پاسخ به شبهات اعتقادی توسط رادیو معارف در نمایشگاه بین المللی كتاب

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پاسخ به شبهات اعتقادی توسط رادیو معارف در نمایشگاه بین المللی كتاب

[="DarkGreen"]
هم‌زمان با شروع كار بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران، غرفه رادیو معارف نیز با دعوت از كارشناسان مجرب به سؤالات و شبهات اخلاقی و اعتقادی پاسخ می‌دهد.
به گزارش پرس و جو به نقل از روابط عمومی رادیو معارف، محسن جانجانی مدیر روابط عمومی رادیو معارف گفت: ‌كارشناسان رادیو معارف در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران حضور می‌یابند و به پرسش‌های بازدیدكنندگان پاسخ می‌دهند.
محسن جانجانی در ادامه افزود: برنامه‌ها به دو صورت زنده و نمایشگاهی با حضور كارشناسان مطرح رادیو معارف و با موضوعات مختلفی همچون پرسش و پاسخ،‌ موضوعات روز، مناظره و سایر مباحث اجرا می‌شود.
مدیر روابط عمومی رادیو معارف اظهار داشت: حضور كارشناسان رادیو معارف در نمایشگاه فرصت مفیدی است تا از نظرات كارشناسی آنان در زمینه اعتقادی،‌ مهدویت، مشاوره اخلاقی و دیگر مباحث استفاده شود.
وی تصریح كرد: حجج اسلام رضانیا و وحیدپور، كارشناسان اخلاق و عرفان و مسائل شرعی روز هفدهم اردیبهشت ماه در نمایشگاه حضور دارند و پاسخگوی مسائل شرعی و اخلاقی و عرفانی بازدیدكنندگان خواهند بود.
جانجانی، حجت‌الاسلام محمدی را كارشناس اعتقادی روز شنبه 18 اردیبهشت‌ماه رادیو معارف اعلام كرد و گفت: حجت‌الاسلام تراشیون، كارشناس مسائل تربیتی در روز نوزدهم اردیبهشت در نمایشگاه حضور یافته و به پرسش‌های عقیدتی و تربیتی پاسخ می‌گوید.
وی افزود: حجت‌الاسلام شاهرخ؛ كارشناس اخلاق، حجت‌الاسلام قوامی؛ كارشناس مدیریت اسلامی، در روز بیستم اردیبهشت و حجت‌الاسلام صالحی؛ كارشناس ادیان و مذاهب و حجت‌الاسلام جعفری؛ كارشناس مهدویت، روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت پاسخ‌گوی بازدیدكنندگان خواهند بود.
مدیر روابط عمومی رادیو معارف خاطرنشان كرد: این كارشناسان، در روزهای یاد شده از ساعت 13 تا 18 در غرفه رادیو معارف حضور می‌یابند و به صورت مستقیم به گفت‌و‌گو با بازدیدكنندگان خواهند پرداخت.
بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با حضور ناشران داخلی و خارجی از 15 تا 25 اردیبهشت‌ ماه در مصلای امام خمینی(ره) دایر است.[/]

[="Red"]منبع[/]

سلام الان دارم از اونجا میام...
قدر خسته شدم که زورکی تایپ میکنم
اتفاقا اون قسمت رادیو معارفم دیدم... جایگاه بزرگی داشت نسبت به بقیه غذفه ها...
نمیدونید امروز بعد از نماز ظهر چی شد؟؟؟؟
چنتا از بچه حذب الهی ها تظاهرات راه انداختن و شعار میدادن که بد حجاب حیا کن جامعه رو رها کن...
یا این یکی که میگفتن غرفه دار بد حجاب اخراج باید گردد
فیلم شورشم دارم چه حالی داد خدایی...
منم اونجا نقش مبلغ داشتم و وقتی میدیدم روشن فکرا میگن کار اشتباهیه باهاشون مباحثه میکردم و..
الحمدلله با اینکه بحث طولانی داشتم و دور و برم شلوغ شده بود حتی یک بار هم گیر نکردوم و کم نیوردم
...
اخه مثل اینکه جدیدا تو ماهواره مد کردن که دخترا خود به خود روسری هاشونو تو خیابون در بیارن و سر کنن
من خودم امروز چندین بار دیدم
دم این بچه حذب الهی ها گرم خدایی تو اون دقایق همه ارذل و بی حجابا خودشونو جمع و جور کردن و...
اینم گزارش کار نمایشگاه
راستی چرا انتشارات مذهبی و قرانی غرفه دار خانوم بی حجاب داشتن؟؟؟
....