ღ♥ღ(¯`•.¸-----✿ مادر پاکی ها ✿-----¸.•´¯)ღ♥ღ

تب‌های اولیه

33 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ღ♥ღ(¯`•.¸-----✿ مادر پاکی ها ✿-----¸.•´¯)ღ♥ღ

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت همزمان با ایام شهادت یگانه دخت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، مرکز ملی پاسخگوئی به سؤالات دینی اقدام به تولید نرم افزار «مادر پاکی ها» نمود.
این نرم افزار مشتمل بر :1::9::1:پرسش و پاسخ در موضوعاتی چون زندگانی حضرت زهرا :doa(8):، سیره و سنت، ویژگی و فضایل و سایر مباحث زندگانی آن حضرت بوده که توسط کارشناسان این مرکز تهیه شده است.

:Lflasher:دریافت نسخه کامپیوتری نرم افزار مادر پاکی ها
:Lflasher:دریافت نسخه اندوریدی نرم افزار مادر پاکی ها

التماس دعا:Gol:

فایل: 

با توجه به فرا رسیدن ایام مبارک تولد پیامبر اعظم و هفته وحدت، مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی اقدام به تولید
نرم افزار پرسش و پاسخ با عنوان «پیامبر مهربانی» نمود.
حجت الاسلام و المسلمین علی مخدوم، رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با تاکید بر رسالت متولیان دینی در پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی، این رسالت را یکی از سنت های ماندگار رسول گرامی اسلام(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دانسته که شایسته است بیشتر مورد توجه عالمان و مبلغان دینی قرار گیرد.
وی گفت: رویکرد این مرکز تولید مجموعه های تخصصی از موضوعات و دغدغه های موجود در جامعه و آشنایی محققان و مبلغان دینی با سوالات و شبهات پیرامون زندگی رسول گرامی اسلام می باشد. این مجموعه به دلیل تلاش برخی در ارائه تصویر ناصحیح از زندگانی و سیره رسول خدا(ص) در صدد تبیین روشنی از زندگانی فردی، اجتماعی و دینی آن حضرت در قالب پاسخ به پرسش هایی است که توسط مخاطبان برای این مرکز ارسال شده است.
ایشان در ادامه افزود: این نرم افزار مشتمل بر 427 پرسش و پاسخ در موضوعاتی چون زندگانی پیامبر، سیره و سنت، ویژگی و فضایل، معجزات، همسران و فرزندان، اصحاب و یاران و حوادث بعد از رحلت، توسط کارشناسان این مرکز تهیه شده است.
نرم افزار «پیامبر مهربانی» با امکان نمایش ، جستجو در پرسش و پاسخ از طریق سایت مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی به آدرسwww.pasokhgoo.ir برای علاقه مندان قابل دانلود می باشد.
ربیع الاول 1436
دی ماه 1393
منبع

ممنون عالی عالی عالی .... لطف عالی متعالی

[="Tahoma"]ممنون :hamdel:
خسته نباشید همکاران عزیز و گرامی:Gol:

سلام من نصبش کردم ولی همش علامت سئوال نشون میده
چی کار کنم؟

[="Red"]تشکر وسپاس فراوان[/]

Masoomi;649291 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت همزمان با ایام شهادت یگانه دخت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، مرکز ملی پاسخگوئی به سؤالات دینی اقدام به تولید نرم افزار «
مادر پاکی ها» نمود.
این نرم افزار مشتمل بر :1::9::1:پرسش و پاسخ در موضوعاتی چون زندگانی حضرت زهرا :doa(8):، سیره و سنت، ویژگی و فضایل و سایر مباحث زندگانی آن حضرت بوده که توسط کارشناسان این مرکز تهیه شده است.

:Lflasher:دریافت نسخه کامپیوتری نرم افزار مادر پاکی ها

:Lflasher:دریافت نسخه اندوریدی نرم افزار مادر پاکی ها

التماس دعا:Gol:

با سلام. چرا این این پرسش و پاسخها رو روی فایل pdf قرار نمی دهید؟ امروزه اکثر بسته های حاوی چنین پرسش و پاسخهایی روی فایلهای pdf منتشر می شوند و نه فایلهای exe. اینطوری هم روی ویندوز قابل نمایشه، هم روی اندروید، هم روی مکینتاش و هم روی سایر سیستمهای عامل.

خیلی خوب.. تشکر

خدا قوت عالی بود

mous@vi;670860 نوشت:
سلام من نصبش کردم ولی همش علامت سئوال نشون میده
چی کار کنم؟

با سلام

این مشکل برای بنده هم هست
لطفا راهنمایی بفرمایید
موفق و موید
یاعلی

با تشکر از شما دوست عزیز

ممنون عالی بود .

سلام
اکثر موضوعات که سوال پیش میاد بسته شده هستن!
ایرادی داره دوباره باز کنیم موضوع رو؟

[="Tahoma"][="Black"]

sara-hoseini;784184 نوشت:
ایرادی داره دوباره باز کنیم موضوع رو؟

این امکان وجود نداره[/]

با سپاس از مطالب عالی شما پس از نصب مشکل داره نرم افزار؟ درسته

ممنون بسیار خوب بود

باتشکر از شما

سلام .در نصب نرم افزار مشکل وجود دارد؟
بعد از نصب متونی نیست

سلام.باتشکر از نرم افزار خوب شما

سلام.مشکل علامت سوال برای من هم هست