سرطان، بهترین رویداد زندگی من( معرفي كتاب)

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سرطان، بهترین رویداد زندگی من( معرفي كتاب)

[=Tahoma][=&quot]سرطان، بهترین رویداد زندگی من[/][=&quot][/]

[=&quot]نویسنده :لانس آرمسترانگ[/][=&quot][/]

[=&quot]قیمت: 190000 ریال[/][=&quot][/]
[=&quot]تعداد صفحه: 365[/][=&quot][/]
[=&quot]نوع جلد: گلاسه[/][=&quot][/]
[=&quot]قطع: رقعی[/][=&quot][/]
[=&quot]تاریخ چاپ : 1393[/][=&quot][/]
[=&quot]تیراژ: 1000[/][=&quot][/]

[=&quot]سرطان؛ بهترين رويداد زندگي من؛ تصويري‌ست از زندگی پرفراز و نشيب لانس آرمسترانگ؛ اسطوره‌ي دوچرخه‌سواري جهان كه در سال 1996 به سرطان مبتلا شد و فقط 40 درصد شانس زنده ماندن داشت. اما... كتاب اينگونه آغاز مي‌شود: تمام دوران عمرم را به دوچرخه‌سواري پرداخته‌ام. از جاده‌هاي پشتي آستين؛ تگزاس گرفته تا خيابان‌هاي عريض شانزه‌ليزه. و هميشه گفته‌ام اگر من در اثر يك اتفاق ناگهاني و نابهنگام مردم؛ شايد آن واقعه چيزي جز يورش گرگ‌هاي گله در مسير جاده‌ها نباشد. باور كنيد كه اغراق نمي‌كنم. دوچرخه‌سواران هميشه درحال نبرد با كاميون‌هاي عظيم‌الجثه جاده هستند. تاكنون وسايل نقليه زيادي با من اصابت كرده‌اند. به قدري اين اتفاق برايم افتاده كه شمار آن از عهده‌ام خارج است. زماني‌كه به توصيه‌ي دوستانم براي اولين بار مطالبي پيرامون زندگي و شخصيت او(آرمسترانگ) خواندم؛ به شدت تحت تاثير قرار گرفتم چراكه در آن هنگام خود نيز درحال طي كردن مراحل شيمي‌درماني و پرتودرماني بودم. پس از مطالعه كتاب انقلاب عظيمي در دنياي درونم رخ داد و روحيه‌ام دگرگون شد. تاحدي كه پس از گذشت چند سال هنوز با ورق زدن و خواندن عبارات آن سرشار از اميد؛ نشاط و انرژي مضاعف مي‌شوم. آرمسترانگ تسليم نشد و بيماري‌اش را به مبارزه طلبيد. پس از يكسال نبرد مداوم، سرانجام پيروز شد و سال بعد به تيم دوچرخه‌سواري آمريكا پيوست و از سال 1999 تا 2005 براي هفت دوره‌ي متوالي، قهرمان مسابقات تور دوفرانس شد. ورق آرمسترانگ پس از پيرزوي بر سرطان، ركورد پنج‌بار قهرماني «ميگوئيل ايندوراين»، «برنارد هينالت»، «ادي مركس» و «ژاك آنکتيل» را پشت‌سر گذاشت و موفق شد در سال‌هاي 2006 و 2002 لقب بهترين ورزشكار جهان را از آن خود كند.[/]

[/]

[=arial] " همه‌ ما هزاران آرزو داریم!
لاغرتر شویم، بزرگتر شویم، پول بیشتری داشته باشیم، اتومبیل بهتری سوار شویم،
یک روز تعطیل، یک گوشی موبایل جدید،
ملاقات با زن یا مرد رویاهایمان و...
ولی یک بیمار مبتلا به سرطان تنها یک آرزو دارد و آن اینست که از شر سرطان خلاص شود! "

[=arial] بیایید برای سلامتی شان دعا کنیم و اگر از دستمان برمیاد چه از لحاظ مالی و چه از نظر معنوی کمکشون کنیم ...
[=arial] دسته گل هایی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند نیازمند حمایت من و شما هستند ...
به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت باید کاری کرد ...

[=arial] به حکم انسان بودن و نه ترحم ...
[=arial] خدایا به همه ی مریضها ، شفای عاجل عطا کن ...

[=arial] الهی آمین