◄ مداحی فاطمیه دوم سال 94 - حاج محمود کریمی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

ظهر روز شهادت - مسجد حضرت امیر (علیه السلام)

بخش اول - غزل مصیبت ( ای آسمان بسوز به ماه و ستاره ام ) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [10:24]

بخش دوم - روضه حضرت زهرا (س) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [13:37]

بخش سوم - زمینه ( نه تو حرف میزنی نه حسین نه حسن ) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [6:44]

بخش چهارم - واحد ( خدایا بهارم خزونه ... ) [کربلایی ابراهیم رحیمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [7:56]

بخش پنجم - واحد ( جنت که خود به نام شبستان فاطمه است ) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [7:18]

بخش ششم - شور ( نور منور علی علی علی ) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [2:21]

بخش هفتم - ذکر اباعبدالله الحسین (ع) [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [4:35]

بخش هشتم - اذان حاج محمود کریمی [حاج محمود کریمی] [ظهر شهادت حضرت زهرا (س) 1436 - مسجد حضرت امیر (ع)] [2:49]

شام شهادت - هیئت رایة العباس - رزمندگان شمیرانات

بخش اول - غزل مصیبت حضرت زهرا (س) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [9:49]

بخش دوم - روضه حضرت زهرا (س) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [18:46]

بخش سوم - زمینه (اشک من امشب گلاب تربت یار م شده) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [3:01]

بخش چهارم - زمینه (یا حیدر یا حیدر) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [8:53]

بخش پنجم - واحد (شعرخوانی حضرت زینب س) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [6:10]

بخش ششم - واحد (تو در روز خطابه ذوالفقاری زینب س) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [7:51]

بخش هفتم - تک ( چه ذوالفقار و به عزم ...) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [7:57]

بخش هشتم - شور و مناجات (اگه من بودم کربلا) [حاج محمود کریمی] [شام شهادت حضرت زهرا (س) - هیات رایه العباس (ع)1436] [19:28]