در جامعه علمی وجود ندارد.....

تنها یک نمونه واقعا ممکن است بگوییم دو جنسه واقعی هستند که هم الت و هم واژن داشته باشند که در دنیا بسیار نادر است که آن هم ظاهرا از حیث فقهی باید یکی را انتخاب کنند و نمیتوانند هر دو را داشته باشند.
یا حداقل از کودکی جنسیت دوگانه فیزیکی در آنها مشهود باشد نه اینکه الان با تزریق هورمون زنانه در طی چند سال برای خودشان سینه و باسن درست میکنند و ذهن و جسمشان را شبیه زنها میکنند... اینها همگی بیماری و انحراف است ....

[="Tahoma"][="Navy"]

دوستی;985583 نوشت:
سلام
من یک پسر با غرایز دخترانه هستم یعنی یک همجنسگرا اهل معصیت هم نیستم خدا و اهل بیت رو دوس دارم
از بچگی غرایز دخترونه داشتم تا سن هفت سالگی دوستام دختر بودن بعد از مدرسه تنها شدم

در کل تنها موندم از طرفی بخاطر روحیات دخترونم کارهای مرذونه رو نمیتونم انجام بدم
پیش چندتا روانپزشک رفتم گفتن درمان نداره من یک همجنسگرای مذهبیم ایا من رو درک میکنید؟

سلام
خود را به بروز رفتارهای مردانه ملتزم سازید کم کم این رفتارها در شما نهادینه می شود. البته ممکن است طول بکشد اما نتیجه خواهد داد ان شاء الله.
نپذیرید که یک همجنسگرا هستید و به مسیرهای ناروای آن وارد نشوید.
به عبادات بیشتر توجه کنید.
یا علیم[/]

دوستی;985583 نوشت:
سلام

سلام و عرض ادب

دوست گرامی

گاهی اوقات احساسات ما از تلقین شروع می شه

تا حالا به خودتون می گفتین من همجنسگرا هستم

از این به بعد به خودتون تلقین کنید من یه مرد عادی هستم

جلوی آینه رفتار مردونه رو با خودتون تمرین کنید

فکر کنید قراره یه بازیگر بشید!

وقتی تنها هستید با خودتون تمرین کنید و تلقین کنید

درکتون می کنم و می دونم خیلی سخته ، در ابتدا غیر ممکن به نظر می رسه ، اما با گذشت زمان می فهمید که غیر ممکن نیست

برای خودتون انگیزه ایجاد کنید و یه زندگی خوب کنار یه زن خوب و فرزندان سالم رو تصور کنید و هدف خودتون قرار بدید

با این کار انگیزه کافی درون شما ایجاد خواهد شد و از این حس به مرور زمان فاصله خواهید گرفت

امید داشته باشید و به خدا توکل کنید و صبر کنید که خداوند دوست دار صابران و یاور اون هاست

در پناه حق تعالی

دوستی;985583 نوشت:
سلام

سلام

دوستی;985583 نوشت:

همجنس گرا ( در انگلیسی gay ) افرادی هستند که بنا به دلایلی گرایش به هم جنس خود دارند .
ظاهرا مشکل شما همجنس گرایی نیست

دوستی;985583 نوشت:

اصولا یک بچه منطبق بر شرایط بزرگ میشه و خیلی سریع از رفتارها الگوبرداری میکنه

من نمیدونم چرا باید تا سن 7 سالگی دوستان شما دختر بوده باشند ؟
این قطعا در غرایز دخترانه شما نقش داشته

اگر یک پسر بچه از همون اوایل با عروسک بازی و اشپزی بازی و با دختربچه ها بازی کنه حتما غرایزش تاثیرگذار خواهد بود

دوستی;985583 نوشت:

اولا باید باور کنید که این یک حالت طبیعی نیست و غیر طبیعی هست

حالت طبیعی چیه ؟ : یک پسر باید غرایز مردانه داشته باشد.

شخصیت و بیشتر غرایز ما در جهت افکار ما شکل میگیره .

اگر شما مدام به خودتون تلقین کنید که من پسری با غرایز دخترانه هستم خب همین طور هم خواهد بود .
نگاه خودتونو عوض کنید

شما مرد هستید و باید غرایز مردانه داشته باشید

هوالنور

سلام و عرض ادب

اگه بخوایم از لحاظ فیزیولوژیکی بررسی کنیم باید بگیم که شما هرمون تستوسترون فقط نیاز داری همین ......

صفات ثانویه رو هرمونها تشکیل میدهند که روی رفتارهای زنانه و مردانه تاثیر بسزایی داره در خانم ها پروژسترون و استروژن
و در اقایون تستوسترون حتی کمبود تستوسترون در اقایان باعث پوکی استخوان و مشکلات دیگری هم میشه

سؤال:
من یک پسر با غرایز دخترانه هستم یعنی یک همجنسگرا اهل معصیت هم نیستم. از بچگی غرایز دخترانه داشتم. تا سن هفت سالگی دوستانم دختر بودند. بخاطر اینکه رفتارم دخترانه است پسرها با من رفیق نمی شوند و بخاطر جسمم هم دخترها. در کل تنها مانده ام. پیش چند تا روانپزشک رفتم گفتند درمان ندارد.

پاسخ:
اصطلاح «همجنس گرا»(1) غالبا براي توصيف رفتار آشكار، گرايش جنسي و احساس هويت شخصي يا اجتماعي فرد به‌كار برده مي شود.(2) از نظر روانشناختي علل رفتار همجنس گرا مبهم است. دانشمندان علم روانشناسي نظريات متفاوتي درباره آن ارائه نموده اند. همچنین از ديدگاه اسلام انسان به صورت طبيعي و سالم تمايل جنسي به جنس مخالف دارد و اين تمايل از ريشه دارترين غرائز انسان و ضامن بقاء نسل او است.(3)

برادر گرامی! به نظر می رسد شما همجنس گرا نیستید زیرا گرایشی به همجنس خود ندارید و بالعکس به جنس مخالف خود بیشتر گرایش دارید و به قول خودتان غرائز دخترانه دارید. البته توضیحی نفرمودید که مقصودتان از غرائز بیشتر چه غرائزی است و به چه میزان ولی شما در واقع همجنس گرا نیستید.

از ديدگاه اسلام انسان به صورت طبيعى و سالم تمايل جنسى به جنس مخالف دارد و اين تمايل از ريشه دارترين غرائز انسان و ضامن بقاء نسل او است؛ مگر اينکه مانعي رواني و يا جسمي در برابر آن قرار گيرد. مثلا افرادي که دچار اختلالات هورموني هستند دچار اختلال همجنس گرايي شده و حتي ممکن است تمايلات جنسي متضاد داشته باشند. علل رواني نيز در اين مسأله دخالت دارد. گاهي بنابر عللي فرد از جنس مخالف بدش مي آيد و دليل آن برخوردي است که با زن يا مردي داشته است و موجبات تنفر او را فراهم کرده و در واقع او در برابر زن يا مرد رفتاري شرطي پيدا کرده است. مردى که تمايل به جنس موافق دارد و يا مردى که تن به چنين کارى مى دهد، هيچ کدام يک مرد کامل نيستند و در واقع از مسير طبيعي زندگي خارج شده اند.

مشکلی که شما با آن روبرو هستید «تَراجـِنسي» است. تَراجـِنسي (

transsexual) به افرادي گفته مي‌شود كه هويت جنستي شان از لحاظ فرهنگي با جنس‌شان هماهنگ نباشد. مثلا ممكن است فرد اعضاي جنسي زنانه داشته باشد در حالي‌كه شخصيت جنسيتي‌اش مردانه باشد يا برعكس.
علائم افراد ترنسكشوال:
1. مثل جنس مخالف خود لباس مي‌پوشند.
2. احساس تنهايي مي‌كنند.
3. دچار افسردگي يا اضطراب هستند.
4. دوست دارند بعنوان جنس مخالف خود زندگي كنند.
5. آرزو دارند كه از شر اندام جنسيشان خلاص شوند.

فرد بايد به مدت دو سال مداوم و مستمر از آناتومي بدن خود و نقش جنسي كه در جامعه و خانواده دارد، شديداً احساس و ابراز نارضايتي كند و به طور مستمر براي تغيير جنسيت ظاهري خود كوشش و اصرار بورزد، در اين صورت مي توان او را يك تراجنسي دانست.

بررسي ها نشان مي دهد، هنگامي كه افراد T.S» » به سن بلوغ مي رسند، چون نيازهاي جنسي آنان با آناتومي بدنشان هماهنگ نيست در انتخاب شريك جنسي، از ديدگاه ديگران ممكن است غير طبيعي به نظر برسند، يعني با ديگر اختلالات جنسي از جمله «هموسكشوال ها» يا «همجنس گرايان» اشتباه گرفته شوند. در صورتي كه «ترانسكشوال ها» اصلاً انحراف جنسي ندارند و اين يكي از مهمترين مسايلي است كه بايد هم خانواده بيمار و هم افراد جامعه به طور واضح و روشن بدانند و با چنين افكار اشتباهي موجب رنج و عذاب بيشتر اين بيماران نشوند.

اما چه بايد كرد؟
نقطه اصلي تشخيص جنسيت، روحيات و نشانه‌هاي رواني جنسيت است كه با حضور نزد يك روانشناس يا روانپزشك ماهر مشخص مي‌گردد؛ مراجعه به روان‌شناس از ‌آن جهت ضروريست كه اين احتمال وجود دارد كه تمايل به انجام رفتارهاي جنس مخالف، محيطي (برخورد اطرافيان، بازخوردهاي مثبت رفتارهاي متناسب با جنس مخالف، نوع پوشش و خوگيري با آن، تعدد دوستان جنس مخالف در كودكي و انجام بازهاي متناسب با آنها، وجود نوعي تنفر از همجنس، نقص در شكل گيري هويت، تفاوت برخورد اجتماعي با مونث و مذكر و ...) باشد که البته خودتان هم اشاره فرمودید که : «تا سن هفت سالگی دوستانم دختر بودند.«
بعد از تعیین وضعیت است که می توان راهکار دقیق تری جهت بازگشت به تعادل جنسیتی شما ارائه نمود.
همچنین می توانید این لینک را مطالعه فرمایید:
http://www.askdin.com/showthread.php?t=56318
موفق باشید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:
1. Hemosexual
2. کاپلان، سادوک، خلاصه روانپزشکي علوم رفتاري-روانپزشکي باليني، ترجمه دکتر نصرت الله پور افکاري، تهران، شهرآب، 1379ش، ج2، ص336.
3. .ر.ک: مکارم شيرازي ناصر، تفسير نمونه، ج15، ص320.

موضوع قفل شده است