افشاگری علیه نرم افزار تلگرام ؛ تلگرام محصول مشترک BND ، MI6، Musad

تب‌های اولیه

126 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
افشاگری علیه نرم افزار تلگرام ؛ تلگرام محصول مشترک BND ، MI6، Musad

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علیکم یا اهل بیت نبوه (ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

================================

با سلام، مطالب زیر افشاگری یک کارشناس فضای مجازی نسبت به نرم افزار صهیونیستی تلگرام می باشد.

در برخی جاها که احساس کردم نکات برجسته ای وجود دارد، رنگی کردم،لینک منبع را هم گذاشتم.

علی رغم توصیه ای که همیشه به دوستان داشتیم و داریم ، مبنی بر این که اگر به هر دلیلی نمی توانید از این نرم افزار های پیام رسان خلاص شوید به سراغ نمونه های ایرانی بیایید اما علی رغم تمام این تذکرات متاسفانه شاهدیم برخی از دوستان این قبیل نرم افزار ها را نصب دارند و اغلب این نرم افزار ها کاملا محرز است که صهیونیستی و جاسوسی بوده و کمک اقتصادی به رژیم کودک کش اسرائیل می کند.

مطالب رابخوانید:

هر آنچه در مورد تلگرام "نباید" می دانستیم

تلگرام محصول مشترک BND ، MI6، Musad

سرور نرم افزار تلگرام در کشور انگلیس و شهر لندن بوده و این سوال بی پاسخ مانده که چطور می شود که شرکتی در برلین آلمان مستقر باشد و سرور آن در لندن و آن هم یک سرور کاملاً دولتی که سایت های دولتی انگلیس بر آن سوار است.

به گزارش روابط عمومی مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی - فرا؛ در شرایطی که موج احساس عدم امنیت نسبت به محصولات نرم افزاری صهیونیستی در حوزه فضای مجازی که به صراحت و با وقاحت هرچه تمام تر به تخلیه اطلاعاتی و جاسوسی از دولت ها و ملت ها مشغول می باشند فراگیر شده بود، به ناگاه برنامه پیام رسانی بر بستر تمامی سیستم عامل ها اعلام موجودیت نمود که شعار خود را امنیت قرار داده بود و اینگونه القاء میکردکه گویا بر آن شده که نگرانی های کاربران فعال حوزه شبکه های اجتماعی را برطرف نماید.
اما تلگرام براستی امن است؟!
این سوالی است که قطعاً تا به امروز هیچکس بدان پاسخی نداده و چه خوب گفته اند که امن ترین مکان به نظر ما ناامن ترین مکان برای ماست!!
از آنجا که برخی از اعضای ناتو علی الخصوص کشورهای اروپایی مثل آلمان و انگلیس پدران اصلی ایجاد و تشکیل رژیم نامشروع، نجس و حرام زاده صهیونیستی محسوب می گردند و اسناد متقنی نیز دال بر هبه سرزمین فلسطین با همکاری تمسخرآمیز سعودی ها به یهودیان مهاجر توسط انگلیس خبیث وجود دارد و و آلمان نیز تا بدین روز کماکان بابت دروغ بزرگ هلوکاست به رژیم اشغالگر فلسطین غرامت می پردازد، اما به نظر می آید توافق جامعی جهت خدمت رسانی حداکثری به منافع صهیونیست ها در پس تعهدات دائمی آنان ایجاد شده که بسیار قابل تامل است.اما در این مقال قصد آن داریم که پرده از اسرار این محصول مشترک جاسوسی برداشته و زوایای پنهان این ابزار خطرناک را به نمایش عموم گذاشته تا مشخص شود که تلگرام نه نرم افزاری امن برای کاربران بلکه مصحولی در خدمت امنیت دولت های صهیونیستی می باشد.
مدیر سایت تلگرام پاول دروف و برادر وی نیکولای بوده که مدیر سابق شبکه اجتماعی وی کی(بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا بعد از فیسبوک) می باشد که به زاکربرگ روسی و یا زاکربرگ دوم معروف است، جالب آنکه این شبکه ضد اجتماعی جزء سایت های محبوب در سرزمین های اشغالی و در میان صهیونیست هاست.

پاول دروف دارای مدرک دکتری زبان شناسی و از تیزهوش ترین دانشجویان دانشگاه سن پترزبورگ بوده و پدر وی نیز از یهودیانی است که استاد فلسفه دانشگاه محسوب می شود و در بدو شروع کلاس های خود قسمت هایی از " کتوویم " قسمت سوم " تنخ " را قرائت می کند.
پاول در جریان کودتای آمریکایی اوکراین، دستور سرویس امنیتی روسیه FSB را جهت مسدود سازی صفحات رهبر ان کودتا اوکراین در شبکه اجتماعی وی کی و دادن اطلاعات لیدرها میدانی کودتا را رد کرده و عملاً باعث گردید که دولت روسیه که بر سر باقی ماندن اوکراین در اتحاد با خود یا پیوستن به اتحاد دشمنان خود تحت فشار بود، با وی برخورد کرده و وی نیز همراه با اعلام استعفاء خود سندی را دال بر فشار ولادیمیر پوتین و دستگاه امنیتی روسیه در وی کی انتشار داد و اعلام کرد هرگز به روسیه برنخواهد گشت.

پاول قبل از خروج از طریق دوست هم دانشگاهی خود با پدر وی " مایکل میری لاشویلی "آشنا می شود و همراه با سرمایه وی شرکتی را به نام " قلعه دیجیتال " را در آلمان ایجاد میکند که مرکز آن در " برلین " قرار دارد.

مایکل میری لاشویلی میلیاردر یهودی – صهیونیست روسی - گرجستانی و صاحب شرکت کسب و کار میری لاشویلی و یکی از بزرگترین تاجران طلا و جواهر دنیا و رهبر کنگره یهودیان روسیه است.

وی تاثیرگذارترین عضو WJC کنگره جهانی یهود بوده و در حال حاضر ساکن تل آویو است.

مایکل از حامیان تجهیز ارتش رژیم صهیونیستی به آخرین سلاح های روز دنیا و افزایش بودجه نظامی این رژیم می باشد و بارها در کنگره جهانی یهود این موضوع را مطرح کرده است.

جالب آنکه سرور نرم افزار تلگرام در کشور انگلیس و شهر لندن بوده و این سوال بی پاسخ مانده که چطور می شود که شرکتی در برلین آلمان مستقر می باشد چرا باید سرور آن در لندن و آن هم بر یک سرور کاملاً دولتی که سایت های دولتی انگلیس بر آن سوار است باشد؟!

با توجه به اسناد یاد شده شکی نیست که تلگرام صرفاً به این دلیل ایجاد شده که با شعار تضمین امنیت کاربران خصوصاً کشورهای هدف صهیونیست ها در برهه ای که اسناد متقنی در باب جاسوسی و فروش اطلاعات توسط وایبر، واتس آپ و اینستاگرام و... در فضای مجازی پخش گردید و اذهان عمومی را مشوش ساخت در لوای این ادعای دروغین ماموریت جمع آوری اطلاعات کاربران اینگونه نرم افزارها را بدون وقفه ادامه دهند.

در پایان لازم می نماید تمامی دستگاه های مرتبط با امنیت ملی نظام مقدس اسلامی و همچنین قوه محترم قضائیه که طی سه ماه اخیر اراده لازم را جهت برخورد مقتضی با این جاسوس خانه های ایجاد شده و تحت مدیریت و کنترل سرویس های جاسوسی – تروریستی دشمنان اسلام و مسلمین نشان داده است، بدون هیچگونه مماشات، تساهل و تسامح نسبت به محدود سازی این ابرجاسوس در داخل کشور اقدام نماید.

تحلیل گر فضای مجازی سید مقداد صادقی

بسیار عالی

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

[=arial]سلام علیکم

صرفا جهت اطلاع کسانی که نمی دانند!

[=arial]تقدیر نتانیاهو نسخت وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی از مالک نرم افزار صهیونیستی تلگرام( مایکل لاشویلی یهودی ):

[FLV] http://h1.asset.aparat.com/public/user_data/flv_video_new/839/a57ce75c575cca5b46e50c2066f924632515362-360p.mp4 [/FLV]

[=arial]نتانیاهو : من بارها در جلسه وزیران و مسئولین کشور بیان کرده ام آقای لاشویلی سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار!!این سرمایه هستیم،آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است!!او در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است!!!من امروز شخصاً به حضور شما رسیدم که قدردانی خود را از همه زحمات این برادر نزدیک و مهربان بیان کنم!!!

[=arial]http://www.dana.ir/News/316175.html
[=arial]
http://www.aparat.com/v/ejGY1

[=arial]
[=arial]حضور مالک نرم افزار صهیونیستی تلگرام در بین سربازان کودک کش رژیم نحس و نجس اشغالگر اسرائیل:

[FLV] http://hn2.asset.aparat.com/aparat-video/3e1ad4b23faeebee219e00a98e14351b2515321-360p__90192.mp4 [/FLV]
[=arial]

http://www.aparat.com/v/gVPvh
[=arial]

[=arial]آیا می دانستید که صرف عضویت در این نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی و ...برای دشمنان اسلام و مسلمین از نظر اقتصادی و اطلاعاتی و ...سود آور است ؟

در ریخته شدن خون کودکان مظلوم غزه سهیم نشوید!

[=arial]

[=arial]سوال :

آیا نرم‌افزارها هم به‌مثابه کالا هستند و حکم خرید کالای ایرانی در اینجا هم وجود دارد؟

[=arial]
جواب:

حکم خرید کالای دشمنان که به نحوی کمک به آنها محسوب می‌شود تحت عنوان «اعانه‌ی ظالم» شامل اینجا نیز می‌شود؛ یعنی ما با خریداری یک نرم‌افزار، خدماتی به آنها برسانیم یا به نحوی از این نرم‌افزارها استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام می‌شود. بنابراین فرقی نمی‌کند که این کالا سخت‌افزار باشد یا نرم‌افزار و این توصیه‌‌ای که گفته‌اند اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از کالای خارجی استفاده نکنید، شامل نرم‌افزارها هم می‌شود و باید از نرم‌افزار داخلی استفاده کنید.
[=arial]

[=arial]

[=arial]http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13
[=arial]

[=arial]

[=arial]مطالعه بیشتر در خصوص تلگرام:

[=arial]http://www.dana.ir/News/211483.html
[=arial]http://www.dana.ir/News/222957.html
[=arial]http://dana.ir/News/283165.html

[=arial]توجه :

حذف نرم افزار به تنهایی کفایت نمی کند، باید حذف حساب یا حذف اکانت صورت بپذیرد تا مانع کمک اقتصادی و اطلاعاتی و ...به دشمن شوید.
[=arial]

[="Navy"]با تشکر از شما بابت اطلاع رسانی

برای حذف اکانت خود،این مسیر را ادامه دهید:
https://my.telegram.org/auth?to=deactivate وارد این آدرس شده و بعد از آن شماره خود را وارد کنید و به صفحه بعد بروید...دقت کنید که همزمان با ورود به این آدرس باید نرم افزار شما فعال باشد...زمانی که شماره خود را وارد کردید تلگرام برای شما یک پیام داخل نرم افزار ارسال میکند که حاوی یک کد برای حذف و دی اکتیو کردن اکانت شماست...[/]

شخصا نیازی نمیبینم اکانت خودم حذف کنم!نه تبلیغات خاصی داره و نه پولی خواهد شد
مهمترین چیز در این نرم افزار امنیت داخلی اون هست که حداقل برای نرم افزار های دیگه نیست
مثلا بلای نوکیا سر ملت نمیاد..
همینش خیلی خوبه کفایت میکنه حداقل برای خودم

تا زماني كه نرم افزار مشابه و كارآمد داخلي و جايگزين وجود نداشته باشه، خرده گرفتن به اين شبكه هاي اجتماعي بي فايده و بي معني هست

96xy;683439 نوشت:
تا زماني كه نرم افزار مشابه و كارآمد داخلي و جايگزين وجود نداشته باشه، خرده گرفتن به اين شبكه هاي اجتماعي بي فايده و بي معني هست

عزیز بحث تکامل بماند اصلا کامل نباشه
وقتی امنیت داخلی نداریم خودش مشکل هست
یه برنامه نویس اندروید حرفه ای بپرسید ببینید از سیستم برخی نرم افزارهای بازار چی بهت میگه
اصلا گرفتن نرم افزار از بازار خودش نیاز به افشاگری داره
نرم افزارهایی مثل لاین و وایبر براحتی سرور در اختیار دولتها میزارن
شما فکر کردی پلیس فتا میشینه وایبر هک میکنه؟؟خیر میره سرور میخره!!
خوبی تلگرام اینه که نه میشه خرید نه میشه هک کرد کلا حداقلش اینه کسی فضولی نمیتونه تو گروها بکنه این خیلی لذت داره!!!
همون جریان نوکیا یادتونه؟میگفتن نوکیا اسراءیلیه و....بعدش دیدین چی شد دیگه نیاز به توضیح نداره

96xy;683439 نوشت:

بیسفون
Bisphone
ایرانیه استفاده کنید

کنجکاو بی گناه;683442 نوشت:
بیسفون
Bisphone
ایرانیه استفاده کنید

سلام كنجكاو
من خودم مدت زيادي هست كه براي ترك اعتياد اينترنت اينجور نرم افزارها رو كنار گذاشتم، فقط گاهي اوقات به اينجا ميام
ولي در كل فكر نكنم مشابه هاي ايراني به كيفيت اونا برسه

سید محمد جواد;683441 نوشت:

همون جریان نوکیا یادتونه؟میگفتن نوکیا اسراءیلیه و....بعدش دیدین چی شد دیگه نیاز به توضیح نداره

جريان نوكيا چيه من نمي دونم

96xy;683447 نوشت:
سلام كنجكاو
من خودم مدت زيادي هست كه براي ترك اعتياد اينترنت اينجور نرم افزارها رو كنار گذاشتم، فقط گاهي اوقات به اينجا ميام

جريان نوكيا چيه من نمي دونم

سلام
نه اتفاقا به پای اون ها میرسه و هر روز داره پیشرفت میکنه
فقط غیرت میخواد که برنامه رو نصب کرد

کنجکاو بی گناه;683451 نوشت:
سلام

براي كدوم سيستم عامل ها هست؟
اگه خوب باشه به ديگران پيشنهاد مي كنم

96xy;683452 نوشت:

Ios & android
مرکز نشر اثار امام خامنه ای هم این رو تایید کرده و برای حمایت یک صفحه توش دارن
روزنامه ها هم همینطور و ....

کنجکاو بی گناه;683451 نوشت:
سلام

هر کی عم نصب نکنه غیرت نداره درسته:))؟

سید محمد جواد;683455 نوشت:

بله درسته ، شما شک داری ؟ Fool

96xy;683452 نوشت:

داستان نوکیافروش تجهیزات شنود هست
البته حرف و نقل زیاد داره
کلا نرم افزار های داخلی قابل اطمینان از نظر امنیت و حریم شخصی نیستند دقیقا به همان اندازه که برای یک شهروند خارجی هم امنیت ندارند
مثلا دولت چین کلی برای این جریان به لاین پول داده همچنین وایبر...
ولی نکته مثبت نرم افزارهایی مثل تلگرام در ایران این هست که کسی که بخواد برای ما مشکل ایجاد کنه دسترسی نداره و خبری از کیسه گونی و اینها نیست
ولی نرم افزار داخلی کیسه گونی هم باهاش هست جزو اپشنهاش حساب میشه:))

[="Tahoma"][="Plum"]

سید محمد جواد;683455 نوشت:

غیرت داریم تا غیرت

به نظرمن این غیرتی که اینجورجاها ازش بحث میشه اولاً به اون معنی عرفیش نیست و ثانیاً اصلاً نمیخواد حکمِ " اگر آنگاهی" بده
بلکه یه پیامه برای تهییج دیگران که نصب کنن

سخت نگیرین
اینجور وقتا جمله به این معناس
هرکی نصب کنه یعنی حتماً غیرت حمایت از محصولات داخلی رو داره، اما هرکی نصب نکنه، حکمی راجع بهش نمیشه گفت

البته فک میکنم گوینده منظورش این بود
موید باشید:Gol:

آقا اشک منو درآوردید
از وایبر و اتس اومدم بیرون که کمک به صهیونیست نکنم بعد الان تلگرامم ؟!؟!:geryeh:

ضمناً قضیه نوکیا منم کنجکاوم بدونم چیه؟؟:Gig:[/]

کنجکاو بی گناه;683460 نوشت:
بله درسته ، شما شک داری ؟ :|

اره شک دارم
قرار نیست شما و امثال شما برای غیرت ملت و نرم افزاری که نصب میکنن تصمیم بگیرید
هر کسی هر چیزی دوست داره نصب میکنه ربطی به غیرتش و مردی و زن بودنش و...نداره
یادبگیرید در زندگی و گوشی مزدم سرک نکشید و از پیش خودتون برای ملت نظرات صادر نکنید
این نرم افزار ایرانی رو هرکی دوست داره نصب میکنه
در ضمن دوستان عزیز این نرم افزار ایرانی فعلا سرورش دست ایران نیست
دوما اصلا ساخت ایران نیست
سوما خریداری شده تا نظارت بیشتری روش باشه
حالا نظارت از چه نوعی خدا میدونه
خداروشکر تلگرام حداقل در ایران به قدری قوی و حساب شده هست که دستشون به ای پی سرورش نمیرسه بخوان فیلترش کنن مثل ویچت و...
با کمترین سرعت کار میکنه و اصلا محدودیت ارسال فایل نداره و بسیار کارا و عالی هست

سید محمد جواد;683462 نوشت:
داستان نوکیافروش تجهیزات شنود هست
البته حرف و نقل زیاد داره
کلا نرم افزار های داخلی قابل اطمینان از نظر امنیت و حریم شخصی نیستند دقیقا به همان اندازه که برای یک شهروند خارجی هم امنیت ندارند
مثلا دولت چین کلی برای این جریان به لاین پول داده همچنین وایبر...
ولی نکته مثبت نرم افزارهایی مثل تلگرام در ایران این هست که کسی که بخواد برای ما مشکل ایجاد کنه دسترسی نداره و خبری از کیسه گونی و اینها نیست
ولی نرم افزار داخلی کیسه گونی هم باهاش هست جزو اپشنهاش حساب میشه:))

راجع به نوکیا واضح تر بگین من نگرفتم چی شد؟!؟!

mkhahande313;683467 نوشت:
[="Tahoma"][="Plum"]
راجع به نوکیا واضح تر بگی من نگرفتم چی شد؟!؟!
[/]

نمیشه عزیز کامل توضیح داد
جستجو کنید فروش تجهیزات شنود شرکت نوکیا به...!
واضحتر بگم؟
تاکید میکنم خوبی تلگرام اینه که این مشکلات رو نداره و تاکید شدید میکنم هیچ درامدی ...هیچ درامدی برای برادران"روس نداره"یه جستجو تو ویکیپدیا انگلیسی و مقالاتش بکنید بد نیست
بابت اطلاعات هم شده خوبه

سید محمد جواد;683466 نوشت:
اره شک دارم
قرار نیست شما و امثال شما برای غیرت ملت و نرم افزاری که نصب میکنن تصمیم بگیرید
یادبگیرید در زندگی و گوشی مزدم سرک نکشید و از پیش خودتون برای ملت نظرات صادر نکنید
این نرم افزار ایرانی رو هرکی دوست داره نصب میکنه
دوما اصلا ساخت ایران نیست
سوما خریداری شده تا نظارت بیشتری روش باشه
حالا نظارت از چه نوعی خدا میدونه
خداروشکر تلگرام حداقل در ایران به قدری قوی و حساب شده هست که دستشون به ای پی سرورش نمیرسه بخوان فیلترش کنن مثل ویچت و...
با کمترین سرعت کار میکنه و اصلا محدودیت ارسال فایل نداره و بسیار کارا و عالی هست

ببین من راجع به ایرانی های متعهد حرف زدم نه روشنفکر
شما چرا بهت برخورد ؟
شاید سرورش تو ایران نباشه اما از کجا و با کدوم سند میگی ساخت ایران نیست ؟
گفتم که دفتر حفظ و نشر اثار امام خامنه ای رسما حمایت خودشو اعلام کرده
پس هرکس که ادعایی ولایی بودن داره باید یه خودی نشون بده
شما برو تلگرام نصب کن ماشاءالله در مورد هر چیزی که ربطی به ایران داشته باشه یه ژست روشنفکری میگیری

کنجکاو بی گناه;683473 نوشت:
ببین من راجع به ایرانی های متعهد حرف زدم نه روشنفکر
شما چرا بهت برخورد ؟
شاید سرورش تو ایران نباشه اما از کجا و با کدوم سند میگی ساخت ایران نیست ؟
گفتم که دفتر حفظ و نشر اثار امام خامنه ای رسما حمایت خودشو اعلام کرده
پس هرکس که ادعایی ولایی بودن داره باید یه خودی نشون بده
شما برو تلگرام نصب کن ماشاءالله در مورد هر چیزی که ربطی به ایران داشته باشه یه ژست روشنفکری میگیری

اوکی اوکی Smile

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

سید محمد جواد;683435 نوشت:
نه تبلیغات خاصی داره و نه پولی خواهد شد

خوبی تلگرام اینه که نه میشه خرید نه میشه هک کرد کلا حداقلش اینه کسی فضولی نمیتونه تو گروها بکنه این خیلی لذت داره!!!

[=arial]
[=arial]گفت: حالا مگه با استفاده از وایبر، تلگرام، تانگو، واتس اپ، اینستاگرام و... چقدر پول به حساب صهیونیست ها میره؟

گفتم: بر مبنای محاسبه انجام شده بر روی ارزش سهام این شرکت ها، هر کاربر به محض عضویت، ١٤٥ دلار (حدودا ٥٠٠ هزار تومان) به ارزش شرکت مورد نظر اضافه می کند و با هر کلیک بین ٤ تا ٢٠ سنت گردش مالی در آنها ایجاد می کند...

http://www.lenzor.com/p/3ytkD

[=arial]

درآمد های مدرن این نیست که شما حتما پولی را واریز کنید، همون طوری که در متن سوال سیزدهم از لینک سایت مقام معظم رهبری آمد، پس صرف کلیک کردن روی صفحه موبایل برای صاحبش درآمد دارد،صرف عضویت درآمد دارد، صرف استعمال درامد دارد، لذا همین ها اعانه به ظالم هست و حرام می شود.

اگر درامد نداشت که مثلا همین وایبر در لیست تجاری وزارت اقتصاد اسرائیل وجود نداشت،اینم تصویر سایت وزارت اقتصاد اسرائیل اشغالگر:

مهمترین چیز در این نرم افزار امنیت داخلی اون هست که حداقل برای نرم افزار های دیگه نیست

سید محمد جواد;683472 نوشت:
برادران"روس نداره"

[=arial]این 4 تا لینک رو بخونید:

ضمنا نتانیاهو وقتی که از مالک یهودی تلگرام تقدیر می کرد (تو فیلم) چه گفت؟

گفت: [=arial]او(لاشویلی مالک تلگرام) در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است.

[=arial]امنیت اسرائیل نا امنی شما است ! پس این قدر تلگرام را به به ندان.

96xy;683439 نوشت:

[=arial]نمونه های ایرانی زیادی هست ، البته من هیچ کدام چه ایرانی و چه خارجی را پیشنهاد نمی کنم...مسئولیت شرعی را هم گردن نمی گیرم، اما از باب این که بدانید نمونه ایرانی زیاد امده است،مثلا بیسفون،ساینا،فانوس،سلام ،قصادک(فکر کنم مال تبیان هست) و......

حداقلش اینه کسی فضولی نمیتونه تو گروها بکنه این خیلی لذت داره!!!

[=arial]و لذتش برای اسرائیل خریدن تیر از محل همین درآمد ها و کشتن کودکان مظلوم غزه هست

96xy;683447 نوشت:

[=arial]همون اسرائیلی ها که اول آمده بود از ایرانی ها بی کیفیت تر بود.....الان هم مشکل دارد....منتهی از بس همین ایرانی ها استفاده کردند که مشکلاتش رو کم کردند.

سید محمد جواد;683462 نوشت:

[=arial]گفت: کدام نرم افزار امن است؟

[=arial]گفتم:اگر امنیت حریم خصوصی را ۱۰ واحد فرض کنیم، وقتی گوشی ساده و سیم کارت می خری، ۱ واحد از امنیتت کم می شود؛ اگر گوشی ات هوشمند باشد، ۴ واحد کم می شود؛ اگر روی گوشی هوشمندت اینترنت فعال کنی، ۶ واحد امنیت نداری و اگر روی گوشی هوشمند متصل به اینترنتت نرم افزارهایی مثل وایبر، واتس اپ، لاین، اینستاگرام، تلگرام و... نصب کرده باشی، ۹ واحد از امنیتت کم می شود و تنها ۱ واحد امنیت داری. اگر نرم افزار ایرانی نصب کنی، هفت واحد ناامن و سه واحد امنی! در نتیجه روی گوشی ات اطلاعات خصوصی نداشته باش و همه جا با خودت نبرش

http://www.lenzor.com/p/IFCzh

mkhahande313;683464 نوشت:
آقا اشک منو درآوردید
از وایبر و اتس اومدم بیرون که کمک به صهیونیست نکنم بعد الان تلگرامم ؟!؟!

[=arial]نمونه های ایرانی زیادی هست ، البته من هیچ کدام چه ایرانی و چه خارجی را پیشنهاد نمی کنم...مسئولیت شرعی را هم گردن نمی گیرم، اما از باب این که بدانید نمونه ایرانی زیاد امده است،مثلا بیسفون،ساینا،فانوس،سلام ،قصادک(فکر کنم مال تبیان هست) و......

[=arial]ما سرک نمی کشیم و الکی گیر نمی دهیم....می بینیم در جامعه ،مستند حرفمان را اثبات می کنیم و امر به معروف و نهی از منکرمان را می کنیم....

خواستی قبول کن،خواستی قبول نکن.... اما تحقیق کن.

[=arial]مدافع نرم افزار ها نیستم،هیچ کدام را هم همان طوری که گفتم توصیه نمی کنم (چه ایرانی و چه خارجی) ...

اما تا جایی که اطلاع دارم بیسفون در سطح جهانی برنامه ریزی کرده است و علاوه بر سرور های ایرانی داخل کشورهایی دیگر نیز سرور دارند و برای ان دو سال وقت گذاشتند....تحقیق کنید.

به هر حال ایرانی زیاد است و مثال هایی رو زدم.

sayedali;683565 نوشت:

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

[=arial]
[=arial]گفت: حالا مگه با استفاده از وایبر، تلگرام، تانگو، واتس اپ، اینستاگرام و... چقدر پول به حساب صهیونیست ها میره؟

گفتم: بر مبنای محاسبه انجام شده بر روی ارزش سهام این شرکت ها، هر کاربر به محض عضویت، ١٤٥ دلار (حدودا ٥٠٠ هزار تومان) به ارزش شرکت مورد نظر اضافه می کند و با هر کلیک بین ٤ تا ٢٠ سنت گردش مالی در آنها ایجاد می کند...

[=arial]

درآمد های مدرن این نیست که شما حتما پولی را واریز کنید، همون طوری که در متن سوال سیزدهم از لینک سایت مقام معظم رهبری آمد، پس صرف کلیک کردن روی صفحه موبایل برای صاحبش درآمد دارد،صرف عضویت درآمد دارد، صرف استعمال درامد دارد، لذا همین ها اعانه به ظالم هست و حرام می شود.

اگر درامد نداشت که مثلا همین وایبر در لیست تجاری وزارت اقتصاد اسرائیل وجود نداشت،اینم تصویر سایت وزارت اقتصاد اسرائیل اشغالگر:

[=arial]این 4 تا لینک رو بخونید:

ضمنا نتانیاهو وقتی که از مالک یهودی تلگرام تقدیر می کرد (تو فیلم) چه گفت؟

گفت: [=arial]او(لاشویلی مالک تلگرام) در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است.

[=arial]امنیت اسرائیل نا امنی شما است ! پس این قدر تلگرام را به به ندان.

[=arial]و لذتش برای اسرائیل خریدن تیر از محل همین درآمد ها و کشتن کودکان مظلوم غزه هست

[=arial]همون اسرائیلی ها که اول آمده بود از ایرانی ها بی کیفیت تر بود.....الان هم مشکل دارد....منتهی از بس همین ایرانی ها استفاده کردند که مشکلاتش رو کم کردند.

[=arial]گفت: کدام نرم افزار امن است؟

[=arial]گفتم:اگر امنیت حریم خصوصی را ۱۰ واحد فرض کنیم، وقتی گوشی ساده و سیم کارت می خری، ۱ واحد از امنیتت کم می شود؛ اگر گوشی ات هوشمند باشد، ۴ واحد کم می شود؛ اگر روی گوشی هوشمندت اینترنت فعال کنی، ۶ واحد امنیت نداری و اگر روی گوشی هوشمند متصل به اینترنتت نرم افزارهایی مثل وایبر، واتس اپ، لاین، اینستاگرام، تلگرام و... نصب کرده باشی، ۹ واحد از امنیتت کم می شود و تنها ۱ واحد امنیت داری. اگر نرم افزار ایرانی نصب کنی، هفت واحد ناامن و سه واحد امنی! در نتیجه روی گوشی ات اطلاعات خصوصی نداشته باش و همه جا با خودت نبرش

http://www.lenzor.com/p/IFCzh

[=arial]ما سرک نمی کشیم و الکی گیر نمی دهیم....می بینیم در جامعه ،مستند حرفمان را اثبات می کنیم و امر به معروف و نهی از منکرمان را می کنیم....

خواستی قبول کن،خواستی قبول نکن.... اما تحقیق کن.

[=arial]مدافع نرم افزار ها نیستم،هیچ کدام را هم همان طوری که گفتم توصیه نمی کنم (چه ایرانی و چه خارجی) ...

اما تا جایی که اطلاع دارم بیسفون در سطح جهانی برنامه ریزی کرده است و علاوه بر سرور های ایرانی داخل کشورهایی دیگر نیز سرور دارند و برای ان دو سال وقت گذاشتند....تحقیق کنید.

به هر حال ایرانی زیاد است و مثال هایی رو زدم.

شما تظمین میکنی دولت ایران دیترسی به محتوای نرم افزارها و سرورهای این نرم افزارهای پیام رسان نداره؟
بنده دوست دارم نرم افزاری داشته باشم که دولت دسترسی بهش نداشته باشه
چطور میشه یه کلیک کردن اینقدر حرام حلال داشته باشه بعد خرید سرویس شنود خاموش از شرکت نوکیا برای ایران و دولت ایران حلال باشه؟
من علاقه دارم چیزی داشته باشم که اگر یکهو همینجوریا نه اینکه کسی کاری کرده باشه یکهو سرور خوابید دسترسی داشته باشم!!متوجه هستین که بعضی مواقع یکهویی الکی همه چیز قطع میشه!
من نه ایمیل اصلی دادم تلگرام نه رو خط اصلیم هست نه رو سیستم دارم!
حالا شما یک نرم افزار ایرانی معرفی کنید و تضمین بدین دولت ایران دسترسی بهش نداره نکته بعدی اینکه بنده ار اقا تقلید نمیکنم از نظر بنده استفاده از این نرم افزار مشکلی نداره و از نظر شخصی هم که مقلدش هستم اشکالی نداره...مشکل حرام حلالی ان حل شد؟

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

سید محمد جواد;683570 نوشت:
شما تظمین میکنی دولت ایران دیترسی به محتوای نرم افزارها و سرورهای این نرم افزارهای پیام رسان نداره؟
بنده دوست دارم نرم افزاری داشته باشم که دولت دسترسی بهش نداشته باشه

[=arial]شما صهیونیست رو محرم تر می دانید؟

اگر بله این دیگه به ما ربطی ندارد...........

ما که موظف نیستیم این جا به زور چیزی را به شما بقبولانیم.

اتفاقا داخل نرم افزار های صهیونیستی بیشتر حساسیت هست نه ایرانی ها،چرا که آنجا محیطش بیشتر مستعد جرم است و اگر نهاد های مربوطه دسترسی نداشتند که آزادش نمی گذاشتند........!

خرید سرویس شنود خاموش از شرکت نوکیا برای ایران و دولت ایران حلال باشه؟

[=arial]هر چیزی که مدعی هستید رو باید ثابت کنید...

ما این جا صهیونیستی بودن تلگرام رو ثابت کردیم....

شما نیز آنچه مدعی هستید باید ثابت کنید، مستند سخن بگویید.....

نه این که همین طوری حرف بزنید و یا احتملا در سایت های مغرض و شبکه های معاند این حرف ها را بشنوید و بخوانید و نقش طوطی را بازی کنید.

بنده ار اقا تقلید نمیکنم

از نظر شخصی هم که مقلدش هستم اشکالی نداره...مشکل حرام حلالی ان حل شد؟

[=arial]استفاده شما چون موجب تقویت قوای دشمن می باشد، اعانه به ظالم محسوب می شود ، در حرمت اعانه به ظالم بین مراجع اتفاق نظر وجود دارد...

"علماء بالاجماع معتقدند که تقویت ظالم در ظلمش حرام است."

http://feqh.ostadtaeb.ir/index.php/%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D9%81%D9%82%D9%87/%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D9%81%D9%82%D9%87/item/166-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D8%B5%D8%AA-%D9%88-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D9%81%D9%82%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%81-%D9%88-%D9%86%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%86%DA%A9%D8%B1/166-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D8%B5%D8%AA-%D9%88-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D9%81%D9%82%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%81-%D9%88-%D9%86%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%86%DA%A9%D8%B1

sayedali;683565 نوشت:

[=arial]

ا
همون اسرائیلی ها که اول آمده بود از ایرانی ها بی کیفیت تر بود.....الان هم مشکل دارد....منتهی از بس همین ایرانی ها استفاده کردند که مشکلاتش رو کم کردند.

.

.
[/B]

اينكه چيز عجيبي نيست، هر برنامه اي كه بياد (هر مدلش) يكسري مشكلات داره كه سازنده در ورژن هاي بعدي مشكلات رو حل مي كنه به اصطلاح همون فيكس باگ ها
و اين كم شدن مشكل به مسئوليت پذيري برنامه نويس هم بستگي داره! بعضي ها يه برنامه اي ميسازن و ولش مي كنن و اصلاً پشتيباني نمي كنن!

sayedali;683574 نوشت:
شما صهیونیست رو محرم تر می دانید؟

نه اصلا هیچ کس را محرم نمیدانم اصل رژیم صهیونیسم بر پایه فساد بوده و هست چرا باید محرم بدونم ؟

sayedali;683574 نوشت:
اگر نهاد های مربوطه دسترسی نداشتند که آزادش نمی گذاشتند........!

در این زمینه بنده هم تحقیق کردم خیال شما راحت دسترسی ندارند
کلا هک کردن و شکست کدهای حتی وایبر و لاین و... کار یکی دو ساعت نیست
شکسته شدن کدهای یک گروه ساده در وایبر حدود 8هزار ساعت نیروی سایبری میخواد ! تازه اگر کد تغییر نکنه
گروهای اینچنین اطلاعات سرور خودشون رو به کشورها میفروشند مثل لاین و خود گوگل حتی !
الان کلمات خاصی در لاین و وایبر در برخی کشورها ف ی ل تر هست و سیستم هوشمند اطلاعاات را به سرورهای داخلی ارسال میکند

تلگرم از این جریان خارج است
اپلیکیشن تلگرام Telegram نرم افزاری است که اخیرا به دلیل امنیت بالای خود توجهات بسیاری را جلب کرده است
این ابزار دو گونه متفاوت از امنیت را برای دو مورد متفاوت از چت ارائه میکند. برا چت های استاندارد، رمزگذاری Server-Client و Client-Server به کار گرفته میشود که به این معنی است که پیام شما نیاز به رمزگذاری در سرور تلگرام ندارد.این موضوع برای اغلب چت ها و گفتگو های روزمره مفید و کافی است و امتیاز آن این است که امکان چت و پیام رسانی به شکل Multi-Platform را مهیا میکند. برای داشتن یک گفتگو رمزگذاری شده End-to-End باید از گزینه چت رمزی یا Secret استفاده کنید که در این صورت تلگرام به هیچ وجه پیام های رمز گذاری شده را دریافت نمیکند.
امنیت پیام ها با رمزگذاری های نا متقارن AES 256 بیتی و RSA 2048 بیتی تضمین شده است. بهترین قسمت برای امنیت این ابزار این است که اساسا نیاز نیست تا کاربر اقدام خاصی را برای داشتن امنیت صورت دهد. تلگرام به قدری به امنیت خود مطمئن است که جایزه ای 200 هزار دلار را برای هک شدن خود پیشنهاد میکند
همین امنیت منجر به آن شد که یک و نیم میلیون از شهروندان کره جنوبی نرم افزار چت مخصوص خود یعنی Kakao Talk را رها کنند و به اپلیکیشن تلگرام بپیوندند
این نرم افزار توسط دو نفر طراحی شده است: نیکولا و پاول دورو که بنیانگذاران شبکه اجتماعی بزرگ روسی با نام VK هستند(نرم افزار و شبکه ای که دولت روسیه اصلا دل خوشی از ان ندارد زیرا اتفاقات را برحتی در اشتراک میگذارد و دولت روسیه دسترسی به ان ندارد. البته هرچند طراحان این ابزار روسی هستند اما در FAQ وب سایت خود تشریح کرده اند مقر اصلی نرم افزار در برلین است.

یا ارتباط شما با کلیدی رمزنگاری شده است که سرویس دهنده به آن دسترسی ندارد؟

[=Nazanin] این سوال یکی از تفاوت‌های کلیدی بین تلگرام و وایبر است زیرا تلگرام دارای این ویژگی است در حالی که وایبر چنین ویژگی‌ای ندارد.

[=Nazanin]این یعنی آنکه که صاحبان تلگرام اگر هم بخواهند، امکان مشاهده مکالمات شما را ندارند

[=Nazanin]و تنها شما و فرد گیرنده امکان دیدن مکالمات را دارید. حال آنکه در وایبر اگر صاحبان آن بخواهند، به راحتی می‌توانند مکالمات رمزنگاری شده شما با یک فرد خاص را شنود و مشاهده کنند.

[=Nazanin]خوشبختانه در این مورد افراد زیاد و مختلفی در سرتاسر جهان کارهای زیادی انجام داده‌اند که معروف‌ترین و بهترین آن پروژه Secure Messaging Scorecard یا کارت امتیاز امنیت پیام‌رسان‌ها[=Nazanin] است که توسط بنیاد مرزهای الکترونیکی یا Electronic Frontier Foundation[=Nazanin] ایجاد و توسط اصل ۱۹ به فارسی ترجمه شده است

• آیا شما به صورت مستقل امکان شناسایی و احراز هویت طرف مقابل‌تان را دارید؟ این مورد نیز تفاوت دیگر تلگرام و وایبر است. در تلگرام شما این امکان را دارید که به صورت مستقل (از طریق اثر انگشت دیجیتالی یا پروتکل تایید هویتی مانند Socialist Millionaire) هویت فرد مقابل را تایید کنید در حالی که چنین امکانی در وایبر وجود ندارد و یک فرد می‌تواند خودش را جای فرد دیگری جا بزند.
شما تحقیق میکنید بنده هم تحقیقات جهانی میزارم که حتی سرور تلگرام دسترسی به جزئیات ندارد !

بر مبنای محاسبه انجام شده بر روی ارزش سهام این شرکت ها، هر کاربر به محض عضویت، ١٤٥ دلار (حدودا ٥٠٠ هزار تومان) به ارزش شرکت مورد نظر اضافه می کند و با هر کلیک بین ٤ تا ٢٠ سنت گردش مالی در آنها ایجاد می کند..

این محاسبه را عزیز کی انجام داده منبعش چی هست ؟

[="Microsoft Sans Serif"]

سید محمد جواد;683472 نوشت:
تاکید میکنم خوبی تلگرام اینه که این مشکلات رو نداره و تاکید شدید میکنم هیچ درامدی ...هیچ درامدی برای برادران"روس نداره"یه جستجو تو ویکیپدیا انگلیسی و مقالاتش بکنید بد نیست
بابت اطلاعات هم شده خوبه
بعید میدونم همچین نرم افزار قوی، بدون چشم داشت برگشت سرمایه باشه.
شاید به خاطر امنیت بالا و احترامی که به حقوق مردم گذاشته از سازمان حقوق بشر پولی دریافت کنه.
تو سایت خود تلگرامم نوشته که ما کوچکترین سودی از این برنامه نمیبریم؛ ولی بعید میدونم درست باشه!
سید محمد جواد;683591 نوشت:
حتی اگه بازم پولی تو جیب اونا بره، ارزش داره و من خودم به شخصا هیچ وقت از نسخه ی بسیجیان گرز به دست استفاده نمیکنم.
استفاده از ورژن ایرانیش رو هم پول رو تو جیب مردم غزه، لبنان، یمن و ... میریزه!
همه بیگانن پس میرم سراغ تلگرام!

تلگرام برای کسی که بتونه هکش کنه، سیصد هزار دلار جایزه گذاشته (هل من مبارز)!

درود
من که خودم خیلی طرفدار اینجور نرم افزار ها نیستم،ولی وقتی شرکت هایی مثل ایرانسل و همراه اول و مخابرات علنا دارن دزدی میکنن،من ایرانی حتی از سر لجبازی هم شده میرم سراغ اینجور نرم افزار ها...
ولی به شخصه فکر میکنم که باز تلگرام از وایبر بهتره چون حداقل مثل وایبر سرورهاش مستقیما توی اسرائیل ملعون نیستش

sayedali;683574 نوشت:
استفاده شما چون موجب تقویت قوای دشمن می باشد، اعانه به ظالم محسوب می شود ، در حرمت اعانه به ظالم بین مراجع اتفاق نظر وجود دارد...

خواهشا با افراط خود برای دیگران حکم ندهید.
اعانه ظالم در ظلمش حرام است یعنی اگر یقین داشته باشید که استفاده از ابزار ها سودی به دشمن می رسد و دقیقا همین سود باعث ظلم می شود،حرام است اما در صورت وجود شک اشکالی ندارد و تا یقین حاصل نشود که اولا فعالیت من برای شخص ظالم سود دارد و ثانیا این سود من عینا در راه ظلمش استفاده می شود نه راه دیگری حرام است که این یقین هیچوقت برای کسی به وجود نمیاد پس به طور کلی استفاده از آن تا یقین نکند عین این پول صرف ظلم می شود جایز است

[="Tahoma"][="Plum"]

آبـرنـگـ;683653 نوشت:
بسیجیان گرز به دست

:Gig::Gig::Gig::Gig::Gig:
درعجبم که این گرز اگه گرزه چرا برا مخالفین تشنه به خونشون تو این سایت، بالا نرفته تاحالا:khandeh!:

درواقع فک کنم منظورتون بسیجی نمایانِ گرز به دست بود:ok:
یا بیسجیانِ "گرز به دست، نما":khandeh!:[/]

mkhahande313;683677 نوشت:

:Gig::Gig::Gig::Gig::Gig:
درعجبم که این گرز اگه گرزه چرا برا مخالفین تشنه به خونشون تو این سایت، بالا نرفته تاحالا:khandeh!:

درواقع فک کنم منظورتون بسیجی نمایانِ گرز به دست بود:ok:
یا بیسجیانِ "گرز به دست، نما":khandeh!:

درود
همین نه ماه پیش بودش که مصوبه ی چند هزار موتور سوار امر کننده ی به معروف و بسیجی بحث ش مطرح بود...دقیقا قبل از فاجعه ی اسیدپاشی که آخرشم مصوبینش پیدا نشد

[="Tahoma"][="Plum"]

amirabdi;683685 نوشت:
درود
همین نه ماه پیش بودش که مصوبه ی چند هزار موتور سوار امر کننده ی به معروف و بسیجی بحث ش مطرح بود...دقیقا قبل از فاجعه ی اسیدپاشی که آخرشم مصوبینش پیدا نشد

بسیجی که کارش امربه معروفه چه ایرادی داره؟ مگه کار شهید همت،شهید چمران، شهید علم الهدی، غیر از امر به معروف بود؟؟؟

منتها خیلی ها بسیجی نیستن
بیسجی نمان با یه کارت و یه چفیه !!
قاطی نکنیمشون باهم منظورم این بود.

اینکه تا بسیج یه حرکت میکنه همه اول با بدبینی بهش نگاه کنیم که حتماً اینم یه توطئه دیگه اس برا عقده گشایی های یه عده نابسیجی، اینم منصفانه نیست همون اندازه که اون عقده گشایی ها منصفانه نیست

مویدباشید:Gol:[/]

بحثهارو با هم درگیر نکنید
بزارید ببینیم این محاسبات سود مالی این شرکتها چی بوده و حداقل خودم برام روشن بشه از کجا اومده بعد دوستان سر بسیج و بسیج نما گفتگو کنند البته بحث خوبیه:)

آبـرنـگـ;683653 نوشت:
نسخه ی بسیجیان گرز به دست

بسم الله
شاهنامه زیاد می‌خوانید برادر ...
و البته حرفهای تحریک کننده می‌زنید که اگر جوابتان را بدهند بگویید دیدید گفتم ما مظلوم هستیم و همه می‌خواهند ما را به زور به عقاید خودشان در بیاورند! :Nishkhand:
بسیجی اگر از دینش دفاع کند از حقیقت دفاع کرده است ... وای بر کسی که جلوی او بایستد ... چون اگر از روی نعش بسیجی رد شد با خدایی مواجه می‌شود که بسیجی به او تکیه داشته است ... :Gol:
آبـرنـگـ;683653 نوشت:

ما همینطوری هم برای کمک به بیچارگانی که خونشان توسط صاحبان وایبر و از این دست جانوران در شیشه می‌شود پول جمع می‌کنیم و برای کمک به ایشان می‌فرستیم ... می‌دانید که برخی از بزرگان گفته‌اند بنی آدم اعضای یکدیگرند ... حتی خارجیها هم گاهی این مسائل را می‌پذیرند ... خلاصه اینکه اگر کرایه‌ی استفاده از برخی خدامات به جیب مردم مظلوم منطقه برود که قربانی ظلم ظالمان هستند این مایه‌ی خوشحالی ما می‌شود ... اسمش هم می‌شود کار انسانی :ok: ... درست برعکس اینکه پولش برود در جیب اسرائیل ... که اسمش دیگر نمی‌شود کار انسانی و اسم دیگری دارد ... البته اگر آگاهانه و یا از روی قصور باشد ...
من علاقه دارم چیزی داشته باشم که اگر یکهو همینجوریا نه اینکه کسی کاری کرده باشه یکهو سرور خوابید دسترسی داشته باشم!!متوجه هستین که بعضی مواقع یکهویی الکی همه چیز قطع میشه!
...
حالا شما یک نرم افزار ایرانی معرفی کنید و تضمین بدین دولت ایران دسترسی بهش نداره

سلام علیکم برادر
حقیر هیچ چیز زیادی در مورد این شبکه‌ها نمی‌دانم ولی اگر مطلب آنطور باشد که بیان گردیده‌ است آن وقت خوب است مراقب باشیم که دشمنی با یک شخص یا دولت ما را در جبهه‌ی مقابل که طاغوت است قرار ندهد ... علایق و منافع شخصی ارزش آن را ندارد، دارد؟ اگر کاری از دستمان برای اصلاح مشکلات پیش نمی‌اید بهتر است بسوزیم و بسازیم تا آب در آسیاب دشمن بریزیم، قبول ندارید؟
در پناه خدا باشید
یا علی علیه‌السلام

باء;683695 نوشت:

ما همینطوری هم برای کمک به بیچارگانی که خونشان توسط صاحبان وایبر و از این دست جانوران در شیشه می‌شود پول جمع می‌کنیم و برای کمک به ایشان می‌فرستیم ... می‌دانید که برخی از بزرگان گفته‌اند بنی آدم اعضای یکدیگرند ... حتی خارجیها هم گاهی این مسائل را می‌پذیرند

ببخشید اگه بنی ادم اعضای یکدیگرن یه همتی هم بکنید گشنه های مملکت خودمون رو سیر کنین

roz1017;683703 نوشت:

ببخشید اگه بنی ادم اعضای یکدیگرن یه همتی هم بکنید گشنه های مملکت خودمون رو سیر کنین

این نظر رو باید طلا گرفت
نقل قول:

حقیر هیچ چیز زیادی در مورد این شبکه‌ها نمی‌دانم ولی اگر مطلب آنطور باشد که بیان گردیده‌ است آن وقت خوب است مراقب باشیم که دشمنی با یک شخص یا دولت ما را در جبهه‌ی مقابل که طاغوت است قرار ندهد ... علایق و منافع شخصی ارزش آن را ندارد، دارد؟ اگر کاری از دستمان برای اصلاح مشکلات پیش نمی‌اید بهتر است بسوزیم و بسازیم تا آب در آسیاب دشمن بریزیم، قبول ندارید؟

برادر اولا که مدرک واقعی ای وجود نداره که این پول ما مستقیم میره توی جیب دشمن...شما از کجا میدونی؟شاید پولش رو خرج کارهای خیر میکنن...مخصوصا که مدارک بالا اصلا کافی نیست...تا وقتی یقین نداشته باشی هر تهمتی بزنی گناه محسوب میشه
دوما هم که بخش زیادی این حساسیت ها زیرسر همین مخابراته،چون که اینجور نرم افزار ها بدجور دارن به سود آقایون ضربه میزنن حتما باید فیلتر بشن (نمونه ی کاملش اختلال های غیرقانونی ای هستش که توی وایبر و اینستا انداخته اند و هیچکس هم نمیتونه بهشون چیزی بگه)
سوما هم که تا وقتی جنس بهتر داخلی نباشه یا حتی نزدیکش هم نباشه کاربر میره سراغ جنس خارجی...کاش به جای اینکه فیلتر کنن یه ذره برن روی سروراشون کار کنن

باء;683702 نوشت:

بسم الله
شاهنامه زیاد می‌خوانید برادر ...
و البته حرفهای تحریک کننده می‌زنید که اگر جوابتان را بدهند بگویید دیدید گفتم ما مظلوم هستیم و همه می‌خواهند ما را به زور به عقاید خودشان در بیاورند! :Nishkhand:
بسیجی اگر از دینش دفاع کند از حقیقت دفاع کرده است ... وای بر کسی که جلوی او بایستد ... چون اگر از روی نعش بسیجی رد شد با خدایی مواجه می‌شود که بسیجی به او تکیه داشته است ... :Gol:

ما همینطوری هم برای کمک به بیچارگانی که خونشان توسط صاحبان وایبر و از این دست جانوران در شیشه می‌شود پول جمع می‌کنیم و برای کمک به ایشان می‌فرستیم ... می‌دانید که برخی از بزرگان گفته‌اند بنی آدم اعضای یکدیگرند ... حتی خارجیها هم گاهی این مسائل را می‌پذیرند ... خلاصه اینکه اگر کرایه‌ی استفاده از برخی خدامات به جیب مردم مظلوم منطقه برود که قربانی ظلم ظالمان هستند این مایه‌ی خوشحالی ما می‌شود ... اسمش هم می‌شود کار انسانی :ok: ... درست برعکس اینکه پولش برود در جیب اسرائیل ... که اسمش دیگر نمی‌شود کار انسانی و اسم دیگری دارد ... البته اگر آگاهانه و یا از روی قصور باشد ...

سلام علیکم برادر
در پناه خدا باشید
یا علی علیه‌السلام

سلام و درود خدمت دوست گرامی و بزرگوارم
در مورد بسیج متنی بلند نوشتم ولی چون مربوط به این تاپیک نبود حذف کردم....لطفا دوستان بحث دیگری را نیاورند
در زمینه موضوع اب در اسیاب دشمن:مگر هر شرکتی که مالکیت اسراعیلی دارد صهیونیست است؟
چرا ملت گوشی اپل میخرن؟چرا اصلا دولت میزاره وارد بشه؟
چرا دولت اجازه ورود ماشینهای خارجی و....میده؟دوست دارید اینهارو به صهیونیسم ربط بدهم؟مهمتر
چرا ملت میرن حج عمره پول به داءش میدن؟اینکه کمک مستقیم به داءش هست!!!
نه برادر تمام موارد عنوان شده از روی حدس و گمانه و دوتا دست دادن است!
من صبح تماس گرفتم دفتر ایت الله سیستانی عزیزان
کامل مفصل توضیح دادم شنوده گفت برو یک ساعت دیگر خبر بگیر
تماس گرفتم ایشان تحقیق کرده بود
فرمودند برای دفتر محترم یقین نشده است و استفاده از موارد یاد شده هیچ اشکال شرعی ندارد
همین برای من حجت است

roz1017;683703 نوشت:

بسم الله ... الرحمن الرحیم
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته،
با توجه به نامرتبط بودن بحث به موضوع تاپیک با اجازه‌ی شما بعد از این پست دیگر بحث را ادامه نمی‌دهم:
[SPOILER]اول اینکه حقیر کاره‌ای نیستم :Nishkhand: (شکر خدا چون شاید ظرفیت کاره‌ای بودن را هم نداشته باشم :ok:)
دوم اینکه حقیر در نان شب خودان نمانم هنر کرده‌ام (البته صد شکر و هزار شکر خدای را :ok:)
پس فرض را می‌گذارم روی اینکه انتظار دارید به عنوان یک هیچ‌کاره از مواضع بزرگواران دفاع کنم، پس این را هم در نظر بگیرید که این نظرات جنبه‌ی هم‌فکری دارند و حقیر علاوه بر هیچ‌کاره بودن اطلاعات درست و حسابی هم ندارم. به این سؤالات هم پاسخ دهید:

• منابع هر کشوری آیا برای همان کشور است؟
  • اصلاً مرز بندی کشورها از کجا آمده است و اعتبار آن تا کجاست؟
  • کسانی که می‌گویند ما ایرانی هستیم و کاری به غزه و لبنان نداریم منظورشان ایران قبل از ترکمچای است یا ایران بعد از ترکمنچای؟ ایران زمان محمد رضای خائن یا ایران زمان داریوش هخامنشی؟ جنگ پادشاهان ستمگر و ظالم معیار تعیین مرزهای سیاسی است آیا معیار ما برای توزیع منابع هم باید همین باشد؟ دین و اعتقادات مشترک و سنت‌ها و آیین‌های مشترک و قرابت خانوادگی و اجداد مشترک و مرزهای جغرافیایی و غیره چه اثری بر روی آن دارد؟
  • منابع منطقه‌ی خوزستان آیا درست است برای آباد کردن جاهای دیگری در همین ایران مثل خراسان و سیستان و بلوچستان هم صرف شود یا باید صرفاً در همان خوزستان صرف شوند؟
  • اگر یکجا معادنی داشت و منابعی داشت و آب داشت و غیره و جایی فقیر بودند و منبعی نداشتند آیا باید آن جای بی‌منبع یا کم‌منبع خالی از سکنه شود؟ اگر خالی از سکنه شود چون آب ندارد معادن و ثروت‌های دیگری که دارد مخزون می‌ماند و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد ...
  • اگر یکجا منابعی داشت و سکنه هم داشت و با سختی و قحطی روبرو شدند چه باید بکنند؟ آنها که زیرساخت‌های زندگی‌اشان را از دست دادند آیا باید یا مهاجرت کنند و یا محکوم به مرگ هستند و تحمل سختی؟
  • اصلاً مالکیت ما بر منابع خودمان از کجا آمده است؟ برای اینکه باران ببارد یا زمین‌هایمان نفت و گاز دارد یا معادن طلا و غیره داریم آیا زحمتی کشیده‌ایم که بگوییم حاصل دسترنج خودمان است؟
اگر پاسخ این سؤالات را بدهید به زعم حقیر مسأله روشن می‌شود ...
[/SPOILER]
در پناه خدا باشید
یا علی علیه‌السلام

باء;683823 نوشت:

بسم الله ... الرحمن الرحیم

[SPOILER]اول اینکه حقیر کاره‌ای نیستم :Nishkhand: (شکر خدا چون شاید ظرفیت کاره‌ای بودن را هم نداشته باشم :ok:)
دوم اینکه حقیر در نان شب خودان نمانم هنر کرده‌ام (البته صد شکر و هزار شکر خدای را :ok:)

ممنون از شما جتاب باء

منم قصدم این نبود که شما در این مسائل به قول خودتون کاره ای هستین

در رابطه با این جمله که فرمودین

ما همینطوری هم برای کمک به بیچارگانی که خونشان توسط صاحبان وایبر و از این دست جانوران در شیشه می‌شود پول جمع می‌کنیم و برای کمک به ایشان می‌فرستیم ... می‌دانید که برخی از بزرگان گفته‌اند بنی آدم اعضای یکدیگرند ... حتی خارجیها هم گاهی این مسائل را می‌پذیرند

لازم دونستم که بگم زیادم بنی ادم اعضای یکدیگر نیستند

صرفا اگه کاره ای هم بودین بازم حرف اشتباهی نگفتم و یه پیشنهاد دادم

ضمنا در مورد سوالایی که پرسیدین هم نیازی به پاسخ گویی نمیبینم چون نیازی به پیچیده کردن

مسئله یا بیرون کشیدن گذشته نیست

ولی در مورد این که فرمودین

باء;683823 نوشت:
منابع منطقه‌ی خوزستان آیا درست است برای آباد کردن جاهای دیگری در همین ایران مثل خراسان و سیستان و بلوچستان هم صرف شود یا باید صرفاً در همان خوزستان صرف شوند؟

چرا باید صرف نشه

بلاخره سیستان و بلوچستان هم جزوی از ایرانه

هر کجای ایران آباد بشه به نفع مردمشه

اگه از منابع خوزستان برای آبادی سیستان و بلوچستان یا هر کجای ایران استفاده بشه

ایرادی نداره ولی اگه از منابع یه کشور دیگه استفاده شه باید با رضایت اون کشور استفاده شه

مشکل ما اینه داخل مسجدو بی خیال میشیم میچسبیم بیرون مسجد

[="Tahoma"][="DarkGreen"]از همشون بدتر کوکو و اواکس است .
اواکس رسما دارن توش فقط فحش به خدا و اهل بیت و طوایف میدهند.
بیشترین پولی که از ایران بخاطر یک برنامه چت خارج میشود مربوط به همین برنامه مزخرف اواکس است.
کاش حالا که ip ان را نمیبنند یکی پیدا میشد سرورش را هک میکرد
[/]

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

نه اصلا هیچ کس را محرم نمیدانم اصل رژیم صهیونیسم بر پایه فساد بوده و هست چرا باید محرم بدونم ؟

[=arial]احسنت، حالا ما داریم مدارکی ارائه می دهیم در خصوص تلگرام که یهودی هست،لذا شما که یهودی ها را محرم نمی دانید، ادعای امنیت تلگرام هم نکنید،چون دست خودشان هست.

شما تحقیق میکنید بنده هم تحقیقات جهانی میزارم

[=arial]شما اون 4 تا لینک رو بخونید اول،بعد اون مطالب باورتان بشود،شما خواندید اصلا اون 4 تا لینک را! کسی که تحقیق می کند باید همه چیز را بخواند.

حتی سرور تلگرام دسترسی به جزئیات ندارد !

[=arial]چه ساده حرف یهودی ها رو باور می کنید.....

[=arial]کارشناسان فضای مجازی:

http://www.lenzor.com/ramim

[=arial]منبع رو قبلا گذاشتم که:

آبـرنـگـ;683653 نوشت:
نسخه ی بسیجیان گرز به دست استفاده نمیکنم.

[=arial]حالا از نسخه دیگری استفاده کنید، نه این که از این ور بوم بیفتید و از نسخه یهودی ها استفاده کنید!

این همه نرم افزار ....هیچ کدوم رو من نه توصیه می کنم(چه خارجی و چه ایرانی) و نه هم مسئولیت شرعی به عهده می گیریم،اما این همه نرم افزار موجود هست، بیسفون ،ساینا،قاصدک،فانوس،سلام،گفتگوو..... خیلی هست...ایرانی هست

آبـرنـگـ;683653 نوشت:

[=arial]استفاده شما از تلگرام هم پول رو تو جیب یهودی ها می ریزد!

[=arial]تقدیر نتانیاهو نسخت وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی از مالک نرم افزار صهیونیستی تلگرام( مایکل لاشویلی یهودی ):

[FLV] http://h1.asset.aparat.com/public/user_data/flv_video_new/839/a57ce75c575cca5b46e50c2066f924632515362-360p.mp4 [/FLV]

[=arial]نتانیاهو : من بارها در جلسه وزیران و مسئولین کشور بیان کرده ام آقای لاشویلی سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار!!این سرمایه هستیم،آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است!!او در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است!!!من امروز شخصاً به حضور شما رسیدم که قدردانی خود را از همه زحمات این برادر نزدیک و مهربان بیان کنم!!!

[=arial]
http://www.aparat.com/v/ejGY1

[=arial]
[=arial]حضور مالک نرم افزار صهیونیستی تلگرام در بین سربازان کودک کش رژیم نحس و نجس اشغالگر اسرائیل:

[FLV] http://hn2.asset.aparat.com/aparat-video/3e1ad4b23faeebee219e00a98e14351b2515321-360p__90192.mp4 [/FLV]

http://www.aparat.com/v/gVPvh
[=arial]
[=arial]
شما به یهودی ها اعتماد کنید
:Narahat az:[=arial] ......

غزه و لبنان و یمن پاره تن ما هستند:Mohabbat:[=arial] ، جزئی از سرزمین ایران بوده اند،افکار قجری پیش کش خودتان:Gol:

آبـرنـگـ;683653 نوشت:
تلگرام برای کسی که بتونه هکش کنه، سیصد هزار دلار جایزه گذاشته (هل من مبارز)!

[=arial]تا ما می گوییم هل من مبارز می شویم متحجر! اما وقتی یهودی ها می گویند می شوند آقا....:Moteajeb!:[=arial]

اگر یک سری به بازار زده باشید نسخه های پلاس تلگرام دارد به فروش می رسد و این نوعی هک هست که یک نفر این برنامه را edit کرده است و در آن تغییر پیدا کرده است.....به آنها بگویید بروند 300هزار دلارشان را بگیرند:ok:

[=arial]

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

amirabdi;683665 نوشت:
درود
من که خودم خیلی طرفدار اینجور نرم افزار ها نیستم،ولی وقتی شرکت هایی مثل ایرانسل و همراه اول و مخابرات علنا دارن دزدی میکنن،من ایرانی حتی از سر لجبازی هم شده میرم سراغ اینجور نرم افزار ها...
ولی به شخصه فکر میکنم که باز تلگرام از وایبر بهتره چون حداقل مثل وایبر سرورهاش مستقیما توی اسرائیل ملعون نیستش

[=arial]درود بر خودت

من حاضر نیستم به یهودی ها کمک کنم، حتی اگر مخابرات و ایرانسل تعرفه هاشون مشکل داشته باشد.

ولی به هر حال حرف من این ها نیست.....حرف من این است که اصلا چرا از نمونه یهودی استفاده کنید، به سراغ نمونه ایرانی بیایید.

???;683672 نوشت:
خواهشا با افراط خود برای دیگران حکم ندهید.
اعانه ظالم در ظلمش حرام است یعنی اگر یقین داشته باشید که استفاده از ابزار ها سودی به دشمن می رسد و دقیقا همین سود باعث ظلم می شود،حرام است اما در صورت وجود شک اشکالی ندارد و تا یقین حاصل نشود که اولا فعالیت من برای شخص ظالم سود دارد و ثانیا این سود من عینا در راه ظلمش استفاده می شود نه راه دیگری حرام است که این یقین هیچوقت برای کسی به وجود نمیاد پس به طور کلی استفاده از آن تا یقین نکند عین این پول صرف ظلم می شود جایز است

[=arial]
حکم ندادیم....همه دارند ما رو متهم به افراط می کنند....اما افراطی بودن معیار دارد...از اون معیار اگر شخصی عدول کرد می شود افراطی

سوال 13 از لینک زیر رو بخونید متوجه می شوید:

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13[=arial]

اعانه به ظالم حرام است...چه در ظلمش و چه در غیر ظلمش( برای تحقیق بیشتر داخل انجمن فقه و احکام مطرح کنیم بهتر است).

اما هر کاری که موجب تقویت قوای دشمن بشود نیز حرام است.....

منکر این نیستید که استفاده از نرم افزار های صهیونیستی موجب تقویت قوای دشمن نیست؟

چه مالی و اقتصادی و چه اطلاعاتی و چه اجتماعی !....حتی از روی بازی کردن می فهمند چه در ذهن مخاطب هست و برای آینده مردم ایران برنامه ریزی می کنند.

ضمنا از همین نرم افزار های صهیونیستی استفاده شد که الان هر روز چیز های مخوف تری می سازند....

ما این جا لینک می گذاریم مدارک ارائه می دهیم ، شما خودت هم تحقیق کنید...سوال کنید...مصر باشید......

اگر به تفکر شما باشیم که باید کلا بیخیال یقین بشویم و بگوییم تحقیق هم نکنید چون اصلا یقین حاصل نمی شود....در حالی که اسلام تاکید بر تحقیق دارد و ثمره تحقیق هم علم می باشد.

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

roz1017;683703 نوشت:

amirabdi;683717 نوشت:
این نظر رو باید طلا گرفت

[=arial]این که کشور ما فقیر دارد و ...وزارت خاص خودش را دارد،بروید یقه وزیر رفاه را بگیرید که چرا هنوز مشکل است، به بودجه به وزارت دفاع ربطی ندارد که ما از بودجه وزارت دفاع 4 تا فشنگ بدیم به لبنان صدای شما در می آید...

هر وزارت خانه ای هم طبق نیازش از مجلس بودجه می گیرد

این پیام هم وزارت دفاع رو هدف گرفته.....

وزارتی که کار خودش رو خوب انجام داده و الا الان داعش تو این مملکت بود.

جالب هست ، به جای این که بخواهد صدای یهودی ها در بیاد....این جا داخلی ها هم نوا با صهیونیسم شده اند

amirabdi;683717 نوشت:
برادر اولا که مدرک واقعی ای وجود نداره که این پول ما مستقیم میره توی جیب دشمن...شما از کجا میدونی؟شاید پولش رو خرج کارهای خیر میکنن...مخصوصا که مدارک بالا اصلا کافی نیست...تا وقتی یقین نداشته باشی هر تهمتی بزنی گناه محسوب میشه

[=arial]مستقیم یا غیر مستقیم ، استفاده از این نرم افزار ها برای صاحبش سود آور هست یا نه؟ سوال 13 لینک زیر رو بخوانید

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13[=arial]

حتما پول خیرش هم این است که برای کودکان غزه فشنگی طراحی می کنند که شیبه عروسک باشد! یا بمب عروسکی می سازند

این چه حرفی است، وقتی نتانیاهو به مالک تلگرام می گه:

[=arial]آقای لاشویلی سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار!!این سرمایه هستیم،آقای لاشویلی از برادر به من نزدیکتر است!!او در همه ی مسایل مرتبط با امنیت اسرائیل از اینترنت و فضای مجازی تا کمک به ارتش قهرمان ما و پلیس شهری یک الگو در میان یهودیان ساکن در اسرائیل است!!!من امروز شخصاً به حضور شما رسیدم که قدردانی خود را از همه زحمات این برادر نزدیک و مهربان بیان کنم!!!

http://www.aparat.com/v/ejGY1[=arial]

[=arial]شما لاشویلی را خیر بدان!

تهمت هم به دشمنی که متجاهر به فسق و آدم کشی هست و دستش آغشته به خون مسلمان هست و لاشویلی ای که سرمایه اسرائیل جانی هست معنا نمی دهد.....

sayedali;683924 نوشت:
اگر به تفکر شما باشیم که باید کلا بیخیال یقین بشویم و بگوییم تحقیق هم نکنید چون اصلا یقین حاصل نمی شود....در حالی که اسلام تاکید بر تحقیق دارد و ثمره تحقیق هم علم می باشد.

من کاری به نظرات افراطی شما ندارم
در این لینک این مطالب آمده که بنده گفتم:
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126
اگر کسانی که از بابت خرید این کالا توسط ما سود می‌برند یا کمکی به آنها می‌شود از دشمنان ما باشند، یعنی کسانی که در حال جنگ با مسلمانان هستند مثل رژیم غاصب صهیونیستی یا گروه‌های تکفیری که الان در حال جنگ با مسلمین هستند، خریدن آن کالا حرام است؛ اما اگر مطمئن نیستیم که آنها سود می‌برند یا نه، اشکالی ندارد.

حال اگر شما شک دارید و یقین ندارید که کالایی که در داخل کشور تولید و توزیع می‌شود متعلق به دشمنان یا صهیونیست‌ها هست یا اینکه به آنها کمک می‌شود یا نه، خریدن آن کالا اشکالی ندارد. البته در اینگونه موارد که شک دارید احتیاط خوب است. اما اگر خریداری کردید، مرتکب گناه و حرام نشده‌اید.

بعد بنده سوال کردم که برخی می گویند هست و برخی می گویند دروغ است و من به یقین نرسیده ام آیا وظیفه دارم تحقیق کنم که آیا سود به دشمنان می دهد یا خیر؟ که گفته اند نه وظیفه نداری

بنا بر این بنده کاری به این کار ها ندارم و وظیفه ای هم برای تحقیق ندارم شما تحقیق کردی به یقین خودت عمل کن من هم چون شک دارم و وظیفه تحقیق ندارم استفاده می کنم و اشکال شرعی ندارد.

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

???;683940 نوشت:
من کاری به نظرات افراطی شما ندارم
در این لینک این مطالب آمده که بنده گفتم:
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126
اگر کسانی که از بابت خرید این کالا توسط ما سود می‌برند یا کمکی به آنها می‌شود از دشمنان ما باشند، یعنی کسانی که در حال جنگ با مسلمانان هستند مثل رژیم غاصب صهیونیستی یا گروه‌های تکفیری که الان در حال جنگ با مسلمین هستند، خریدن آن کالا حرام است؛ اما اگر مطمئن نیستیم که آنها سود می‌برند یا نه، اشکالی ندارد.

حال اگر شما شک دارید و یقین ندارید که کالایی که در داخل کشور تولید و توزیع می‌شود متعلق به دشمنان یا صهیونیست‌ها هست یا اینکه به آنها کمک می‌شود یا نه، خریدن آن کالا اشکالی ندارد. البته در اینگونه موارد که شک دارید احتیاط خوب است. اما اگر خریداری کردید، مرتکب گناه و حرام نشده‌اید.

بعد بنده سوال کردم که برخی می گویند هست و برخی می گویند دروغ است و من به یقین نرسیده ام آیا وظیفه دارم تحقیق کنم که آیا سود به دشمنان می دهد یا خیر؟ که گفته اند نه وظیفه نداری

بنا بر این بنده کاری به این کار ها ندارم و وظیفه ای هم برای تحقیق ندارم شما تحقیق کردی به یقین خودت عمل کن من هم چون شک دارم و وظیفه تحقیق ندارم استفاده می کنم و اشکال شرعی ندارد.

[=arial]من دلیل اهانت شما را نمی دانم.....

وقتی یکی می رود تحقیق می کند و این ها را کشف می کند

من هم رفتم مطالبش رو خواندم و مدارکش را دیدیم و این جا گذاشتم....به گفته بنگر

[=arial]من این جا گذاشتم مطالبی رو، حالا که مطالبی گذاشته شده،صرف گفتن و شنیدن هم نیست، مدارک ارائه شده است....
[=arial]
حالا اگر شما تحقیق کردید و مطمئن نیستید خودتان می دانید....

خود متن هم امده است اگر شک کردید احتیاط خوب است...

من که وقتی فیلم لاشویلی مالک تلگرام رو دیدم اصلا حاضر نشدم تلگرام رو نصب کنم، الحمد الله تا الان هم گرفتار این نرم افزار ها نشدم.

شما خودتان می دانید...

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

سند رسمی مدیریت و سرمایه گذاری شرکت قلعه دیجیتال نیز در فیلم ذیل بصورت کامل توضیح داده می شود و اکسل نف به همراه یدزحک میری لاشویلی را به ترتیب عضو هیئت مدیره شرکت قلعه دیجیتال و مدیر اجرایی آن و یدزحک میری لاشویلی را رئیس هیئت مدیره و پدر وی را سرمایه گذار اصلی این شرکت معرفی می نماید:

Venturevillage مرجع خبری اخبار ویژه دنیای تکنولوژی در اروپا بیان می دارد که قلعه دیجیتال شرکتی آمریکایی با اصالتی روسی(خانواده میری لاشویلی) در راستای توسعه نرم افزارهاست که مسئولیت ساخت و مدیریت تلگرام را به عهده داشته و دارد:

سایت و نشریه مشهور اقتصادی فوربز(Forbes) که متعلق به خانواده یهودی – آمریکایی اصالتاً اسکاتلند تبار فوربز بوده و دفتر آن نیویورک مستقر است و جزء موثرترین نشریه های اقتصادی دنیا محسوب می گردد در بخش روسی خود با اشاره به اینکه نرم افزار تلگرام متعلق به شرکت قلعه دیجیتال مستقر در آمریکا است بیان داشته که پاول دروف به عنوان مدیر تلگرام در این شرکت مسئولیت را پذیرفته است:

[=arial]یکی از سه دیتا سنتر قدرتمند این غول بزرگ جاسوسی(تلگرام) مرکز مدیریت شرکت TITAN و صاحب پروژه مخفی پهپاد گوگل و فیسبوک می باشد و این نیز سندی کامل بر مدیریت در سایه NSA بوسیله شرکت قلعه دیجیتال در کنترل و همکاری با جاسوس خانه ای دیگر فضای مجازی به حساب می آید:

[=arial]

[=arial]

[=arial]برگرفته از:
http://www.dana.ir/News/316175.html

درود

نقل قول:
[=arial]-بدبخت و بیچاره ها حاضرند نون خشک بخورند تا یمن و عراق و سوریه و لبنان تنها نمانند،همین ما ها که خودمون تو شهر و استان محروم هستیم و الان مقابلت ایستادم

اولا که هیچوقت خودتون رو جزء بدبخت بیچاره ها نشمار چونکه شما حداقل یه اینترنت رو دارید و یه کامپیوتر هم دارید...الان توی جنوب تهران صدها نفر هستند که توی دومتر خونه زندگی میکنن و لنگ نون شبشون هستن و هیچوقت هم از طرف کسی حرف نزنید چون گناه کبیره هستش
دوما هم که آیت الله سیستانی هم گفتن تا وقتی یقین نداری تهمت نزن پس در نتیجه این حرف های شما کاملا گناه حساب میشه،مخصوصا که یه بخشیش از وبلاگ هایی اومده بود که خیلی قابل اسناد نیستن و اون عکس ها هم هیچ پشتوانه ی علمی ای ندارن و اینکه سرور این سایت ها توی انگلیسه،پس یعنی حداقل بخشی از سود رو انگلیس میبره پس شما حق تهمت نداری...
نرم افزارهای ایرانی چه از نظر امنیت اطلاعات و چه از نظر سرور به هیچکدوم از نرم افزارهای خارجی نمیرسیدن که این هم بخشی از دلایلش بخاطر از تحریم هستش...
شما میگی که غزه و لبنان و یمن همه جزئی از مملکت ما در زمان کوروش آریایی بوده اند پس درنتیجه باید ازشون حمایت کنیم من به شما پیشنهاد میدم که یه ذره برید از اون افغانی هایی حمایت کنید که ایران رو به بقیه ی کشورها ترجیح دادن و دارن اینجا کار میکنن به جای اینکه اونارو بفرستیدشون جنگ و جبهه و یا بندازیدشون بیرون از مملکت یا اصلا چرا اون...یه ذره از این گشنه های مملکت خودمون رو سیر کنیم...من اصلا برام مهم نیست عربستان یمن رو با خاک یکسان میکنه وقتی هنوز توی مملکت خودمون گشنه هست
پس فردا جنگ بشه همین گشنه ها پا میشن میرن جنگ ولی خواهیم دید که آیا یمن و عراق و لبنان و فلسطین و سوریه پا میشن بیان کمک ما توی جنگ یا نه
یادمون نره که توی جنگ هشت ساله همین عراقی ها دویست هزارنفر از افراد ما رو کشتن ولی ما الان داریم حمایت میکنیم ازشون
میدونستی که توی پلیس فتا و خود سپاه دوتا تیم جداگونه هرکدوم قریب به صدنفر هستن که قراره افکار شما رو شکل بدن؟این حرفایی که میبینی های تلگرام داره به مردم یمن تیراندازی میکنه حاصل نفوذ مخابرات روی این دوتا تیم هستش...چون این نرم افزار ها خیلی به سود آقایون صدمه زدن این دوستان هرکاری رو میکنن تا اینا رو فیلتر کنن حتی اختلال رسوندن های غیر قانونی(کلا مملکتمون ساخته شده برای کارهای غیرقانونی)
من موندم دوسال دیگه گوگل تکنولوژی بالون های اینترنتی ش رو عرضه کنه احتمالا آقایون با موشک و ضد هوایی و پوشش پارازیتی الله اکبر گویان پاشن برن سراغ این بالون ها تا مبادا به صهیونیست کمک بشه و بنیان خانواده شکسته بشه

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

amirabdi;683957 نوشت:
تا وقتی یقین نداری تهمت نزن پس در نتیجه این حرف های شما کاملا گناه حساب میشه

amirabdi;683957 نوشت:
حق تهمت نداری...

amirabdi;683957 نوشت:
ین حرفایی که میبینی های تلگرام داره به مردم یمن تیراندازی میکنه حاصل نفوذ مخابرات روی این دوتا تیم هستش...چون این نرم افزار ها خیلی به سود آقایون صدمه زدن این دوستان هرکاری رو میکنن تا اینا رو فیلتر کنن حتی اختلال رسوندن های غیر قانونی(کلا مملکتمون ساخته شده برای کارهای غیرقانونی)

amirabdi;683957 نوشت:
(کلا مملکتمون ساخته شده برای کارهای غیرقانونی)

دوست عزیز شما منطق دارید؟ می گویید تهمت نزن و گناه هست و به این راحتی تهمت می زنید!

amirabdi;683957 نوشت:
اولا که هیچوقت خودتون رو جزء بدبخت بیچاره ها نشمار چونکه شما حداقل یه اینترنت رو دارید و یه کامپیوتر هم دارید...الان توی جنوب تهران صدها نفر هستند که توی دومتر خونه زندگی میکنن و لنگ نون شبشون هستن و هیچوقت هم از طرف کسی حرف نزنید چون گناه کبیره هستش
دوما هم که آیت الله سیستانی هم گفتن تا وقتی یقین نداری تهمت نزن پس در نتیجه این حرف های شما کاملا گناه حساب میشه،مخصوصا که یه بخشیش از وبلاگ هایی اومده بود که خیلی قابل اسناد نیستن و اون عکس ها هم هیچ پشتوانه ی علمی ای ندارن و اینکه سرور این سایت ها توی انگلیسه،پس یعنی حداقل بخشی از سود رو انگلیس میبره پس شما حق تهمت نداری...
نرم افزارهای ایرانی چه از نظر امنیت اطلاعات و چه از نظر سرور به هیچکدوم از نرم افزارهای خارجی نمیرسیدن که این هم بخشی از دلایلش بخاطر از تحریم هستش...
شما میگی که غزه و لبنان و یمن همه جزئی از مملکت ما در زمان کوروش آریایی بوده اند پس درنتیجه باید ازشون حمایت کنیم من به شما پیشنهاد میدم که یه ذره برید از اون افغانی هایی حمایت کنید که ایران رو به بقیه ی کشورها ترجیح دادن و دارن اینجا کار میکنن به جای اینکه اونارو بفرستیدشون جنگ و جبهه و یا بندازیدشون بیرون از مملکت یا اصلا چرا اون...یه ذره از این گشنه های مملکت خودمون رو سیر کنیم...من اصلا برام مهم نیست عربستان یمن رو با خاک یکسان میکنه وقتی هنوز توی مملکت خودمون گشنه هست
پس فردا جنگ بشه همین گشنه ها پا میشن میرن جنگ ولی خواهیم دید که آیا یمن و عراق و لبنان و فلسطین و سوریه پا میشن بیان کمک ما توی جنگ یا نه
یادمون نره که توی جنگ هشت ساله همین عراقی ها دویست هزارنفر از افراد ما رو کشتن ولی ما الان داریم حمایت میکنیم ازشون
میدونستی که توی پلیس فتا و خود سپاه دوتا تیم جداگونه هرکدوم قریب به صدنفر هستن که قراره افکار شما رو شکل بدن؟این حرفایی که میبینی های تلگرام داره به مردم یمن تیراندازی میکنه حاصل نفوذ مخابرات روی این دوتا تیم هستش...چون این نرم افزار ها خیلی به سود آقایون صدمه زدن این دوستان هرکاری رو میکنن تا اینا رو فیلتر کنن حتی اختلال رسوندن های غیر قانونی(کلا مملکتمون ساخته شده برای کارهای غیرقانونی)
من موندم دوسال دیگه گوگل تکنولوژی بالون های اینترنتی ش رو عرضه کنه احتمالا آقایون با موشک و ضد هوایی و پوشش پارازیتی الله اکبر گویان پاشن برن سراغ این بالون ها تا مبادا به صهیونیست کمک بشه و بنیان خانواده شکسته بشه

[=arial]اولا که پس شما هم از جانب ما و آنان صحبت نکنید ، ناطق مردم مناطق محروم نیستید، ما هم خودمان هم زبان داریم و هم عقل داریم و عاشق حزب الله و ...هستیم،نیازی نیست شما از قول ما صحبت کنید،هر وقت لازم بود به شما خبر می دهیم، شما آب شور این جا رو نخوردید ....

ثانیا این که من نمی دونم اصلا صهیونیسم تهمت دارد که بخواهد گناه باشد، مطلبی که از مراجع نقل می کنید هم مستند باشد

[=arial]ثالثا این که اصلا ما تهمتی نزدیم ، چه تهمتی ،چرا دارید شلوغ می کنید، این حرفی که شما زدید رو بروید از کارشناس بپرسید ببینید اصلا چه جواب شما رو می دهند،
ما جدال احسن کردیم؛شما منطق دارید خلافش را ثابت کنید ، مدارکی ارائه دادیم در پست های شماره 50 و 3 قرار دادیم، شما خلافش را ثابت کنید.

ما هم فیلم قرار دادیم که اونجا کامل توضح می دهد قلعه دیجیتال متعلق به لاشویلی یهودی هست و هم فیلم تقدیر نتانیاهو رو از لاشویلی قرار دادیم که او را برادر خود و سرمایه اسرائیل می داند و هم از نشریه فوبز که متعلق به خود یهودی هاست و جزء موثر ترین نشریه های اقتصادی دنیا هست مستند تصویر گذاشتیم که تلگرام متعلق به قلعه دیجیتال هست خودشون می گن این مال ما هست شما می گید نه! شما شدید نافی!

[=arial]Venturevillage مرجع خبری اخبار ویژه دنیای تکنولوژی در اروپا هست،اصلا این مرجع خبری تو آلمان مستقر هست داره می گه مسئولیت مدیریت و ساخت تلگرام با قلعه دیجیتال هست، تصویرش را خوب است که گذاشتیم.

همین که ثابت شد مالکیتش برای یهودی ها انهم صهیونیستی که نتانیاهو او را برادر خود و سرمایه اسرائیل می داند و در بین سربازان اسرائیلی حضور دارد(فیلمش را گذاشتیم بروید نگاه کنید) کافی است....حالا می خواد پول به جیب پیر استعمار گر یعنی انگلیس برود یا نرود، هرچند که انگلیس نیز دشمنان ما هست و دلیل شما رد است.

از نظر امنیت همین که این ها دست یهودی ها هست خیلی خوش خیالی می خواهد که شما امنیت داشته باشید! این ها(صهیونیست ها) این قدر نجس اند که اگر خودشان را به بحر محیط بزنند نجس می شود، آن وقت شما این طور صحبت می کنید.....
امنیت شما نا امنی صهیونیست هست.....آن وقت بخواهند برای شما بستر امن تشکیل بدهند!

رابعا این که به جیب مخابرات سود برسد بهتر از این که به جیب صهیونیست ها سود برسد،ما این جا وکیل مدافع نیستیم، اما همون ساینا رو همراه اول درست کرده است....بعد اگر قرار بود روی افکار ما تاثیر گذاشته شود، این همه نرم افزار ایرانی نصب دارم....علیه اونها هم حرف می زدند!!

خامسا ما طبق قول رهبرمون تا جایی که بتوانیم به کشور های مسلمان کمک می کنیم...شک نکنید، برای ما مهم است که برداران شیعه یمنی ما کشته می شوند، شما عکس آقا را گذاشتی و خلاف منطق آقا صحبت می کنید! خیلی جای تعجب دارد....ملاک ما آقای ما هست، ملاک ما حدیث پیامبر(ص) هست،ملاک ما قانون اساسی است، گرسنه هست،بروید یقه وزارت رفاه را بگیرید، ربطی به وزارت دفاع ندارد، ربطی به مردم ندارد که پول جمع می کنند و 4تا قوطی کنسرو می خرند و روی هم می گذارند تا برسد به یمن!
یمن و سوریه و عراق و لبنان خیلی وقته تو این جنگ نیابتی به نفع ایران می جنگند، سوریه ای که فقط کافی بود با آمریکا و اسرائیل کنار بیاد تا اسم کشورش بشه سوریه اسدی! با ظلم کنار نیومد و با ایران ماند الان شده معرکه جنگ و یزیدیان 4 سال هست که می خواهند نظامش را تغییر بدهند!

همون افغانی ها هم همسایه ما هستند! وقتی زده شدند مرز کشور باز شد و آمدند...باز هم جهت اطلاع شما عرض کنیم که فاصله ما تا افغانستان زیاد نیست و ما شاهدیم که کشور ما چه کمک هایی که می کند...شما اون ور کشور احتمالا نشسته اید و خبر ندارید.

شما این قدر نمی دانید که عراقی که ما با آنها می جنگیدیم رژیم بعث بود و ربطی سپاه بدر و شیعیان ندارد که ما الان داریم به آنها کمک می کنیم ،مراجع ما در عراق زمان جنگ بود که سپاه بدر رو ایجاد کردن تا به نفع ایران و بر علیه صدام بجنگند.....الان هم همین سپاه بدر داخل عراق مقابل داعش ایستاده است.

این ویدئوها صرفا جهت اطلاع:

[FLV] http://hw2.asset.aparat.com/aparat-video/ede380389d2025a992e8e45605633c262182221-360p__96049.mp4 [/FLV]

[FLV] http://hw3.asset.aparat.com/aparat-video/3019193be94ce99abbcbefc31a14931a2234346-270p__58623.mp4 [/FLV]

[=arial]ضمنا این بحث های حاشیه ای دیگر مطرح نشود، حداقل موضوع تاپیک را نگاه کنید،من درخواست کارشناس هم کردم، به زودی کارشناس هم با موافقت درخواست خواهد آمد.....

شخصا نیازی نمیبینم اکانت خودم حذف کنم!نه تبلیغات خاصی داره و نه پولی خواهد شد
مثلا بلای نوکیا سر ملت نمیاد..
همینش خیلی خوبه کفایت میکنه حداقل برای خودم

96xy;683439 نوشت:

نیست که نباشه...
حالا پیام بازی و کامنت گذاشتن و به این جک و جفنگ گفتن و با اون ... اینقدر حیاتی و ضروری هست که باید از این محصول صهیونیستی استفاده کنید ؟
جوونای مملکت ما عوض اینکه به کار و فعالیت رو بیارن گیر این مسخره بازی ها که همه دسیسه ی شیطان هستند رو آوردن . تو گوشی هر کدومشون هزارتا نرم افزار شبکه اجتماعی و آت و آشغال نصبه...
چرا ؟ چه نیازی داره یک انسان ؟ دیگه از ارتباطات صمیمی فیزیکی بین بچه ها چیزی باقی نمونده. دیگه از اعتماد چیزی باقی نمونده . دیگه نه به دخترش میشه اعتماد کرد و نه پسر...
بعدشم گیر میدیم که چرا فلان کشور تکنولوژی زیادی داره و ما هیچی نداریم ... اینه وضعیت فعالیت 24 ساعته ی جوونای مملکت ما

[=arial]

بسم الله الرحمن الرحیم

[=arial]

دوستان من به اندازه کافی وقتم رو این جا گذاشتم،خودمم مشکلات زیادی دارم،دیگه وقت نمی کنم ادامه بدهم،اصلا وقتش رو ندارم .

برخی هم مطالبشان به جای این که علمی باشد و مدرک ارائه دهند فقط دنبال این هستند بدون هیچ دلیلی روی مواضع خودشان بمانند و با سیاه نمایی و هزار تهمت به کشور حضور خودشان و یا دیگران را در تلگرام یهودی توجیه کنند،این که صحیح نیست، ما که به زور نمی توانیم شما رو بیدار کنیم،مطالب مستند ،با مدرک فرستاده شده(خصوا پست های شماره 3 و 50)، خودتان هم تحقیق کنید،همین.....به زور نمی تونیم شما رو که وادار به پذیرش کنیم، وظیفه ما امر به معروف و نهی از منکر بود،تهمت افراط هم نصیبمان کردند.

بنده هم درخواست کارشناس کردم،در صورت موافقت خواهند آمد، یا حق.

kavoshgar02;683962 نوشت:
نیست که نباشه...
حالا پیام بازی و کامنت گذاشتن و به این جک و جفنگ گفتن و با اون ... اینقدر حیاتی و ضروری هست که باید از این محصول صهیونیستی استفاده کنید ؟
جوونای مملکت ما عوض اینکه به کار و فعالیت رو بیارن گیر این مسخره بازی ها که همه دسیسه ی شیطان هستند رو آوردن . تو گوشی هر کدومشون هزارتا نرم افزار شبکه اجتماعی و آت و آشغال نصبه...
چرا ؟ چه نیازی داره یک انسان ؟ دیگه از ارتباطات صمیمی فیزیکی بین بچه ها چیزی باقی نمونده. دیگه از اعتماد چیزی باقی نمونده . دیگه نه به دخترش میشه اعتماد کرد و نه پسر...
بعدشم گیر میدیم که چرا فلان کشور تکنولوژی زیادی داره و ما هیچی نداریم ... اینه وضعیت فعالیت 24 ساعته ی جوونای مملکت ما

سلام و درود
شما استفاده نکن!مشکلی نیست
خیلی چیزها تو مملکت حیاطی نیست ولی اقا زادها ازش نون میخورن
حالا یه چیزی پیدا شده که نمیزاره اقازادها نون بخورن ایرادی داره؟
موضوع قفل شده است