نظر سنجي( برنامه خانواده و مشاوران آن )

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نظر سنجي( برنامه خانواده و مشاوران آن )

سلام دوستان
نظر شما درباره برنامه هاي تلويزيوني حاج آقا دهنوي درباره مسايل زندگي و خانواده چيست؟

شما اين برنامه ها را چگونه ارزيابي مي كنيد:
عالي
خوب
متوسط

جناب حامي اينجوري كه بايد بشينيد بشماريد ببينيد چند نفر گفتند خوبه چند نفر.........

امكان نظر سنجي تايپيك را فعال ميكرديد بهتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
دوست دارم راحت باشيم صرفا نظر سنجي نيست حرف دوستان را هم بشنويم خوبه

سلام ، خسته نباشید

خب از نظر من برنامه ی خوبی هست ، و این برنامه به نوعی امیدوار کننده هست ، ولی حاج آقا خیلی آسون گیر هستند، طوری حرف می زنن که انگار در مورد مدینه فاضله صحبت می کنن،،، یعنی مشکلات و آداب و رسوم و عرف و فرهنگ و افراد خیلی پیچیده تر هستند.

نیایش سبز;21834 نوشت:
سلام ، خسته نباشید

خب از نظر من برنامه ی خوبی هست ، و این برنامه به نوعی امیدوار کننده هست ، ولی حاج آقا خیلی آسون گیر هستند، طوری حرف می زنن که انگار در مورد مدینه فاضله صحبت می کنن،،، یعنی مشکلات و آداب و رسوم و عرف و فرهنگ و افراد خیلی پیچیده تر هستند.

با سلام
خب ایشون بهترین کارو میکنن
چون انصافا یه روانشناس مجرب و..هستند
زندگی ما رو نوع افکارمون میسازه
وقتی من به زندگی بد بین باشم و سخت بگیرم طبیعتا زندگی من سخت خواهد شد...
اما اگر ساده بگیرم و به راحتی از مشکلات قابل گذشت و چشم پوشی بگذرم طبیعتا یکی از خوشبختان عالم میشم...
خوبی این مستند راز اینه که قدرت تلقین و عوض کردن طرز تفکر رو به همه نشون میده
پس به قول سحراب:
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید...

behrooz_313;21857 نوشت:
با سلام
خب ایشون بهترین کارو میکنن
چون انصافا یه روانشناس مجرب و..هستند
زندگی ما رو نوع افکارمون میسازه
وقتی من به زندگی بد بین باشم و سخت بگیرم طبیعتا زندگی من سخت خواهد شد...
اما اگر ساده بگیرم و به راحتی از مشکلات قابل گذشت و چشم پوشی بگذرم طبیعتا یکی از خوشبختان عالم میشم...
خوبی این مستند راز اینه که قدرت تلقین و عوض کردن طرز تفکر رو به همه نشون میده
پس به قول سحراب:
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید...

سلام بله واقعا چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید...
معلومه به کتابهای روانشاسی و غیره علاقمند هستید ، و ذکر این نکته لازمه که این کتابها با واقعیات جامعه خیلی تفاوت دارند. شاید هم هنوز شما آنطور که باید و شاید درگیر مسائل جامعه نشدید

البته انتقاد از یک شخص به معنی نفی آن شخص و یا زیر سوال بردن عملکرد آن شخص نیست...
به نظر من واقعیتهای زندگی رو نیز باید در نظر گرفت ، کلا عرف و آداب و رسوم جامعه و طرز تفکر جامعه سای اینکه شخص چطور فکر می کنه ، به گونه ای است که شخص تحت تأثیر قرار می گیره....

سلام برنامه خوب و مفیدی است و لی کمه هفته ای 1 ساعت دردی دوا نمیکنه این مسائل جزو مهمترین مسائل جامعه می باشند

نیایش سبز;21869 نوشت:
سلام بله واقعا چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید...
معلومه به کتابهای روانشاسی و غیره علاقمند هستید ، و ذکر این نکته لازمه که این کتابها با واقعیات جامعه خیلی تفاوت دارند. شاید هم هنوز شما آنطور که باید و شاید درگیر مسائل جامعه نشدید

البته انتقاد از یک شخص به معنی نفی آن شخص و یا زیر سوال بردن عملکرد آن شخص نیست...
به نظر من واقعیتهای زندگی رو نیز باید در نظر گرفت ، کلا عرف و آداب و رسوم جامعه و طرز تفکر جامعه سای اینکه شخص چطور فکر می کنه ، به گونه ای است که شخص تحت تأثیر قرار می گیره....

با سلام مجدد
من خودم همیشه سعی میکنم با واقعیات زندگی کنم و از نقش بازی کردن خوشم نمیاد

من الان با اینهمه مشکلاتی که دارم اگه میخواستم مثل عرف جامعه فکر کنم و غصه بخورم باور کنید هیچی ازم نمونده بود

این تلقینات سازنده ((به قول غربیا)) و توکل به خدای خودمون و دیدن همه چی از بعد الهی خیلی تو اروم کردن شرایط نقش داره و به نوعی میشه گفت معجزه میکنه
من هیچ وقت حتی تصور همیچن زمانی و همچین مشکلاتی رو هم نمیکردم
چه برسه بخوام تو این شرایط سخت زندگی کنم
...
من دوست دارم موضوعی رو که حداقل قراره تا چند وقت برام مهم بشه ارزش این وقت گذاشتن و زیر بار رفتنو داشته باشه نه...
الان شما با همین عرفی که میگید همین امروز 100 بار بگو((از ته دل و با یقین و انرژی مثبت و..)) من خوشبختم من بهترین زندگی رو دارم و من تمام مشکلاتم شیرینه و...
باور کنید این نوع نگرش به زندگیه که واقعیت زندگی رو رقم میزنه
البته واقعا ایمان و اعتقاد محکم میخواد من یکی که تا حدودی میتونم این باور رو همیشه داشته باشم و اگر کمی مشکلات اذیتم کنه
واقعا کم میارم و...
در مورد برنامه استاد دهنوی هم باید بگم که ایشون شرایط مدینه فاضله زندگی رو میگن و تا 2 طرف نخوان و عمل نکنن بیشتر جنبه شعری پیدا میکنه و دور از دسترس میشه
...
یا علی(ع)

دوستان سلام
نظرتون را كامل كنيد

باتوجه به اطلاع بنده نسبت به رشته تحصیلی و تدریسی ایشان صحبت های ایشان برای افزایش اطلاعات و آگاهی های مردم عادی خوبه اما اصلا برنامه مشاوره و درمان خانواده یا همان خانواده درمانی به صورت تخصصی ظرافت خاص خودشو داره و هر مشکل خانوادگی اگر چه ظاهراً شبیه به هم است ولی علت مشکل و درمان آن برای هر خانواده نیاز به تاریخچه زندگی و نحوه رشد دارد مثلا ً دست بزن داشتن مرد ممکننه به دلیل الگوهای ارتباطی والدینی باشه می تونه به دلیل استرس شغلی باشه ، ممکن به دلیل افسردگی باشه ، ممکنه به دلیل عدم رضایت کامل در مسایل زناشویی باشه بنابراین این مطالب آقای دهنوی تخصصی نبوده و اصلا تلویزیون جای مطرح کردن مسایل تخصصی و تشخیص نیست و مطالب ایشان برای عموم خوب است
با تشکر

با سلام

قبلا که در رادیو معارف در مورد پرسش و پاسخ تربیتی بود بیشتر گوش می کردم و بسیار جالب بود

البته به طور صددرصد قبول ندارم ولی در کل راهنمایی های بسیار عالی دارند

برنامه های تلویزیونی شون هم کم و بیش دیدم عالی بوده

بیشتر از این جهت طرفدار حرف های ایشون هستم که دلایل شون اکثرا طبق روایات و آیات و عقل سلیم مطرح میشه

البته بنده گزینه ی عالی رو انتخاب کردم چون با اکثر حرف های ایشون موافقم :ok:

با تشکر :Gol:

تا حالا یبار دیدم:Gig:
اونم یه سال پیش

نمیدونم کیه چی‌ چی‌ میگه

حرفاشون به درد خانواده ی خودشون میخوره نه عموم مردم. فقط کافیه یه بارپای سخنرانی دکتر افروز بشینید ببینید تفاوت از کجا به کجاس!

موضوع قفل شده است