"ما"برای اسطوره هایمان چه کردیم؟شهیدان حاج اسماعیل حیدری، تقوی،......

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
"ما"برای اسطوره هایمان چه کردیم؟شهیدان حاج اسماعیل حیدری، تقوی،......

موضوعی که پیش از هر چیز باید اشاره کنیم ، در دلی است که در ادامه می اید.

سال ۱۳۶۵ بود که هواپیماهای اسرائیلی برای بمباران مناطق مسکونی لبنان ، وارد آن کشور شدند که با تلاش های نیروهای نظامی و شبه نظامی لبنان ، یک فروند هواپیما منهدم شد.
رون آراد کمک خلبان اسرائیلی است که در این ماجرا اسیر گردید.[SPOILER]
آنگونه که رسانه ها مدعی شده بودند : رون اراد با استفاده از چتر نجات ، نجات یافته و از ناحیه آرنج چپ مجروح شده بود ، توسط نیروهای “مومنه” به اسارات در امد.وی ساعت ده شب همان روز توسط نیروهای مقاومت جهت درمان به یک بیمارستان منتقل شد.
قصد پرداختن به ماجرای آن روز نداریم ، موضوعی که مهم است ، مواجه اسرائیل و رسانه های ان با موضوع رون آراد است.
از همان لحظه اسارت رون آراد ، جو سازی رسانه ای آغاز شد.

یک روز خبر می زدند : امروز روز تولد رون آراد است و مردم اسرائیل (سرزمین های اشغالی) این روز را به جشن و پاکوبی پرداختند.(با این شیوه یک موج خبری در عنوان کردن نام کمک خلبان خود به راه می انداختند)
چند روز بعد دوباره اسرائیل خبری منتشر کرده و رسانه های دنیا منتشر می کردند : امروز رون آراد فارغ التحصیل شد و مردم اسرائیل در فراغ وی به یادش چنین و چنان کردند…
باز چند روز بعد خبر می زدند : امروز روز ازدواج رون آراد است.
دوباره خبری منتشر می شد که امروز سالروز تولد فرزند رون آراد و مردم اسرائیل این روز را به خانواده اش تبریک گفتند.

…امروز سالگرد اسارت رون اراد و مردم در سراسر اسرائیل به یاد وی شمع روشن کرده اند و …

جو سازی اسرائیل ان قدر ادامه یافت که رون ارد در دنیا شناخته شده و توجه همه مردم دنیا را به خود جلب کرد.
هزاران هزارن انسان آزاده در زندان های اسرائیل به سر می بردند ، انسان هایی که گاه وقتی در این زندان ها به هوش می امدند ، متوجه می شدند که چشم آنها تخلیه شده یا بعد از آزادی متوجه می شدند که هنگام بیهوشی در زندان یک کلیه آنها از بدنشان خارج شده و …
اما رسانه های دنیا به هیچ یک از این موضوعات نپرداختند و توجه همه رسانه ها به رون آراد جلب شد و آن دلیلی نداشت جز جو سازی قدرت مندانه رسانه های رژیم منحوس صهیونیستی…
بعد از مدتی این جو سازی به اوج خود رسید و رسانه های صهیونیست از قول یک مقام عالی رتبه اعلام کردند : ۱۰ میلیون دلار به کسی می دهیم که خبری از رون آراد به ما بدهد.

پس از انکه سوء استفاده کامل از موضوع رون آراد انجام شد ، ها آرتص از قول گروه های میانجی اعتراف کرد که رون آراد در همان روزهای اول مرده است.[/SPOILER]

قول شرف دادیم با مولا بمانیم

شير مرد ايراني مدافع حرم

امام خامنه اي :ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیمنتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند ما پشت سرش هستیم و کمکش می‌کنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم

بی‎بی‎سی فارسی تصاویری را از یکی از شهدای ایرانی در سوریه منتشر کرده است که جاداشت از رسانه ملی و در تجلیل از فداکاری این سرباز رشید اسلام منتشر شود تصاویری که از اخلاص این شهید و ارتباط صمیمی او با مردم دیار شام حکایت دارد.[SPOILER]

آنچه مسلم است آنکه ایران هنوز تصمیمی مبنی بر حضور جدی نظامی در جبهه سوریه نگرفته استچه آنکه اگر این تصمیم اتخاذ شود، قطعا جمهوری اسلامی ابایی از بیان آن نخواهد داشت موضوعی که در خلال جنگ هشت روزه غزه و ارسال رسمی موشک و سلاح از سوی ایران به مجاهدان فلسطینی محصور در نواز غزه هم عملیاتی شده و هم به صورت رسمی اعلام شد.

از سوی دیگر حضور فرماندهان زبده نظامی ایرانی در جبهه سوریه برای ارائه مشاوره‎های نظامی، و هدایت نیروهای تحت امر ارتش سوریه موضوعی است که بصورت رسمی از سوی فرمانده کل سپاه اعلام شده است و این حضور نیز در آن قالب قرار خواهد گرفت.

اتفاق مبارکی که از خلال انتشار این تصاویر از رسانه دولتی انگلیس حاصل شده است آشنایی با یکی از سربازان و سرداران رشید ایرانی است که مخلصانه، گمنام و البته شجاع و پیروز در جبهه دفاع از حریم حضرت زینب سلام‎الله علیها و محور مقاومت به فعالیت پرداخته‎ اما به دلیل همین ملاحظات رسانه‎ای و تبلیغاتی، مردم ایران از فیض آشنایی با او محروم بوده‎اند. بر این مبنا است که باید انتشار این تصاویر از تلویزیون بی‎بی‎سی به فال نیک گرفته شود.

[/SPOILER]

[="Blue"]مابا اسطوره هایمان چه کرده ایم ؟
حالا نحوه برخورد ما با اسطوره هایمان چگونه است ؟ ما برای ابراهیم همت ها و حسین خرازی ها و حسن باقری ها و احمد متوسلیان ها چه کردیم ؟؟؟
ما برای مدافعین حرم چه کردیم ؟
روز گذشته در خبری که “ره به ری” منتشر شد ، اشاره شد که شهید هادی ذوالفقاری مدافع حرم آل الله که در تاریخ ۲۶ بهمن به شهادت رسید ، پیش ازشهادت در گفت و گویی به یکی از دوستان خود که از گرافیست های ارزشی کشور است به شوخی گفته بود: اگر شهید شدم برای من پوستری طراحی کنید. برای ماشهده آن خبر …>> اینجا کلیک کنید [SPOILER]

این شهید عزیز در یک انفجار شهید گردیده و پیکری از او نمانده بود تا برای تشییع به دست عاشقان برسد.
این شهید ، بسیجی پایگاه مسجد موسی بن جعفر تهران می باشد.
روز گذشته خبر فوق در “ره به ری” منتشر شد و موج پوستر های طراحی شده توسط گرافیست های جبهه انقلاب ، در شبکات اجتماعی و سایت ها منتشر گردیده و تعدادی از این پووستر ها به “ره به ری” ارسال شد.
در روزهایی که دادن مجوز به خوانندگان زن ، کتاب های خاص و .. اهمیت ویژه ای دارد ، تشکر می کنیم از گرافیست های ارزشی که به فکر شهید بوده و جور وزارت فرهنگ وارشاد و رسانه ملی را می کشند.
در ادامه بخشی از پوستر های ارسال شده به “ره به ری” را مشاهده می کنید.
توجه : عزیزانی که توانایی و علاقه به طراحی پوستر برای این شهید عزیز دارند ، عکس های شهید در ادامه همین خبر امده است . با استفاده از تصاویر ایشان ، پوستری برای این شهید عزیز طراحی کرده و به “ره به ری” ارسال کنید.
شهید هادی ذولفقاری در گفت و گو با یکی از دوستان موضوعی را به شوخی عنوان کرده بود که روایت دوست این شهبد به شرح زیر است : هادی به شوخی می گفت من زشتم! اگه شهید بشم هیچ کس برام کاری نمی کنه! تو یه پوستر برام بزن معروف بشم و خندید… و خندیدم … و امروز دارم دوباره می خندم! به خودم و دل مشغولیات چرندم…
پوستر های جدید تر نیز به زودی منتشر خواهد شد.

[/SPOILER][/]

روز گذشته:تشیع جنازه باشکوه یک شهید در لبنان
چه زیباست

پیمان مرم با شهید، خانواده شهید، با ولایت و..........این میشود که اقا رادگان زیبایی از اینان می بینیم

[SPOILER]
تشییع پیکر رزمنده حزب‌الله در هوای بارانی جنوب لبنان

جنوب لبنان روز گذشته صحنه تشییع پیکر یکی از رزمندگان برجسته حزب الله بود که در حین انجام وظیفه جهادی به شهادت رسید.

حزب‌الله و مقاومت اسلامی لبنان روز عصر روز پنج‌شنبه پیکر یکی از رزمندگان خود را که در حین انجام وظیفه جهادی به درجه رفیع شهادت نائل آمد در منطقه الکفور واقع در جنوب لبنان تشییع کردند.

پیکر شهید مجاهد «حسین امین قعون» با کنیه "ابو قاسم" در کاروانی سیار از مقابل بیمارستان «شهید شیخ راغب حرب» در شهرک «تول» حرکت کرد و پس از رسیدن به ورودی منطقه الکفور جمع کثیری از مردم پیکر شهید را به صورت پیاده تشییع کردند.

با وجود بارش شدید باران الهی جمع کثیری از مردم کفور و مناطق اطراف جنوب لبنان در مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام شرکت کردند.

در مراسم تشییع پیکر این شهید «حاج محمد رعد» رئیس فراکسیون مقاومت در پارلمان لبنان، «حاج علی ضعون» از مسؤولان حزب‌الله در جنوب لبنان، سران کشوری و لشکری، شخصیت‌های دینی، سیاسی و اجتماعی و طرفداران حزب‌الله و مقاومت اسلامی و گروه پیشاهنگان امام مهدی(عج) حضور داشتند.

تشییع‌کنندگان در این مراسم با شعارهای «لبیک یا حسین(ع) و «لن تسبی زینب(ع) مرتین» (زینب(س) دوباره به اسارت نخواهد رفت) پیکر شهید مجاهد حزب الله را تا گلزار شهدای الکفور تشییع کردند.

پیکر شهید حسین امین قعون با تابوتی پیچیده در پرچم حزب‌الله بر روی دوش تشییع کنندگان خیابان‌های منطقه کفور را پیمود و به گلزار شهدای این شهر رسید.

پیکر شهید حزب الله پس از ادای مراسم تکریم و قسم خوردن همرزمانش و اقامه نماز به امامت «شيخ عبدالهادی عاصی» امام جماعت منطقه الکفور در جوار سایر شهدای حزب‌الله به خاک سپرده شد.

...............

[/SPOILER]

اسطوره هایی به نام فاطمیون
شهدایی افغانی دفاع از حرم

فاطمیون شهدایی که مظلومانه از حرم حضرت زینب(س) دفاع میکنند
و مظلومانه هم در تهران ، مشهد و... و..به خاک سپرده میشوند

[SPOILER] پیکر یکی از شهدای تیپ فاطمیون ...

!

فاطمیون
فاطمیون یعنی چه؟
فاطمیون یعنی فاطمی ها !
شیعیان مظلومی از جنس مادری مظلوم
فاطمیون یعنی اگر رفتی مثل فاطمه (س)
تشییعت می کنند
تشییعی مظلومانه
مسئولی نمی اید برای تشییعت ...
چون نمی داند !
اگر کسی می دانست ! این شیری که دارد می رود به سمت قبر
فرشتگان به دنبالش می دوند می امد مسئول می امد
حیف نمی دانند !!
حیف !
حیف نمی داند تو با خنزیر ها و شغال های تکفیری جنگیدی
همان هایی که مزدوران سعودی اند افتادند به جان نوامیس شیعه!
معلوم است این زمان به غیرت شیر بر می خورد
شیر است ...
شیر ...
شیعه های مادر پهلو شکسته مانند خودش گمنامند حتی در مملکت شیعه !
عشق شغال های ترسو این است پیکر شیری را پیدا کنند همچون مست ها بدورش زوزه بکشند !
زوزه های امریکایی !!
این ها از عاشورا یاد گرفته اند بدور جنازه مثل سگان برقصند و خوش باشند !
به دلت ترس راه مده نارحت و غمگین مباش
تو پیرو مکتب زهرایی
پیرو مکتب زهرا اول از همه به دفاع ازمقدسات می رود !
و مظلومانه شهید می شود
و مظلومانه شهید می شود
اما خونش بر زمین نخواهد ماند ...
این خون های پاک سرنوشت تاریخ را تغییر خواهند داد به فضل الهی ...
===============================
پی نوشت :
این تصویر متعلق به یکی از شهدای فاطمیون اهل کشور افغانستان است
که در مزارع ملاح حلب در سوریه توسط خنازیر سعودی و پیروان مکتب اسلام امریکایی
به شهادت رسیده و سگان تکفیری دل خوش به بازی کودکانه با پیکر این شهید هستند ...
شادی روح شهدای مقاومت اسلامی و علی خصوص مجاهدین فاطمیون صلوات ...[/SPOILER]

براستی در برابر این اسظوره ها همه مسئولیم

شادی روح انان فاتحه و صلوات

اول از همه باید بگویم فکر میکنم کم کم مدیریت این انجمن باید یک دکمه لعنت هم به کنار صلوات اضافه کند که درمقابل چنین تصاویری یک لعنت بر قاتل بزنیم

دوم از همه باید بگویم دوستان خوب من نمیتونیم باهم رودربایستی داشته باشیم مرگ ترس دارد اری مرگ ترس دارد
اماعزیزان شهادت ترس ندارد.

تا کی منتظر طلبیده شدن باید بشینیم؟؟؟
بابا لشکر توران به قلب سرزمین مارسید.
تا کی باید دنبال تن پروری باشیم و ببینیم کی امروز تو اینترنت چه گفت در مورد فلانی و کی جوابش را داد؟؟؟

اخه تا کی میخواهیم تن پروری کنیم؟؟؟

شما که منتظر فتوای جهاد از سوی مراجع ایران و رهبری هستید انتظارتان پوچ است زیرا هیچ وقت چنین فتوایی تا زمان حمله به ایران داده نمیشود ولی از طرف دیگر رهبری کاملا ما را در انتخاب مدافع حرم و جنگ علیه داعشیان و دوست گرمابه اش اسراییل ازاد گذاشته است که در همین تاپیک وقتی جملات رهبری را کنار هم میگذاریم میفهمیم در لفافه فتوا را داده اند.

پس تا دیر نشده یک عزمی جزم کنیم ولو به صورت نمایشی هم که شده در یک فرودگاه جمع شویم برای سفر به عراق یا سوریه یا فلسطین برای جنگیدن

اخر دوست عزیز من خودم مقلد ایت الله وحید هستم وقتی ایشان میفرمایند وقتی مسلمانی تحت ظلم باشد و نیاز به کمک داشته باشد مسلمان دیگر باید به کمکش برود(مطمینم چنین منشی در سایر مراجع هم وجود دارد) دیگه واضح تر از این میخواهید حکم جهاد بهتان داده شود؟؟؟
کارد به استخونتون نرسیده؟؟؟
وجدانتون درد نگرفته؟؟؟
طلبیده شدن را تا کی میخواهید بهانه کنید؟؟؟
اینهایی که دارن شهید میشوند هم میتوانستند بهانه های ما را بتراشند.
چرا چمران چمران شد و ما هنوز اندر پس اسم های مجازی مان در شبکه های مجازی یک کوتاه خبری منتشر میکنیم و دل به همین بسته ایم؟؟؟

بابا شهید مغنیه به هر لحاظ نیاز نداشت به میدان جهاد برود زیرا پدرش هم شهید شده بود او هم میتوانست الان تحصیل را بهانه کند چرا نکرد؟؟؟
چمران میتونست تو همون امریکا بشینه و بعد از شنیدن حکم جهاد به یاری بیاد چرا نکرد؟؟؟

بسه بابا بسه
بدنم داره میلرزه که عکس شهید تیپ فاطمیون را اینگونه میبینم
داعش رسما داره به حضرت فاطمه توهین میکنه
و ما خوابیدیم

هادی به این خشکلی میره شهید میشه بعد ما هنوز داریم میریم بازار که یک برس خوب برای موهایمان بخریم.
یک تکونی به خودم و خودتون بدهید بد نیستا
مطمین هستم اندر پس کلیه تهاجم های فرهنگی یک حمله روانی به ما شده است که چنین در مقابل شهادت تنبل و بی تفاوت شده ایم

[SPOILER]برخی مدیران سایت امیدوارم با این متن که اینقدر شفاف همه چیز را توضیح داده ام باز فکر نکنند من دارم به شهدا توهین میکنم مشخصه که طرف حرف من تن پرورها و بی تفاوت ها است[/SPOILER]

اقای طاهر اگر لطف کنید در یک تاپیک جداگانه در مرود این بحث بی تفاوتی و تنبلی در مورد شهادت همین بحث مرا تولید کنید ممنون میشوم.
شاید واقعا کسی خبری یا اطلاعاتی در این باره از سوی دشمنان اسلام داشته باشد و در انجا مطرح کند.

رییس پازوکی یک پیشنهاد دارم
اگر میشود یک پیام خصوصی که برای کسانی که داوطلب هستند به صورت دسته جمعی ارسال کنید که در ان لینک چنین اخباری یا عکسهایی باشد یا مثلا عکسهای پروفایل طراحی شده
که به یک باره کلی از اعضای انجمن عکس پروفایلشان را در یک مدتی تصویر یکی از شهدای مدافع حرم یا موضوع مناسب تحت توافق قرار دهند.
بسم الله شروع کن رییس

من پایه هستم

یا ابامریم ادرکنا..

اری
ان الحیوة عقیدة و جهاد

بدرستی که باید قیام کرد در برابر جنایتکاران و معاندان
البته کم نیستند از اعضای همنین جبهه فرهنگی (سایت)مباشر ذر حهاد شرکت داشته و دارند

اما یاد مان باشد که اگر دستمان به انجا نرسید ،جبهه اینجا را هم رها نکینم[SPOILER]
هنوز عدهای باورشان نمی شود که داعش دست ساز غرب است برای شیعیان....و خود هم قربانی ان خواهند بود و بعضا در جبهه انان حرکت میکنند.
شما در این روشنگری شرکت داشته باشید
اما اسطوره ها را دریابیم ، حرکت در مسر انان در واقع ، چزاغ راهی مبشود برای رستگاری خودمان
از ویژگی این سر فرازان یکی اش تواضع می باشد و خود سازی شهید تقوی ، سردار سامرا حداقل هفته ای سه روز روزه بودند.

درس از شهید : غرور باعث ذلت میشود ...

یه روز صبح جمعه با حاج حمید رفتیم سر مزار مرحوم مادرم،

حاج حمید از ماشین ظرف آب رو همراه خودش آورد به روی مزار

مادرم ریخت...

من آماده شدم که خودم مزار مادرم را شستشو دهم

حاج حمید دستشو جلو آورد وگفت شما زحمت نکش این کار

خودمه!

سپس ادامه داد که یه زمانی این شغل من بوده...

من با تعجب پرسیدم یعنی چی؟حاج حمید همینطور که مشغول

شستشو مزار مادرم بود گفت :

دوران نوجوانی همین جا این شغل من بوده و از این موضوع هیچ
ناراحت نیستم

من که آرام در حال گریه کردن بودم با شدت بیشتری گریه کردم

حاج حمید پرسید چرا گریه میکنی؟جواب دادم بخاطر اینهمه

سختی و زحماتی که سالها کشیدی و بخاطر مظلومیت شما

فراموش کردم بگم که حاج حمید هیچ ابایی از گفتن این مسله

نداشت و اعتقاد داشت انسان نباید گذشته خود را فراموش کند

که اگر فراموش کند غرور میگیرد و غرور باعث ذلت أو میشود

راوی خاطره:همسر محترم شهید

[/SPOILER]

هدیه به روح پرفتوح امام امت( ره) و ارواح طیبه شهدا...بالاخص سردار حاج سید حمید تقوی فر صلوات

[="Blue"]

BABY;645184 نوشت:

من پایه هستم

باسلام مجدد
من هم مثل شما یک عضو هستم
ولی فکر کنم اگر به مدیر محترم پیشنهاد دهید استقبال یا حداقل در این زمینه راهنمایی کنند
التماس دعا[/]

[="Blue"]

تصویر گرافیکی

[/]

شهید علی اصغر پازوکی;645403 نوشت:

باسلام مجدد
من هم مثل شما یک عضو هستم
ولی فکر کنم اگر به مدیر محترم پیشنهاد دهید استقبال یا حداقل در این زمینه راهنمایی کنند
التماس دعا

شما میتونید در این زمینه فعالیت فعلیتون کار گرافیکی انجام دهید؟؟؟

چون من در کنار این یک طرح دیگر هم دارم

[="Blue"][h=2]شهید سید محمد تقی حسینی[/h]

صلواتی رو تقدیم کنید به روح این شهید عزیز

روزی که قرار بود محمدتقی عزیز را در امامزاده عقیل بن ابالفضل العباس (ع) دفن کنند و هنوز ساعاتی مانده بود تا این شهید را به امامزاده بیاورند و هنوز کسی از صاحب این قبر خبر نداشت و کـسـی نـمی دانـسـت کــه قـرار اسـت شهید مدافع در این مقبره بیارامد اتفاقی نادر روی داد خانمی همراه همسر خود وارد گلزار شهدای
امامزاده عقیل شد و از صاحب قبری که در حال آماده سازی بود سوال کرد

مسئول حاضر در گلزار شهدا اینگونه جواب داد:
شهیدی را به اینجا خواهند آورد و ما این مزار را برای او آماده می کنیم
با شنیدن این سخن آنها شروع به بی قراری و گریه نمودند علت را جویا شدند که برای چه ناراحت شُدید و اینگونه بی قراری میکنید؟

که اینگونه جواب دادند:
دیشب خوابی را دیده ایم و صبح بدون هیچ وقفه ای راهی این امامزاده شدیم جریان خواب را اینگونه شرح داد همسرم حضرت زهرا را در رویا اینگونه مشاهده نمودند که میفرمود: فردا شهیدی را که برای دفاع از دخترم به شهادت رسیده، به امامزاده عقیل خواهند آورد
حتماً به پیشوازش برو...!

ساعاتی را منتظر آمدن جنازهٔ مبارک این شهید گذراندن تا اینکه بدن سیّد محمد تقی به امامزاده عقیل رسید و داستان را آنگونه که بود برای خانواده شهید سیّد محمدتقی حسینی بازگو نموده و معنویت را دو چندان نمودند[/]

[="Blue"][h=2]حکم معاونت نیروی انتظامی زدم ، حاج قاسم زنگ زد و گفت دور «شاطری» را خط بکش[/h]

پرونده ای برای مجاهد بدون مرز شهید شاطری
سردار احمدی مقدم:

یعنی از سردارصفوی هم اجازه‌اش را گرفتیم و لباس نیروی انتظامی هم تنش کرد و تا درب ورودی اتاق ما هم آمد. قرار شد فردا صبح برای جلسه معارفه اش بیاید. رفت و نیامد. حاج قاسم سلیمانی به من زنگ زد و گفت آقا! دور ایشان را خط بکش.[/]

ماه اسفند ماه مهمونیه شهداس:
حمید♥باکری:6 اسفند
حسین♥خرازی:8 اسفند
امیر♥حاج امینی:10اسفند
محمد♥ابراهیم همت:17اسفند
حجت الله♥رحیمی:18اسفند
عبدالله♥حسین برونسی:23اسفند
عباس♥کریمی:23اسفند
مهدی♥باکری:25اسفند

اولین شهید مستقیم بدست اسراییلی ها

بیوگرافی شهید سردار الله دادی

سردار محمد علی الله دادی

شهید سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی، از مشاوران امور سوریه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از مدافعین حرم حضرت زینب سلام الله علیها بود که در جنایت تهاجم بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی در منطقه القنیطره سوریه به شهادت رسید.
[SPOILER]

[/SPOILER]

[="Blue"]

align: center

[TD="class: news_title"]قاسم‌سلیمانی به کدام شهید بیشتر توسل دارد؟
[/TD]
[TD="align: center"][/TD]
[TD="class: news_desc"]شهیدنیوز: طی ماه‌های اخیر گروه‌های مردمی عراقی و سوری که با هدایت و همکاری حاج قاسم سلیمانی با گروه‌های تکفیری همچون داعش در حال مبارزه هستند، پیروزی و موفقیت‌های مهم زیادی را به دست آورده‌اند.[/TD]
[TD="class: news_body"]صحنه‌های نبرد با گروه‌های که به صورت مستقیم توسط سرویس‌های اطلاعاتی منطقه ای و فرامنطقه ای مرتبا تجهیز و تقویت می شوند، همواره با سختی های زیادی نیز روبه رو بوده است.

یکی از ویژگی های بارز حاج قاسم سلیمانی به گواه همرزمان وی چه در طول دفاع مقدس و چه نبردهای سال های اخیر در عراق، سوریه و لبنان توسلات دائمی و با نشاط وی به شهدا در صحنه های سنگین نبرد و مبارزه است.

به گفته یکی از خبرنگاران ایرانی حاضر در سوریه، حاج قاسم سلیمانی همواره همرزمان و یاران خود را نیز به توسل به شهدا توصیه می کند.[SPOILER]

سردار سلیمانی در زمان نبردهای سنگین با گروه داعش در عراق و به خصوص سوریه در پاسخ به این سوال که در این روزهای سنگین نبرد بیشترین توسل را به کدام شهید را دارد، گفته است که به شهید حاج قاسم میرحسینی، قائم مقام خودش در لشکر 41 ثارالله بیشترین توسل را دارد.

سردار سلیمانی به این شهید دوران دفاع مقدس بسیار علاقه مند بوده و بگونیکه پس از سالها هرگاه در نزد وی نامی از شهید میرحسینی برده شود به شدت متحول و منقلب می شوند.

شهید میرحسینی از شخصیت های استثنایی و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس است که رهبر معظم انقلاب در تجلیل از این شهید بزرگوار فرموده اند "شهید حاج قاسم میرحسینی که از سرداران لشکر ‪

ثارالله می‌باشد، از آن شخصیتهای استثنایی و جالب است که من مردم سیستان را اینگونه شناختم"

*سخنان خواندنی حاج قاسم سلیمانی درباره شهید میرحسینی

حاج قاسم سلیمانی در وصف شهید میرحسینی می‌گوید: قاسم میرحسینی ، بزرگ لشکر 41 ثارالله بود. که واقعاً من امروز در هر مأموریتی جای خالی او را می‌بینم. شهید میرحسینی در بعد خودش در تمام صحنه جنگ تک بود. در مورد شهید میرحسینی هرچه بگویم احساس می‌کنم اصلاً نمی‌توانم حق شهید او را ادا کنم. خیلی روح بزرگی داشت. یک مالک اشتر به‌تمام‌معنا بود. من نمی‌دانم مالک هم توی صحنه سخت محاصره جنگ مثل شهید میرحسینی بوده یا نبوده.

شهید میرحسینی فرمانده‌ای بود که همه ابعاد یک فرمانده اسلامی را با تعاریف اصیل آقا امیرالمومنین (ع) دارا بود. با معنویت ترین شخصیت لشکر ثارالله بود. صدای دل‌نشین آوای قرآن شهید میرحسینی را هر کس می‌شنید ازخودبی‌خود می‌شد.

خداوند این توفیق را به من داد که تقریباً از عملیات والفجر یک تا این اواخر که خیلی هم بود در خدمت ایشان باشم من واقعاً این را می‌گویم که در همه شهدای جنگ تحمیلی خیلی دوستان بسیاری داشتم. در عملیات مختلف هیچ‌کس را مانند ایشان ندیدم.

در عملیات کربلای 4 بچه‌ها خیلی نگران ایشان بودند. هیچ عملیاتی شهید میرحسینی بدون زخم از صحنه خارج نشد. از تمام عملیات زخمی بر بدن داشت. به بچه‌ها گفته بود توی عملیات کربلای 4 نترسید که من شهید نمی‌شوم.

قبل از عملیات کربلای پنج شبی داخل سنگر نشسته بودیم و باهم صحبت می‌کردیم. گفت: تیر به اینجای من خواهد خورد؛ و انگشتش را روی پیشانی‌اش گذاشت و همین‌طور هم شد؛ و بی‌سیم‌های لشکر ثارالله تا پایان جنگ دیگر صدای دل‌نشین و ارزشمند و پر معرفت میرحسینی را نشنیدند. آن صدایی که برای همه بچه‌ها چه کرمانی، چه رفسنجانی، چه زرندی، چه سیرجانی، چه هرمزگانی و چه بلوچستانی امیدبخش بود. دلنواز بود و دوست‌داشتنی. آن صدا خاموش شد.

*زندگی نامه شهید میرحسینی

شهید میرقاسم میرحسینی در سال 1342 در روستای صفدرمیربیک در نزدیکی شهر زابل به دنیا آمد.

وی کوچک‌ترین فرزند خانواده حاج مرادعلی میرحسینی بود. میرقاسم تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در روستای جزینک به پایان رساند و برای ادامه تحصیل رهسپار هنرستان کشاورزی شهر زابل شد.

پس اخذ مدرک دیپلم در سال 1360 به عضویت سپاه پاسدارن درآمد و در واحد پذیرش مشغول به خدمت شد و پس از چند ماه کار و تلاش صادقانه و خالصانه برای گذراندن دوره عالی برگذیده شد.

با شروع عملیات بیت المقدس میرحسینی به عنوان معاون یکی از گردان‌های عمل‌کننده در این عملیات شرکت کرد. سرانجام پس از آزادسازی و فتح خرمشهر برای دوره آموزش تکمیلی فرماندهی رهسپار تهران شد و پس از فراگیری آموزش‌های لازم به تیپ 41 ثارالله (ع) پیوست.

میرقاسم میرحسینی در سال 1361 به عنوان فرمانده گردان شهید مطهری منسوب شد و پس از شرکت در عملیات‌هایی چون رمضان و والفجر مقدماتی و با لیاقتی که فرماندهان در او سراغ داشتند او را به عنوان مسئول طرح و عملیات تیپ 41 ثارالله (ع) منسوب کردند.

وی در عملیات والفجر یک از ناحیه کتف و صورت مجروح شد. در سال 1362 سنت حسنه پیامبر (ص) را بجای آورده و ازدواج کرد. این سرباز گمنام امام زمان (عج) در عملیات والفجر 3 سه شبانه روز چشم به هم نگذاشت تا این عملیات را ساماندهی کند.

در عملیات والفجر 4 نیز به همراه رزمندگان اسلام ارتفاعات دره شیلر و پنجوین را با یاری خداوند و رزمندگان اسلام تصرف کردند. وی در عملیات خیبر به عنوان فرمانده تیپ منسوب شدند و در این عملیات در جزیره مجنون پس از دلاوری‌های فراوان بر اثر بمباران شیمیایی دچاره مسمومیت گازهای سمی و مجروح شد و به پشت جبهه اعزام و پس از آن به تهران منتقل شد.

سردار میرحسینی هنوز از بند جراحات وارد شده رها نشده بود که به مناطق عملیاتی برگشت و در عملیات میمک شرکت کرد تا اینکه ارتفاعات میمک را فتح نمودند.

در سال 1363 مسئولیت طرح و عملیات لشکر 41 ثارالله (ع) به او واگذار شد. او در عملیات بدر دو باره بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن بعثی از ناحیه پا به شدت زخمی شد.

در سال 1364 به زیارت خانه خدا مشرف شد و در همان سال ایشان به سمت قائم مقامی لشکر 41 ثارالله (ع) معرفی شد. در عملیات والفجر 8 پس از رشادت‌ها و شجاعت‌های نیروهای سپاه اسلام شهر فاو آزاد شد.

وی در عملیات کربلای یک که منجر به فتح ارتفاعات قلاویزان شد شرکت داشت و در کربلای 4 که مقدمه کربلای 5 بود خالصانه و شجاعانه جنگید و بعثی‌های ظالم را به همراه همرزمان خود از مرزهای کشور بیرون راند.

سرانجام این سردار رشید اسلام در سال 1365 در خاک مقدس شلمچه و در عملیات کربلای 5 پس از ساماندهی نیروها در حین عملیات بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن به ناحیه پیشانی سر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

* وصیت‌نامه سردار شهید حاج میرقاسم میرحسینی

بارخدایا یگانگی‌ات و اینکه شریک و همتائی برایت نیست و معبود واقعی هستی شهادت می‌دهم. بارخدایا به پیامبر خاتمت حضرت محمد (ص) که فرستاده و رسول توست شهادت می‌دهم. و به اینکه حضرت علی (ع)پیشوا و امام اول شیعیان است . و اینکه قیامت و محشر روز رستاخیز حق است شهادت می‌دهم . بارخدایا به اینکه نظام جمهوری به رهبری امام عزیز حق است و جنگ عراق علیه ایران به ما تحمیل شده و امروز فرزندان برومند ملت ما ایثارگرانه از تمامیت ارضی، اسلامی، عقیدتی و مکتبی خود دفاع می‌کنند شهادت می‌دهم. شاید مشیت حضرت داور بر این باشد که توفیق شهادت پیدا کنم. به هر حال به خداوند و فضل و رحمتش چشم امید دوخته‌ام نه به بضاعت و توشه خویش. خدا گواه است توشه‌ای ندارم. مدتی در جنگ بودم که شاید بهار عمرم محسوب شود و در کنار وارسته ترین فرزندان این امت، قسمتی از عمرم را سپری کردم که نعمت بسیار بزرگی بود، بسیجیان که جز خدا نمی‌دیدند و جز طریقت خدائی نمی‌پویند و آن خالصانی که تکیه به حقیقت توحید و معاد و عقاید و اخلاق، اعمال و حالات خود را از آلودگی‌ها شسته‌اند و جان و اعضاء و جوارح خویش را به نور واقعیت تزئین کرده‌اند. آن کسانی که به نص کلام مولا علی (ع) دنیا را سه طلاقه کرده اند.

[/TD]

[/SPOILER][/]

[="Tahoma"][="DarkGreen"]فکر کنم وقتش رسیده بعد از پیروزی رزمندگان در جنگ تکریت به خیابان ها بیایم و جشن بگیریم . نظر شما چیست؟؟؟[/]