جمع بندی آیا خانمها چیزی به نام میل جنسی دارند؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا خانمها چیزی به نام میل جنسی دارند؟

سلام.
یه مدت پيش یه تاپیک در سایت زده شده بود به اسم "نیروی جنسی، یه نیروی حیوانی" یه همچین چیزی.
در اون تاپیک من گفتم وجود میل جنسی و عدم فراهم شدن ازدواج خیلی اذیتم میکنه تا حدی که آرزو میکنم کاش دختر بودم تا چیزی به اسم میل جنسی نداشتم
در اون تاپیک خانمها گفتن چنین چیزی نیست که خانمها میل نداشته باشن و...ولی توضیحاتی که در نظرات شون آوردن بنظر میومد منظور شون از میل جنسی، میل به وجود یه نفر از جنس مخالف در زندگی شون هست نه میل به داشتن رابطه جنسی.
من در این مدت بخشی از کلیپ های صوتی "عشق بازی" از حجت الاسلام دهنوی رو گوش دادم.ایشون هم مدام در صحبت هاشون خطاب به خانمها میگفت رابطه جنسی برای آقایون خیلی مهمه و اینجوری عشق بازی میکنن و اگر این نیاز شون تامین نشه ممکنه به خطا برن یا به سراغ ازدواج مجدد.
اما به آقایون مدام به همین شکل میگفت محبت و ابراز علاقه به خانم رو فراموش نکنید چون اگه خانم محبت نبینه از ازدواج زده میشه و..
و هیچ جا نه ایشون گفتن و نه من جایی خوندم که به آقایون بگن همسرتون میل جنسی داره و به میلش باید پاسخ بدید و تامینش کنید وگرنه باعث انحراف میشه.و فقط توصیه به محبت و عواطف و اینها میشه.
پس سوال اینکه آیا خانمها اصلا چیزی به اسم میل جنسی دارند؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امین

سلام

نیاز جنسی هم در مرد هست و هم در زن؛ چنانچه نیاز عاطفی هم در هر دو جنس وجود دارد. منتها فرقی که زن و مرد با هم دارند این است که در آقایان نیاز جنسی غلبه دارد و در خانم ها نیاز عاطفی. برای همین است که بیشترین سفارشات به مرد در توجه به عواطف همسرش و بیشترین سفارشان به زن در توجه به نیازهای جنسی شوهرش خلاصه می شود. ولی هیچ وقت کسی منکر این نیست که مرد نباید به نیاز جنسی همسرش توجه کند؛ چنانچه در روایات به این مسئله تاکید شده است. همچنین انکاری در مورد توجه به نیازهای عاطفی مرد از طرف زن هم وجود ندارد.

پیروز و سربلند

موضوع قفل شده است