صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: منزل يك اتاقي (تربيت جنسي فرزند) داستان : زخم خورده

نوشته
    1,201
    حضور
    40 روز 23 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3954

چجوری زنه همچین ادمی شدی!نمیشه در طول روز رابطه داشته باشین؟اینجوری بچتونو میفرستین کلاسی جایی دنبال نخود سیاه...یا خودتون برین بالا پشته بوم.اینجوری تنوع هم پیدا میکنین تو رابطه.

2. صلوات ها 9

علاقه
    علی(سلام الله علیه)
    نوشته
    4,353
    حضور
    111 روز 21 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8501

با سلام

با کسب اجازه از استاد حامی عزیز، بنده در این خصوص تخصصی ندارم اما از این بابت که استاد حامی فرمودند کار تحقیقی باشه و هر کسی ابراز نظر کنه، بنده هم نظر خودم رو بیان می کنم.
    خواهر گرامی به نظرم شما هرگز به تنهایی کاری از پیش نمی برید، باید به هر طریقی شده همسرتون رو نسبت به عواقب این کار هوشیار کرده و اون رو با خودتون همراه کنید تا نسبت به پیدا کردن یک راهکار اقدام کنند.
    به نظرم در خصوص احادیثی که حتی صدای نفس کشیدن پدر و مادر رو بر انحراف فرزند موثر می دونند با شوهرتون صحبت کنید، و همچنین ایشون رو متقاعد کنید تا این تاپیکی که استاد حامی در خصوص داستان های واقعی ایجاد کردند رو مستقیما مطالعه کنه، حتما تاثیر خواهد گذاشت، بعید می دانم پدری چنین امری را بخواند و باور کند که رفتارش چنین تاثیری بر دخترش خواهد گذاشت، اما برای دخترش دلسوزی نکند. ولو در ابتدا به روی خودشون نیارن اما یقین بدونید تاثیر خودش رو میگذاره.

نکته دیگر این که شما طبیعتا از میزان نیاز جنسی شوهرتون با خبر هستید، سعی کنید این نیاز رو در زمانی که فرزندتون مدرسه است یا به هر دلیلی حضور نداره، خودتون پیشقدم شده و برطرف کنید تا شب که دخترتون در کنار شما خوابیده شوهرتون دیگه میلی به این کار نداشته باشده.

یا علی(ع)

«امام علی(سلام الله علیه): مَنْ أَصْلَحَ أَمْرَ آخِرَتِهِ أَصْلَحَ اللَّهُ لَهُ أَمْرَ دُنْيَاهُ»
    نهج البلاغه، کلمات قصار، شماره 89
    ((هر کس آخرتش را اصلاح کند، خداوند دنیایش را اصلاح خواهد کرد))

4. صلوات ها 17

نوشته
    1,337
    حضور
    33 روز 6 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6167

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1990 نمایش پست ها
    چجوری زنه همچین ادمی شدی!.
    من خیلی خودمو کنترل کردم که این حرفو نزنم

ممنون که حرفی که تو گلوی من گیر کرده بودو گفتین

.

استارتر جان جدای این بحثا به نظرم مادر شوهرت توی تربیت شوهرتون بدجوری سوتی دادن

امیدوارم بتوتی با کمک گرفتن از مشاورا .... شوهرت رو از اول تربیت کنی و طرز رفتار درست رو بهش یاد بدی

رفتاری که از یه انسان عاقل و بالغ سی ساله انتظار میره
    .
    یا رفیق من لا رفیق له

6. صلوات ها 7

علاقه
    یکی دوتا نیستند :)
    نوشته
    4,888
    حضور
    149 روز 11 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    72
    آپلود
    57
    گالری
    1826
    صلوات
    14514

این مطالب زمانی میتونه برا استارتر گرامی مؤثر باشه که اطلاعات همز مان به شوهر ایشون نیز منتقل بشه،
    وگرنه این بنده خدا که خودشون ازاین قضیه دارن رنج میبرن ، ایشون باید شوهرشونو متقاعد کنن که شیوه زندگی رو باید تغییر بدن،
    اگه میتونن ایشونو به مراکز مشاوره ببرن تا از طریق شخص سوم بتونن وارد عمل بشن.

رعایت نکات مهم هنگام رابطه زناشویی

گاهی والدین به علل مختلف، مثل نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای خانه، داشتن بچه زیاد و شلوغ بودن خانه و گاه اهمال کاری و سهل انگاری، نمی توانند شرایط و محیطی امن و آرام برای روابط زناشویی خود فراهم کنند .

برخی دیگر از والدین، کودکانشان را با عروسک اشتباه می گیرند و فکر می کنند، آن ها نه احساس دارند، نه می فهمند، نه می شنوند و نه می بینند. ولی کودکان نه کرند و نه کور. کودکان خیلی خوب احساس می کنند، خیلی خوب می فهمند، همه چیز را می بینند و خیلی خوب صداها را می شنوند و درک می کنند ،حتی اگر خواب باشند یا خود را به خواب زده باشند. هر چند کودکان دو ساله بیان خوبی ندارند و نمی توانند مسائل را توضیح بدهند ولی از حافظه ای قوی برخوردارند و همه مناظر، تصاویر و صداهای دور و بر خود را مثل یک دوربین و ضبط صوت، در ذهن و خیال خود ثبت می کنند.

کودکان که نزد والدین می خوابند یا کودکانی که به علت بی مبادلاتی والدین و باز بودن در اتاق خواب، شاهد روابط زناشویی آن ها شوند ،درباره روابط زناشویی پدر و مادر دچار ترس، نگرانی و اضطراب شدید می شوند، چرا که رابطه زناشویی را نوعی خشونت پدر علیه مادر تصور می کنند و فکر می کنند که پدر می خواهد با مادر دعوا کند یا آسیبی به او برساند.

والدینی که در حضور کودکان و فرزندان خود روابط زناشویی انجام می دهند، نه تنها در حق آن ها خیانت بلکه بزرگ ترین جنایت را مرتکب می شوند، چرا که باعث تحریک و بیدار شدن زودرس غریزه جنسی کودکان و عامل تباهی و انحراف اخلاقی آن ها در آینده می شوند.

منبع

8. صلوات ها 11

علاقه
    برنامه نویسی ، ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری
    نوشته
    3,071
    حضور
    472 روز 14 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    139
    صلوات
    15691

آی خدا لعنت کنه مادر شوهرهای لجباز و نامرد رو که خودم بارها دیدم که چه بلایی سر عروس بیچاره میاره..
    .
    خدا شاهده دیدم کاری به عروسش کرده که شاهرگشو زده خدا رحم کرده زنده مونده..
    .
    به نظرم اینکه دخترتون رو جایی غیر از اتاق خودتون بخوابانید خوب نیست..چون دخترتون در کنار شما احساس امنیت می کنه و شاید پیش مادربزرگش اصلا خوابش نبره و در واقع از اونور پُل بیفتید..
    .
    با همسرتون صحبت کنید و ببینید میل جنسیش به چه صورت هست اگر هر روز هست روزی یکی دو ساعت بفرستینش خونه ی دوستی فامیلی کسی که باهاش صمیمی هستید..
    .
    یا اگر دو سه روز یه بار هست بهتره کمتر شک می کنه..ولی حتما حتما شب پیش خودتون بخوابانیدش و در صورت امکان در آغوش خودتون بخوابه که کاملا احساس امنیت و آرامش کنه..
    .
    در غیر اینصورت ممکنه هزار جور فکر در ذهنش رسوخ کنه و یکیشون رو به عنوان اتفاقی که در حال وقوع هست انتخاب کنه و در آینده بیرون کردن این افکار از ذهنش کار بسیار سختی خواهد بود..
    .
    زحمت کاشتن یک گل سرخ کمتر از زحمت برداشتن هرزگی آن علف است..

اَللّهُمَّ اجْعَلْنی عِنْدَکَ وَجیهاً بِالْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ فِی الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ

10. صلوات ها 8

علاقه
    عشقم شهداست و هرچی ک بهشون نزدیکم کنه...
    نوشته
    407
    حضور
    8 روز 21 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1449

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    خب فعلا بحث را باز گذاشته ام تا دوستان نظرات خود را بنويسند.
    سلام. ببخشید جناب حامی بعید میدونم دوستان تویه این مباحث شرکت کنن چون هم ب نظر من دست و دل شون نمیاد هم واسه خودشونم جای سوال داره ... من هم خیلی از اطرافیانم همین وضعیت رو دارن و منم همیشه واسم جای سوال بوده ک نه حتی یه دونه فرزند بلکه تویه همون خونه یه اتاقه دو یا سه تا بچه رو بزرگ میکنن ولی خب حیا مانع پرسیدن اینجور سوالا میشه .... بی صبرانه منتظر پاسخ کاملا کاربردی تون هستیم ... ممنون ...
    حالا تمام دغدغه ام این شده حسین
    این اربعین کرب و بلا میبری مرا

12. صلوات ها 5

علاقه
    سادگی و قناعت و مهم تر از آن صداقتــ...
    نوشته
    27
    حضور
    1 روز 13 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    118

این چه نوع راهنمایی کردن است آخر؟!
    بجای تشویق به صبر و تشویق به حق و احکام اسلامی،دارید آتش می اندازید در خانه این خواهر مومنه؟!
    *چرا از مادر شوهر ایشان بدگویی میکنید که این خواهر نسبت به مادر شوهرش بدبین تر و حتی بدتر از این ها شود؟!
    *چرا عرض میکنید که "چرا با این مرد ازدواج کردی؟" این چه سوالیست؟!
    *یا "شوهرت را تحت فشار قرار بده تا با مادرشوهرت صحبت کند دخترت را در پیش خود بخواباند" اینکه صحبت کند اصلا اشکالی ندارد اما وادار کردن شوهر....ای وای که چه بگویم...
    نخست عرض کنم ایشان از همگی ما و کارشناسان راهنمایی صحیح خواستند تا چاره زندگیشان کنند!
    اما اکثریت شما بجای معرفی راهکارهای صحیح،راهکارهای ضد دینی را در ذهن ایشان تزریق میکنید!
    اگر راهکار درستی در چَنته دارید بیان فرمایید،در غیر این صورت از بازکردن مباحثی که شما را به سوی آتش دوزخ میکشاند دوری کنید...
    سلامتیه باغبونی کهزمستونشو از بهار بیشتر دوست داشت

اگر کسی شب گناه کرد،صبح او را به چشم گناهکار نبین،شاید سحر توبه کرده باشد.

14. صلوات ها 8

نوشته
    1,337
    حضور
    33 روز 6 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6167

نقل قول نوشته اصلی توسط Pazohe نمایش پست ها
    این چه نوع راهنمایی کردن است آخر؟!
    بجای تشویق به صبر و تشویق به حق و احکام اسلامی،دارید آتش می اندازید در خانه این خواهر مومنه؟!
    *چرا از مادر شوهر ایشان بدگویی میکنید که این خواهر نسبت به مادر شوهرش بدبین تر و حتی بدتر از این ها شود؟!
    *چرا عرض میکنید که "چرا با این مرد ازدواج کردی؟" این چه سوالیست؟!
    *یا "شوهرت را تحت فشار قرار بده تا با مادرشوهرت صحبت کند دخترت را در پیش خود بخواباند" اینکه صحبت کند اصلا اشکالی ندارد اما وادار کردن شوهر....ای وای که چه بگویم...
    نخست عرض کنم ایشان از همگی ما و کارشناسان راهنمایی صحیح خواستند تا چاره زندگیشان کنند!
    اما اکثریت شما بجای معرفی راهکارهای صحیح،راهکارهای ضد دینی را در ذهن ایشان تزریق میکنید!
    اگر راهکار درستی در چَنته دارید بیان فرمایید،در غیر این صورت از بازکردن مباحثی که شما را به سوی آتش دوزخ میکشاند دوری کنید...
    دیگه راهکار درست تر از اینا؟؟

شما حالتون خوبه؟؟

من در مورد شوهری که عین بچه های دو ساله پا میکوبه زمین و خودخواهانه آبنبات چوبی ( رابطه ) میخواد بهتر از این نمیتونم صحبت کنم

حیف اسم پدر که روی این آقاس

اصلا حواسشون نیس با این رفتارشون چه ضربه ای به دخترشون وارد کردن

مگه میشه دیگه این تفکرات جنسی بیدار شده توی ذهن این بچه رو پاک کرد؟؟؟؟
    .
    یا رفیق من لا رفیق له

16. صلوات ها 7

نوشته
    292
    حضور
    8 روز 5 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1401

خدمت همه ی دوستان عزیز سلام عرض می کنم و خوشحالم که توفیق پیدا کردم در بحثی که راه افتاده شرکت کنم.
    راستش نظر من این هستش این خانوم باید با شوهرشون صحبت کنن و عواقبشو بگن که حداقل وقتی دختر در منزل نیست رابطه داشته باشند.(البته این امکان وجود داره که شوهرش سر کار باشهو تو طول روز نمی تونن رابطه داشته باشند...که این بحثش جداست)
    یکی از کاربرا حرف قشنگی زد گفتش وسایلای پشت پرده رو ببرن بیرون تو حیاط خوشون پشت پرده انجام بدن ..البته بجای پرده یه چیزای چوبی هست که تو
    بعضی مساجد برای جدا کردن زنان و مردان استفاده میشه میتونن از اون استفاده کنن.
    مسئله ی سومی که به ذهنم میرسه اینه که این خانوم با مادر شوهرش صحبت کنن چون زن هم هستن راحت تر میتونه حرفشو بزنه.و بعضی شبا مادربزرگش
    بیاد دختر و ببره پیش خودش...مادره اگه مستقیم به دخترش بگه برو پیش مادربزرگت ممکنه دختره شک کنه...
    و باید با شوهرش برن پیش مشاور..که مشاور با شوهرش صحبت کنه...خیلی مهمه
    حالا باز دوستان نظراتشونو بفرمایند استفاده کنیم.

الیس الله بکاف عبده ....
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا حق

18. صلوات ها 4

علاقه
    سادگی و قناعت و مهم تر از آن صداقتــ...
    نوشته
    27
    حضور
    1 روز 13 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    118

خواهر گرامی
    خوار شدن این آقا در نزد همسرشان خیلی بدتر از روشن شدن حقایق جنسی برای دخترشان است که به زودی با آنها آشنا خواهد شد...
    مثل اینکه وضع و اوضاع جامعه و مدارس و دانشگاه ها را نمیبینید!
    بچه های این دوره و زمانه در سنین خیلی کمتر به بلوغ جنسی میرسند مثلا تا آنجایی که بنده اطلاع دارم،پسران 11 یا 12 سالگی! و حتی در بعضی ها زودتر از این سن!!!!! این یک حرف نیست حاصل صحبت با افراد زیادی است!
    مثلا بنده که در خانه در اتاق جدا خوابانده میشدم،آیا دیگر این مسائل را نخواهم فهمید؟! فقط کافیست در مدرسه باشید! چه بخواهید و چه نخواهید این مسائل را فرا خواهید گرفت!
    هشت سال داشتم که همکلاسی هایم رابطه های به ظاهر مخفیانه اولیا خود را برای دیگران بازگو میکردند با تمام جزئیات! دقت کنید هشت سال داشتم(کلاس دوم ابتدایی)!
    این نقص بزرگی است اما همه(اکثر مردان دارند)
    انسان مگر چقدر میتواند پرهیز کند؟! اگر نیاز جنسی مرد کامل حل نشود اثرات مخرب آن دست و پای زن را خواهد گرفت و خدایی نکرده خیانت روی خواهد داد!
    درضمن به کار بردن این اصطلاحات اصلا درست نیست!
    مردان ازدواج میکنند تا سامان بگیرند و خیلی از نیازهایشان رفع شود! نیاز جنسی هم یکی از مهم ترین مسائل اسلام است که متاسفانه کشور و جامعه ما برعکس خود دین ما خیلی کم به آن بها می دهد...
    بحث طولانیست و دلها هم پُر....
    سلامتیه باغبونی کهزمستونشو از بهار بیشتر دوست داشت

اگر کسی شب گناه کرد،صبح او را به چشم گناهکار نبین،شاید سحر توبه کرده باشد.

20. صلوات ها 3

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)