جمع بندی پایین بودن دمای بدن و موضوع خواستگاری

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پایین بودن دمای بدن و موضوع خواستگاری

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
من یه مشکل جسمی دارم
دمای بدنم از حالت عادی پایین تر است البته بیماری یا چیزی خاصی نیست ولی خوب دمای بدنم مثل بقیه نیست
برای همین وقتی با دیگران دست میدهم همه میگن چقدر سردی
خیلی وقتا هم می بینم طرف مقابل یه حالت بدی بهش دست میده
برای همین فکر میکنم این مشکل را تو خواستگاری باید به طرف خانم باید بگم
ولی مشکل اینه که با گفتن طرف متوجه نمیشه یا مشکل را خیلی بزرگ فرض میکنه یا خیلی جزیی
ولی من خودم که با دیگران برخورد داشتم می دونم این موضوع برای بعضی افراد قابل تحمل نیست
حالا امکان داره من اگر تو خواستگاری به توافق های نهایی نزدیک شدیم این موضوع را را به طرفم بگم و یک بار باهش دست بدم که متوجه مشکل بشود و درست تصمیم بگیرید
لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

638096 نوشت:
سلام
من یه مشکل جسمی دارم
دمای بدنم از حالت عادی پایین تر است البته بیماری یا چیزی خاصی نیست ولی خوب دمای بدنم مثل بقیه نیست
برای همین وقتی با دیگران دست میدهم همه میگن چقدر سردی
خیلی وقتا هم می بینم طرف مقابل یه حالت بدی بهش دست میده
برای همین فکر میکنم این مشکل را تو خواستگاری باید به طرف خانم باید بگم
ولی مشکل اینه که با گفتن طرف متوجه نمیشه یا مشکل را خیلی بزرگ فرض میکنه یا خیلی جزیی
ولی من خودم که با دیگران برخورد داشتم می دونم این موضوع برای بعضی افراد قابل تحمل نیست
حالا امکان داره من اگر تو خواستگاری به توافق های نهایی نزدیک شدیم این موضوع را را به طرفم بگم و یک بار باهش دست بدم که متوجه مشکل بشود و درست تصمیم بگیرید
لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم

عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

به نظر نمی رسد که این مشکل حتی از نظر عرفی هم عیب محسوب شود.

به هر حال در فرض سؤال از نظر شرعی تکلیفی متوجه شما نیست که در قبل ازدواج چنین مشکلی را مطرح نمایید هر چند گفتن آن هم به خودی خود مانعی ندارد.

البته دست دادن قبل از عقد کردن ، حرمت شرعی دارد و نباید انجام شود.

در پناه حضرت حق باشید[/]

سلام .
من شنیدم پایین بودن دمای بدن ارز کم خونی هست .

با نام و یاد دوست

پاسخ کاربر به سوال مطرح شده:

نقل قول:

سلام
مشکل تیروئید و وسواس که اصلا ندارم کم خون یکم هستم ولی نه در حدی که مریضی یا مشکل حساب بشود
ولی اضطراب دارم کلا ادم گوشه گیری هستم کم حرف کم رو خجالتی درون گرا شدید
مرجع تقلیدم هم اقای مکارم شیرازی هست

:Gol:

[=Times New Roman][="Arial"]
[=Times New Roman][="Arial"]بسمه تعالی
[=Times New Roman][="Arial"]با سلام و تحیت خدمت جنابعالی
[=Times New Roman][="Arial"]سرد بودن بدن شما می تواند معلول کم خونی و یا طبع شما و غلبه صفراباشد. این موضوع هرچند به خودی خود موضوع مهمی نیست اما بی ارتباط با اضطراب،درونگرایی و وسواس نیست. لذا در عین حالی که از حساسیت نشان دادن به این موضوعخودداری می کنید، بهتر است برای مدیریت و کاهش سطح اضطراب اقدامات لازم مشاوره ایرا دنبال نمائید. که اصلاح طبع صفرا نیز می تواند بخشی از راهکار باشد که بامراجعه به پزشکی با تخصص در طب سنتی امکان پذیر است.
[=Times New Roman][="Arial"]در پناه خدای متعال موفق باشید

[=Times New Roman]

موضوع قفل شده است