دروغ از جنس الکی مثلا ....

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دروغ از جنس الکی مثلا ....

جنگ نرم در کمین است

الکی مثلا...

جدیدا توی گروه ها پیام هایی با این مضمون میاد که در چند خط پایین تر نوشته " الکی مثلا "

توجه کنید بزرگواران

امام علی (ع) می فرمایند: ایمان بر قلب کسی که دروغ بگویید وارد نمی شود هر چند به شوخی باشد

پس از کم شدن پیام هایی که قومیت ها و ملیت ها به سخره می گرفتند حالا بوی این به مشام می سه که پیام هایی دارد رواج پیدا می کنند که دروغ و ... را نزد ما کوچک و آسان جلوه دهد و ظاهرا خندار است ولی مدام دارند با کلمه "الکی" دروغ را البته ابتدا به شوخی رواج می دهند.

منبع: افسران

[=arial]این الکی ... مثلا .... به همه جا سرایت کرده! تو جامعه مجازی و نرم افزارهای ارتباطی پره! به تلویزیون هم رسیده ....

به تمام پست های الکی مثلا خندیدم به جز پستی که ک دخترکی نوشته بود:

امروز مادرم امده بود مدرسه کارنامه مو گرفت
.
.
.
الکی مثلا منم مادر دارم...

بیخیال بابا
اینم مثل تیکه های دیگه
یه مدت استفاده میشه خز میشه میره پی کارش

لایرا;648717 نوشت:
بیخیال بابا
اینم مثل تیکه های دیگه
یه مدت استفاده میشه خز میشه میره پی کارش

سلام علیکم.
شروع کننده موضوع واقعیت غیر قابل انکاری رو فرمودند.
در پیام هایی که قومیت های مختلف رو مسخره میکردند الان در جامعه جوری تاثیر گذاشته که وقتی از شخص میپرسی کجایی هستی و مثلا یکی پیشت باشه و طرف یکی از مخاطبین او پیام ها رو بگه طرف میخنده.یا دیدش عوض میشه نسبت به اون شخص.

[="Tahoma"][="Navy"]ایمانمون ضعیف که با کوچکترین نسیمی در تهاجم فرهنگی و جنگ نرم وا میریم وگرنه به این الکی ملکی ها نیست[/]

[="Black"]بسم رب الحیدر

سلام و ادب
اگه فقط ب همینجا ختم میشد خوب بود
خیلی دلم پره از فضای مجازی بخصوص نرم افزارای گوشی همراه
خیلی آدم باید بی شخصیت باشه که بعد از یه مدت کوتاه فعالیت تو این فضاها کلا روی شخصیت و طرز بیان و کلا زندگیش تاثیر بزاره
چقدر راحت هر چی بدستمون اومد انتشارش میدیم اگه یکم فکر کنیم با انتشار یه مطلب نامرتبط و نامناسب واسه چند نفر ارسال میشه و دوباره کپی میشه و چند نفر بواسطه ما دچار مشکل و خطا میشن
جدیدا چیزایی آدم می بینه و میشنوه که .....
دوست عزیز بخاطر چنتا لایک چنتا تعریف و تمجید ارزش خودتو پایین نیار

اللهم عجل لولیک الفرج[/]

سلام
تلنگر خوبی بود ممنون
[SPOILER] چقدر خوبه که من اصلا ازین نرم افزارها ندارم اصلا یکبار هم ندیدم چجور هست و خداروشکر میکنم که وارد این ماجراها نشدم.[/SPOILER]

[=arial]این واقعیت تلخ تاثیر شبکه های اجتماعی رو در زندگی جوانان کشورمان رو نمایان می کند
باید به این موضوع توجه داشته باشیم که هر کسی اراده کند می تواندتکیه کلامی وارد گفتار محاوره ما کند
مگر نه اینکه امیر المومنین فرمودند:

[=arial]
شیرینی ایمان رو درک نمی کند مگرکسی که دروغ را به شوخی وجدی ترک کند
موضوع قفل شده است