می خواهم واسطه ازدواج شوم ولی نمی دانم چطور؟

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
می خواهم واسطه ازدواج شوم ولی نمی دانم چطور؟

با نام و یاد دوست

عرض سلام و ادب

این سوال ،‌ سوال یکی از کاربران سایت هست که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

متاهل هستم 25 سالمه یکی از اطرافیانم همه خاستگاراشو رد میکنه چون یه ادم مومن واقعی میخواد
من کسی رو میشناسم که بهش میخوره ولی ازش کوچیکتره نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا بگید چیکار کنم

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

پرسش:
می خواهم واسطه ازدواج یکی از آشنایان بشوم ولی سن یکی کوچک تر از دیگری هست نمی دانم واسطه بشوم یا خیر

پاسخ:
اینکه چطور این کار را بکنید بستگی به شرایط دارد. لذا می توانید شرایط خود و دو طرف را با جزئیات بیشتری توضیح دهید تا اگر راه حلی به ذهن بنده و دوستان رسید خدمتتان عرض کنیم.

در مورد مسئله سن هم باید دید اختلاف سنی و دیگر خصوصیات طرفین چیست تا بتوان نظر داد.

البته اصل واسطه گری نیاز به رعایت برخی نکات ایمنی دارد که می توانید در این تاپیک مطالعه کنید: http://www.askdin.com/thread45848.html

به هم معرفيشون كن به همين سادگي :|

به آقا پسر معرفی کنید دیگه......دیگه قضیه سن رو خودشون میدونن چ کار کنن....معرفی کن بگو نگن شما معرفی کردید

طاهر.;668725 نوشت:
لطفا بگید چیکار کنم متاهل هستم 25 سالمه یکی از اطرافیانم همه خاستگاراشو رد میکنه چون یه ادم مومن واقعی میخواد کسیو میشناسم که بهش میخوره ولی ازش کوچیکتره نمیدونم باید چیکار کنم

خوش به حال دوست تون که یکی رو داره براش واسطه بشه و مورد بهش معرفی کنه.
برای ما که هیچکس بطور خودجوش اینکار رو حاضر نیست انجام بده :hey:
هرچی واسطه هم خودمون ازشون خواستیم مورد معرفی کنن میگن دختری با این شرایطی که میخوای نیست :hey:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

موضوع قفل شده است