جمع بندی دین و رابطه زناشوئی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دین و رابطه زناشوئی

سلام

با توجه به این که امروزه فیلم های غیر اخلاقی در جامعه به شدت رواج پیدا کرده

امروز یکی از دوستان از من در مورد روش آمیزش جنسی اسلامی سوال پرسید که چون پاسخی براش نداشتم اون رو در اینجا مطرح می کنم

منظور من اعمال و فرایندهای قبل از عمل اصلی! نیست. روش صحیح انجام خود آمیزش هست

آیا محدودیتی در این زمینه وجود داره؟ (مثلا پزیشن های مختلف مجاز هستند؟)

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

سلام
در مورد پوزيشن ها اسلام نظر خاصي نداده البته روايت داريم مانند خروس سريع نباشد و قبل از آن ملاعبه باشد
نيز در استفتائات بيان شده كه نبايد به كرامت انساني مرد و زن لطمه وارد شود مثل رابطه دهاني و مقعدي
پوزيشن ها نيز به تناسب راحتي زن و شوهر، خوش آمدي و چاقي و لاغري و قدها و...انتخاب مي شود و در هر وجه نبايد خودمحورانه و مستبدانه باشد
براي مطالعه پوزييشن ها مختلف به كتاب هاي زير رجوع شود:
ازدواج مكتب انسان سازي، سيد رضا پاك نژاد
كتاب راز كاميابي زندگي زناشويي، دكتر جمشيد خدادادي، نشر نداي سينا
آداب زناشویی، علی اکبری با مقدمه دکتر غلامرضا باهر، ناشر: آئینه دانش.

[]
[*=center]
[]
[*=center]
[=trebuchet ms]جلد اول
[=trebuchet ms]جلد دوم
[=trebuchet ms]جلد سوم
[/]
[=trebuchet ms]
[/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"][h=2]جمع بندي
دین و رابطه زناشوئی[/h] سلام
با توجه به این که امروزه فیلم های غیر اخلاقی در جامعه به شدت رواج پیدا کرده امروز یکی از دوستان از من در مورد روش آمیزش جنسی اسلامی سوال پرسید که چون پاسخی براش نداشتم اون رو در اینجا مطرح می کنم
منظور من اعمال و فرایندهای قبل از عمل اصلی! نیست. روش صحیح انجام خود آمیزش هست. آیا محدودیتی در این زمینه وجود داره؟ (مثلا پزیشن های مختلف مجاز هستند؟)
پاسخ:
سلام
در مورد پوزيشن ها اسلام نظر خاصي نداده البته روايت داريم مانند خروس سريع نباشد و قبل از آن ملاعبه باشد
نيز در استفتائات بيان شده كه نبايد به كرامت انساني مرد و زن لطمه وارد شود مثل رابطه دهاني و مقعدي
پوزيشن ها نيز به تناسب راحتي زن و شوهر، خوش آمدي و چاقي و لاغري و قدها و...انتخاب مي شود و در هر وجه نبايد خودمحورانه و مستبدانه باشد
براي مطالعه پوزييشن ها مختلف به كتاب هاي زير رجوع شود:
ازدواج مكتب انسان سازي ج 1و2و3 ، سيد رضا پاك نژاد(http://www.askdin.com/downloads.php?do=cat&id=31)
كتاب راز كاميابي زندگي زناشويي، دكتر جمشيد خدادادي، نشر نداي سينا
آداب زناشویی، علی اکبری با مقدمه دکتر غلامرضا باهر، ناشر: آئینه دانش.

فصل ششم كتاب تحكيم خانواده از نگاه قرآن و حديث، نشر دارالحديث (http://riqh.ac.ir/n3647-e31726-p350.html)

[/]

موضوع قفل شده است