جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فعالیت در سایتها و شبکه های شبهه افکن

نوشته
    2
    حضور
    1 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8

فعالیت در سایتها و شبکه های شبهه افکن

سلام علیکم

همیشه خودم را شخصی حقگو و حقجو می دونستم تقریبا اوایل بلوغ بود که از طریق سایت قائمیه با کتب مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آشنا شدم هرشب قبل از خواب یک ساعت سوال ها و جواب های مربوط به مسائل مختلف آنرا می خواندم تقریبا اکثر جواب ها قانع کننده بود همیشه هم هر موقع با دوستان بحثی در مسائل دینی بود میتوانستم حداقل خودم را قانع کنم .

اما چندی است با عضو شدن در گروه های شبهه افکن مثل فیسبوک و ...
    بحث میان مسلمانان و غیر مسلمانان و غیره در میان چندید پست توهین و تمسخر بعضی پست های افرادی با افکار آتئیستی واقعا ذهنم را مشغول می کند اما معمولا میتوانم خودم را قانع کنم اما بعضی پست ها واقعا ذهنم رو آزار میده
    سوال من اینه که آیا باید این فعالیت در اینچنین گروه هایی رو متوقف کنم در حالی که تصور میکنم اینکار با روحیه جوانی و حقجویی من در تضاده ؟ آیا جایگزینی مانند یک کتاب میتواند مفید باشد ؟

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ در ساعت ۱۳:۰۱ دلیل: حذف سوالاتی که باید در تاپیکیدیگر مطرح شود

2. صلوات ها 4

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 7 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58331

با نام و یاد دوست

فعالیت در سایتها و شبکه های شبهه افکن

کارشناس بحث: استاد سجاد

5. صلوات ها 4

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,555
    حضور
    148 روز 4 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31823

نقل قول نوشته اصلی توسط saleht نمایش پست ها
    سلام علیکم

همیشه خودم را شخصی حقگو و حقجو می دونستم تقریبا اوایل بلوغ بود که از طریق سایت قائمیه با کتب مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی آشنا شدم هرشب قبل از خواب یک ساعت سوال ها و جواب های مربوط به مسائل مختلف آنرا می خواندم تقریبا اکثر جواب ها قانع کننده بود همیشه هم هر موقع با دوستان بحثی در مسائل دینی بود میتوانستم حداقل خودم را قانع کنم .

اما چندی است با عضو شدن در گروه های شبهه افکن مثل فیسبوک و ...
    بحث میان مسلمانان و غیر مسلمانان و غیره در میان چندید پست توهین و تمسخر بعضی پست های افرادی با افکار آتئیستی واقعا ذهنم را مشغول می کند اما معمولا میتوانم خودم را قانع کنم اما بعضی پست ها واقعا ذهنم رو آزار میده
    سوال من اینه که آیا باید این فعالیت در اینچنین گروه هایی رو متوقف کنم در حالی که تصور میکنم اینکار با روحیه جوانی و حقجویی من در تضاده ؟ آیا جایگزینی مانند یک کتاب میتواند مفید باشد ؟
    عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

اگر با عضویت در چنین گروه هایی دچار انحراف عقیده شوید یا ترس از این داشته باشید که نتوانید در مقابل این شبهات مقاومت کرده و از راه حق گمراه شوید ، شرعا نباید به این کار ادامه دهید .

در پناه حضرت حق باشید

7. صلوات ها 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری