استرس بسیار شدید و عجیب!

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
استرس بسیار شدید و عجیب!

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
فردی هست که یک ماه میشود که دچار استرس شده و وقتی استرس میگیرد علائمی مانند:عرق زیاد، لرزیدن دست ، اسهال،دل درد،ونفخ میگیرد و حالش خیلی بدمیشود
از وقتی استرس گرفت که امتحان داشت و الان هم که امتحانهاشو داده سرکلاس که میرود فقط 10 تا15بعدش حالش بدمیشود و میرود دستشویی.
دکترهم نمیره اگه یک داروی گیاهی و....میدانید لطفاراهنمایی کنید.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

[=Times New Roman]

[="Arial"]بسمه تعالی
[=Times New Roman]

[="Arial"]با سلام و عرض تحیت
[=Times New Roman]

[="Arial"]برای مهار استرس، اقدامات رفتاری نظیر فراگیری فن آرمیدگی (ریلکسیشن)،تنفس عمیق، ورزش، تفریح، حذف محرکهای استرس زا و نیز اصلاح باورهای غلطی که منجربه اضطراب می شود ( مانند اینکه باید همیشه بهترین باشم، نباید خطا کنم، ارزش منبه تائید دیگران است و...)، مقدم بر دارو درمانی است. در عین حال زمانی که استرسبالا باشد چاره ای جز مصرف دارو وجود ندارد. برای رفع اضطراب معمولا بنزودیازپینها و یا داروهای افزایش سروتونین مورد تجویز قرار می گیرد، که مصرف ان حتما بایدبا تجویز و مشورت پزشک متخصص صورت بگیرد.
[=Times New Roman]

[="Arial"]در عین حال خودداری از خوردن عذاهایی که طبع سرد دارند ( ماست، ترشی،گوجه، خیار و...) برای تعدیل مزاج و کاهش صفرا ضرورت دارد. ضمن اینکه دم کرده گلگاوزبان، بابونه با سنبل الطیب و....از جمله مواردی است که در طب سنتی پیشنهاد میشود.
[=Times New Roman]

[="Arial"]در پناه خدای متعال

[=Times New Roman]

به این فکر کن که چرا باید استرس بگیرین؟؟؟؟؟

باور کنید هیچ چیز در این دنیای فانی اونقدر ارزش نداره که شما بخواین به خاطرش استرس بگیرین
یه چیزی هم که به نظر من میرسه( چون برای خودم هم پیش اومده) اینه که شاید وقتتون در طول روز هدر میره و کار مفیدی انجام نمیدن
برای همین از خودتون راضی نیستین
من وقتی ک در روز 10 ساعت مطالعه می کنم خیلی کارهام رو بهتر از وقتی انجام می دم که در اون رور 3 ساعت مطالعه کردم
یه وقتهایی این عدم احساس رضایت از شرایطمون باعث اضطراب می شه.
لزوما درس خوندن و مطالعه باعث رضایتم نمیشه گاهی ورزش هم که می تونه یه روز معمولی رو به یه روز خوب تبدیل کنه

اینجوری باشید :Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::khandeh!: انشا...

سلام.
از نظر پزشکی علائمی که بیان کردید یه سری علائم هستن که باهم مرتبط هستن و در بعضي بیماریها دیده میشن
از جمله پرکاری تیروءید
بیماری فءوکروموسیتوما
بیماری روده تحریک پذیر
بنابراین پیشنهاد من اینه که یه نوبت متخصص داخلی بگیره و از لحاظ این بیماریها بررسی های لازمه رو انجام بده
گفتید دکتر نمیره ولی خوب اگه یه بیماری مثل پرکاری تیروءید باشه که نیاز به درمان دارویی داره چطوری میخواد خوب بشه؟:Gig:

سلام.
عرق کاسنی خیلی خوبه برای کنترل استرس و ایجاد آرامش.

من موقع مطالعه اگه پشه ای جلویم پرواز میکرد اعصابم خورد میشد.... ولی از وقتی عرق کاسنی میخوردم ، اگه جلوی روی من یک آدم را سر می بریدند هم عین خیالم نبود.

البته من روزی 10 لیوان عرق کاسنی میخوردم. آب دیگه نمیخوردم. هر وقت آب میخواستم ، عرق کاسنی میخوردم. خیلی عجیب آدم را آرام میکنه.

عرق کاسنی را به صورت شربت نخورند. بلکه به طور خالص و بدون قاطی کردن آب یا شکر با آن، بخورند. أن شاء الله اثر می ذاره.

بهش بگو فقط از خدا بترسه اگه ایمان داره

سلام
خدا شفا بده ان شاءلله:Khandidan!:

موضوع قفل شده است