دست های پشت پرده هالیوود

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دست های پشت پرده هالیوود

به گزارش جهان به نقل از فارس، نوامبر سال گذشته میلادی بود که گروهی از هکرها پس از دسترسی به شبکه شرکت «سونی پیکچرز انترتینمنت» (Sony Pictures Entertainment) ایمیل‌ها و فایل‌های محرمانه این شرکت را منتشر کردند.واشنگتن اندکی بعد مدعی شد که این اقدام را هکرهای وابسته به کره شمالی با هدف پاسخ به ساخت فیلم «مصاحبه» (Interview)، که سناریویی ضد پیونگ‌یانگ دارد، انجام داده‌اند. کاخ سفید به همین بهانه تحریم‌هایی را علیه کره شمالی در دستور کار قرار داد.در حالی که جنجال‌‌ هک سونی در حال فروکش بود، هفته گذشته سایت افشاگر «ویکی‌لیکس» دست به انتشار مجدد این اسناد زد و قابلیت جست‌وجو در اسناد را ایجاد کرد.حجم انبوه اسناد منتشر شده (۳۰۲۸۷ سند و ۱۷۳۱۳۲ میل) موجب شده تا رسانه‌های مختلف از جنبه‌های مختلف به اصرار افشا شده بپردازند.

از جمله این موارد محرمانه فیلم‌هایی است که سونی در دستور کار دارد یا نحوه بازاریابی و فعالیت‌های تجاری این شرکت بزرگ هالیوودی.اما مسئله‌ای که کمتر مورد بررسی قرار گرفت، ارتباط نزدیک میان سران شرکت سونی و تهیه‌کنندگان سرشناس هالیوود با دولت آمریکا و لابی صهیونیستی است.«مایکل لینتون» مدیر اجرایی یهودی‌زاده سونی از جمله افرادی است که بررسی ایمیل‌ها از ارتباط نزدیک وی با حامیان رژیم‌صهیونیستی و سازمان‌های لابی‌گر طرفدار اسرائیل در آمریکا پرده برمی‌دارد.* باید بگذاریم همه همسایگان اسرائیل یکدیگر را بکشندیکی از مهمترین اسناد در این زمینه، ایمیلی است که لینتون در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۴ در پاسخ به خواهرش «لیلی لینتون» معاون صندوق سرمایه‌گذاری نیویورک، نوشته است.او در جواب لیلی لینتون که مطلب فرید زکریا در خصوص راهبرد رئیس‌جمهور آمریکا در مورد سوریه را برای وی ارسال کرده بود، نوشته است: «مطمئن نیستم چیزی که مطرح کرده، چندان عملی یا شدنی باشد. اوضاع سوریه دیوانه‌کننده است. درست مثل یک فاجعه تمام عیار است. کل اوضاع یک افتضاح تمام عیار است. اگر به خاطر اسرائیل نبود، می‌گذاشتیم همه آن‌ها همدیگر را بکشند و بعد منتظر می‌ماندیم تا گرد و خاک بخوابد.»در ادامه این ایمیل آمده است: «ما به نفت نیازی نداریم و فکر نمی‌کنم که آنقدر ارزش وقت و انرژی داشته باشد که بخواهیم برای وساطت بین این کشورها تلاش کنیم.

این یک افتضاح کامل است و فکر نمی‌کنم آمریکا هم بتواند آنجا کاری کند. برعکس، اسرائیل در موضع فوق‌العاده‌ای است. باید گذاشت همه آن‌هایی که اطراف کشور یهودی هستند، همدیگر را بکشند و بعد که خسته شدند اوضاع راست و ریست شود. احتمالا در تل‌آویو هم، نظرشان همین است.»لیلی لینتون در پاسخ نوشته است: «فوق العاده است.»*

نتانیاهو و مدیر سونی در مهمانی جاسوس موسادیکی دیگر از ایمیل‌هایی که در جریان هک سونی علنی شده، مربوط به دعوت از لینتون برای شرکت در یک مهمانی با حضور بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی است.این مهمانی را «آرنون میلچان» تهیه‌کننده سرشناس هالیوود به صورت مشترک با «جیمز پکر» میلیارد استرالیایی ترتیب داده‌ بودند.میلچان مالک شرکت «ریجنسکی» و تهیه‌کننده بیش از ۱۲۰ فیلم هالیوود از جمله «نوح»، «آقا و خانم اسمیث»، «باشگاه مشت‌زنی»، «محرمانه لس آنجلس»، «وکیل مدافع شیطان»، «روزی روزگاری آمریکا» و ... است.از مدت‌ها قبل شایع بود که میلچان که زاده فلسطین است، از عوامل موساد بوده و با نهادهای جاسوسی اسرائیل همکاری داشته است. وی نهایتا دو سال قبل این امر را تائید و اذعان کرد دلال تسلیحاتی موساد و وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی بوده است.میلچان آن زمان به کانال ۲ تلویزیون اسرائیل گفت: «در هالیوود، کسی نمی‌خواهد با یک دلال تسلیحاتی کار کند... با کسی که با فروش اسلحه اتوماتیک و کشتار زندگی می‌کند. به جای اینکه با آن‌ها در مورد فیلمنامه صحبت کنم، باید نیم ساعت سعی می‌کردم قانعشان کنم که دلال اسلحه نیستم. کافی بود می‌دانستند که من چند بار جان خودم را به خطر انداخته‌ام، چقدر پس و پیش رفته‌ام، بارها و بارها، به خاطر "کشورم".»جیمز پکر هم پس از پدر و پدربزرگش اکنون مالک امپراطوری رسانه‌ای استرالیا شده است. وی نیز به حمایت سرسختانه از اسرائیل و تلاش برای جلب حمایت از تل‌آویو مشهور است.میلچان در ایمیلی به تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۴ به لینتون نوشت:
«قرار است روز ۵ مارس در منزلم در مالیبو برای ناهار میزبان نخست‌وزیر نتانیاهو باشم. خواستم ببینم آیا تو و همسرت هم می‌توانید شرکت کنید. جیمز پکر هم همراه من میزبان مهمانی است.»لینتون هم در پاسخ دعوت وی را پذیرفته و نوشته است: «خوشحال می‌شوم، بیایم.»در میان ایمیل‌های منتشر شده دعوتنامه دیگری هم برای لینتون وجود دارد. این دعوتنامه را «ناتالی پورتمن» بازیگر اسرائیلی-آمریکایی هالیوود برای مدیر اجرایی سونی ارسال کرده و از او خواسته در نشستی برای بررسی درگیری میان اسرائیل و غزه شرکت کند.این دعوتنامه مربوط به نشستی است که روز ۲۰ اوت ۲۰۱۴ با حضور «جرمی بن عامی» رئیس گروه «جی استریت» برگزار شد.پورتمن در دعوتنامه ارسالی نوشته بود که در این نشست قرار است در مورد جنگ غزه و گام‌های رو به جلو پس از آن بحث شود.جی استریت که در سال ۲۰۰۸ تأسیس شد، در سا‌ل‌های اخیر به یکی پرنفوذترین لابی‌های حامی اسرائیل در آمریکا بدل شده است.لینتون به دیوید دایموند دستیار خود نوشته است که به پورتمن اعلام کند وی در این نشست شرکت می‌کند.*

همکاری با دولت آمریکاارتباط سونی با دولت آمریکا که در پی انتشار ایمیل‌های این شرکت افشا شد، امری بود که برخی از رسانه‌ها به آن پرداختند.«ریچارد استنگل» معاون دیپلماسی عمومی وزارت خارجه آمریکا از جمله افرادی است که ایمیل‌‌های متعددی با لینتون رد و بدل کرده است.در یکی از این موارد استنگل از مدیر سونی خواسته است تا به وی برای دعوت از افراد سرشناس هالیوود به یک نشست خصوصی وزارت خارجه آمریکا با حضور «افسران امور عمومی»، کمک کند.ظاهرا قرار بوده است که این نشست نیز با موضوع اسرائیل برگزار شود. لینتون در بخشی از این گفت‌وگوی ایمیلی، به استنگل نوشته است:
«تمام اسامی خوب هستند، باید همه آن‌ها را دعوت کنیم... می‌شود ناتالی پورتمن را هم دعوت کرد که فیلی هم در اسرائیل ساخته و آنجا درگیر بوده است.»«دیویس گوگنهایم»، «کن برنز»، «بن افلک» «روری کندی» و «کریس دود» که همگی از چهره‌های سرشناس هالیوود هستند، از دیگر افرادی هستند که به گفته استنگل «دفتر وزیر» خواستار حضور آن‌ها در این جلسه است.ویکی‌لیکس پس از انتشار اسناد سونی، در مورد روابط میان این شرکت و دولت آمریکا نوشت: «کار شرکت معروف سونی، تولید وسایل سرگرم‌کننده است. با این حال آرشیوهای این شرکت نشان می‌دهند که شرکت‌های قدرتمند مرتبط با کاخ سفید در پشت این شرکت قرار داشته‌اند.»

استنگل در ایمیل دیگری به لینتون از وی برای مقابله با روسیه و داعش درخواست کمک کرده و نوشته است که دولت به تنهایی قادر به مبارزه با چالش‌های پیش رو نیست.وی در این ایمیل نوشته است: «همانطور که می‌دانی ما در مبارزه با تبلیغات داعش و تبلیغات روسیه در اروپای مرکزی و غربی با چالش‌های متعددی مواجه هستیم. در هر دو مورد، میلیون‌ها میلیون نفر در آن مناطق هستند که نسخه‌ای تحریف‌شده از واقعیت را دریافت می‌کنند.»در ادامه آمده است: «این چیزی نیست که وزارت خارجه بتواند به تنهایی با آن مقابله کند. در پی گفت‌وگوهایی که داشتیم، دوست دارم که گروهی از مدیران رسانه‌ای را گردهم آورم که بتوانند به ما در یافتن راه‌های بهتر برای پاسخ دادن به این دو چالش بزرگ کمک کنند. آنجا در مورد ایده‌ها، محتوا و تولید و موقعیت‌های تجاری صحبت می‌شود.»* حمایت فیلمسازان از اسرائیلاز دیگر مواردی که در این اسناد به چشم می‌خورد، روابط نزدیک لابی‌های صهیونیستی با چهره‌های سرشناس هالیوود است. صندوق ایمیل‌های اعضای سونی مملو از مطالبی است که در حمایت از اسرائیل منتشر و رد و بدل شده است.در یکی از این ایمیل‌ها «رون راتلز» از تهیه‌کنندگان آمریکایی انتشار مطلبی را در روزنامه گاردین در خصوص افزایش ادبیات ضداسرائیلی و ضدیهودی در اروپا، به همتایان خود اطلاع داده، آن را اولین نتیجه تلاش‌های این گروه برای ساخت مستندی در این زمینه دانسته است.در بخشی از این ایمیل در مورد تلاش‌های لابی‌های اسرائیلی برای افزایش حمایت‌های از یهودیان اروپا، آمده است:
«فکر می‌کنم رسانه‌های مهم اروپا، اتحادیه اروپا، دولت محافظه‌کار انگلستان، دولت کنونی فرانسه، آنگلا مرکل در آلمان و بسیاری از دانشگاهیان (در آکسفورد و کمبریج) و قطعا نهادهای بزرگ یهودی در انگلستان، فرانسه،‌ آلمان و اغلب کشورهای اروپایی، با ما همکاری کنند.»وی همچنین خواستار افزایش محافظت از یهودیان در اروپا شده و ادعا کرده است که اکنون اروپا به محل ناامنی برای یهودی‌ها تبدیل شده است.«مارک کانتون»،‌ «گلن فیگ»، «کاسیان الویس» و «رایان کاوانوا» از جمله تهیه‌کنندگان سرشناس هالیوود بوده‌اند که به این ایمیل پاسخ داده‌اند.الویس در پاسخ خود در مورد ساخت مستند، نوشته است: «باید یک کارگردان واقعا خوب پیدا کنیم، که در ظاهر کاملا جهت‌دار به نظر نرسد، تا بتوانیم چیزی نشان دهیم که پیام را به همه برساند، بدون آنکه پروپاگاندا به نظر برسد.»کاوانا هم که از جمله ثروتمندترین چهره‌های هالیوود به شمار می‌آید، نوشته است: «شرط می‌بندم که می‌توانیم فردی فوق‌العاده پیدا کنیم. باید یک لیست تهیه کنیم.»در پایان لازم به ذکر است که مطالب فوق برگرفته از تنها گوشه‌ای از اسناد متعددی است که از سوی ویکی‌لیکس منتشر شده است.

منبع خبر: جهان / لینک منبع

mousavi928;666699 نوشت:
دست های پشت پرده هالیوود
سلام

داداش شما هم توهم توطئه داریا

این حرفها چیه بابا؟
کی گفته یکی از مهمترین اسپانسرهای مالی هالیوود پنتاگونه؟!
کی گفته که اکثر کارگردان های هالیوود ، بخصوص اونهایی که ادیان رو مورد هدف قرار دادن یهودی هستن؟
رومن پولانسکی و دارن آرنوفسکی کجا فیلم درمورد تایید شیطان پرستی و فراماسونری ساختن؟

اصلاً مگه یه فیلم میتونه اینقدر تاثیر داشته باشه؟
فیلم فقط برای سرگرمیه
مثلاً فیلم های کریستوفر نولان مثل "اینسپشن" یا "بین ستاره ای" به هیچ وجه به منظور تبیین جهان های موازی و زیر سؤال بردن آخرت ساخته نشده. بیچاره فقط یه فیلم ساخته ملت دور هم شاد باشن

کلاً ماها همه توهم توطئه داریم :Nishkhand:

شما هم مثل رائفي پور بد جوگير شديد

كياناا;666845 نوشت:
گفتم که کلاً ماها متوهم هستیم. اتفاقاً دکتر عباسی هم در سخنرانی "سینمای فلسفه و فلسفهء سینما" کتاب های چاپ شده از سوی دکترها و دانشجوهای فلسفهء آمریکا رو آوردن که دقیقاً اشاره میکردن چه عقاید و فلسفه ای پشت فیلم ها و کارتون های هالیوودی (فیلم های خودشون) وجود داره

بیچاره ها اونا هم همگی توهم توطئه داشتن

Reza-D;666843 نوشت:
سلام

كياناا;666845 نوشت:

Reza-D;666855 نوشت:
گفتم که کلاً ماها متوهم هستیم.

عرض سلام و ادب دارم خدمت شما بزرگواران گرامی. ازاینکه وقتتون رو می گیریم عذرخواهی می کنم.
می دونم همه شما که اینجا تشریف میارید دنبال حقیقت هستید وگرنه اصلاً اهمیت نمی دادید چه برسه به اینکه بخواهید نظر هم بدهید. پس ازتون ممنونم. به آیات زیر توجه بفرمایید لطفاً

width: 100% align: center

[TD="class: leftTd"]قالَ رَبِّ إِنِّي دَعَوْتُ قَوْمِي لَيْلاً وَ نَهاراً (071 | نوح - 5)
(نوح) گفت: «پروردگارا! من قوم خود را شب و روز (به سوى تو) دعوت كردم،

فَلَمْ يَزِدْهُمْ دُعائِي إِلّا فِراراً (071 | نوح - 6)

امّا دعوت من چيزى جز فرار (از حق) بر آنان نيفزود.

وَ إِنِّي كُلَّما دَعَوْتُهُمْ لِتَغْفِرَ لَهُمْ جَعَلُوا أَصابِعَهُمْ فِي آذانِهِمْ وَ اسْتَغْشَوْا ثِيابَهُمْ وَ أَصَرُّوا وَ اسْتَكْبَرُوا اسْتِكْباراً (071 | نوح - 7)

و من هر زمان آنها را دعوت كردم (كه ايمان بياورند) تا تو آنها را بيامرزى، انگشتان خويش را در گوشهايشان قراردادهو لباسهايشان را بر خود پيچيدند، و در مخالفت اصرار ورزيدند و بشدّت استكبار كردند.

[/TD]

[TD="class: rightTd"]وقتیکه حضرت نوح قومش رو به خدا دعوت و هدایت می کرد، به شدن مسخرش می کردند و اندکی تفکر نمی کردند و سنجش آنها فقط محدود به امور مادی و دنیوی بود[/TD]
[TD="class: leftTd"][/TD]

كياناا;666845 نوشت:

width: 100% align: center

[TD="class: leftTd"]أَ رَأَيْتَ إِنْ كانَ عَلَى الْهُدى (096 | علق - 11)
به من خبر ده اگر اين بنده بر طريق هدايت باشد،

أَوْ أَمَرَ بِالتَّقْوى (096 | علق - 12)

يا مردم را به تقوا فرمان دهد (آيا نهى كردن او سزاوار است)؟!

خانم محترم اگر استاد رائفی پور حرفشان صحت داشته باشد چی؟ اندکی این احتمال را داده اید؟؟

راستش هیچ انسانی هرگز بیهوده پول خود را هدر نمی دهد. تو فیلم 2012 می دونید حتی پول خودشم در نیومد اما عوامل فیلم شاد بودند و می گفت پیروز شدیم. چرا؟ چون بخاطر همون فیلم افراد بسیار زیادی برای خود خانه های بسیار امن با هزینه بسیار بالا کرایه کردند. راستی چرا در این فیلم که طوفان آب می آید نام یکی از بازیگران نوح است؟ آیا این تصادفی بود؟[/TD]

[TD="class: rightTd"][/TD]
[TD="class: leftTd"][/TD]

Reza-D;666843 نوشت:
فیلم فقط برای سرگرمیه
مثلاً فیلم های کریستوفر نولان مثل "اینسپشن" یا "بین ستاره ای" به هیچ وجه به منظور تبیین جهان های موازی و زیر سؤال بردن آخرت ساخته نشده. بیچاره فقط یه فیلم ساخته ملت دور هم شاد باشن

کلاً ماها همه توهم توطئه داریم

اتقاقی اسم اون کاراکتر نوح بود؟؟

من واسم خیلی سوال بود که چرا اینهمه پول خرج می کنن فیلم زامبی می سازن و هدفشون چیه!!
تا اینکه استاد رائفی پور اثبات کردند منظور آنها از زامبی مسلمانان و مخصوصاً شیعیان می باشند

تو فیلم world war z چرا پس از دوازده ثانیه مردم به زامبی تبدیل می شدند؟ آیا این اتفاقی است؟ چرا دوازده؟ آیا ربطی به امام زمان دارد؟

تو فیلم های بسیاری من دیدم که شخصی بسیار قاتل و خونریز را بعنوان امام زمان دارند معرفی می کنند و شخصی با اسب سفید مردم رو با شمشیر می کشد و غیب می شود

چرا تو فیلم فاطمه گل باید این شخص فاصد باشد؟ چرا اسمش باید فاطمه باشد؟؟؟

ازین موارد بسیار است

كياناا;666845 نوشت:

زمانی که هفت سال پیش رایفی پور گفت یه سری ادم با پرچم های سیاه میان به اسم اسلام خون و خونریزی راه میندازن کسی باور نکرد
[emoji52]
اگر میتونید استدلال بیارید نه اینکه یه نفر رو بیخودی رد کنید لطفا [emoji52]

Reza-D;666843 نوشت:
سلام

این حرفها چیه بابا؟
کی گفته که اکثر کارگردان های هالیوود ، بخصوص اونهایی که ادیان رو مورد هدف قرار دادن یهودی هستن؟
رومن پولانسکی و دارن آرنوفسکی کجا فیلم درمورد تایید شیطان پرستی و فراماسونری ساختن؟

فیلم فقط برای سرگرمیه

توهم توطئه Fool
نقد فیلم world war z که رایفی پور کرده رو ببینید
اول خود فیلمو ببینید ترجیحا Fool

اتفاقا فیلم اینسپشن رو
دیدین؟ اینم برا سرگرمی بوده؟
من اصلش رو فهمید جریان چیه اما جناب Reza-Dنظر شما در مورد این فیلم چیه؟

اگه بخوایم با این تصور فیلم ببینیم که دیگه همش توی فکر دستهای پنهان باید بود:Moteajeb!:
راستش رو بخواین یه کمی روم تاثیر گذاشته ولی باورش سخته که اونها این قدر بیکارند که اول اعتقادات ما رو شناسایی کنند و بعدش این همه برنامه واسش پیاده کنند
مگه کشورهایی مثل ما چه تاثیری برای اونها داره؟

سامان110;666971 نوشت:
اگه بخوایم با این تصور فیلم ببینیم که دیگه همش توی فکر دستهای پنهان باید بود:Moteajeb!:
راستش رو بخواین یه کمی روم تاثیر گذاشته ولی باورش سخته که اونها این قدر بیکارند که اول اعتقادات ما رو شناسایی کنند و بعدش این همه برنامه واسش پیاده کنند

تنها کشوری هستیم که میگه مرگ بر اسراییل و منتظر مهدی صاحب زمان

mousavi928;666965 نوشت:
جناب Reza-Dنظر شما در مورد این فیلم چیه؟

کنجکاو بی گناه;666940 نوشت:
توهم توطئه Fool
نقد فیلم world war z که رایفی پور کرده رو ببینید
اول خود فیلمو ببینید ترجیحا :|

حتماً دارید شوخی میفرمایید!!! :Moteajeb!:
یعنی واقعاً متوجه نشدید؟! :Gig:

لطفاً یه بار دیگه از ابتدا دو پست بنده رو بخونید :ok:

دکتر عباسی هم توی همون سخنرانی که اشاره کردم آخرش به کتاب ها اشاره میکنن و میگن:
یکی بیاد این توهمات رو جمع کنه...

الان متوجه شدید رفقا یا نه هنوز؟ :Cheshmak:

Reza-D;666983 نوشت:
حتماً دارید شوخی میفرمایید!!! :Moteajeb!:
یعنی واقعاً متوجه نشدید؟! :Gig:

لطفاً یه بار دیگه از ابتدا دو پست بنده رو بخونید :ok:

دکتر عباسی هم توی همون سخنرانی که اشاره کردم آخرش به کتاب ها اشاره میکنن و میگن:

یکی بیاد این توهمات رو جمع کنه...

الان متوجه شدید رفقا یا نه هنوز؟

:Cheshmak:

قسم روباهو باور کنیم یا دم خروسو
اینا چیه پ [emoji1]
کنایه حرف زدنتون از پهنا تو حلقم واقعا

Reza-D;666843 نوشت:
سلام

این حرفها چیه بابا؟

فیلم فقط برای سرگرمیه

سامان110;666971 نوشت:
سلام به شما دوست گرامی
در پاسخ فقط یک نکته عرض میکنم. فیلم 2012 رو دیدید؟ به نظرتون هالیوود که توی جلوه های ویژه حرف اول رو میزنه ، برای یک صحنه درمورد غذا خوردن یه جمعیت مشکلی دار؟

اما تو فیلم 2012 ، در یکی از صحنه ها که داره از تلویزیون پخش میشه ، بجای ساخت یک سکانس سینمایی ، صحنهء تشییع جنازهء امام خمینی (ره) رو نشون میده!!!!!! به نظرتون چرا؟ فقط برای سرگرمی؟

سامان110;666971 نوشت:
ولی باورش سخته که اونها این قدر بیکارند که اول اعتقادات ما رو شناسایی کنند و بعدش این همه برنامه واسش پیاده کنند
البته بخش مهمی از اهداف اونها اسلام ، بخصوص شیعه و بخصوص ایران هست که اگر خواستید دلایلش رو خدمت شما عرض میکنم. اما تمام اهدافشون این نیست. دکتر عباسی کد خوبی دادن ، اینکه امروز فلسفه و عقیده دیگه تو کتاب مطرح نمیشه ، بلکه از طریق رسانه (از جمله فیلم) منتقل میشه. نمونهء بارز این فلاسفه هم اسکورسیزی ، نولان ، اسپیلبرگ و جِی جِی آبرام هستند

سامان110;666971 نوشت:
اگه بخوایم با این تصور فیلم ببینیم که دیگه همش توی فکر دستهای پنهان باید بود
اتفاقاً یه جورایی با شما موافقم. این هم که شب و روز کارمون این باشه که دنبال ستاره پنتاگرام و ابلیسک توی فیلم ها بگردیم اشتباست. بهترین روش اینه که اطلاعات داشته باشیم و فیلم ها رو با هوشیاری ببینیم ، بدون اینکه بخوایم توی همین ظواهر باقی بمونیم و از اصل غافل بشیم

سامان110;666971 نوشت:
اگه بخوایم با این تصور فیلم ببینیم که دیگه همش توی فکر دستهای پنهان باید بود

سلام
بله دوست عزیز
ایران تنها کشوری که میگه مرگ بر آمریکا
کجای دنیا سراغ دارید؟
با فیلم و رسانه و خوراک ضربه بزنه بهتره یا سرباز بفرسته؟
آمریکا نمیتونه نظامی به ایران حمله کنه
شما اگر باورتون نمیشه مستند Twelve Imams رو ببینید
شما که فکر نمیکنید اونا واسه شناخت ما وقت بزارن
ببینید چطور امام زمان رو تو رسانه معرفی میکنن

کنجکاو بی گناه;666986 نوشت:
کنایه حرف زدنتون از پهنا تو حلقم واقعا
:khaneh:

با دشمن باید مثل خودش بازی کرد. کاری که امام خامنه ای انجام دادن. ایشون یه بار گفتن:
کی گفته که ما قراره صهیونیست ها رو بریزیم تو دریا؟!

حالا بخش قرمز حرف ایشون رو بخونید (بدون علامت سؤال و بدون بخش آبی رنگ):
کی گفته که
ما قراره صهیونیست ها رو بریزیم تو دریا؟!

حالا منم حرفهام رو دو رنگ میکنم ، قسمت قرمز رو اگر جدا بخونید کامل متوجه میشید:
این حرفها چیه بابا؟
کی گفته
یکی از مهمترین اسپانسرهای مالی هالیوود پنتاگونه؟!
کی گفته که
اکثر کارگردان های هالیوود ، بخصوص اونهایی که ادیان رو مورد هدف قرار دادن یهودی هستن؟

فیلم فقط برای سرگرمیه

Reza-D;666987 نوشت:
اتفاقاً یه جورایی با شما موافقم. این هم که شب و روز کارمون این باشه که دنبال ستاره پنتاگرام و ابلیسک توی فیلم ها بگردیم اشتباست. بهترین روش اینه که اطلاعات داشته باشیم و فیلم ها رو با هوشیاری ببینیم ، بدون اینکه بخوایم توی همین ظواهر باقی بمونیم و از اصل غافل بشیم

البته دوستان عزیز ما باید بیشتر برنامه ریزی کنیم. امام علی ع پس ضربت خوردن و در واپسین لحظه های عمرشان می دونید چه نصیحتی به امام حسن ع دارند؟ میگه نظم م م م م م چیزی که ما ایرانیان خیلی کم داریم

من خودم قبلاً حتماً باید روزی ی فیلم می دیدم
اما الان شاید ماهی یکی هم نبینم و بجاش نهج البلاغه می خونم. با تفسیر هم می خونم که متوجه بشم. واقعاً جایگزین خوبیه
حیفه الکی عمرمون رو هدر بدیم

Reza-D;666989 نوشت:
:khaneh:

با دشمن باید مثل خودش بازی کرد. کاری که امام خامنه ای انجام دادن. ایشون یه بار گفتن:
کی گفته که ما قراره صهیونیست ها رو بریزیم تو دریا؟!

حالا بخش قرمز حرف ایشون رو بخونید (بدون علامت سؤال و بدون بخش آبی رنگ):
کی گفته که
ما قراره صهیونیست ها رو بریزیم تو دریا؟!

حالا منم حرفهام رو دو رنگ میکنم ، قسمت قرمز رو اگر جدا بخونید کامل متوجه میشید:
این حرفها چیه بابا؟
کی گفته
یکی از مهمترین اسپانسرهای مالی هالیوود پنتاگونه؟!
کی گفته که
اکثر کارگردان های هالیوود ، بخصوص اونهایی که ادیان رو مورد هدف قرار دادن یهودی هستن؟

فیلم فقط برای سرگرمیه

کدوم سخنرانی امام گفتن ؟
متن رنگارنگتون منو یاد معمایی انداخت :khaneh:

کنجکاو بی گناه;667473 نوشت:
کدوم سخنرانی امام گفتن ؟
نقل قول از استاد رائفی پور بود. اگر تونستم خود سخنرانی رو هم پیدا میکنم

کنجکاو بی گناه;667473 نوشت:
متن رنگارنگتون منو یاد معمایی انداخت

چه معمایی؟:Gig:

mousavi928;667495 نوشت:
چه معمایی؟:Gig:

این [emoji3]
این نامه تاجری به نام پائولو به همسرش جولیاست که به رغم اصرار همسرش به یک مسافرت کاری میرود و در آنجا اتفاقاتی برایش می افتد که مجبور میشود نامه ای برای همسرش بنویسد به شرح ذیل :
جولیای عزیزم سلام .
بهترین آرزوها را برایت دارم همسر مهربانم. همانطور که پیش بینی
می کردی سفر خوبی داشتم. در رم دوستان فراوانی یافتم که با آنها
می شد مخاطرات گوناگون مسافرت و به علاوه رنج دوری از تو
را تحمل کرد. در این بین طولانی بودن مسیر و کهنگی وسایل مسافرت
حسابی مرا آزار داد. بعد از رسیدن به رم چند مرد جوان
خود را نزد من رساندند و ضمن گفتگو با هم آشنا شدیم. آنها
که از اوضاع مناسب مالی و جایگاه ممتاز من در ونیز مطلع بودند
محبتهای زیادی به من کردند و حتی مرا از چنگ تبهکارانی که
قصد مال و جانم را کرده بودند و نزدیک بود به قتلم برسانند
نجات دادند . هم اکنون نیز یکی از رفقای بسیار خوب و عزیزم
“روبرتو”‌ که یکی از همین مردان جوان است انگشتر مرا به امانت گرفته
و با تحمل راه به این دوری خود را به منزل ما خواهد رساند
تا با نشان دادن آن انگشتر به تو و جلب اطمینانت جعبه جواهرات
مرا از تو دریافت کند وبه من برساند . با او همکاری کن تا جعبه
مرا بگیرد. اطمینان داشته باش که او صندوق ارزشمند جواهرات را
از تو گرفته و به من خواهد داد وگرنه شیاد فرصت طلب دیگری جعبه را
خواهد دزدید و ضمن تصاحب تمام جواهرات آن, در رم مرا خواهد کشت
پس درنگ نکن . بلافاصله بعد از دیدن نامه و انگشتر من در ونیز‍
موضوع را به برادرت بگو و از او بخواه که در این مساله به تو کمک کند.
آخر تنها مارکو جای جعبه را میداند. در مورد دزد بعدی هم نگران نباش
مسلما پلیس او را دستگیر کرده و آنقدر نگه میدارد تا من بازگردم.
…………………………….
نامه را خواندید؟
اما بهتر است یک نکته بسیار مهم را بدانید :
پائولو قبل از سفر به رم با جولیا یک قرار گذاشته بود
که در این مدت هر نامه ای به او رسید آن را بخواند. ! “یک خط در میان”
حالا شما هم برگردید و دوباره نامه را یک خط در میان بخوانید
تا به اصل ماجرا پی ببرید

اول از همه سلام
دوم اینکه نویسنده محترم شما صحت ویکی لیکس قبول دارید؟اگد قبول دارید مطالب مربوط به ایران و...باید قبول داشته باشید اگر ندارید پس چرا استناد میکنید؟
در اینکه سینما چه هالیوود چه مستقل دنیا سعی در بیان مفاهیمی فراتر دارن شکی نیست و قرار نیست سینمای یه کشور که سال به 12 ماهه بهشون میگیم دشمن و مرگ برشما بیاد برای ما گل و بلبل بسازه
ولی اینکه افرادی مثل مثلا استاد راءفی پور میان مطالبی عنوان میکنن خیر به این شدت نیست
در نقد و بررسی یه فیلم همیشه 3نگاه وجود داره
نگاه منفی نگاه مثبت نگاه کارشناسی با دید خنثی

شما هر فیلمی بیارید هم میشه خوب ازش برداشت کرد هم بد
قرار نیست هرچی میبینید به دید منفی و ...ببینیم
افراط نکنید عزیز جان
منبع شما هم قابل استناد نیست

موضوع قفل شده است