صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فال زنجیر و مشخص شدن تعداد و نوع فرزندان

نوشته
    11
    حضور
    9 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    42

فال زنجیر و مشخص شدن تعداد و نوع فرزندان

سلام. نمیدونم این تاپیک رو در جای مناسبی زدم یانه. دیگه شرمنده.

فالی وجود داره به نام فال زنجیر . این فال ، فالگیر خاصی نمیخواد، هرکسی میتونه انجام بده. نحوه اون به شرح زیره : ابتدا نبض دست خانوم یا آقا رو پیدا میکنید. بعد زنجیر طلا که پلاکی طلانیز دارد را می آوریم. پلاک را روی محل نبض قرار داده و زنجیرش را روی آن جمع میکنید. بعد نوک زنجیر را گرفته و بالامی آورید تا زنجیر و پلاک از دست جدا شده و حرکت آونگی انجام دهد. اگر حرکت افقی باشد فرزندتان پسر است و اگر دایره ای باشد دختر است. فاصله ی میان فرزند اول و دوم و ... با کند شدن حرکت زنجیر و دوباره شدت گرفتن آن مشخص می شود.

من ابتدا اصلا این چیزا رو قبول نداشتم. تا این که خودم امتحان کردم. هم برای دختران و هم برای زنان صدق میکند . حتی برای بعضی آقایون هم امتحان کردیم درست در اومد. خدا شاهده برا بیست تا از اقوام امتحان کردیم. عینا مشخص کرد. حتی نوع و ترتیب فرزندان هم مشخص کرد. حتی مادربزرگم که نه بچه دارد هم عینا همه بچه هاشو به ترتیب مشخص کرد. باور نکردنی بود. من اصلا به این جور چیزا و فالها اعتقاد ندارم. اما ناگزیر به این فال اعتقاد پیدا کردم.

مشکل من اینجاس که برا منو فقط یه فرزند پسر نشون داد و منو واقعا نگران کرد.

دوستان و کارشناسان لطفا مرا توجیه کنن. خیلی فکرمو درگیر کرده.

2. صلوات ها 4

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 7 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58331

با نام و یاد دوست

فال زنجیر و مشخص شدن تعداد و نوع فرزندان

کارشناس بحث: استاد سمیع

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ در ساعت ۰۴:۵۸ دلیل: تغییرکارشناس پاسخگو

5. صلوات ها 5

علاقه
    اخلاق-فلسفه-عرفان
    نوشته
    3,816
    حضور
    47 روز 14 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    16428

نقل قول نوشته اصلی توسط islamsavior313 نمایش پست ها

فالی وجود داره به نام فال زنجیر . این فال ، فالگیر خاصی نمیخواد، هرکسی میتونه انجام بده. نحوه اون به شرح زیره : ابتدا نبض دست خانوم یا آقا رو پیدا میکنید. بعد زنجیر طلا که پلاکی طلانیز دارد را می آوریم. پلاک را روی محل نبض قرار داده و زنجیرش را روی آن جمع میکنید. بعد نوک زنجیر را گرفته و بالامی آورید تا زنجیر و پلاک از دست جدا شده و حرکت آونگی انجام دهد. اگر حرکت افقی باشد فرزندتان پسر است و اگر دایره ای باشد دختر است. فاصله ی میان فرزند اول و دوم و ... با کند شدن حرکت زنجیر و دوباره شدت گرفتن آن مشخص می شود.

من ابتدا اصلا این چیزا رو قبول نداشتم. تا این که خودم امتحان کردم. هم برای دختران و هم برای زنان صدق میکند . حتی برای بعضی آقایون هم امتحان کردیم درست در اومد. خدا شاهده برا بیست تا از اقوام امتحان کردیم. عینا مشخص کرد. حتی نوع و ترتیب فرزندان هم مشخص کرد. حتی مادربزرگم که نه بچه دارد هم عینا همه بچه هاشو به ترتیب مشخص کرد. باور نکردنی بود. من اصلا به این جور چیزا و فالها اعتقاد ندارم. اما ناگزیر به این فال اعتقاد پیدا کردم.

باسمه تعالی
    با عرض سلام و خسته نباشید
    اصلا نگران نباشید،چون چنین اموری به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و هیچ پشتوانه نقلی و عقلی بر آن وجود ندارد و شاهدش آن است که در بسیاری موارد نتیجه عکس و خلاف واقع داده است. حتی ما در روایات خود از اینکه به واسطه قرآن کریم بخواهیم از حوادث آینده مطلع شویم، نهی شده‌ایم چنانچه در روایتی شيخ بزرگوار كليني از امام صادق(علیه السلام)روايت كرده است كه «به قرآن تفأل مكن»[1]. فال زنجیر و امثال آن که جای خود دارد.
    موفق باشید

پی نوشت:
    [1].
    كليني، اصول كافي، دار الكتب چ 4، سال1365، ج 2، ص 629.
    ویرایش توسط سمیع : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ در ساعت ۱۰:۰۲

7. صلوات ها 8

نوشته
    898
    حضور
    24 روز 5 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3914

سلام
    مثال نقضش اینه که انتخاب ازدواجا با زنجیر نیست و رندومه
    الان دو نفر که با هم ازدواج میکنن باید نتیجه مشابهی داشته باشن دیگه . درسته؟اما دو نفر که با هم ازدواج میکنن این زنجیر برا هر کدومشون یه چیزی نشون داده پس کشکه
    هر چند کشک بودنش از فرمایشات کارشناس محترم هم ثابت میشه
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

9. صلوات ها 3

نوشته
    11
    حضور
    9 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیع نمایش پست ها
    باسمه تعالی
    با عرض سلام و خسته نباشید
    اصلا نگران نباشید،چون چنین اموری به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و هیچ پشتوانه نقلی و عقلی بر آن وجود ندارد و شاهدش آن است که در بسیاری موارد نتیجه عکس و خلاف واقع داده است. حتی ما در روایات خود از اینکه به واسطه قرآن کریم بخواهیم از حوادث آینده مطلع شویم، نهی شده‌ایم چنانچه در روایتی شيخ بزرگوار كليني از امام صادق(علیه السلام)روايت كرده است كه «به قرآن تفأل مكن»[1]. فال زنجیر و امثال آن که جای خود دارد.
    موفق باشید

پی نوشت:
    [1].
    كليني، اصول كافي، دار الكتب چ 4، سال1365، ج 2، ص 629.
    ممنون از پاسختون. ولی جواب این فال که گفته میشه روش ابن سیناست درست در میاد. اگه خودم امتحان نکرده بودم همچین حرفی نمیزدم. حد اقل برای ده بیست نفر امتحان کردم. حتی نه تا بچه ی مادربزرگمم نشون داد. چجوری میتونم این مطلبو تجزیه و تحلیل کنم و برا خودم هضمش کنم ؟؟

11. صلوات ها 4

نوشته
    1,162
    حضور
    10 روز 9 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1801

ممنون از پاسختون. ولی جواب این فال که گفته میشه روش ابن سیناست درست در میاد.
    سلام من هم اتفاقا این فال دیدم عجیبه ها لعنت برشیطون گفتن بچه اش دخترمی شه همون شد انگار یه نوع سونوگرافی باشه!!

13. صلوات ها 3

نوشته
    898
    حضور
    24 روز 5 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3914

یکی از دوستای منم میگفت این روش ابن سیناست صد در صد درسته البته بعدش با نخ و سوزن خیاطی امتحان کرده بود یه عده درست در اومده بودن چند نفرم اشتباه

15. صلوات ها 3

نوشته
    898
    حضور
    24 روز 5 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3914

ممنون از پاسختون. ولی جواب این فال که گفته میشه روش ابن سیناست درست در میاد. اگه خودم امتحان نکرده بودم همچین حرفی نمیزدم. حد اقل برای ده بیست نفر امتحان کردم. حتی نه تا بچه ی مادربزرگمم نشون داد. چجوری میتونم این مطلبو تجزیه و تحلیل کنم و برا خودم هضمش کنم ؟؟
    چه مادربزرگ پایه ای دارید خداحفظشون کنه
    شما تو پست اولتون نوشتید هم واسه مردا هم واسه خانوما.برای پدر بزرگتون رو هم گرفتید؟

17. صلوات ها 3

علاقه
    اخلاق-فلسفه-عرفان
    نوشته
    3,816
    حضور
    47 روز 14 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    16428

باسمه تعالی
    به هر حال تضمین صد درصد نیست که حقیقت را نشان دهد . مضاف بر اینکه بو علی در کدام آثارش این روش را تجویز نموده؟ از این امور در فضای مجازی زیاد است مانند فال چوب که خيلي مطرح است و آن را به حضرات دانيال و امام صادق(علیه السلام) نسبت مي دهند، ولي در هيچ جا سندي براي آن ذكر نشده و روايت و عبارتي كه آن را در كتب روايي جستجو كنيم، يافت نشد. بنابراین این انوع امور اگر چه بر حسب اتفاق نتیجه ای را درست نشان دهد، ولی نمی توان کاملا بر آن اعتماد نمود. چون عرض کردم نتیجه خلاف آن هم واقع شده است.
    موفق باشید .

ویرایش توسط سمیع : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ در ساعت ۱۳:۴۱

19. صلوات ها 5

نوشته
    11
    حضور
    9 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط عاشق امام خامنه ای نمایش پست ها
    چه مادربزرگ پایه ای دارید خداحفظشون کنه
    شما تو پست اولتون نوشتید هم واسه مردا هم واسه خانوما.برای پدر بزرگتون رو هم گرفتید؟
    متاسفانه ایشون فوت کردن. اما برای چند تا از زوج های فامیل هم گرفتیم زن و شوهر عین هم در اومد

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۱۲/۰۹, ۱۸:۴۳ : 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری