جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دیدار با اقتدار| دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان و کارکنان ارتش

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۳
  نوشته
  23
  حضور
  1 روز 23 ساعت 26 دقیقه
  دریافت
  217
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  112
  ویرایش توسط Am!r : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ در ساعت ۱۵:۰۶

 2. صلوات ها 4


 3. #2

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۲
  علاقه
  دین، کتاب، طبیعت
  نوشته
  25,327
  حضور
  66 روز 11 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  34935  دستورالعمل رسمی رهبری به نیروهای نظامی


  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان، کارکنان و خانواده های شهدای ارتش، نیروهای مسلح را به حفظ و تقویت بصیرت و جهت گیریهای دینی و انقلابی، و افزایش توان دفاعی و تسلیحاتی و آمادگی روحی توصیه موکد کردند و گفتند: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه تهدیدی برای منطقه و کشورهای همسایه نبوده و نخواهد بود اما در برابر هر گونه تعرضی کاملا مقتدرانه عمل خواهد کرد.

  دیدار با اقتدار| دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان و کارکنان ارتش
  در این دیدار که همزمان با ایام گرامیداشت روز ارتش برگزار شد، فرمانده کل قوا با تبریک این روز، نامگذاری 29 فروردین را بعنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از ابتکارات بزرگ امام راحل(ره) در اوائل پیروزی انقلاب در مقابل تلاش برخی جریانها برای از بین بردن ارتش، خواندند و افزودند: با هوشمندی امام بزرگوار(ره) ارتش، باقدرت و قوت باقی ماند و بعنوان یک مجموعه انقلابی، در عرصه های مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس، نقش ایفا کرد و برای کشور افتخار و حماسه آفرید.
  رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه 29 فروردین به معنای ایستادن ارتش به پای انقلاب و در مسیر خدمت به هدفهای مردم است، خاطر نشان کردند: یکی از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی، پایبندی به تعهدات و موازین دینی است.
  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به پایبند نبودن بسیاری از ارتش های جهان به قوانین بین المللی و موازین انسانی هنگام پیروزی یا شکست، افزودند: نمونه بارز این موضوع، رفتار قدرتهای جهانی و بویژه آمریکا است که هیچ اعتنایی به قوانین بین المللی و موازین انسانی نمی کنند و دست به هر جنایتی می زنند.
  ایشان حوادث یمن، جنگ غزه و جنگ لبنان را نمونه هایی از پایبند نبودن به قوانین بین المللی برشمردند و تأکید کردند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همواره پایبند به تعهدات و قوانین اسلامی هستند و هیچ گاه نه هنگام پیروزی طغیان می کنند و نه هنگام خطر، از ابزارها و روش های ممنوع استفاده می کنند.
  رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اینکه جمهوری اسلامی ایران تأکید کرده بدنبال سلاح هسته ای نمی رود، در همین چارچوب و بر اساس تقیدات دینی است.
  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به برخی تبلیغات و اتهامات مبنی بر دخالت ایران در مسائل کشورهای منطقه، خاطر نشان کردند: این اتهام زنی ها خلاف واقع است، زیرا ایران در مسائل کشورها دخالت نکرده و نخواهد کرد.
  ایشان گفتند: ما از کسانی که به غیر نظامیان و زنان و کودکان حمله میکنند متنفر و بیزاریم و معتقدیم آنها از اسلام و وجدان انسانی بی خبرند، اما در مسائل کشورها دخالت نمی کنیم.
  بعد از مدتی سکوتِ طرف مقابل، یکی از مقامات آنها اخیراً بار دیگر از گزینه های روی میز سخن گفته است. آنها از یک طرف اینگونه «لاف» می زنند و از طرف دیگر می گویند جمهوری اسلامی ایران باید پیشرفتهای دفاعی خود را متوقف کند که سخنی ابلهانه است


  رهبر انقلاب اسلامی خصوصیت بارز پایبندی نیروهای مسلح ایران به مبانی اسلام و قوانین الهی را علت اصلی محبوبیت آنان در میان مردم دانستند و گفتند: خصوصیت دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ارتقاء روزافزون آمادگی های دفاعی و تجهیزاتی و تسلیحاتی است که به پشتوانه آیه شریفه «و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه» انجام می شود.
  حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه پیشرفتهای نظامی و دفاعی نیروهای مسلح، در میان پیشرفتهای برجسته علمی و فناوری کشور، نمونه و جزء برترینها است، خاطر نشان کردند: این پیشرفت ها و توانمندی ها در شرایط فشارها و تحریم های کم سابقه و کمبود منابع به دست آمده که کار بسیار فوق العاده ای است و باید همچنان پرشتاب ادامه یابد.
  ایشان با اشاره به ناخرسندی بدخواهان ملت ایران از پیشرفتهای دفاعی نیروهای مسلح و تلاش برای جلوگیری از این روند، افزودند: بر همین اساس است که آنها بیشترین فشار تبلیغاتی خود را بر این موضوع بویژه پیشرفتها در عرصه های موشکی و پهپادها متمرکز کرده اند اما منطق صحیح عقلایی به پشتوانه آیه شریفه قرآن به ما میگوید که باید این مسیر را با قدرت ادامه دهیم.
  رهبر انقلاب اسلامی به تهدیدهای وقیحانه آمریکایی ها اشاره کردند و گفتند: بعد از مدتی سکوتِ طرف مقابل، یکی از مقامات آنها اخیراً بار دیگر از گزینه های روی میز سخن گفته است. آنها از یک طرف اینگونه «لاف» می زنند و از طرف دیگر می گویند جمهوری اسلامی ایران باید پیشرفتهای دفاعی خود را متوقف کند که سخنی ابلهانه است.
  حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیر منطقی خواهد ایستاد.
  فرمانده کل قوا خطاب به نیروهای مسلح گفتند: همه دستگاهها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی های نظامی و دفاعی و سازماندهی های رزمی و آمادگی های روحی خود را روز به روز افزایش دهند و این به منزله یک دستور العمل رسمی است.
  رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه روحیه نیروهای مسلح کشور از جمله ارتش بسیار بالا است، خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران با وجود ارتقای توان دفاعی و نظامی خود اما هیچگاه تهدیدی برای کشورهای منطقه و همسایه نخواهد بود.
  جمهوری اسلامی ایران هیچگاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیر منطقی خواهد ایستاد


  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به افسانه سازی جعلی آمریکاییها و اروپاییها و برخی کشورهای دنباله رو آنها در خصوص تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای، و تهدید جلوه دادن جمهوری اسلامی، افزودند: امروز بزرگترین تهدید برای جهان و منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که بدون هیچ مهاری و بدون پایبندی به مبانی و موازین وجدانی و دینی در هر نقطه ای که لازم بدانند دخالت میکنند و کشتار به راه می اندازند.
  ایشان حوادث تأسف آور یمن و حمایت آمریکا و غرب از متجاوز را نمونه ای از رفتار ناامن کننده دنیا برشمردند و خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران، بر خلاف قدرتهای بی مهار، امنیت را بزرگترین نعمت الهی می داند و برای حفظ امنیت خود و دیگران، می ایستد و دفاع می کند.
  رهبر انقلاب اسلامی در پایان تأکید کردند: حفظ امنیت کشور، مرزها و زندگی عمومی مردم از مهمترین وظایف مسئولان نظامی و انتظامی است. پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، امیر سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش در سخنانی با گرامی‌داشت 29 فروردین روز «ارتش جمهوری اسلامی ایران» گفت: ارتش انقلابی و حزب‌اللهی جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای حراست از مرزهای مقدس ایران و حفظ منافع راهبردی کشور است.
  سرلشکر صالحی تأکید کرد: ارتشیان بدون چشم‌داشتی به توافقات یا عدم توافقات در معادلات بین‌المللی، گزینه‌ای جز عزت نمی‌شناسند و آماده‌اند در هر شرایطی بار دیگر به خلق حماسه‌های جاودان بپردازند.
  منبع: دفتر حفظ ونشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
  سلام دوستان

 4. صلوات ها 3


 5. #3

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۲
  علاقه
  دین، کتاب، طبیعت
  نوشته
  25,327
  حضور
  66 روز 11 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  34935

  راهنما بازتاب سخنان مقام معظم رهبری در رسانه‌ها
  قم فردا: سخنان امروز مقام معظم رهبری بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سخنان امروز مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان، کارکنان و خانواده های شهدای ارتش، نیروهای مسلح بازتاب گسترده در رسانه های جهان داشته است.

  خبرگزاری رویترز در این باره نوشت:

  آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران روز یکشنبه از حمایت آمریکا از حمله نظامی تحت رهبری سعودی‌ها به یمن انتقاد کرد.

  خبرگزاری ایتارتاس:

  رهبر ایران ادعای تهدید هسته ای ایران را بی اساس خواند و گفت که این ادعا را آمریکا مطرح کرده است. رهبر انقلاب ایران، آمریکا را تهدید اصلی برای جهان خواند که در امور کشورهای دیگر مداخله و فتنه آفرینی می کند.

  روزنامه اینترنتی گازتا:

  رهبر ایران می گوید: دشمنان همواره ایران را تهدید می کنند و مدعی می شوند که با این اقدامات از خود دفاع می کنند. وی تاکید کرد که این کشور برای دفاع از خود در برابر هر تهدیدی آمادگی دارد.

  خبرگزاری آسوشیتدپرس:

  رهبری ایران گفت که داستان سلاح‌های هسته‌ای ایران ساختگی است در حالی که آمریکا منبع واقعی تهدید است. این کشور اکنون در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات در هفته جاری لحن خود را سخت ‌تر کرده است. آیت‌الله خامنه ای که همواره از مذاکرات هسته‌ای حمایت کرده است، هنوز هم بی‌اعتمادی خود را نسبت به آمریکا نشان می‌دهد. وی که بالاترین مقام ایران محسوب می‌شود و حرف آخر را در مذاکرات هسته‌ای می‌زند، حمایت نکردنش از این مساله می‌تواند منجر به بی‌نتیجه ماندن مذاکرات شود.

  شبکه خبری المنار:‌

  رهبری ایران روز یک‌شنبه در جمع فرماندهان و کارکنان ارتش این کشور بر لزوم آمادگی ایران برای مواجه با دشمنانش تاکید کرد و گفت: طرف مقابل ما را به طور منظم تهدید نظامی می‌کند در حالی که انتظار دارد ما از ظرفیت های دفاعی مان دست بکشیم.

  روسیا الیوم:

  آیت الله خامنه ای رهبری انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد ایده سلاح هسته ای ایران، افسانه سازی جعلی آمریکا است. وی گفت: آمریکا منشا واقعی تهدیدها است نه ایران. رهبری ایران، آمریکا را به تهدید نظامی ایران به شکل روشمند و علنی متهم و بر ضرورت آمادگی نیروهای مسلح ایران برای هرگونه خطر احتمالی تاکید کردند.
  سلام دوستان

 6. صلوات ها 2


 7. #4

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۲
  علاقه
  دین، کتاب، طبیعت
  نوشته
  25,327
  حضور
  66 روز 11 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  34935

  راهنما نهیب به" غلط اضافی" آمریکا

  گزینه نظامی موردی است که اصلا بر سر آن چه در توافق هسته ای و چه در سایر معادلات سیاسی زمینه ای برای تساهل و مذاکره وجود ندارد.

  دیدار با اقتدار| دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان و کارکنان ارتش
  بعد از توافق لوزان در موضع گیری های اوباما و کری به تحریم های موشکی و همچنین بازرسی های نامحدود اشاره داشتند موضوعی که در فک شیت آمریکایی نیز مستقیم و تلویحا بدان اشاره شده است.
  طرح اینگونه زیاده خواهی ها از طرف مقابل مدت ها قبل توسط رهبرمعظم انقلاب پیش بینی شده و ایشان فرموده بودند که طرف مقابل بعد از بحث هسته ای یا مسائلی چون حقوق بشر و مسائل موشکی را مطرح می کنند.
  آمریکا حتی در طول مذاکرات نشان داده است که خوی استکباری و زور خواهانه خود را حفظ کرده است؛ آمریکایی ها همواره بر خلاف حسن نیت مسئولان ایرانی از گزینه های روی میز خود از جمله گزینه نظامی دم می زنند، در اینباره برهه مذاکره و یا غیر از آن نمی شناسند که دلیل این موضوع نیز چیزی غیر از اینکه آنها "با اصل انقلاب مخالفند" و چیزی جز تسلیم ایران را نمی خواهند، نمی باشد.
  مادامی که ایران اسلامی مطرح است گزینه نظامی امریکا و دشمنی آنها نیز مطرح خواهد بود و به همین دلیل است که ما باید همواره خود را از نظر نظامی و تسلیحاتی در بالاترین سطح قرار دهیم. طرف مقابل به ویژه آمریکا همواره در پی این است که ایران را نوعی تهدید جلوه دهد و در هر مرحله از تقابل خود بهانه ای را عنوان خواهد کرد چه مسئله هسته ای باشد و چه نباشد در اینباره رهبری در دیدار اخیر خود با نیروهای ارتش فرمودند:"افسانه‌ی جعلی سلاح هسته‌ای را عَلَم کرده‌اند که بگویند جمهوری اسلامی مایه‌ی تهدید است" (١)
  درتاریخ چند دهه اخیر منطقه هر کجا ردی از اختلاف و جنگ است جای پای آمریکا و هم پیمانان او دیده شده است؛ از ماجرای القاعده و حوادث 22 سپتامبر تا تهدید تروریستی امروز منطقه که داعش می باشد. اما با این حال همواره آمریکایی ها نه تنها از زیان هایی که از این مسئله دیده درس نگرفته اند بلکه با تکرار اشتباه های خود از نظر مالی و جانی به میلیون ها انسان آسیب وارد کرده اند در این رابطه انجمن بین المللی پزشکان مسئول اجتماعی جهان با انتشار گزارشی اعلام کرد که آمریکا با حمله خود به کشورهای خاورمیانه در 15 سال گذشته، 1 میلیون و 300 هزار نفر را کشته و باعث بی خانمانی بیش از 3 میلیون انسان شده است. (٢)
  آمریکایی ها همواره بر خلاف حسن نیت مسئولان ایرانی از گزینه های روی میز خود از جمله گزینه نظامی دم می زنند، در اینباره برهه مذاکره و یا غیر از آن نمی شناسند که دلیل این موضوع نیز چیزی غیر از اینکه آنها "با اصل انقلاب مخالفند" و چیزی جزو تسلیم ایران را نمی خواهند، نمی باشد.

  این کشور که همواره خود را مدافع حقوق بشر می داند و به نوعی متولی آن! با این حال همانطور که رهبری اشاره داشتند:" مایه‌ی تهدید خود آمریکاست که بدون هیچ مهاری دخالت‌های ناامن کننده از او سر می‌زند" (٣) و همچنین " امروز این حوادث گریه‌آور در یمن جاری است و آمریکایی‌ها از ظالم حمایت می‌کنند"(٤)
  پرونده سیاه نظامی آمریکا در حالی بر همگان مشهود است که این کشور به دنبال این است تا کشور ایران را که همواره منادی صلح در منطقه و جهان است را با بهانه های واهی و رسانه ای تحت فشار قرار دهد و به گمان خود با این کار جلوی رشد و قدرت منطقه ای و جهانی ایران را بگیرد. رهبری در اینباره در دیدار خود با مسئولان و کارکنان ارتش گفتند : "بعد از مدتی سکوتِ طرف مقابل، یکی از مقامات آنها اخیراً بار دیگر از گزینه‌های روی میز سخن گفته است. آنها از یک طرف اینگونه «لاف» می‌زنند و از طرف دیگر می‌گویند جمهوری اسلامی ایران باید پیشرفت‌های دفاعی خود را متوقف کند که سخنی ابلهانه است" (٥) ایشان در ادامه تأکید کردند: "جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیرمنطقی خواهد ایستاد." (٦)
  ایشان همچنین در مقابل خطاب به نیروهای داخلی در دستورالعملی رسمی فرمودند: " همه دستگاهها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی های نظامی و دفاعی و سازماندهی های رزمی و آمادگی های روحی خود را روز به روز افزایش دهند." (٧)
  این دستور و نهیب رهبری به آمریکا نشان از پایداری ایران بر استراتژی همیشگی خود دارد و اینکه تحریم ها ، تهدیدها و فشارها نه تنها مثمر ثمر نبوده است بلکه همانطور که رهبری اشاره کردند در کنار پیشرفت های فنی و علمی" این پیشرفت ها و توانمندی ها در شرایط فشارها و تحریم های کم سابقه و کمبود منابع به دست آمده که کار بسیار فوق العاده ای است و باید همچنان پرشتاب ادامه یابد" (٨)
  ایشان در ادامه با اشاره به ناخرسندی بدخواهان ملت ایران از پیشرفتهای دفاعی نیروهای مسلح و تلاش برای جلوگیری از این روند، افزودند: "بر همین اساس است که آنها بیشترین فشار تبلیغاتی خود را بر این موضوع بویژه پیشرفتها در عرصه های موشکی و پهپادها متمرکز کرده اند اما منطق صحیح عقلایی به پشتوانه آیه شریفه قرآن به ما میگوید که باید این مسیر را با قدرت ادامه دهیم" (٩)
  اما دستور العمل رسمی رهبری به نیروهای مسلح مبنی بر ادامه پیشرفت و قدرت گیری نظامی و تسلیحاتی نکته ای دیگر را نیز پیرامون زیادی خواهی های طرف مقابل در مذاکرات هسته ای در دل خود دارد و ایشان تلویحا پاسخ مطالبه های نظامی ٥+١ در موضع گیری های اخیر را داده اند ایشان همچنین چندی پیش درباره ادعاهای غرب مبنی بر تحریم های موشکی و بازدید از مراکز نظامی فرموده بودند: "مطلقاً نباید اجازه داده شود که به بهانه‌ی نظارت، به حریم امنیتی و دفاعی کشور نفوذ کنند و مسئولین نظامی کشور نیز به هیچ وجه اجازه ندارند که به بهانه‌ی نظارت و بازرسی، بیگانگان را به این حریم راه دهند یا توسعه‌ی دفاعی کشور را متوقف کنند. ایشان افزودند: لازم است توانایی دفاعی کشور و مشت محکم ملت در عرصه‌ی نظامی همچنان محکم بماند و روزبروز نیز محکم‌تر شود. همچنین به هیچ وجه نباید در مذاکرات، حمایت از برادران مقاوممان در نقاط مختلف مورد خدشه قرار گیرد" (١٠)
  صحبت های اخبر نشان می دهد ایران نه تنها در مسائل نظامی سرعت پیشرفت خود را متوقف یا کند نمی کند بلکه همواره هشیاری خود را حفظ کرده و به دشمن نیز اجازه زیاده خواهی در این زمینه را نمی دهد همانطور که سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اشاره کرد که جواب درخواست بازدید از مراکز نظامی ایران را با «سُرب داغ» خواهیم داد

  در واقع ایران چه در صورت توافق و چه عدم توافق هسته ای مسئله نظامی را یک خط قرمز همیشگی، غیر قابل مذاکره و مسئله داخلی محسوب می کند و در این زمینه به دشمنان باج نخواهد داد بلکه همواره بر توان نظامی خود خواهد افزود البته این به معنای تهدید بودن ایران نیست و یقینا کارنامه امریکا نشان می دهد چه کسی تهدید واقعی برای جهان و منطقه خاورمیانه است رهبری در دیدار با نیروهای ارتش در اینباره فرمودند:"جمهوری اسلامی ایران با وجود ارتقای توان دفاعی و نظامی خود اما هیچگاه تهدیدی برای کشورهای منطقه و همسایه نخواهد بود." (١١) ایشان همچنین با اشاره به افسانه‌سازی جعلی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و برخی کشورهای دنباله‌رو آنها در خصوص تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای، و تهدید جلوه دادن جمهوری اسلامی، افزودند: "امروز بزرگترین تهدید برای جهان و منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که بدون هیچ مهاری و بدون پایبندی به مبانی و موازین وجدانی و دینی در هر نقطه‌ای که لازم بدانند دخالت می‌کنند و کشتار به راه می‌اندازند." (١٢)
  صحبت های اخیر نشان می دهد ایران نه تنها در مسائل نظامی سرعت پیشرفت خود را متوقف یا کند نمی کند بلکه همواره هوشیاری خود را حفظ کرده و به دشمن نیز اجازه زیاده خواهی در این زمینه را نمی دهد همانطور که سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اشاره کرد که جواب درخواست بازدید از مراکز نظامی ایران را با «سُرب داغ» خواهیم داد.(١٣)


  پی نوشت ها:
  ١- دیدار فرماندهان و کارکنان ارتش با فرمانده کل قوا(٣٠/١/٩٤)
  ٢- " جنگ های آمریکا در خاورمیانه، سبب ساز مرگ بیش از یک میلیون نفر شد"؛ خبرگزاری ابنا
  ٣-دیدار فرماندهان و کارکنان ارتش با فرمانده کل قوا(٣٠/١/٩٤)
  ٤- همان
  ٥- همان
  ٦- همان
  ٧- همان
  ٨- همان
  ٩- همان
  ١٠- دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر انقلاب(٢٠/١/٩٤)
  ١١-دیدار فرماندهان و کارکنان ارتش با فرمانده کل قوا(٣٠/١/٩٤)
  ١٢- همان
  ١٣- گفتگو با سردار سلامی در برنامه تلویزیونی «نگاه یک» از شبکه اول سیما

  سلام دوستان

 8. صلوات


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود