پیشنهاداتی برای روز مادر ......

تب‌های اولیه

48 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پیشنهاداتی برای روز مادر ......

سلام
دوستان به نظرتون چه اتفاقات زیبایی رو روز مادر میشه رغم زد تا این روز رو برای مادرانمون به یاد ماندنی کنیم؟
در مورد هدیه هم اگر پیشنهاد بدید تشکر مینماییم:Gol:

(یه ذره کمتر کلیشه ای باشه البته.... هرچند کلیشه ای هاشم شیرین و غیر نکراریه!:ok::hamdel:)

برچسب: 

من نمیدونم چرا دوستان مشارکت نمیکنند:geryeh:
من طلارو واسه این گفتم که شنیدم هیچی به اندازه طلا خانوم هارو خوشحال نمیکنه ...یعنی خیلی دوست دارن طلا بهشون کادو بدی! خودمم تاحالا اینکارو نکردم و میخواستم برا اولین بار طلا بخرم!

ولی خب اگر پیشنهاد بهتری هم وجود داره دریغ نکنید .... فقط روسری و جوراب و این چیزا نباشه! یه چیزی باشه که ماندگاری داشته باشه(قیمتش مهم نیست) و معلوم باشه که آدم وقت گذاشته براش

روز مادر روز مهر است و ولا
نیست روز نقره و میس وبلا
چون فلز هرگز نگردد مثل مهر
ازمحبت می شود میس ها طلا

سلام
من مادرم گل خیلی دوست داره.البته طلا هم خوبه .از اونجایی که خیلی هم دوست داره بره زیارت امام رضا میخوام غافلگیرش کنم و ی بلیط مشهد بهش بدم.

[="Arial"][="DarkGreen"]ی روز از صبح تا شب نذاری دست به سیاه و سفید بزنه و همه ی کارهاشو انجام بدی.این هدیه ی خوبیه ولی خب باید ی چیز مادی هم باشه که به جز لباس و طلا معمولاً چیزی نمیشه خرید.[/]

rezaee;661202 نوشت:
یه چیزی باشه که ماندگاری داشته باشه

بدین یکی از عکسای خوشگلشو نقاشی کنن

[=Times New Roman]

یاس...;661246 نوشت:
بدین یکی از عکسای خوشگلشو نقاشی کنن

سلام
پیشنهاد خوبیه ولی
ان شاالله سال بعد. برا امسال نمیرسه:Nishkhand:

[=times new roman] بچه که بودم یه بار برا روز مادر خودم مادرمو نقاشی کردم هدیه دادم بهش هنوزم نگهش داشته.

از اونجایی که حال رفتن به سبزه میدون موجود نبود :khandeh!: و ما هم تا به حال طلا نخریدیم و احتمال کلاه رفتن سرمون زیاد بود (حالا توجیهه دیگه .... ای بابا) و الان عصر تکنولوژی است و خریدهای اینترنتی و فقط و فقط برای محافظت محیط زیست و آلوده نکردن هوا و یکسری از این خالی بندی ها ! الان ۳ ساعته دارم ساعتهای این سایت رو نگاه میندازم و از بین قریب ۵ هزار مورد!(باور کنید همه رو نگاه کردم) به گزینه های بسیاری رسیدم که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم (البته یکمی هم میترسم بازم سرم کلاه بره! یعنی نمیدونم قیمت ساعتها که گذاشته واقعا همینه؟ یا تو بازار خیلی کمتره؟!!)

لطفا خانومهای عزیز نظر بدید به نظرتون برای یک خانوم ۴۵(البته ۴۷ :Nishkhand:) ساله با روحیه نسبتا جوانانه!! کدوم گزینه بهتری میتونه باشه؟ (در مورد سلیقه شون اطلاعات چندانی در دست نیست فقط چند هفته پیش اتفاقی وقتی داشتم تو نت میگشتم عکس این ساعت رو دید و گغت چه قشنگه!! البته بعید میدونم چنین ساعتی رو دستش بندازه!!!)
لازم به دکره این شبهه پیش نیاد من آدم مایه داری هستم و از این حرفها (هرچند قیمت اینها از ۳۰۰-۴۰۰ هست تا ۱ میلیون و خیلی هم گرون حساب نمیشه؟!)... دیگه بالاخره خواستم بعد عمری یک چیز درست و حسابی و ماندنی بگیرم ...فقط همین!

گزینه ۱ :

گزینه ۲:

گرینه ۳:

گزینه ۴:

گرینه ۵:

گرینه۶:

گزینه ۷:

گزینه ۸:

گزینه ۹:

گزینه ۱۰:

گزینه ۱۱

گزینه ۱۲

گزینه ۱۳

گزینه ۱۴

گزینه ۱۵

گزینه ۱۶

گزینه ۱۷

گزینه ۱۸

گزینه ۱۹

گزینه ۲۰

گزینه ۲۱

گزینه ۲۲

گزینه ۲۳

گزینه ۲۴

گزینه ۲۵

در آخر بگم قبول دارم خیلی پست لوسی هست ولی واقعا برای من سواله وآخرش فکر کنم یا هیچی نخرم (مثل پارسال که اونم همینطوری شد!!) یا هم نهایت ببرم پول نقد بدم که اینم خیلی مسخرست:Ghamgin:

سلام
به نظرم گزینه یک مناسب هست البته همه ی اینها توی یک فاز هستن. میخواین خرید اینترنتی کنید؟
مراقب باشید.

اگه مچ دست لاغری ندارند گزینه 7 خوبه

اگه مچ دست لاغری دارند 13 و 14

قابل نداره:khandeh!:

اگر حضوری برید بخرید بهتره. به ساعت فروشی هایی برید که مارک میفروشن. معمولاً ساعت های خوبی هم هستن. اینطوری مطمئن تره. فکر نکنم دیگه کلاه سرتون بره. فقط وقتی خریدین یک دقیقه زمان بگیرید که ثانیه شمار اون گیر نکنه البته این اتفاق توی هر هزارتا میفته ولی برای من پیش اومد!

راستی مگه فازهای دیگه هم داریم! من ۵ هزار مورد رو گشتم مثلا خاص! هاشون رو پیدا کردم! (فقط یه مدل ۳ عقربه ای مرسوم بود که از اونها عکس نذاشتم)

منظورم اینه که بند چرمی هست اسپورت هست و... البته با توجه به سن و روحیه ی مادرتون انتخاب کردید. مطمئن هم نمیشه جواب داد چون به لاغر بودن یا نبودن و رنگ پوستشون هم باید توجه داشت که شما خودتون اینها رو میدونید دیگه.

بنظرتون از مادرم بپرسم کدومش رو دوست داره مزه اش از بین میره؟ آخه من هروقت رفتم یه چیزی براش خریدم هیچوقت استفاده نکرد :ghash::geryeh: (یعنی معلوم میشه چقدر سلیقه منو میپسنده!!)
اتفاقا برعکسشم صادفه! یعنی مثلا هروقت میخواد برای من لباسی چیزی بخره میگم ببین از کدوم بیشتر بدت میاد و زشت و ضایعست برو همونو بخر (یعنی سلیقه ها ۱۸۰ درجه مخالف هم! حالا فرض کنید ما بخوایم بریم عروس انتخاب کنیم با هم:khaneh: )
الانم میترسم کلی پول خرج کتم آخرش بندازه یه گوشه :geryeh:

rezaee;661281 نوشت:
من هروقت رفتم یه چیزی براش خریدم هیچوقت استفاده نکرد

الهی.....مادر منم نسبت ب داداشم همینطوره....دقیقا ی ساعت براش خرید استفاده نکرد..جالب اینکه خیلی شبیه ساعت قبلی خودش خریده بود ک مطمئن بشه...طفلی

ولی من ی انگشتر عقیق براش خریدم گفتن: کم پیش میاد از مدلای عقیق خوشم بیاد ولی این خوشگله ..همیشه هم تو دستشه:Nishkhand:

شما هم برو ی ادکلن اسپرت بخر خودتو راحت کن تهش خودت استفاده شو میکنی:khandeh!:

شماکه میترسین سرتون کلاه بره ودراخرهم مادرتون خوشش نیادوماندگاری هم داشته باشه(چون میگین کارای خونه ماندگاری نداره)یک شاخه گل(:Gol:گلی روکه دوست داره)بخرینوبگین ختم قران میگیرین واسه مادرتون.کلییییییییییییییییییییییییی شادمیشن.هم ماندگاری داره(ثوابش)هم سرتون کلاه نمیره.هم مادرتون بدش نمیاد.این نظرمن بوداخه خیلی میترسین که ازکادوتون خوشش نیاد.بجای اینکه هیچی ندین ختم قران عالیه.مطمئن باشین ته دلش میگه عجب پسری:khandeh!:

زهرا73;661289 نوشت:
شماکه میترسین سرتون کلاه بره ودراخرهم مادرتون خوشش نیادوماندگاری هم داشته باشه(چون میگین کارای خونه ماندگاری نداره)یک شاخه گل(:Gol:گلی روکه دوست داره)بخرینوبگین ختم قران میگیرین واسه مادرتون.کلییییییییییییییییییییییییی شادمیشن.هم ماندگاری داره(ثوابش)هم سرتون کلاه نمیره.هم مادرتون بدش نمیاد.این نظرمن بوداخه خیلی میترسین که ازکادوتون خوشش نیاد.بجای اینکه هیچی ندین ختم قران عالیه.مطمئن باشین ته دلش میگه عجب پسری:khandeh!:

راه حل خیلی خوبیه ها ولی .......... راه حل باید اجرایی باشه :khandeh!:

خب اجراش کنید:Kaf::ok:

لطفا به این سوال جواب بدید که کادوی نقدی چطوره؟ مثلا یک شاخه گل و پول نقد در پاکت یا یه جعبه کادویی چیزی!!(یعنی جای کادو پول بذاریم توش!!)
چون روز مادر روز زن!! هم هست، مخصوصا برای آینده میخوام بدونم! چون واقعا من نه حوصله و نه استعداد کادو خریدن ندارم!

rezaee;661299 نوشت:
لطفا به این سوال جواب بدید که کادوی نقدی چطوره؟ مثلا یک شاخه گل و پول نقد در پاکت یا یه جعبه کادویی چیزی!!(یعنی جای کادو پول بذاریم توش!!)
چون روز مادر روز زن!! هم هست، مخصوصا برای آینده میخوام بدونم! چون واقعا من نه حوصله و نه استعداد کادو خریدن ندارم!

فکر کنم این قشنگ نقض قرض بشه! یعنی ما کادو میخریم که بگیم ما به شما توجه داشتیم و کلی رفتیم گشتیم یه چیز بخریم شما خوشتون بیاد! بعد وقتی پول میدیم یعنی اینکه ما حوصله این کارارو نداریم و بیا بگیر خودت هرکار میکنی بکن :Nishkhand:

ولی خب یه راه حل میانه هم باید باشه؟

rezaee;661299 نوشت:
لطفا به این سوال جواب بدید که کادوی نقدی چطوره؟ مثلا یک شاخه گل و پول نقدر در پاکت یا یه کادویی چیزی!!

سلام...بله کار خوبیه.....دیگه مامانها پسرهاشونو می شناسن دیگه...انتظاری هم از شما ندارن....

در ضمن اگه خواستید چیزی بخرید خودش هم ببرید انتخاب کنه...این کار هیچ اشکالی نداره

مامان من هروقت می خواست یه لباسی را به عنوان هدیه برام بخره با هم می رفتیم....به هرحال باید اندازه باشه و مورد پسند!

سلامت باشید....

هرچیزی که واسش وقت بزاریموحوصله بهترجواب میده.حتی نگی هم طرف میفهم چقدرزحمت کشیدیوحوصله به خرج دادی.اینکه پول هدیه بدین ساده ترینوراحت ترین کاره.شایدم بعضیادلشون پول بخوادتاهرچی دلشون میخوادبخرن امابنظرمن کادوبغیرپول نقدی باشه تاثیرش بیشتره

دوباره سلام
ببخشید جناب! بنده نمیدونستم شما آقا هستید!
به نظر من هم هدیه ی نقدی هیچ ایرادی نداره. اسکناس نو و تا نخورده تهیه کنید و اونو توی پاکت فانتزی بذارید و با ی دسته گل از هر مدل که خودشون دوست دارن بهشون بدید. به نظر من ی دسته گل طبیعی بهتر از شاخه گل هست.
مادر من خیلی سخت چیزی رو میپسنده برای همین گاهی این کارو میکنم.

پلاکی منقش به عبارات اسلامی از طلا!

بعد از مادر روز پدر رو در پیش داریم.بد نیست آقایون بگن که معمولاً دوست دارن چی کادو بگیرن.

زینب خاتون;661336 نوشت:
بعد از مادر روز پدر رو در پیش داریم.بد نیست آقایون بگن که معمولاً دوست دارن چی کادو بگیرن.

اره به نظر من که خریدن کادوئه روز پدر سخت تره. ما همیشه میمونیم چی بخریم. اخه طیف علاقه مندیهای خانم ها خیلی بیشتره
معمولا چیزهای زیادی هست که بشه برای روز مادر خرید ولی خب خیلیاش جیب پر پول میخواد:khandeh!:

زینب خاتون;661336 نوشت:

من نمیدونم فاصله ی این دو روز چقدره با هم، ولی به نظرم بهتره اول این بحث به سرانجام برسه و بعد(البته فرقی برای من نداره و هرطور بقیه دوست داشته باشن)
ولی شما یکطوری سوال کردید که گویا واقعا قصد خرید جیزی جز جوراب و زیرپوش دارید و این امیدوار کننده اس!

الان که به جواب سوال شما فکر میکنم میبینم هیچ ایده ی مشترکی به ذهنم نمیرسه! برخلاف خانومها که همه طلایی هستن ماشالا هزار ماشالا، آقایون بنده خدا اینقدر توقعاتشون سرکوب شده یا سرکوبش کردن کلا توفع چیز مشخصی ندارن!! هرچی فکر میکنم چیز خاصی به ذهنم نمیاد ........ البته فکر کنم مردهایی که کت شلواری باشن از این ایده بسیار استقبال کنن و خوشحال بشن! همچنین از کفش. اگر ساعت یا انگشتر خوبی هم باشه خدا بده برکت!

rezaee;661345 نوشت:
من نمیدونم فاصله ی این دو روز چقدره با هم، ولی به نظرم بهتره اول این بحث به سرانجام برسه و بعد(البته فرقی برای من نداره و هرطور بقیه دوست داشته باشن)
ولی شما یکطوری سوال کردید که گویا واقعا قصد خرید جیزی جز جوراب و زیرپوش دارید و این امیدوار کننده اس!

الان که به جواب سوال شما فکر میکنم میبینم هیچ ایده ی مشترکی به ذهنم نمیرسه! برخلاف خانومها که همه طلایی هستن ماشالا هزار ماشالا، آقایون بنده خدا اینقدر توقعاتشون سرکوب شده یا سرکوبش کردن کلا توفع چیز مشخصی ندارن!! هرچی فکر میکنم چیز خاصی به ذهنم نمیاد ........ البته فکر کنم مردهایی که کت شلواری باشن از این ایده بسیار استقبال کنن و خوشحال بشن! همچنین از کفش. اگر ساعت یا انگشتر خوبی هم باشه خدا بده برکت!

کت و شلوار،موبایل،ریش تراش،ست کمربند و کفش.اگر اداری باشن لپ تاپ یا تبلت و ....

نگشتر هم ایده ی خوبیه. پیرهن هم کم خرج تر از کت و شلواره.

راستی اگر خواستین احیانا لباس برای مامانتون بگیرین اگر خصوصا سخت پسند بود واقعا به لباس های قبلی دقیق نگاه کنین یا ترجیها خودشو ببرین برای خرید

عجب سکوتی کردید!!!!!!!
پدرها همیشه با تمیزی کفش مشکل دارن.میشه واکس زن برقی خونگی هم خرید.البته اگه اسپورت نمیپوشن.

elina822;661348 نوشت:
ترجیها خودشو ببرین برای خرید

این کارو نکنن بهتره چون مدام شور میزنن که حالا پولت خرج میشه!من لباس میخوام چیکار!این خیلی گرونه نمیخواد!آخرشم میگه اصلن بیا برگردیم من لباس نمیخوام!!

زینب خاتون;661351 نوشت:
این کارو نکنن بهتره چون مدام شور میزنن که حالا پولت خرج میشه!من لباس میخوام چیکار!این خیلی گرونه نمیخواد!آخرشم میگه اصلن بیا برگردیم من لباس نمیخوام!!

اره ممکنه اینطوری هم بشه ولی ریسک خرید لباس بدون خودشون هم خیلی بالاست.اگه خوششون نیاد دیگه میشه قوز بالا قوز:khandeh!:

البته ما همین اول عید به مناسبت تولد مامانم براش لباس خریدیم.خودشم خبر نداشت ولی با کلی سرچ و اجازه ی تعویض و این حرفا . البته مامانم هم با اینکه سخت پسنده خیلی از لباساش خوشش اومد. دیگه ما سلیقش حدودن دستمون اومده:ok:

سلام ، ببخشید چرا به همه چی تجملوتشریفات وارد شده
من یه مادرم اگه فرزندانم به خواستم احترام بذارند بزرگترین هدبه ست برام واگه سنملیک می خوان یه شاخه گلم کافیه
هرکی ازدید خودش به زندگی نگاه کنه

درانتظارباران;661357 نوشت:
سلام ، ببخشید چرا به همه چی تجملوتشریفات وارد شده
من یه مادرم اگه فرزندانم به خواستم احترام بذارند بزرگترین هدبه ست برام واگه سنملیک می خوان یه شاخه گلم کافیه
هرکی ازدید خودش به زندگی نگاه کنه

سلام
فدای خاک پای همه ی مادرهای دنیا.
این از بزرگواری و مهربونی شما مادرهاست که انتظاری از فرزندانتون ندارید .این کار برای دل خودمونه که حداقل یادآوری کنیم چقدر شماها رو دوست داریم و الحق که دوست داشتنی هم هستید.
ان شاءالله همیشه برقرار و زیر سایه ی لطف و مهربانی امام زمان(عج) باشید.
:Gol:روزتون هم مبارک:Gol:
:hamdel:

زینب خاتون;661360 نوشت:
سلام
فدای خاک پای همه ی مادرهای دنیا.
این از بزرگواری و مهربونی شما مادرهاست که انتظاری از فرزندانشون ندارن.این کار برای دل خودمونه که حداقل یادآوری کنیم چقدر شماها رو دوست داریم و الحق که دوست داشتنی هم هستید.
ان شاءالله همیشه برقرار و زیر سایه ی لطف و مهربانی امام زمان(عج) باشید.
:Gol:روزتون هم مبارک:Gol:
:hamdel:

سلام،ممنونم گلم انشاءالله زیر سایه ی مولامون پاینده وبرقرار باشی وازشون میخوام لحظه ای دست حمایتشونواز روسرتون برندارند

rezaee;661202 نوشت:
من نمیدونم چرا دوستان مشارکت نمیکنند:geryeh:
من طلارو واسه این گفتم که شنیدم هیچی به اندازه طلا خانوم هارو خوشحال نمیکنه ...یعنی خیلی دوست دارن طلا بهشون کادو بدی! خودمم تاحالا اینکارو نکردم و میخواستم برا اولین بار طلا بخرم!

باسلام
البته همه هم اینطور نیستند که همیشه طلا رو بیشتر از هر چیز دیگه ای بپسندن،مگرچندبارمیشه طلاهدیه گرفت؟!تکراری وخسته کننده هست به نظر من!مثلا یکی ازآشناهای نزدیک ماهربارودرهرمناسبتی برای همسرشون النگو میخرن! الان خانمش نزدیک 10تا النگو داره همشون هم شبیه هم!بعد تازه تقریبا مطمئن هستیم که اینبار هم گزینه ی النگو برای ایشون روی میز خواهد بود!
پیشنهاد بنده این هست:
البته بنده هنوز سایر پیشنهادات رو مطالعه نکردم ،امیدوارم تکراری نباشد:
به مادرتون بگید یک روز تمام رو در اختیار ایشون خواهید بود،کارهای منزل،آشپزی وخیلی از کارهای دیگه ای رو که هیچوقت در منزل انجام ندادین رو انجام بدین،،و نگذارید اون روز ایشون دست به هیچ کاری بزنند،،و در انتهای روز هم همراه مادرتون بریدبیرون و با ایشون قدم بزنیدویک رنج قیمت به مادرتون بگیدتامتناسب بااون هرچیزی که دلشون خواست خریدکنند،البته میتونید پدرتون رو هم با خودتون همراه کنیدو شام رو هم بیرون باشید به نظرم خاطره ی این روز در ذهن مادرتون شیرین تر از یک تکه طلا خواهد شد،برادر بنده شبیه این کار رو برای مادرم انجام دادن،نه تنها برای ایشون،حتی برای ما هم لذت بخش بود.
البته به سلیقه ی مادرتون هم توجه کنید،شایدایشون واقعا طلا روبیشتر دوست داشته باشند.

ما برا روز مادر از برخی بانوان مشورت خواستیم فقط گفتن طلا طلا طلا طلا طلا....

ان شاءالله اونا هم میان برا روز پدر از ما مشورت بخوان...اون موقع ما هم میگیم "کت شلوار ضد آب!!!"

لبیک یا علی النقی;661500 نوشت:
ما برا روز مادر از برخی بانوان مشورت خواستیم فقط گفتن طلا طلا طلا طلا طلا....

ان شاءالله اونا هم میان برا روز پدر از ما مشورت بخوان...اون موقع ما هم میگیم "کت شلوار ضد آب!!!"

فقط طلا نبود. پیشنهاد های من انصافاً ناب بودن. گلدون هم خوبه.مادر من گل توی گلدون رو دوست داره که امروز عصر به خاطرم اومد. من موارد دیگه هم گفتم. حالا امیدوارم که سطح توقعات آقایون در حد همون جوراب بمونه.

سلام و ممنون از نظرتون
والا من امروز بعداز ظهر تیرخلاص به این مشکل رو زدن(همون از سر بازکنی!) و ساعتهایی که صفحه قبل عکس گذاشته بودم رو نشون دادم و پرسیدم کدومش خوبه؟ مامانم هم فهمید که میخوام براش بخرم گفت نه اصلا اینکارو نکنی ها و اینها گرونه و .......... خلاصه منم(الکی) چندبار گفتم نه بذار بخرم ...نه من باید بخرم و ..... اونم گفت نه. همین که به فکر بودی یعنی خریدی و این حرفها. منم گفتم :khandeh!:

خلاصه ماستمالیزاسیون کردیم و رفت:khaneh:
البته سیاست به خرج دادیم:yes:

معلوم بود آخرش اینجوری میشه!
اما وقتی میخواین برای مادرتون هدیه بخرید هیچ وقت به تجملات فکر نکنید. ی چیز ساده مثل شاخه گل هم نباشه چون قابل حدسه. سعی کنید با ی هدیه مادی یا معنوی متفاوت غافلگیرش کنید. ی چیزی مثل مرغ عشق یا ی قلمه از گل رز یا ی مسافرت سیاحتی توی دل طبیعت و...

آره من خودمم میدونستم مادرم علاقه ای به اینکه واسش پول خرج کنم نداره(مخصوصا امسال...شاید اگر سالهای قبل بود اینقدر قاطع مخالفت نمیکرد) .... همه ی هم و غمش اینه من پولامو جمع کنم باش زن بگیرم!!!

ولی متاسفانه اینبار دیگه نظر من عوض شده و حالا من علاقه به زن گرفتن ندارم!!(یه تاپیک هم زدم هنوز تایید نشده.... خوشحال میشم اونجا هم شرکت کنید).
من یک توصیه به پسرها میکنم، سعی کنید تا زیر ۲۶-۷ سالگی قضیه ازدواجتون رو مشخص کنید وگرنه از این سن که بگذرین دیگه اصلا علاقه ای به ازدواج ندارید(حداقل واسه من که اینطوری شد!). البته زیر ۲۲ سال رو هم توصیه نمیکنم اصلا چون هنوز خودتون رو نشناحتید و انتخابتون اشتباه خواهد بود. ۲۲ تا ۲۵ سن ازدواج پسره (حالا چه ربط به این تاپیک داشت نمیدونم!)

اگر اینجا کسی از مدیران هست تاپیکی که توی مراحل ازدواج زدم رو تایید کنه لطفا.ممنون

[="Tahoma"]سلام همون پیشنهادی که خانوم یاس دادن به نظرم میتونه جذاب باشه البته اگه از عکسای قدیمیشون باشه که با دیدن اون خیلی از خاطرات گذشته براشون تداعی میشه خیلی کادوی جذاب و فوق العاده ای میشه...
من به مناسبت تولد یکی ازآشناهای نزدیک که یه دفعه یادم اومد که تولدشونه و فرصت کمی داشتم رفتم و یکی از عکسای قدیمیشون رو پیدا کردم و بعد از اسکن و تغییر دادن سایزو یه سری تغییرات جزیی عکس رو پرینت گرفتم و با پاستل رنگش زدم خیلی عکس جالب و جذابی شد حالا با این فرصت کمی که دیگه مونده این میتونه کادوی خوبی برای مادرای عزیز بشه

دیدم کادوها بعد فردی و مادیش قوی بود گفتم کارهایی رو پیشنها بدم که بعد معنوی و جمع گراییش بیشتر باشه...

خرید یه کیک که روش نوشته باشه"مادرم روزت مبارک" می تونه اعضا خانواده رو دور هم جمع کنه...
خوردن شام در حیاط و پشت بام خونه یا پارک اطراف خانه میتونه فضا رو عوض کنه...

شما می تونید روش های دیگه ای در کنار کادو دادن مطرح بفرمایید که اعضای خانواده رو دور هم جمع کنه و یه روز به یاد ماندنی رقم بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکاری که بخوایم بکنیم و هر کادوئی بخریم مهم اینه که مامانامون بدونن چقدر برامون باارزش و قابل احترامند. صرف خرید یه کادو خیلی هم مهم نیس .مهم نشون دادن علاقس. خوب یکی وسعش رو داره و میتونه بخره حالا اگر مادرشون هم نیاز به چیزی داشت و یا به چیزی علاقه داشت میتونید براش بخرید.مسلما وقتی چیزی که دوست داره رو براشون بخرید خوشحال تر هم میشن ولی قطعا دوست ندارند که بچه هاشون خودشونو توی مشقت بندازند.
کارهای حانبی که انجام میدید هم خیلی مهمه.همونطور که بچه ها گفتند تدارک دیدین یه برنامه برای اون روز هم خیلی خوبه. سورپرایز هم میشه:ok:
ولی هرکار کردید یه دسته گل طبیعی یا یه شاخه گل براشون بخرید.هیچی زیبایی گل رو نداره.

اره منم میخوام یک جزازقرانوبه مادرم هدیه بدم.

ویژگی همسر شایسته از دیدگاه قرآن و احادیث ؟

در سوره نساء، آیه 34 ویژگی های همسر خوب را این گونه بیان می فرماید:
«زنان صالح، زنانی هستند که متواضعند و در غیاب (همسر خود) اسرار و حقوق او را در مقابل حقوقی که خدا برای آنان قرار داده است حفظ می کنند».
در سورة فرقان، آیه 74 داشتن همسر خوب را به عنوان یک ارزش عالی معرفی می فرماید:
«و کسانی که می گویند: پروردگارا! از همسران و فرزندانتان مایه روشنی چشم ما قرار ده و ما را برای پرهیزگاران پیشوا گردان».
از دیدگاه قرآن زن مایه آرامش است. زن و همسر شایسته آن است که برای شوهر آرامش بیازیند و بین آنها محبت و مودّت و رحمت وجود داشته باشد. در سوره روم، آیه 21 می فرماید: «و از نشانه‌های او این که همسرانی از جنس خودتان برای شما آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید میانتان مودّت و رحمت قرار داد. در این نشانه‌هایی است برای گروهی که تفکّر می کنند».
همسر شایسته از دیدگاه احادیث:
در کتاب شریف کافی، ج 95، ص 507 روایتی از امام صادق(ع) از پیامبر اکرم(ص) است:
«زنی نزد پیامبر آمد و عرض کرد: حق شوهر بر همسر کدام است؟ حضرت فرمود: از او اطاعت کند و نافرمانی نکند. از خانه‌اش بدون اجازة او صدقه ندهد. روزه مستحبی بدون اجازة او نگیرد. مانع کامیابی او نشود ولو اینکه بر پشت شتر سوار باشد! از خانه بدون اجازه او بیرون نرود. اگر بدون اجازه او خارج شد، ملائکه آسمان و زمین و فرشتگان غضب و رحمت او را لعنت کند تا به خانه برگردد. بر زن است که با خوشبوترین عطریات خود را خوشبو کند و زیباترین لباس‌های خود را بپوشد و صبح و شام ....».

ممنون جناب صادق
میشه بقیه این روایت رو هم بذارید؟ هرچی سرچ کردم نیافتم