شركت در راهپيمايي 22 بهمن هر سال پر شور تر از سال قبل

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

[="Times New Roman"][="Black"]خاک که هیچی..سیل هم بیاد من با قایق میرم.. :ok:
.
ساندیس خورها هم بشینند تو خونه "تو و اون" ببینند.. :Cheshmak:
[/]

هر كس با فساد مخالفه در راهپيمائي ها شركت مي كنه

انقلاب اسلامي انقلاب مبارزه با فساد و استعمار ه

هر كس هم از انقلاب بدش مياد بدش بياد

چون دلايلش دلايله آمريكا و اسرائيله

به كوري چشم دشمنان اسلام و انقلاب و رهبر

و به كوري چشم خائنين و دزد هاي بيت المال و مروجين بي بند و باري

من هر سال میرم اما حال ندارم سخنرانیش رو گوش بدم همراه جمعیت میرم و بعدش برمیگردم
سعی میکنیم با برو بچ بریم بگیم بخندیم
لذتی که در غیبت هست که میدونید دیگه در هیچی نیست:khandeh!:
جوک های سیاسی که دیگه نگو ...
کلا شادیم!
یک نصیحت کنم شاید یکی خوند خودشو اصلاح کرد!
آقا وقتی نفس نداری بالای اتوبوس شعار نده بلندگو رو بده به یکی دیگه که ملت بهت نخندن
واقعا شعار دهنده هم پست و مقامیه که نمیرید کنار:khandeh!:

Im_Masoud.Freeman;640312 نوشت:
ساندیس خورها هم بشینند تو خونه "تو و اون" ببینند

ما چند ساله به امید ساندیس میریم نمیدن!
بادکنک برای بچه ها میدن البته پولیه:khandeh!:
کلا شانس نداریم انقلاب کردیم ساندیس بخوریم ها!!!
خدا کنه آمریکا ساندیسو تحریم نکنه...

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

ya muhammad;640276 نوشت:
دهه فجر انقلاب اسلامي مبارك باد

خوشبختانه دشمن با تمام شيطنت هاي و ترفندهاي نرمي كه دارد گاهي كارهاي احمقانه اي مي كند كه به نفعش نيست
[HL]موضع گيري هاي اوباما[/HL] اين روزها و [HL]تجمع منافقين با دشمنان قسم خ[/HL]ورده زمينه اي است كه مردم پرشورتر در راه پيمايي شركت كنند چون به هرحال در اصل انقلاب همه جناح ها با هم اتحاد دارند
نبايد خيانت هايي كه از تعدادي سر مي زند ما را به هدف امام و شهداي امام نااميد كند اين خيانت ها در زمان مولي علي عليه السلام و فرزندانش هم سابقه داشته است
در پناه حق[/]

باسلام قطعابنده هم درراه پیمایی شرکت خواهم کردولی به عنوان یک شرکت کننده نظرخودرودراین باره اعلام می دارم:
این حرکت رایک امتحان الهی می دانم،من بااین دیدبه راهپیمایی نگاه می کنم:
جمهوری اسلامی ایران راشیعه خانه ی امام زمان می دانم،همانطورکه [=arial]شبیه این تعبیر نیز در جریان تشرف آیت الله العظمی نائینی از وجود امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) ، نقل شده است که ایشان درباره حفظ ایران در جنگ جهانی اول فرموده اند:
[=arial]"اینجا شبیه خانه ماست، می شکند- خم می شود ؛ خطر هست ولی ما نمی گذاریم سقوط کند، ما نگهش می داریم."

[=arial]اما،ماایران راچگونه بایدحفظ کنیم،چگونه زمینه رابرای ظهورحضرت مهدی(عج)آماده کنیم؟وظیفه ی من به عنوان فردمنتظرچیست؟[=arial]شرکت نکردن مادرراهپیمایی به نفع کیست![=arial]آیاشرکت نکردن ماراه حل درستی برای رفع مشکلات موجوددرکشورمی باشد؟
من هم معتقد هستم عده ای همیشه بالباس اسلام بدترین ضربه هاروبه اسلام زدندولی خداوند،خودحافظ این نظام وحافظ هرکسیست که خالصانه، درجهت رضایت خدابه این نظام خدمت می کند....
[=arial]
[=arial]

من هرقدمی که دراین مسیربرمی دارم را لبیک یامهدی (عج)تفسیرمی کنم....[=arial]

[=Times New Roman]

حامی;640421 نوشت:

خوشبختانه دشمن با تمام شيطنت هاي و ترفندهاي نرمي كه دارد گاهي كارهاي احمقانه اي مي كند كه به نفعش نيست
[HL]موضع گيري هاي اوباما[/HL] اين روزها و [HL]تجمع منافقين با دشمنان قسم خ[/HL]ورده زمينه اي است كه مردم پرشورتر در راه پيمايي شركت كنند چون به هرحال در اصل انقلاب همه جناح ها با هم اتحاد دارند
نبايد خيانت هايي كه از تعدادي سر مي زند ما را به هدف امام و شهداي امام نااميد كند اين خيانت ها در زمان مولي علي عليه السلام و فرزندانش هم سابقه داشته است
در پناه حق

دقیقا حرف دل منو زدی.. :Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf:
.
من هم میرم و هرکسی هم بتونم با خودم می برم.. :ok:
.
الان در شبکه های اجتماعی فعالیت های گسترده و شناخته شده ای داره انجام میشه که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته..
.
البته حق دارند..این دیگه آخرین تلاششونه..
.
وقت ضرورت چو نماند گریز
.
دست بگیرد سر شمشیر تیز..:ok:

[="Tahoma"][="DarkGreen"]عشق به خارج (می‌دونم کجات می‌سوزه)

یه جوون آمریکایی به دوستش می‌گفت: ‌می‌خوام برم «خارج». دوستش گفت:‌ ان‌شاالله جزایر قناری؟ بابا جزایر قناری سگ کیه؟ خب، بگو ببینم حالا این خارج کجاست؟ تقصیر خودت نیست، ارتباطت با مردم دنیا کمه، خبر مبر نداری. چندتا آشنا داریم، گاهی از پول درآوردن که خسته میشن میان خونمون. اونا اهل یه کشورین به نام ایران. برخی بهش میگن: مملکت امام زمون؛ چون تا دلت بخواد تعطیلی دارن. کارخونه‌ها، دانشگاه‌ها، و ... رو پا خودشون می‌چرخن. کامیون کامیون مواد مخدر می‌فروشی، مأموران بهت کاری ندارن؛ البته به جات خرده فروشا رو می‌گیرن. خب حقم دارن. خارجه دیگه باید شأنش حفظ بشه. این کارشون به حیثیت برخی از مسئولان ضربه می‌زنه. اونجا که می‏خوام برم آزادی حرف اول رو می‏زنه.
ادامه را بخوانيد ...
بخوانيد[/]

زنده باد امت ولايت مدار ايران

مرگ بر آمريكا و اسرائيل و منافق و فساد ماليا و بي غيرتا

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

ya muhammad;640276 نوشت:

سلام

اساتيد بزرگوار عنوان اين موضوع همين است نميدونم چطور و توسط چه كسي به اين صورت درآمده

ya muhammad;640276 نوشت:
شركت در راهپيمايي 22 بهمن هر سال پر شور تر از سال قبل(ميدونم كجات مي سوزه، اوباما!)

كاري به خوب و بدش ندارم ولي از امانتداري به دوره