صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: رفت و آمد اجنه در خانه و ایجاد مزاحمت شبانه!

نوشته
    800
    حضور
    30 روز 15 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2618

رفت و آمد اجنه در خانه و ایجاد مزاحمت شبانه!

با سلام و عرض ادب
    تا حالا شده شمارو مثلا مادرتون صدا بزنن و بروید بگین مامان صدام کردی ؟ مامانتون هم بگه نه؟
    برا من اتفاق افتاده حتی برادرمم پیشم بود اونم شنید ........ چند شب پیش هم من و مامانم نشسته بودیم بابام صدا زد رفتم پرسیدم گفت صدات نزدم
    مامانم هم شنیده بود صدا زدن بابامو
    میدونم اینها کارهای اجنه هست
    س شب پشت سر هم تو اشپزخونمون صدای افتادن وسایل سنگین میاد
    لطفا اگه دعایی هست که اجنه رو دور کنه بهم بگین
    و یه سوال : اخه ما تو خونه نماز اینا میخونیم تو این خونه قران خونده میشه چطور میتونه جن رفت و امد کنه؟
    البته اینم بگم ما دشمن زیاد داریم که به احتمال قوی دست به جادو و جنبل میبرند ایا تاثیر جادو میتونه باشه؟

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹ در ساعت ۱۵:۳۰
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

2. صلوات ها 16

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 9 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58340

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 6

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام بر شما
    افراد زيادي از اين سنخ رويدادها را تجربه كرده اند و در بسياري از مواقع انتظارات، خطاهاي شنيداري و خطاهاي ديداري، نقل قول ها، شنيده ها و...در ان دخيل است. نمي خواهم حضور و وجود اجنه را منكر شوم ولي ارتباط اين امور به اجنه آن قدر كم رنگ است كه نبايد وقت خودتان را بيهوده به ان تلف كنيد و ذهن و فكر خود و ديگران مشوش و پريشان شود.

تمثيل درماني
    تصور كنيد شما براي اتاق تان برق كشيده ايد. به خواهرتان مي گويد اين سيم، برق دارد ولي وقتي اين كليد را بزنيم جريان برق قطع مي شود. شما خودتان هم وقتي با كليد ارتباط الكتريسته را قطع مي كنيد مطمئن هستيد كه آن سيم برق ندارد. خداوند خالق جن است و فرموده جن مانند شما خوب و بد دارند مومنان آنها، براي كسب حلال و حرام نزد ائمه و برخي علما مي رفته اند. جن خوب كاري به شما ندارد و جن بد هم ممكن است شيطانت هايي بكند ولي با اموري جن از شما فرار مي كند: مانند داشتن حرز و قران خواندن سوره ناس و فلق، خواندن سوره جن و داشتن خروس و كبوتر در منزل.
    همان طور كه شما با قطع كليد برق را قطع مي كرديد و به خواهرتان اطمينان مي داديد كه سيم برق ندارد خداوند تبارك و تعالي مي فرمايد اين موجودي كه من خلق كردم با اين كارهايي كه بيان شد كاري به شما ندارد.

دفاع از مؤمن
    خداوند در قرآن فرموده خداوند از مؤمن دفاع و حمايت مي كند
    إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ
    قطعا خداوند از كسانى كه ايمان آورده‏اند دفاع مى‏كند زيرا خدا هيچ خيانتكار ناسپاسى را دوست ندارد.«الحج/38»

بنابراين وقتي پناه گاه امن الهي ( توكل، ذكر، توسل، قرآن و..) را داريم نبايد غمي به دل راه دهيم.
    تذكر: اگر تفكرات مربوط به جن زياد در ذهن شما حاضر مي شود به جاي نگراني پيشنهاد مي كنم توصيه هاي بالا را رعايت كنيد و انجام دهيد به جاي فكر به اين تصورات و افكار مزاجم، به ذكر خداوند توجه كنيد. اگر تلاش كرديد و موفق نشديد نشان دهنده سطح اضطراب بالاي شما است و اينجا بايد از روان شناس باليني كمك بگيريد.

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹ در ساعت ۱۵:۲۷
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 9

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

9. صلوات ها 6

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

وقتي با خدايي غمي به دل راه ندهيد

إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ

قطعا خداوند از كسانى كه ايمان آورده‏اند دفاع مى‏كند زيرا خدا هيچ خيانتكار ناسپاسى را دوست ندارد .
    «الحج/38»

11. صلوات ها 14

نوشته
    111
    حضور
    6 روز 10 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    350

همیشه یه سری افراد میخوان این موضوعات رو انکار کنن ، تقصیری هم ندارن از روی خیر خواهی اینکار رو انجام میدن .
    ولی این موضوعات پیچیده تر از اونی هست که با دو کلام بشه بیان کرد و یا درمان کرد . باید به اهلش مراجعه کنید ، از طریق پرس و جو و سراغ گرفتن .
    این افراد حتی اگه مشکل رو توضیح هم ندید وقتی به اون مکان برن یا یکی از اهالی رو ببینن ، متوجه ماجرا میشن .
    هستن اشخاصی که این مشکلات رو با پول حل میکنن و در مقابل اشخاصی هم هستن که این علم رو در راه رضای خدا و حل مشکلات مردم مصرف میکنن .
    هر دو دسته میتونن مشکل رو حل کنن ولی گروه دوم مسلمه که بهتره .

13. صلوات ها 5

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

گرداندنِ بلا
    پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : «اى على! آيا چند كلمه اى به تو نياموزم؟ هر گاه در مشكلى سخت يا بلايى افتادى ، بگو : «بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحيمِ ولا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللّهِ العَلِيِّ العَظيمِ»؛ «به نام خداوند بخشنده مهربان». هيچ نيرو و توانى نيست، مگر از سوى خداى بلندمرتبه و بزرگ؛ زيرا خداوند به بركت اين دعا ، از انواع بلا ، آنچه را كه بخواهد ، از تو مى گردانَد».

برطرف شدن وحشت
    به نقل از سليمان جعفرى :به ابو الحسن عليه السلام[1] گفتم : من ، شكارچى حيوانات درنده هستم و شب ها در ويرانه ها مى خوابم و دچار وحشت مى شوم . فرمود : «هر گاه وارد [ويرانه اى] شدى ، بگو : به نام خدا ، وارد مى شوم و پاى راستت را داخل بگذار ، و هنگامى كه بيرون مى آيى ، نخستْ پاى چپت را بيرون بگذار و نام خدا را ببر . در اين صورت ، ناراحتى اى نخواهى ديد».

[1] در اين جا، مقصود، امام كاظم عليه السلام يا امام رضا عليه السلام است.
    دانشنامه قرآن و حديث نویسنده : محمد محمدی ری شهری جلد : 13 صفحه : 291

15. صلوات ها 5

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

المصنّف ، ابن ابى شَيبه ـ به نقل از ابو هُرَيره ـ :پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ، نزد من كه بيمار بودم ، آمد و فرمود : «آيا تو را با تعويذى ( حِرزى ) كه جبرئيل عليه السلام آن را به من آموخته ، افسون كنم ؟ تو را با نام خدا ، افسون مى كنم . خدا ، تو را از هر دردى كه رنجت مى دهد ، و از گزند دَمَندگان در گِره ها(جادوگران) ، و از گزند هر حسودى ، آن گاه كه حسادت ورزد ،[1] شفا مى دهد» .
    [1] يا : از گزند هر شورْچشمى ، آن گاه كه چشم زخم زند .

دانشنامه قرآن و حديث نویسنده : محمد محمدی ری شهری جلد : 13 صفحه :283

17. صلوات ها 5

نوشته
    194
    حضور
    18 روز 21 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    945

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    المصنّف ، ابن ابى شَيبه ـ به نقل از ابو هُرَيره ـ :پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ، نزد من كه بيمار بودم ، آمد و فرمود : «آيا تو را با تعويذى ( حِرزى ) كه جبرئيل عليه السلام آن را به من آموخته ، افسون كنم ؟ تو را با نام خدا ، افسون مى كنم . خدا ، تو را از هر دردى كه رنجت مى دهد ، و از گزند دَمَندگان در گِره ها(جادوگران) ، و از گزند هر حسودى ، آن گاه كه حسادت ورزد ،[1] شفا مى دهد» .
    [1] يا : از گزند هر شورْچشمى ، آن گاه كه چشم زخم زند .

دانشنامه قرآن و حديث نویسنده : محمد محمدی ری شهری جلد : 13 صفحه :283
    یک سوال .یعنی الان جن ها دارن با ما روی همین کره زمین زندگی می کنن؟

يَا حَبِيبَ مَنْ لا حَبِيبَ لَهُ يَا طَبِيبَ مَنْ لا طَبِيبَ لَهُ يَا مُجِيبَ مَنْ لا مُجِيبَ لَهُ يَا شَفِيقَ مَنْ لا شَفِيقَ لَهُ يَا رَفِيقَ مَنْ لا رَفِيقَ لَهُ يَا مُغِيثَ مَنْ لا مُغِيثَ لَهُ يَا دَلِيلَ مَنْ لا دَلِيلَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا رَاحِمَ مَنْ لا رَاحِمَ لَهُیا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ

19. صلوات ها 2

نوشته
    800
    حضور
    30 روز 15 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2618

اتفاقا بنده به ذکر حوقله بسیار علاقه دارم و داعما تکرارش میکنم

و شبها هم تا جایی که بتونم بیدار میمونم و دعا و قران میخونم

متاسفانه یا خوشبختانه بنده تو اتاقم الات موسیقی هم دارم پیانو(ارگ) و گیتار

از خیلی وقت پیش ان ماجرا هست که از داخل ارگم صداهایی میاد مثل حرکت موش !!! یا مثلا بعضی وقتا صدای شکسته شدن و ازینجور صداها میاد !

نمیدونم اینم از کارهای جنها هست یا نه
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری