جمع بندی با این شرط خواستگاری چکار کنم؟ (انتقال به شهری دیگر)

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
با این شرط خواستگاری چکار کنم؟ (انتقال به شهری دیگر)

سلام

دوستان عزیز من به خواستگاری دختر خانومی رفتم که فقط به خاطر یک شرط توافق انجام نشد
ما در شهرستان زندگی میکنم و کارمند هم هستم ولی ایشون چون قصد دارند از شهرستان برود (به مرکز استان) راضی به ازدواج نمیشن. من هم نمیتونم انتقالی بگیرم

به نظرتون چکار کنم؟ پیشنهادی دارید؟:Ghamgin:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

roobik;640361 نوشت:
سلام

دوستان عزیز من به خواستگاری دختر خانومی رفتم که فقط به خاطر یک شرط توافق انجام نشد
ما در شهرستان زندگی میکنم و کارمند هم هستم ولی ایشون چون قصد دارند از شهرستان برود (به مرکز استان) راضی به ازدواج نمیشن. من هم نمیتونم انتقالی بگیرم

به نظرتون چکار کنم؟ پیشنهادی دارید؟

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
اگر فرد مورد نظر شما از همه نظر خوب و هم کفو شما میباشد و ملاکهای اصلی و فرعی شما را دارا می باشد آن موقع در صورتی که با توجه به شرایط ایشان خواستشون منطقی بود شما باید در زمینه برطرف شدن این مشکل فکر و چارهجویی نمایید.همانند اینکه:

1. منزل را مرکز استان ببرید و از آنجا به محل کار رفت و آمد کنید.
  2. با اداره خود صحبت کرده ودر صورت نزدیک بودن زمان انتقالی ، مدتی را در عقد بمانید و سپس هنگام انتقالی ازدواج نمایید.
  3. در صورت وجود کار مناسب در آن شهر تغییر شغل دهید
  4. با فرد مورد نظر بیشتر صحبت کرده و او را راضی نمایید.
  5. و...
در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

ولش کن.دختر زیاده.چرا میخاد توی شهربزرگ زندگی کنه؟!من اگه جای شما بودم و دختر این حرفو بهم میزد که میخام توی شهر بزرگ و غریب زندگی کنم و ترجیحش میدم به زندگی در شهری که خونوادم هستن.کلی سوال برام پیش میومد؟؟؟هدفش چیه مثلا...

roobik;640361 نوشت:
سلام

به نظرتون چکار کنم؟ پیشنهادی دارید؟:Ghamgin:

سلام عليكم با توكل بر خدا ازدواج كنيد خداوند خودش شرايط را مهيا مي كند البته انتقالي با تبعيت همسر را بررسي كنيد

موضوع قفل شده است